• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همجنسگرایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
نه. چیزی که برای شما مقدسه ممکنه برای بقیه مقدس نباشه. تو هند گاو مقدسه، زیر سوال بردنِ گاو توهین به مقدساته؟ [البته ما گاو رو هرگز زیر سوال نمی‌بریم چون شعورش بیشتر از عده‌ای از آدماست، ولی ما گاو رو می‌کشیم و می‌خوریم و از چرمش استفاده می‌کنیم.]
توهین به مقدسات اسلامه، نه توهین به چیزای دیگه ای که دیگران مقدس می دونن.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
حس می کنم یا من بد منظورمو میگم، یا شما بد می خونید، یا میخواید طفره برید از جواب دادن.
2- اولا که این فقط گفته عوامل محیطی و عاطفی، نگفته دقیقا چه عواملی، یعنی مثلا اگه کسی کسی رو در بدو تولد ببریم سیاره ای که همه توش هم جنس خودشن، همجنسگرا میشه؟ اصلا آزمایشی در این زمینه انجام شده؟ منبعتون رو هم فکر کنم اشتباه لینک کردید، چون یه پی دی اف فارسیه که متنی که آوردید هم توش نیست.
3- این که حرف من رو داره میزنه اصلا، تو اون آزمایشی که موش ها دوران جنینیشون رو تو فضا سپری کردن، واکنشی رو میدادن که برای تداوم بقاشون تو فضا لازم بود، چون غریزشون براساس تو فضا بودن ایجاد شده بود، توی دراز شدن پاهای اون جونورای صحرایی هم غریزه جوری تنظیم شده بود که وقتی بدنیا اومدن کارشون رو راه بندازه، با دراز شدن پا ها هم این غریزه باز برای اینکه تدام بقا حفظ شه بهبود می یافت، این مطلب داشت حرف منو اثبات می کرد نه حرف شما رو.
4- ما که چیزی ندیدیم، تو اگه چیزی تو مقاله ها دیدی کپی پیست کن تا ببینم
اون سه تا نکته ی اضافیم جواب نمیدم، چون هم از اصل بحث خارجن، هم اگه بتونم اون 5 تای اصلیو «که الان شده 3 تا» رو پروندش رو به نفع خودم ببندم این 3 تا هم بی معنی میشن.

1-کجای لحنم با قوانین در تضاده؟
2- به فرض لحنم با قوانین در تضاد باشه، تو اون صفحه ی کذایی قوانین نوشته توهین به مقدسات اسلامی مممنوع، بعد وقتی تو تاپیک های اینچنینی تا این حد دستورات اسلام داره میره زیر سوال، و هیچ کس قوانین رو رعایت نمی کنه، اصلا دیگه میتونی کسی رو بخاطر عدم رعایت قوانین جریمه کنی؟ رطب خورده منع رطب کی کند؟ -____-
۲. https://www.webmd.com/sex-relations...that sexual,be different for different people.

۳. شما میگی فقط برای بقاعه من میگم خیر من منبع میارم شما فقط و فقط مغالطه میکنی منبع بیار

۴.
https://theconversation-com.cdn.amp...-evolved-for-social-not-sexual-reasons-128123
بعلاوه مقاله ای که توش لینک شده

۵. شما تو بقیه موارد به قول خودت باختی بقیه موارد هم نمیتونی توش بحث کنی که ادامه بدی

۱. توهین به اشخاص
۲. این یه بحثه هیچ کس به قوانین اسلام توهین نکرده بعلاوه تفکر در فروع دین خودش از دستورات اسلامه مگه نه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
توهین به مقدسات اسلامه
توهين با زير سوال بردن فرق داره.من ميتونم چيزى رو زير سوال ببرم ولى بهش توهين نكنم.نقد يك دين توهين بهش نيست،اين كاملا بديهيه.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
چی داری می گی؟ داری تانک که یه وسیله است رو ریلیت می کنی به یه ایده؟؟
می گم تو دسته بندی های علمی این چیزی که میگی اسکشوال حساب می شه و زیر شاخه لگبت عه
فقط وقتی زیر شاخه همجنسگراییه که دو همجنس از این روش استفاده کنن.
وقتی یه زن و یه مرد سالم اینکارو کنن دیگه زیرشاخه ی لگبت نیست.
۲. https://www.webmd.com/sex-relationships/guide/sexual-orientation#:~:text=Most scientists agree that sexual,be different for different people.

۳. شما میگی فقط برای بقاعه من میگم خیر من منبع میارم شما فقط و فقط مغالطه میکنی منبع بیار

۴.
https://theconversation-com.cdn.ampproject.org/v/s/theconversation.com/amp/homosexuality-may-have-evolved-for-social-not-sexual-reasons-128123?amp_gsa=1&amp_js_v=a9&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw==#amp_tf=From %1$s&aoh=16615993842163&referrer=https://www.google.com&ampshare=https://theconversation.com/homosexuality-may-have-evolved-for-social-not-sexual-reasons-128123
بعلاوه مقاله ای که توش لینک شده

۵. شما تو بقیه موارد به قول خودت باختی بقیه موارد هم نمیتونی توش بحث کنی که ادامه بدی

۱. توهین به اشخاص
۲. این یه بحثه هیچ کس به قوانین اسلام توهین نکرده بعلاوه تفکر در فروع دین خودش از دستورات اسلامه مگه نه
2- بازم هیچ توضیحی نداده، یه جایی رو بیار که توضیح داده باشه
3-انقدر روشنه که نیاز به منبع نداره، بشین فک کن، می فهمی
4- :‌))))))))))))
خب داری تیشه به ریشه ی خودت میزنی که
مقالهه میگه همجنسگرایی ربطی به ژن نداره و ربط به محیط و اجتماع داره، و اگه این رو درست بدونیم، یعنی میشه تو محیطی قرار داد بچه هارو که همجنسگرایی به وجود نیاد، و اگه اومد هم میشه تغییرش داد، یعنی تغییر پذیره، یعنی میشه از بین برد، و تازه اون نظریه شما درباره اینکه دست خودش نیست و ژنتیکیه رو از بین میبره :)
-------------------------------
2- به کی توهین کردم؟

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
توهين با زير سوال بردن فرق داره.من ميتونم چيزى رو زير سوال ببرم ولى بهش توهين نكنم.نقد يك دين توهين بهش نيست،اين كاملا بديهيه.
این درست، «زیر سوال بردن» کلمه ی خوبی برای کاری که اینا می کنن نبود، و بصورت تنها هم بد نیست، ولی وقتی اسلام به صراحت گفته با همجنس سکس نکنید، و اینا دارن پررو پررو می از کسایی که اینکارو می کنن حمایت می کنن، این دیگه زیر سوال بردن نیست، این توهین و مقاومت در برابرشه.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
ولی وقتی اسلام به صراحت گفته با همجنس سکس نکنید، و اینا دارن پررو پررو می از کسایی که اینکارو می کنن حمایت می کنن، این دیگه زیر سوال بردن نیست، این توهین و مقاومت در برابرشه.
نه.مخالفت با يك باور توهين به اون باور نيست.اين خيلى بديهيه ها،حتى اگر در اين سن باشى.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
فقط وقتی زیر شاخه همجنسگراییه که دو همجنس از این روش استفاده کنن.
وقتی یه زن و یه مرد سالم اینکارو کنن دیگه زیرشاخه ی لگبت نیست.

2- بازم هیچ توضیحی نداده، یه جایی رو بیار که توضیح داده باشه
3-انقدر روشنه که نیاز به منبع نداره، بشین فک کن، می فهمی
4- :‌))))))))))))
خب داری تیشه به ریشه ی خودت میزنی که
مقالهه میگه همجنسگرایی ربطی به ژن نداره و ربط به محیط و اجتماع داره، و اگه این رو درست بدونیم، یعنی میشه تو محیطی قرار داد بچه هارو که همجنسگرایی به وجود نیاد، و اگه اومد هم میشه تغییرش داد، یعنی تغییر پذیره، یعنی میشه از بین برد، و تازه اون نظریه شما درباره اینکه دست خودش نیست و ژنتیکیه رو از بین میبره :)
-------------------------------
2- به کی توهین کردم؟

تهدید به مرگ نکردم، تهدید به زندان و اصلاح اجباری کردم، اگه دوباره ببینی نوشتم «آخرین روز های آزاد بودنت»، تا وقتی کسی اصلاح پذیره لازم نیست کشته بشه
۲. کل مقاله توضیحه محض رضای فاک بخونش
۳. ترجمه میکنم «من هیچ منبعی ندارم و دارم از سر معده صحبت میکنم»
۴. شرایط محیطی با برداشت شما مفهوم متفاوتی داره و هیچ کجای این مقاله ننوشته که همجنسگرایی قابل تغییره
و این اصلا راجع به دلایل فرگشتی همجنسگراییه ربطی به برداشت تو نداره

به افراد دگرباش

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
تهدید به مرگ نکردم، تهدید به زندان و اصلاح اجباری کردم، اگه دوباره ببینی نوشتم «آخرین روز های آزاد بودنت»، تا وقتی کسی اصلاح پذیره لازم نیست کشته بشه
خيلى جلوى خودمو گرفتم اينو بهت نگم،اما ميبينم دارى تكرارش مى كنى.جدا چى باعث شد خودتو در جايگاهى ببينى كه همچين تهديدى بكنى؟اين ديگه بچگى هم نيست،پر رويى و حد خودتو ندونستنه كه يه نفرو اينطور تهديد كنى.
اينو نگفتم كه تحقيرت كنم،صرفا به خاطر اين گفتم كه حد خودتو بدونى.دفعه بعد كه با كسى اينطور صحبت كنى مثل افراد اينجا جوابتو نميده،جواب به مراتب بدترى تحويلت ميده.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
۲. کل مقاله توضیحه محض رضای فاک بخونش
۳. ترجمه میکنم «من هیچ منبعی ندارم و دارم از سر معده صحبت میکنم»
۴. شرایط محیطی با برداشت شما مفهوم متفاوتی داره و هیچ کجای این مقاله ننوشته که همجنسگرایی قابل تغییره
و این اصلا راجع به دلایل فرگشتی همجنسگراییه ربطی به برداشت تو نداره

به افراد دگرباش
2- توضیح درباره ی اینکه همجنسگرایی چیه هست، هیچ توضیحی درباره اینکه چرا شکل میگیره نمیده
3- هرجوری میخوای فکر کن
4- بر عکس، گفته اگه ژنتیکی بود چون افراد همجنسگرا نمیتونن تولید مثل کنن باید منقرض می شد، و اینکه یه چیز اجتماعیه

و اینکه این بحث داره فرسایشی میشه، تا قیام قیامت هم بحث کنیم نه تو زیر بار میری نه من، لزومی به ادامش نمی بینم.

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
خيلى جلوى خودمو گرفتم اينو بهت نگم،اما ميبينم دارى تكرارش مى كنى.جدا چى باعث شد خودتو در جايگاهى ببينى كه همچين تهديدى بكنى؟اين ديگه بچگى هم نيست،پر رويى و حد خودتو ندونستنه كه يه نفرو اينطور تهديد كنى.اينو نگفتم كه تحقيرت كنم،صرفا به خاطر اين گفتم كه حد خودتو بدونى.دفعه بعد كه با كسى اينطور صحبت كنى مثل افراد اينجا جوابتو نميده،جواب به مراتب بدترى تحويلت ميده.
شما مثل این که تو واقعیت زندگی نمی کنی
من کاری به حرفای دارک لایت ندارم
ولی افراد زیادی دیدم که به خاطر کوییر بودن نه تنها تهدید شدن بلکه از خونه انداخته شدن بیرون /جامعه بهشون تجاوز کرده/پلیس به مراتب سهمشو در نابودی داشته و ..
می خوام بگم خرده گرفتن از طرز برخوردش منتهی می شه به خرده گرفتن از جامعه و سیستمی که هست
این تاپیک خیلی فاصله داره تا واقعیتی که با چشم می شه دید

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
شما مثل این که تو واقعیت زندگی نمی کنی
من کاری به حرفای دارک لایت ندارم
ولی دوستای زیادی داشتم که به خاطر کوییر بودن نه تنها تهدید شدن بلکه از خونه انداخته شدن بیرون /جامعه بهشون تجاوز کرده/پلیس به مراتب سهمشو در نابودی داشته و ..
می خوام بگم خرده گرفتن از طرز برخوردش منتهی می شه به خرده گرفتن از جامعه و سیستمی که هست
این تاپیک خیلی فاصله داره تا واقعیتی که با چشم می شه دید
من هم كارى به عقايدشون نداشتم،تهديدات اينچنينى برام غير قابل قبول بود.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
2- توضیح درباره ی اینکه همجنسگرایی چیه هست، هیچ توضیحی درباره اینکه چرا شکل میگیره نمیده
3- هرجوری میخوای فکر کن
4- بر عکس، گفته اگه ژنتیکی بود چون افراد همجنسگرا نمیتونن تولید مثل کنن باید منقرض می شد، و اینکه یه چیز اجتماعیه

و اینکه این بحث داره فرسایشی میشه، تا قیام قیامت هم بحث کنیم نه تو زیر بار میری نه من، لزومی به ادامش نمی بینم.
۲. اصلا قرار نبوده راجع به چرایی همجنسگرایی حرف برنه قراره sexuality رو توضیح بده و عوامل دخیل درش
۳. :‌)
۴. دقیقا همینه چیز اجتماعی نه یک نیاز فرگشتیه

شما نمیتونید قانع کنید چون اصلا حرف نمیزنی مدرک نمیاری فقط مغالطه میکنی

venusi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
عزیزان دلم
ما در جامعه ای زندگی میکنیم
که حتی اسکشوال بودن مخالف فرهنگ و هنجار های فرهنگیمونه و آزار و اذیت روانی به همراه داره: ))))
شما راجب چی بحث میکنین!
یعنی اگر نخوای اساسا سکس داشته باشی هم جامعه راحتت نمیزاره :/ خانواده و فامیل و جامعه‌و رسانه راحتت نمیزاره
بعد شما میخواین همجنس گرایی رو توجیح کنید؟

معلومه که نمیشه .........!!

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
این بطور علمی ثابت شده که کار های انسان جز دو منشأ اراده و غریزه، منشأ دیگه ای نداره «تو گوگل بزنی یا به متخصصی بگی میفهمی».
حالا، آیا تو از روی اراده میل جنسی داری؟ آیا میتونی عوضش کنی، کم و زیادش کنی و ...؟
نه، دست تو نیست، پس ارادی نیست.
پس غریزیه.
اوکی؟
علم اکولوژی بعد این پست:من دیگه خسته شدم. من کم اوردم. من دیگه نمیتونم

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
من دیگه هموفوب نیستم:
اما:

تو از همجنسگرایی حمایت میکنی چون فکر میکنی love is love
من از همجنسگرایی حمایت میکنم چون تمدن های دیگه رو تضعیف میکنه
ما مثل هم نیستیم

+بعدا میام آمار اینا میدم:))

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
۲. اصلا قرار نبوده راجع به چرایی همجنسگرایی حرف برنه قراره sexuality رو توضیح بده و عوامل دخیل درش
۳. :‌)
۴. دقیقا همینه چیز اجتماعی نه یک نیاز فرگشتیه

شما نمیتونید قانع کنید چون اصلا حرف نمیزنی مدرک نمیاری فقط مغالطه میکنی
2-خب اینو که خودمم می دونستم چیه، ازت خواسته بودم عواملی که در شکل گرفتن همجنسگرایی دخیل هستن رو برام بیاری
۳- ...
۴- همینجا تیر خلاصو به خودت زدی :/
اگه چیز اجتماعیه و به ژنتیک وابسته نیست، قابل تغییره، و طبق دستورات اسلام که میگه حرامه، باید تغییرش داد.
بحث به نفع من تموم شد :‌/

اریا سابق

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1111

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد