• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همجنسگرایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
وقتی شما تو جمهوری اسلامی زندگی می کنی، باید تابع اسلام باشی :)

ایرانو آلوده نکنن

گناهه در کلیسا رو تخته می کنن -ــــ-
برادر، همه اینا اوکی ولی یه ذره مودبتر... اگه یه ذره گوش هم بدی خیلی بهتر میشه:) تا نظر مخالفو نشنیدی که نمیتونی جوابشو بدی، در این حالت رو میاری به توهین و جوابهای بی‌منطق. اینجا آدما با هر دین و اعتقاد مذهبی و سیاسی ای باشن یا هر سبک زندگی ای داشته باشن، از ادب و منطق استقبال میکنن. بحثه، جنگ که نیست:)
و باعث میشی روش بحثت به همه کم‌سن های سایت تعمیم داده بشه.

رفع اسپم: شخصا فکر میکنم سیاست همیشه توی دین نقش داشته و هیچ دینی الان اون اصلش نیست و به اصلش عمل نمیشه‌. پس اینکه مثال بیاریم از قرن شونزدهم مسیحیت یا اسلام زمان پیامبر، کاملا اشتباهه.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
برادر، همه اینا اوکی ولی یه ذره مودبتر... اگه یه ذره گوش هم بدی خیلی بهتر میشه:) تا نظر مخالفو نشنیدی که نمیتونی جوابشو بدی، در این حالت رو میاری به توهین و جوابهای بی‌منطق. اینجا آدما با هر دین و اعتقاد مذهبی و سیاسی ای باشن یا هر سبک زندگی ای داشته باشن، از ادب و منطق استقبال میکنن. بحثه، جنگ که نیست:)
و باعث میشی روش بحثت به همه کم‌سن های سایت تعمیم داده بشه.

رفع اسپم: شخصا فکر میکنم سیاست همیشه توی دین نقش داشته و هیچ دینی الان اون اصلش نیست و به اصلش عمل نمیشه‌. پس اینکه مثال بیاریم از قرن شونزدهم مسیحیت یا اسلام زمان پیامبر، کاملا اشتباهه.
بنظرم لحن من کاملا مناسبه، نه فوش دادم، نه توهینی کردم :)
اولی که بدون مشکله بنظرم
دومی رو، گفتم اونایی که با این شرایط مشکل دارن و رادیکالن، اگه طرف اون طوری باشه و صداشو درنیاره مشکلی نیست
سومی هم که یه دوره ی تاریخیه، مشکلش چیه :)
چهارمی هم راسته دیگه، کلیسا الان شده بازیچه ی دست غرب و سکولاریسم، بخواد همجنسگرایی رو نهی کنه سریع قلع و قلم میشه توسطشون :)

جواب رفع اسپم:
شاید درباره ی بقیه دینا این باشه «انجیل بازنویسی شده و تورات هم معلوم نیست کجاست»، ولی تو اسلام، قرآن صحیح و سالم رسیده دستمون و میشه با تفسیرش فهمید اصلش چی بوده و هست.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
اونا هم باید پیروی قانون باشن، آیینشون هم اشتباهه.
اوناییشون که رادیکالن و مشکلی دارن برن همون کانادا و فرانسه ی لیبرال، ایرانو آلوده نکنن.
تورو خدا منو بفرستین کانادا و فرانسه که ایرانو الوده نکنم. تورووووخدا

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
اولی که بدون مشکله بنظرم
دومی رو، گفتم اونایی که با این شرایط مشکل دارن و رادیکالن، اگه طرف اون طوری باشه و صداشو درنیاره مشکلی نیست
سومی هم که یه دوره ی تاریخیه، مشکلش چیه :)
چهارمی هم راسته دیگه، کلیسا الان شده بازیچه ی دست غرب و سکولاریسم، بخواد همجنسگرایی رو نهی کنه سریع قلع و قلم میشه توسطشون :)

جواب رفع اسپم:
شاید درباره ی بقیه دینا این باشه «انجیل بازنویسی شده و تورات هم معلوم نیست کجاست»، ولی تو اسلام، قرآن صحیح و سالم رسیده دستمون و میشه با تفسیرش فهمید اصلش چی بوده و هست.
کاملا از مسیر بحث منحرف شدی و تمام حرفات مغالطه ست
در ضمن «قلع و قمع»

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
کاملا از مسیر بحث منحرف شدی و تمام حرفات مغالطه ست
در ضمن «قلع و قمع»
ابدا از مسیر منحرف نشدم
بلکه علاوه بر اون دلایلی که اول بحث گقتم، الان یه دلیل دیگه هم دارم مبنی بر اینکه ژنتیکی نیست و قابل تغییره
عامیانش «قلع و قلم»ه

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تورو خدا منو بفرستین کانادا و فرانسه که ایرانو الوده نکنم. تورووووخدا
تو فعلا با قوانین اینجا کنار بیا، چند ماه دیگه که یه پولی هم دستمون اومد برات بلیط کانادا می گیریم،‌ فقط گذرنامه و ویزایشو خودت اوکی کن :)
جدا از شوخی، این دو جا واقعا افتضاحن از نظر فرهنگی
تو فرانسه که ضد دینا عین حریق پخشن، حجابم ممنوعه
تو کانادا هم که نصف جمعیتش کسایین که بخاطر اختلاس و توهین و بی اخلاقی از ایران فرار کردن :‌/
سر یه ماه التماس می کنی برت گردونیم ایران :)

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
ب نظرم زندگی هر کس کاملا به خودش مربوطه و هیچ ربطی ب ما نداره تا زمانی ک مارو ب اون طرز فکر یا عمل مجبور نکنه...

البته خیلی جاها و الخصوص تو ایران و دوران راهنمایی و دبیرستان بچه ها ب خاطر دور بودن از جنس مخالف همه همجنسگرا میشن🤣ولی بعدش درس میشه

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
فکر اونا رو غیرمنطقی خوندی و متهمشون کردی به ضداسلام بودن. زیر سوال بردن قوانین اسلام ضداسلام بودن نیست و درواقع تلاش برای درک بهتر اسلامه و جوابی بهتر از "جمع کنید برید از ایران" داره.
و اسلام نشده بازیچه دست روحانیونی(!) که برای منافع شخصی و مال اندوزی یا هرچی، دست میبرن توی حرف خدا؟ میخوای بگی همچین افرادیو ندیدی؟

قرآن صحیح و سالم رسیده دستمون
چطور از این مطمئنی؟ ده ها تفسیر برای قرآن وجود داره و قطعا، قطعا، قطعا قرآن نگفته جواب سوالها رو با تعصب بدید.

تو فعلا با قوانین اینجا کنار بیا، چند ماه دیگه که یه پولی هم دستمون اومد برات بلیط کانادا می گیریم،‌ فقط گذرنامه و ویزایشو خودت اوکی کن :)
تو کانادا هم که نصف جمعیتش کسایین که بخاطر اختلاس و توهین و بی اخلاقی از ایران فرار کردن :‌/
اگر اینجا حجاب قانونه اونجا هم بی حجابی قانونه، اگه اینجا کسی که مسلمان نیست به نظر شما باید با چادر تردد کنه، اونجا هم کسی که مسلمانه باید از قانون تبعیت کنه. هر چیزی که توی فکر تو یه آتئیست رو وادار به داشتن حجاب میکنه برعکسش اونجا هم هست، پس چیزی نمیشه گفت.
و دوباره: "جمع کنین از ایران برین"جواب نیستتتتت

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
فکر اونا رو غیرمنطقی خوندی و متهمشون کردی به ضداسلام بودن. زیر سوال بردن قوانین اسلام ضداسلام بودن نیست و درواقع تلاش برای درک بهتر اسلامه و جوابی بهتر از "جمع کنید برید از ایران" داره.
فقط زیر سوال نبردن، قشنگ دارن مخالفت می کنن، اسلام گفته با همجنس سوکس نکنیـــــــد، اینا میگن بکنیـــــــد، اگه این مخالفت نیست پس چیه؟
و اسلام نشده بازیچه دست روحانیونی(!) که برای منافع شخصی و مال اندوزی یا هرچی، دست میبرن توی حرف خدا؟ میخوای بگی همچین افرادیو ندیدی؟
تا وقتی خودمونم قرآن رو داریم و میتونیم بخونیم و تفسیر کنیم این اتفاق بطور کامل نمیفته.
چطور از این مطمئنی؟ ده ها تفسیر برای قرآن وجود داره و قطعا، قطعا، قطعا قرآن نگفته جواب سوالها رو با تعصب بدید.
من به اون ده ها تفسیر کاری ندارم، خودم قدرت تفسیر دارم، همه داریم.
و اینکه لازم نیست اسلام گفته باشه، اگه به عقیدت پایبند باشی و برات با ارزش باشه تا آخرین قطره ی خون از اعتقاداتت دفاع می کنی.
اگر اینجا حجاب قانونه اونجا هم بی حجابی قانونه، اگه اینجا کسی که مسلمان نیست به نظر شما باید با چادر تردد کنه، اونجا هم کسی که مسلمانه باید از قانون تبعیت کنه. هر چیزی که توی فکر تو یه آتئیست رو وادار به داشتن حجاب میکنه برعکسش اونجا هم هست، پس چیزی نمیشه گفت.
چرا، اینجا ما صلاحشون رو میخوایم، و اونجا بیچارگیشون رو میخوان، قضیه زمین تا آسمون فرق داره.
و دوباره: "جمع کنین از ایران برین"جواب نیستتتتت
کسی که وقتی بهش به روشنی، با دلیل توضیح میدن و همچنان مخالف می کنه و حرف خودشو میزنه، جاش توی یه کشور اسلامی نیست، یا باید اصلاح بشه، یا بره پیش همفکراش که تو این دوره، خارج از کشوره :)
و این دفعه من نگفتم جمع کن برو، خودش گفت، و منم حمایتش کردم که بره و ببینه اونجا چخبره :)، بعد التماس کنان برگرده بگه غلط کردم، همینجا خیلی بهتره :)

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
بازم کاری به نظرها ندارم،ولی هیچ حقی نداری برای کسی تعیین تکلیف کنی که از کشورش بره.خودت که اصلا هیچ،هیچ بنی بشری حق ابراز چنین چیزی رو نداره.

اگر هم با این اکثریت به قول خودت،منحرف،مشکلی داری خب،راه بازه.به جای بقیه برای خودت یه بلیط کانادا بگیر و با اولین پرواز برو.گرفتار ما هم نخواهی بود.

این حرفم صرفا به تو نیست،به کسایی که باعث شدن این حرف تو دهان هرکسی که یکیشم تو باشی بیفته هم هست.اگر با مردم ایران مشکلی دارید بسیار خوب،جمع کنید و از ایران برید.اینجا صاحب که هیچ،باعث زحمت و مزاحمت هم هستید.

dorincii

ز هـمـه خـلـق رمـیـده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
من به اون ده ها تفسیر کاری ندارم، خودم قدرت تفسیر دارم، همه داریم.
ماشالله بزنم به تخته چشم حسود کور
شما هم به تفسیر مسلطی، هم به فقه، هم به سیاست، هم به جامعه شناسی، هم به تاریخ، هم به تمامی ادیان، هم به زیست، هم به روانشناسی، خصوصا به منطق و صد البته به هزاران علم دیگه.

عزیزان وقتی با همچین آدم دانشمندی بحث می‌کنید معلومه سوسک میشید دیگه.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
اگر هم با این اکثریت به قول خودت،منحرف،مشکلی داری خب،راه بازه.به جای بقیه برای خودت یه بلیط کانادا بگیر و با اولین پرواز برو.گرفتار ما هم نخواهی بود.
اکثریت؟!
۹۸٪ مردم به جمهوری اسلامی آری دادن، حتی اگه بگیریم تو این ۴۰ سال از جمعیتشون کم شده باشه، بازم اکثریتو دارن.
اگر با مردم ایران مشکلی دارید بسیار خوب،جمع کنید و از ایران برید.اینجا صاحب که هیچ،باعث زحمت و مزاحمت هم هستید.
کسایی که باید برن اونایین که با ماها مشکل دارن، ما با مردم مشکلی نداریم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
اسپم: بگو ۱۳ سالته و هیچی از دنیا و زندگی نمی‌دونی بدون اینکه بگی «۱۳ سالمه»^_^

استاد تفسیر و عقیده‌ی من بعد از ۱۰ سال درس دین خوندن و درس دادن همچین ادعاهایی نداره والا که بگه خودش میتونه قرآنو تفسیر کنه و اینا:)) با این غرور و تبختر و قطعیت هم حرف نمیزنه.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
ماشالله بزنم به تخته چشم حسود کور
شما هم به تفسیر مسلطی، هم به فقه، هم به سیاست، هم به جامعه شناسی، هم به تاریخ، هم به تمامی ادیان، هم به زیست، هم به روانشناسی، خصوصا به منطق و صد البته به هزاران علم دیگه.

عزیزان وقتی با همچین آدم دانشمندی بحث می‌کنید معلومه سوسک میشید دیگه.
نه اینکه بگم تو همشون دکترا دارم، مثلا زیست رو هیچ سرچشمه ای ندارم، ولی بعضیاشون رو اونقدی بلدم که بتونم با استناد بهشون بحث کنم.
اونقدری هم خدا بهم قدرت داده که لایه ی اول قرآنو تا حدودی، اونم تا حدودی کشف کنم «میگن قرآن ۷ لایه داره»، و بفهمم منظور ابتداییش چی بوده، فکر کنم بقیتون هم اگه تلاش کنید بتونید، مسئله اینه که تلاش نمی کنید.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
کسایی که باید برن اونایین که با ماها مشکل دارن، ما با مردم مشکلی نداریم
من کلا بحثم با تو که جدی نیست،سنی نداری و چیزی هم میگی اشکال نداره،بالاخره سنت خیلی کمه.ولی اینو واقعا میگم،اگر چند سال دیگه پیش رفتی با این مردمِ به قول خودت،لازم به اصلاح،و دیدی مطابقتی باهات ندارن،میتونی بری.هیچ چیزی مانع راهت نیست.برای جمله بالاترت هم صرفا خنده لازم بود.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
من کلا بحثم با تو که جدی نیست،سنی نداری و چیزی هم میگی اشکال نداره،بالاخره سنت خیلی کمه.ولی اینو واقعا میگم،اگر چند سال دیگه پیش رفتی با این مردمِ به قول خودت،لازم به اصلاح،و دیدی مطابقتی باهات ندارن،میتونی بری.هیچ چیزی مانع راهت نیست.برای جمله بالاترت هم صرفا خنده لازم بود.
برم جایی که از اینجا بدتر باشه؟ :‌/ دیوونم مگه؟
الان مگه این به اصطلاح اکثریتی که میگی نمیگن خارج بهشته و ایران مفت نمی ارزه و ...؟ خب اونا برن، مارو راحت کنن.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
بحث از محوریت خارج شده
تاپیک قفل میشه و به زوذی تو این مبحث یه مناظره راه اندازی میشه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا