• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همجنسگرایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
خب مسئله اینه توی ژنتیک شون نیست
و اصلا چرا باید منقرض بشن وقتی در خطر و تهدید نبودن؟
تا یه سنی یا بهتره بگم تا یه مرحله ای چون اون مرحله برای هر فرد و سنی متفاوته، فرد نمیتونه گرایش شو تعیین کنه حتی اگه بعد تولد گرایش تعیین و مشخص بشه
اتفاقا ژنتیک همیشه هم بی تاثیر نیست. یکسری تحقیقات علمی هم انجام شده که نتیجش شده اینکه در بعضی موارد ژنتیک هم دخیله.
ولی یه نکته ای داره اونم اینه که بخش قابل توجهیش معمولا ژنتیک نیست با توجه به مشاهدات نظری.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
خب مسئله اینه توی ژنتیک شون نیست
و اصلا چرا باید منقرض بشن وقتی در خطر و تهدید نبودن؟
تا یه سنی یا بهتره بگم تا یه مرحله ای چون اون مرحله برای هر فرد و سنی متفاوته، فرد نمیتونه گرایش شو تعیین کنه حتی اگه بعد تولد گرایش تعیین و مشخص بشه
چون ازدواج نمیکردن منقرض می‌شدند.

اَشی مَشی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
بدون منبع آمار دادن چیز جالبی نیست :-?

قطعا توی دنیایی که آمار تجاوز به پسران از طرف جنسیت خودشون زیاده ولی کمتر پسری دیده میشه که گزارش بده و شکایت کنه چون بعدش قطعا با تمسخر با شدت بالایی از طرف همین کسایی که مخالف همجنسگرایین روبرو میشن و بهشون لقبای بدی داده میشه، فردی که متجاوز و بیماره بیشتر تمایل پیدا نمیکنه به تجاوز به اونا؟؟ و بنظر من اونی که تجاوز میکنه بیماره و بیمار متجاوز کاری به جنسیت طرف مقابلش نداره.

اَشی مَشی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
کسایی که مخالف همجنسگرایی هستند اکثر غریب به اتفاق متجاوز رو مورد حجمه قرار میدن این از این اطلاعات غلطی که رساندید
و الان دم از این میزدید که گرایش فرد تغییر نمیکنه یهو چی چی شد دارید میگید گرایش کسی که تجاوز میکنه به پسرا بیشتر میشه چون
دستش رو نمیشه؟ پس چیشد چرا تغییر کرد؟
کی گفتم گرایش کسی که تجاوز میکنه به پسرا بیشتر میشه؟ :|

اَشی مَشی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
برنتاب دارم میگم تمایل به پسر یا تمایل به دختر بالاخره متجاوزم به هوا که تجاوز نمیکنه اگر گرایشش به پسرا باشه میره سراغ پسرا اگر به دخترا باشه میره سراغ دخترا
اوهوم ولی من اینم گفتم که بنظرم فردی که تجاوز میکنه اونقدرا توجهی به گرایشش نداره.
اگه اینطور بود یعنی تعداد همجنسگراها بیشتر از چیزیه که آمار میگه ..؟ چون من زیاد شنیدم از تجاوز به پسرها از طرف همجنس خودشون :white_frowning_face: نمیدانم

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
بابا
آدمی ک بدنیا میاد غذا میخوره
با ژن غذا خوردن که بدنیا نیومده
نیازه
غریضه اس
آدمی که به دنیا میاد و ده سال بعد میفهمه همجنسگراس
با ژن همجنس گرایی به دنیا نیومده
گرایشه
قیاستون مع الفارقه چون به لحاظ ژنتیکی غریزه هم تا حدی مربوط به ژنتیکه.
البته نمیگم همیشه ژنتیکیه ولی تحقیقات علمی نشون داده که بی ربط هم نیست و نمیشه گفت اصلا به ژنتیک ربطی نداره.

اَشی مَشی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
اگرم هست ما نمیدونیم خب خودت میگی نگفتن دیگه:confused:
متنی که‌ نوشتمو دقیق بخون. آمار تعداد همجنسگراها رو گفتم نه آمار تجاوز!
بیخیال بحث بی فایده‌س
فقط میتونم بگم توی بحث تجاوز یه پیج اینستا با ۳۰۰کا فالوور ، تقریبا نصف افرادی که ناشناس پیام دادن که بهشون تجاوز شده و شکایتی نکردن، پسر بودن. پس طبق این معیار در نظر تطبیق بدیم، خیلی از ایرانیا همجنسگران !

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
حرف رو رد نمیکنم الان سوءتفاهم نشه.
ولی به نظرتون برای یه بحث که در مورد مسائل ژنتیکی و زیستیه مجله ایران اینترنشنال و بی بی سی فارسی که یه مجله علمی نیستن و بیشتر سیاسی اجتماعین یکم منابع عجیبی به نظر نمیان؟ بهتر نبود از مجلات مربوط به زیست شناسی که بین المللی هستن منبع و رفرنس بدید که حرفتون بیشتر مورد قبول قرار بگیره؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
در چرخه طبیعت
در چرخه طبیعت ساختمون‌هایی که انسان میسازه وجود نداره. در چرخه طبیعت پلاستیک وجود نداره.

سعی نکنین با استفاده از طبیعت مغلطه کنین.

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
خیر
چون قبلش رفتم منابع شونو خوندم و دیدم منابع شون مجلات زیست شناسی بین المللی هستن:relaxed:
به هر حال اینا خبرگزارین، و موظفن که منابع قانع کننده ای داشته باشن
خب اینکه خودتون خوندید دلیل نمیشه که رفرنس ندید. اگر رفرنس دارید بدید اگر هم نه که دیگه بحث معنایی نداره.
نه لزوما. این خبر گذاری ها همه با گرایش سیاسی هستن و خیلی مواقع خبر ها رو به نفع خودشون میگن. اینکه یه خبرگذاری یه حرفی رو زده دلیلی بر صحتش نیست. هر خبرگذاری صرفا یه منبع اولیست و برای رسیدنبه خبر موثق تر نیاز به دیدن و شنیدن اخبار بیش از یک خبر گذاری هست.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
اول از همه اینکه وای به روزی که ضدارزش تبدیل به ارزش بشه
دوم اینکه بشخصه شدیدا با این موضوع مخالفم و مطمئننم چنین حمایتی که داره از این موضوع میشه توسط کشور های غربی قطعا بی دلیل نیست
خود شما وقتی برای اولین بار در مورد این موضوع شنیدید یا دیدین چه حسی داشتین؟
بشخصه خودم و ۹۰ درصد کسایی که میشناسم که ازین موضوع اطلاع دارن وقتی برای بار اول چنین موضوعی رو دیدن و متوجه شدن واکنش شدیدا بدی داشتن به این موضوع اما الان که اطرافم رو میبینم خیلی از همون افراد فاز روشنکفری برداشتن و به این انحرافات جنسی احترام میزارن
ذات انسان و غریزه انسان از این موضوع انزجار داره چون داره در چرخه طبیعت ایراد به وجود میاره
از طرفی هم بنظرتون دلیل اینهمهههههه حمایت از سمت غرب به چه دلیله؟چه منفعتی در این موضوع نهفتس؟چرا الان هر سریال و فیلمی که میخواد بولد بشه و بیننده بگیره کلی شخصیت lgbtq و انحراف جنسی وارد فیلم هاش میکنه؟وضعیت نتفلیکس از پورنهاب خراب تره الان...
بعد هم آقا اصلن قبول
این یه گرایش طبیعی
چرا انقد جار میزنید؟چرا جلوی بچه ای که هیچ درکی از افکار و احساسات جنسی نداره رژه ی افتخار میرید و اینهمه تو کارتون ها و فیلم ها این موضوع رو زیبا نشون میدید؟
دوستانی هم که جدیدا از همجنسگرایی اسلامی صحبت به میان میارن یادشون باشه چه بلایی سر قوم لوط اومد
هرچند کلی دیسلایک میگیره این پست و لقب هموفوب میگیرم ولی یکم پیش خودتون فکر کنید این همهههه هزینه و تبلیغات این کثافت کاریا برای چیه

و من الله توفیق
کی گفته حمایت از کسی که صرفاً میل جنسیش با تو یکی نیست «ضد ارزش» محسوب میشه؟ همین امثال شما در طی تاریخ باعث شدن این افراد رو دار بزنن و بسوزونن بی هیچ دلیل خاصی، فقط چون باهاشون حال نمی‌کنیم.
بعدم این «غرررررب» چیه هی تو دهنتون می‌چرخونین؟! غرب، غرب، غرب. حمایتِ غرب. مثلاً شرق حمایت می‌کرد خوب میشد؟ :‌))) وقتی یک جریانی به شدت و غیرمنطقی سرکوب میشه، بایدم به شدت مورد حمایت قرار بگیره. وگرنه اگر باهاش نرمال برخورد میشد، حمایت‌ها هم تعدیل میشد یا اصلاً جدی گرفته نمیشد چون چیز بی‌اهمیتی قلمداد میشد.
منحرف جنسی به کسانی میگن که سینه‌ی گرگ لوگوی آ اس رم رو سانسور می‌کنن، نه همجنسگرا :‌))) امثال بازیگر مایکل اسکافیلد و ریکی مارتین و التون جان و الن دجنرس و آلان تورینگ و صدها خواننده/نویسنده/دانشمند دیگه همجنسگرا بودن، همشون پس باید برن بمیرن دیگه. حق زندگی کردن ندارن، چرا چون احمق‌هایی مثل شما چنین نظری راجع بهشون دارن.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
ساختمون ها و پلاستیکی که توسط انسان ساخته میشن از ابزاری هستن که بشریت ازشون در جهت بهبود زندگی و ادامه بقای خودش بهره برده لطف میکنید بگید همجنسگرایی چه گره ای از مشکلات بشر گشوده تا به حال؟
همجنسگرایی یه صفته، ابزار نیست.
مثل اینه که بگیم خوشگل یا زشت بودن آدم چه کمکی به بشریت میکنه؟ صفته.
تو گفتی چون طبیعی نیست در نتیجه خوب نیست، منم گفتم خیلی چیزا طبیعی نیستن.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
کی گفته حمایت از کسی که صرفاً میل جنسیش با تو یکی نیست «ضد ارزش» محسوب میشه؟ همین امثال شما در طی تاریخ باعث شدن این افراد رو دار بزنن و بسوزونن بی هیچ دلیل خاصی، فقط چون باهاشون حال نمی‌کنیم.
بعدم این «غرررررب» چیه هی تو دهنتون می‌چرخونین؟! غرب، غرب، غرب. حمایتِ غرب. مثلاً شرق حمایت می‌کرد خوب میشد؟ :‌))) وقتی یک جریانی به شدت و غیرمنطقی سرکوب میشه، بایدم به شدت مورد حمایت قرار بگیره. وگرنه اگر باهاش نرمال برخورد میشد، حمایت‌ها هم تعدیل میشد یا اصلاً جدی گرفته نمیشد چون چیز بی‌اهمیتی قلمداد میشد.
منحرف جنسی به کسانی میگن که سینه‌ی گرگ لوگوی آ اس رم رو سانسور می‌کنن، نه همجنسگرا :‌))) امثال بازیگر مایکل اسکافیلد و ریکی مارتین و التون جان و الن دجنرس و آلان تورینگ و صدها خواننده/نویسنده/دانشمند دیگه همجنسگرا بودن، همشون پس باید برن بمیرن دیگه. حق زندگی کردن ندارن، چرا چون احمق‌هایی مثل شما چنین نظری راجع بهشون دارن.
جالبه کل کسانی که مثال زدید خارجی بودند.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
جالبه کل کسانی که مثال زدید خارجی بودند.
آره و همگی هم نهایتاً مربوط به صدۀ اخیر میشن چون تازه کم کم بهشون آزادی داده شد و تونستن زندگی کنن. تا قبلش که همش در حال شکنجه و سرکوب و تمسخر و مرگ بودن. تو ایرانم که به قول احمدی نژاد اصلاً نداریم چنین چیزی رو. :‌)))) اگه بود مثال می‌زدم.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
آره و همگی هم نهایتاً مربوط به صدۀ اخیر میشن چون تازه کم کم بهشون آزادی داده شد و تونستن زندگی کنن. تا قبلش که همش در حال شکنجه و سرکوب و تمسخر و مرگ بودن. تو ایرانم که به قول احمدی نژاد اصلاً نداریم چنین چیزی رو. :‌)))) اگه بود مثال می‌زدم.
نه دیگه....
مربوط به صده اخیر نیست. در زمان هخامنشیان هم ای ایرانیان یونانی هارو بدلیل گی مسخره می‌کردند.

مثلا مثال زدن اونا غیرمنطقین و مثال زدن اینا منطقی؟
چی رو مثال میزدن؟ اینجا؟ خیلی از کشور های اسیایی؟ تاکید می‌کنم خیلی، نه همه، یا شایدم خاورمیانه؟؟ از جایی که همه شونو سرکوب میکنن
تنها مثالی که میتونم بزنم اینه که تعداد کشته شده ها رو بشمارم
اگر واقعاً گرایش دارند به جنس موافق، میتونن تغییر جنسیت بدن. در ایران هم قانونیه.
اینطوری نیست که همه شونو سرکوب بکنیم.

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
"بنظر من" همجنس‌گرایی بشدت ضد خانواده است و قبول کنید که یک گرایش انحرافی هستش، چون نیازی که در انسان وجود داره باید از راه صحیحش ارضا بشه. با این حال من با این عقیده مشکل دارم نه با کسایی که این عقیده رو دارن، هرچند قطعا همچین کسی رو بعنوان دوست خودم انتخاب نمی کنم ولی بعنوان یک انسان این حق رو دارن که حقوق شهروندی شون نقض نشه.
و تا اون جایی که من می دونم این گرایش به دلیل خود ارضایی در یک شخص رشد می کنه و نمایان میشه.
اتفاقی که در بعضی کشور های جهان در حال رخ دادن هستش، تبلیغ بیش از حد برای گسترش این گرایش هستش که قطعا با این مشکل دارم حالا هر کشوری می خواد باشه. چه دلیلی داره انقدر در رسانه ها، فیلم و سریال ها و در سطح شهر (در برخی کشور ها) در بنر ها و بیلبورد ها این مسائل بیان بشه و تبلیغ بشه ؟؟ این کار بدون شک تاثیر منفی روی کودکان و همچنین کل جامعه خواهد گذاشت.
در ضمن اگر هم فرض کنیم که همجنسگرایی ژنتیکی است، این فرد بیماره و باید دنبال درمان خودش بگرده، بجای اینکه تو محافل عمومی بیماریش رو جار بزنه و به این نقصش "افتخار" کنه!

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
دوست عزیز
اولا اعدام همجنسگرا ها چه در گذشته چه حال بر میگرده به مذهبی های افراطی
دوما حرف نزار دهن ما اگر شرق میکرد خوب بود و اینا به ما نگاه به شرق و این چیزا نسبت نده
سوما غرب حمایت میکنه ولی توی شرقم اوضاع فرقی نداره گنده لات شرق که چین باشه کمونیستیه که با lgbt هیچ مشکلی ندارند
چهارما ما مشکلمون با همه انحرافاته اینکه حرفی از اون سانسور ها و این چیزا نیست اینه که اصلا در اینجا اونا موضوعیتی ندارند

و اینکه مشکل داریم چون حال نمیکنیم باهاشون ؟ حقیقت داره وارونه میشه این شمایید که چون با دلایل ما حال نمیکنید به ما میتوپید و این حجمه ها به وجود میاد وقتی یه چنین نظری میدیم
حجمه یعنی وقتی ضد lgbt صحبت میکنه بقیه سمتت حجوم میارن و توی اجتماع بهت برچسب نژاد پرست میزنن و اگر زیادی سر و صدا کنی خود حکومت حقوق شهروندیتو سلب میکنه
برگردم به اینکه میگی چون باهاشون حال نمیکنیم میگیم مشکل دارن... نه میگیم مشکل دارن چون واقعا مشکل دارن
آمار مرض و بیماری های مقاربتی در همجنسگرا ها بیشتره ( در برهه ای 83% پرونده های پزشکی مربوط به سفلیس برای مردان همجنسگراست یا مردانی که قبلا با همجنس نزدیکی جنسی داشتند!!!)
میان توی خیابون نیمه برهنه رژه میرن و عشق بازی میکنن خب یه بچه کوچیک اینارو میبینه چی فکر میکنه؟ و دائم زیر گوش بچه ها میخونن درمورد این چیزا
در یکی از موارد یک پسر 9 ساله خودکشی کرده و از خودش یاداشتی بجا گذاشته که من همجنسگرا بودم و منو تو مدرسه مسخره کردند
و منم تصمیم گرفتم خودمو بکشم

اصلا چرا باید یه بچه 9 ساله بگه من همجنس گرام ؟ چیزی از لذت جنسی میدونه سن قانونی رابطه رو داره که بخواد تو فکر این چیزا باشه اصلا به بلوغ جنسی رسیده؟ غیر از اینه این بچه قربانی این همه یاسین هایی شده که زیر گوشش خوندن جوامع lgbt ؟ خب معلومه یه مشت بچه ابتدایی وقتی یه چنین چیز عجیبی رو میبینن مسخره میکنن درسته مسخره کردن عمل درستی نیست ولی بچه ها از اول پخته و عاقل که از رحم مادر در نیومدن خواه ناخواه مسخره کردنو انجام میدن موقع دیدن چیزای نامتعارف و به مروره که بزرگ میشن و به این پختگی میرسن که نباید این کارو کنن تقصیر 4 تا بچه ابتدایی نبود که این خودکشی کرده
تقصیر اون خرس های گنده ای بوده که زیر گوش این یاسین خوندن که بچه ای که این چیزا اصلا بهش ربطی نداره نه به سنش نه به وضعیت جسمانیش یهو برگرده بگه من همجنسگرام

همجنسگرا ها مشکل دارن چون فوکوس خبری رسانه ها میره روشون و دیگه مسائل مهم تر جامعه مثل نژاد پرستی و جرائم خیابانی بیشتر به حاشیه رونده میشه انگار که تمام مشکلات دنیا حل شده و فقط مونده ما بیایم ببینیم این اقا درسته تا با همجنسش بخوابه یا نه ولی اونا یجوری برخورد میکنن با قضیه انگار مشکل مهم تریه تا اینکه پلیس سیاه پوستارو نفله میکنه الکی الکی

مشکل دارن چون حرف انداختن دهن متجاوزا که ما هم مجرم نیستیم مام ژن تجاوز داریم نمیدونم مام یه جنسیت جدید هستیم برای خودمون و این خزعبلات که بهونه ای بشه تا توی کالیفرنیا کسانی به خودشون جرعت بدن که بخوان رابطه با زیر 18 سال رو قانونی کنن من پیگیرش نشدم که موفق شدن یا نه ولی چقدر جامعه باید روبه ابتذال بره که افراد جرعت مطرح کردن چنین چیزی رو به خودشون بدن ؟
میگی مشکلم با انحرافاته؛ نکته این‌جاست که همجنسگرایی انحراف جنسی نیست. و البته دلیل نمیشه در بین خود همجنسگراها منحرف جنسی وجود نداشته باشه، قطعاً چه در میان استریت‌ها چه در میان همجنسگراها همه مدل آدمی ممکنه باشه؛ اما اینکه یک عده، «حق» باشن و یک عده «باطل»، من با چنین دوقطبی‌ای مشکل دارم. چنین چیزی نباید شکل بگیره.

اون سانسورها چرا این‌جا موضوعیتی ندارن؟ وقتی حرف از انحراف زده میشه من باید مصداق‌های دم دستیش که هممون دیدیم رو نام ببرم.

من بحثم اینه این‌ها حق حیات دارن، نباید اون‌ها رو لایق مرگ یا توهین و تحقیر بدونیم. اون بچه اگه خودکشی کرده علتش همین چیزاست. اگر اون رو عین یک آدم عادی می‌پذیرفتن الان داشت زندگیشو می‌کرد. بچه‌ها به ویژه تو نسل فعلی زودتر به بلوغ جنسی می‌رسن، چه استریت باشن چه همجنسگرا باشن کم‌کم متوجه میشن گرایششون چیه و لازم نیست از کسی یاد بگیرن. تنها چیزی که لازمه یاد بگیرن در سنین بالاتر آموزه‌های بیسیک جنسیه که تفاوت‌ها رو یاد بگیرن و مراقب خودشون باشن یه وقت مریض نشن خودشون و عده‌ی زیادی رو بدبخت کنن و اگر هم کسی بهشون تعرض کرد نترسن و اطلاع بدن به خونوادشون. انقدر که این چیزها رو تابو کردن، طرف می‌ترسه حرف بزنه.
هنوز خیلی کار داره تا این موضوع ساده رو بفهمین که گرایشات جنسی تبلیغ‌پذیر نیست و قابل تغییر نیست.

دو پاراگراف آخری که نوشتی هم بیشتر به جوک و ترول‌فیس آواتارت شباهت داره :‌))) چون نمی‌دونم شوخیه یا جدی.

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا