• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

93 ای های ریاضی-نهایی و کنکور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahya...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شهرسازی
پاسخ : 93 ای های ریاضی-نهایی و کنکور

به نقل از ~Dr.Shariati~ :
شب خوابید، آسمان نم نمک روشن روشن شد، خورشید همچون گویی زرّین ظلمت را پوشاند، ستاره ها محوِ تماشای خورشید شدند. آری؛ این قرص زرین هرصبح روشنی را به میهمانیِ زمین می آورد. :-"""
ادامه داشت تو دوتا سطر نمیگنجید :-"

+اون شترُ دروغگو نمیشه نوشت؟ :-"
منم دروغگو نوشتم ولی فک نکنم بشه.

ghazale.gh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
فیزیک

0.5 نمره غلط. :-"
آخه کی ماضی ـه التزامی ـو مضارع ـه التزامی میخونه خب ؟! L-:

notebook

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

به نقل از ...mahya :
منم دروغگو نوشتم ولی فک نکنم بشه.
چرا میشه دروغگو

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خوب خدا رو شکر ، اگه خدا بخواد 19.75 :)

+ عاقا من هر چی فکر میکنم ، با این نمراتی که در کل گرفتیم ، با این وضعیت 25 % (یا بیشتر) تاثیر مستقیم تو کنکور ، تهش موقعی که برم کارنامه رو بگیرم ، یه برگه پیوست کارنامه زده باشن بگن :
عاقا ، یه نصیحت برادرانه بهت بکنم ، با این معدل ، شما کنکورو 100 هم بزنی همه درساشو جایی قبول نمیشی ، بیا برو تو کار شغل آزاد از همین الان ، آیندت هم خیلی روشن تر میشه باور کن ! آفرین پسر خوب ، پاشو پاشو از همین برو دنبال کار ! :| #S-: :-??

ها بخدا ! :)) شانس ِ ما داریم ؟:D

- یا مثلا حال میده حالا که خوب گند زدیم کل امتحانا رو ، بعد انتخابات رئیس آموزش پرورش بیاد بگه :

خوب دوستان یه سورپرایز برا همه دانش آموزان دارم ، سال 93 اصن کلا دیگه کنکور نیست ! همین نهایی سال سوم هر چی هست محاسبه میشه ! ;;) :D

mahdieh303

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
دانشگاه
اگه خدابخواد دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
فقط عمران

به نقل از غَــزالــه :
0.5 نمره غلط. :-"
آخه کی ماضی ـه التزامی ـو مضارع ـه التزامی میخونه خب ؟! L-:
منم همین اشتباه ضایععع رو مرتکب شدم :D

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

عاقا زبان فارسی رو بیخیال...
موندم این پنج روز رو چطوری نخونم؟ (;
رسما از کسایی که نمیخوان بخونن کمک میخوام!لطفن سریع تر رسیدگی کنین،این جوری پیش بره فنا میشما.... :)) :))
+عاقا غصه ی این 25 درصد(یا بیشتر) تاثیر مستقیم نهایی تو کنکورو نخورید.....فک میکنید مگه چند نفر از اونایی که نمره نهاییشون بیست شده،میتونن کنکور رو بالای 80 بزنن؟
اگه واقعا الان فک میکنید که نهایی رو خراب کردید و دیگه به اون انتظاری که از خودتون داشتین نخواهید رسید،سخت در اشتباهین...
عایا همه ی اونایی که تو شریف یا تهران میخونن،معدل نهاییشون بیست بوده؟

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از saba987 :
من ک معنی نمیخونم... اون جمله های اولش رو که چون اول جلسه س و شلوغ پلوغه و مراقب زیاد گیر نیس، میشه تقلب کرد.
چار تا لغت اون وسط و هم راحت میشه دید زد ..... مشکل دیگ ای هست؟؟؟ :>

مگه حوزه امتحانی شما کجاست که اینقد اُپِنه؟؟؟خداشانس بده.........

lgh95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
برنز نجوم 92
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

هعی!
روز 19 ام مدرسه برامون آزمون جامع گذاشته! X-(

mahsun

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

به نقل از Pouria.K :
خوب خدا رو شکر ، اگه خدا بخواد 19.75 :)

+ عاقا من هر چی فکر میکنم ، با این نمراتی که در کل گرفتیم ، با این وضعیت 25 % (یا بیشتر) تاثیر مستقیم تو کنکور ، تهش موقعی که برم کارنامه رو بگیرم ، یه برگه پیوست کارنامه زده باشن بگن :
عاقا ، یه نصیحت برادرانه بهت بکنم ، با این معدل ، شما کنکورو 100 هم بزنی همه درساشو جایی قبول نمیشی ، بیا برو تو کار شغل آزاد از همین الان ، آیندت هم خیلی روشن تر میشه باور کن ! آفرین پسر خوب ، پاشو پاشو از همین برو دنبال کار ! :| #S-: :-??

ها بخدا ! :)) شانس ِ ما داریم ؟:D

- یا مثلا حال میده حالا که خوب گند زدیم کل امتحانا رو ، بعد انتخابات رئیس آموزش پرورش بیاد بگه :

خوب دوستان یه سورپرایز برا همه دانش آموزان دارم ، سال 93 اصن کلا دیگه کنکور نیست ! همین نهایی سال سوم هر چی هست محاسبه میشه ! ;;) :D
آره :| دو روز پیش داشتم باز با یکی در مورد همین تاثیر +و- حرف میزدم میگفت تراز میکننش مال همرو تاثیر میدن چه خوب چه بد ! ایشالا بترکن با این نهاییشاون آخه این تکواژ واژه امروز با مال کنکور یکیه؟؟؟؟ یا همه درسا؟معلوم نیس ملاک سنجششون چیه؟ مفهمویشون بخوره تو سرشون این چی بود هر کی کتابو مینشست میخورد با تمریناشو حفظ میکرد یا حتی، امتحان نهایی 10 سال پیشو حل میکرد میتونست 20 شه سوالی نبود که سخت باشه تو این امتحانا، دوستام تو نهاییای سالای پیش ندیده باشن.یا حتی خودمون از بیدقتی داریم کم میاریم سوتی میدیم اگر امتحان سطحش بالاتر باشه خیلی بهتره واسه امثال شما... . واقعا میمیرن اینا یه چیزی تو اون سایتشون واضح و مبرهن بنویسن حتی دو روز قبل نهاییا، قراره تاثیر مستقیم باشه ، نباشه... من خودم یه متنی خوندم اینقد پیچش داده بودن که نفهمیدم هست یا نه بالاخره. با این کارشون فقط حق اوناییرو ضایع مینن که واسه کنکور تلاش میکنن... ای خدا....
به درک هر چی میخاد بشه ما که 11 سال از عمرمونو تو این سیستم تلف کردیم بقیشو خودمون تصمیم میگیریم چیکار کنیم.غصه خوردن حماقته بعدا به خودتون میخندین. چند نفر آدم پول دار و موفق میشناسین که رتبش خوب شده باشه یا تو شریف و تهران و امیر کبیر درس خونده باشه؟ مگه بقیه چکار میکنن؟حالا پسرا بفکر کار باشن واسه دخترا خونه داری هم هَ!!!!
ولی فکر نکنم سازمان سنجش یه همچین کاری کنه بدون اینکه همرو توجیه کرده باشه. از کار اینا فقط خودشون سر در میارن.

Heyrat

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi
شهر
Tehran

امتحان خیلی خوب بود !
دمِ طراحش گرم !

هم هندسه ، هم زبان فارسیو 20 میشم !!

عربی خیـــــــــــــــــــــــــــلی اسونه !
اونم 100 درصد ، 20 میشم !!

خدا کی این امتحانا تموم میشن خلاص بشیم ؟؟؟
8->

notebook

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

هی امیدوارم اون 25 درصد تاثیرم نباشه خداوکیلی اگه نمرمونم کم شده همش مال خریت های ضایمون بوده وگرنه هیچ سوالی نبوده که بلد نباشیم ولی کیه که اینو بفهمه؟ 8-> :( :| :-??

Seti

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران.
شهر
تهران.
مدال المپیاد
مدال طلای دورۀ بیست و شش المپیاد ادبی.
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی/ادبیات فرانسه

حالا که امتحان تموم شد؛ اما جهتِ این‌که ممکنه پس‌فردا روزِ قیامت این‌طور سوالی ازتون بپرسند؛ خویشاوند مشتق‌مرکّب محسوب می‌شه. خویش [آزاد] + آ [وابسته] + وند [آزاد]

وند این‌جا دقیقاً مفهوم ِ وند رو می‌ده. مشمول وندها نمی‌شه، خودِ ونده. [بفهمید دیگه خب :D]

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از قلب بندزده :
آره :| دو روز پیش داشتم باز با یکی در مورد همین تاثیر +و- حرف میزدم میگفت تراز میکننش مال همرو تاثیر میدن چه خوب چه بد ! ایشالا بترکن با این نهاییشاون آخه این تکواژ واژه امروز با مال کنکور یکیه؟؟؟؟ یا همه درسا؟معلوم نیس ملاک سنجششون چیه؟ مفهمویشون بخوره تو سرشون این چی بود هر کی کتابو مینشست میخورد با تمریناشو حفظ میکرد یا حتی، امتحان نهایی 10 سال پیشو حل میکرد میتونست 20 شه سوالی نبود که سخت باشه تو این امتحانا، دوستام تو نهاییای سالای پیش ندیده باشن.یا حتی خودمون از بیدقتی داریم کم میاریم سوتی میدیم اگر امتحان سطحش بالاتر باشه خیلی بهتره واسه امثال شما... . واقعا میمیرن اینا یه چیزی تو اون سایتشون واضح و مبرهن بنویسن حتی دو روز قبل نهاییا، قراره تاثیر مستقیم باشه ، نباشه... من خودم یه متنی خوندم اینقد پیچش داده بودن که نفهمیدم هست یا نه بالاخره. با این کارشون فقط حق اوناییرو ضایع مینن که واسه کنکور تلاش میکنن... ای خدا....
به درک هر چی میخاد بشه ما که 11 سال از عمرمونو تو این سیستم تلف کردیم بقیشو خودمون تصمیم میگیریم چیکار کنیم.غصه خوردن حماقته بعدا به خودتون میخندین. چند نفر آدم پول دار و موفق میشناسین که رتبش خوب شده باشه یا تو شریف و تهران و امیر کبیر درس خونده باشه؟ مگه بقیه چکار میکنن؟حالا پسرا بفکر کار باشن واسه دخترا خونه داری هم هَ!!!!
ولی فکر نکنم سازمان سنجش یه همچین کاری کنه بدون اینکه همرو توجیه کرده باشه. از کار اینا فقط خودشون سر در میارن.
تو این مملکت هیچی معلوم نیست هر سال یکی میاد یه تزی میده!!به نظرم مسخره ترین وناعادلانه ترین ملاک سنجش امتحان نهاییه از یه طرف تقلبا از طرف دیگه تصحیح کردنا ممکنه دو نفر تو دو جای ایران عین هم نوشته باشن ولی نمره هاشون کلی تفاوت داشته باشه تو حوزه هامونم که تقلب کم نیست ماشالله اونوقت این عدالته؟؟؟؟!!!کنکور هر چه قدرم استرسو اینا داشته باشه حداقل این ناحقیا توش کمتره اگرچه تو اونم تقلب هست!!!خداییش ما دلمون به چی خوشه؟؟؟؟؟

crazyboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
InVisaBle HanD
شهر
کاشان

بچه ها من عربی درس شش هستم ولی سر کلاس نبودم! سخته ؟!
6و7 رو فردا میخونم!

Seti

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران.
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

به نقل از CrazyBoy :
6و7 رو فردا میخونم!

دیر شروع کردید. ممکنه نرسید. بهتره امشب رو بیدار بمونید، ارزشش رو داره. آخرین امتحانه.

crazyboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
InVisaBle HanD
شهر
کاشان

به نقل از سـ. :
دیر شروع کردید. ممکنه نرسید. بهتره امشب رو بیدار بمونید، ارزشش رو داره. آخرین امتحانه.
تروخدا استرس ندید! :))
من منظورم تیتر درسا بود از رو فهرست!الان تیتر درس 6 رو خوندم! :D

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU

به نقل از CrazyBoy :
6و7 رو فردا میخونم!

دوست عزیــز حـآلت خوبـه ؟؟؟

کـی عربی رو شروع کــرده ؟؟

اقــآ من شکـ کـردم امتحـآن کیــه ؟؟ :rolleyes: :-? 8->

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU

به نقل از CrazyBoy :
تروخدا استرس ندید!
من منظورم تیتر درسا بود از رو فهرست!الان تیتر درس 6 رو خوندم! :D

ســرکـآری بــود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =)) :)) (< :-& X-(

Seti

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران.
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

منادا ممکنه اذیتتون کنه، مستثنی چیزِ خاصی نداره. بهرحال به نظرم اگه این‌قدر پتانسیلِ استرس گرفتن دارید، تا چهارشنبه این دو درس رو بخونید.
تمرین هم حل کنید از قواعدش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا