• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوران طلایی نوروز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان
پاسخ : دوران طلایی نوروز

بچه ها تاپیک رو به یه سمت دیگه کشیدین!!!
توی صفحه ی اول یکی از دوستان گفته بود 7 سین کنکوری بچینیم ، لطفا کمک کنید!

سریال های نوروز اکیدا ممنوع!!
سینتیک!!
سعی و تلاش!
سینماتیک !
سیر العباد الی المعاد
...

میدونم خیلی بی مزه بود ولی چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسید!

Barium

فـ . بـ .
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قــُم
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
U of T
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

علاوه بر سریال، سمپادیا هم ممنوع!!

نگین حسینی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مرحله1المپیاد ریاضی سال 88و87
دانشگاه
علم وصنعت ایران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از ghazal! :
من هییییییییییییچوقت نشد کامل به برنامه ی آزمون قلم چی برسم!یعنی هییییییچوقت!
با اینکه وقت خالیم هم زیاده.
این قلم چی...هم همش تند تند میره جلو نمیرسم واسه درسام تست بزنم بعد اینقدر تند تند رفته جلو وقتای اضافیشو میذاره ایستگاه جبرانی که من تو اونا هم دوباره میام درسو بخونم یاد آوری کنم باز نمیرسم تستاشو بزنم نتیجش این که همه ی کتاب تستام سفیدن
حالا تو عید هم باز میترسم نرسم تستامو بزنم
اه چقدر عصبانیم ~X( ~X( ~X( ~X( L-:
ولی به نظر من حتی اگه کامل به برنامه نرسیدین هم برین و آزمونو بدین !چون تو جو محیط امتحان قرار گرفتن خودش خیلی مهمه!!! حداقل واسه من که اینطوربود...شاید اگه بیشترآزمون داده بودم،سرکنکور کمترتحت تاثیر جو قرار میگرفتم!!!!

!sadaf

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
مدال المپیاد
:-<
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Barium :
علاوه بر سریال، سمپادیا هم ممنوع!!

در این حد یعنی :-/ من حوصلم سر میره خوب! :rolleyes:

• لایک
امتیازات: gjit

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

به نقل از محمد_پ :
کسی نمیخاد آزمونای جامع سنجشو اسم بنویسه؟
من دو تا آخریشو ثبت نام کردم ، ولی 17 خردادش با کانون یکیه ، هنوز نمیدونم کدوم ُ بدم :-?

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از فهــــــــیمه :
من دو تا آخریشو ثبت نام کردم ، ولی 17 خردادش با کانون یکیه ، هنوز نمیدونم کدوم ُ بدم :-?
معمولا به خاطر جامعه آماری بیشتر بچه ها سنجش رو شرکت میکنن
یه کاری هم که بعضیا میکنن اینه که صبح سنجشو میدن و عصر کانونو
که اکیدا :D توصیه نمیشه

zmaa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران

به نقل از first amir :
معمولا به خاطر جامعه آماری بیشتر بچه ها سنجش رو شرکت میکنن
یه کاری هم که بعضیا میکنن اینه که صبح سنجشو میدن و عصر کانونو
که اکیدا :D توصیه نمیشه
چرا اکیدا توصیه نمیشه؟
مشکلی پیش نمیاد که

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از داروساز آینده :
چرا اکیدا توصیه نمیشه؟
مشکلی پیش نمیاد که
به 2 دلیل:
1 -اینکه 1 آزمون شرکت کنی و درست و حسابی تحلیلش کنی ارزشش خیلی بیشتره
2- واقعا کار استانداردی نیست که آدم 8 ساعت در یه روز آزمون بده.. طفلک مغز
و تااازه اونم رشته ریاضی که 55تا ریاضی حل کردنی دارن 45 فیزیک حل کردنی و 35 شیمی که اونم نصفش محاسباته :O

zmaa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران

خب من میشناسم کسیو که تمام سال( سال قبل) صبح قلم چی میداد عصر گاج
راضی هم بود
نظر شما محترم
ولی به نظر من حیفه

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از داروساز آینده :
خب من میشناسم کسیو که تمام سال( سال قبل) صبح قلم چی میداد عصر گاج
راضی هم بود
نظر شما محترم
ولی به نظر من حیفه
هرطور صلاحه
اما خب نظر خودم نبود صرفا...با چندتا مشاور صحبت کردم
و البته بستگی به توانایی شخص داره

• لایک
امتیازات: koka

spikyrobin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
چی شده؟؟؟!!
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
میم متالوژی

آقا واسه برنامه نوشتن واس عید توصیه های خاصی...نکته ای چیزی نیس؟؟؟؟ :-? آخه من خدم برنامه مینویسم......اینه ک میترسم یه چیزی باشه ک توش لحاظ نشه..... :-?

• شروع کننده موضوع

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان

به نقل از mechanical engg! :
ولی به نظر من حتی اگه کامل به برنامه نرسیدین هم برین و آزمونو بدین !چون تو جو محیط امتحان قرار گرفتن خودش خیلی مهمه!!! حداقل واسه من که اینطوربود...شاید اگه بیشترآزمون داده بودم،سرکنکور کمترتحت تاثیر جو قرار میگرفتم!!!!
شما این رو هم حساب کن کسی که تو رقابت باشه و همیشه توی چشم باشه طبیعتا تراز براش اونقدر مهمه که اگه نتونه بیاره به خاطرش غیبت کنه!
درسته هدف از شرکت در آزمون ها صرفا تراز نیس اما این فرهنگ غلط کاملا جا افتاده!!!

• شروع کننده موضوع

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان

اینم یه مطلب جالب که یه جا دیدم گفتم به اشتراک بذارم شما هم استفاده کنید
منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت .
بچه ی پایتخت یا اصفهان یا مشهد یا تبریز یا اراک یا ...اگر باشی ، هر نفست که فرو می رود "مخل" حیات است و احیاناً اگر برون آید، دمش گرم سورفاکتانت ( بعد علمی قضیه را بی خیال ...بار ادبی را حال بنما که الان شیخ اجل را دل ضعفه پدیدار گشت از فرمایشات ما !)

مزّه بسه .
عده ای چند از بر و بچ را قول داده بودم که جمعه که میام ، یه دونه از این پستا که بهش میگن " انگیزشی " هم بزاریم .
میدونی ....دوس ندارم برات از چیزایی بگم که بارها و بارها شنیدی ...
مشکل ما اینه که وقتی همایش دکتر رو گوش میدیم ، فقط رو جنبه های احساسیش تمرکز می کنیم و در مورد حرفاش فکر نمی کنیم تا مفهومش رو درک کنیم ...
من شخصاً صحبتای ایمان سرورپور رو امسال بیشتر از سال گذشته دوس دارم .چون خودش اعتراف کرد که حرف زدن از هدف و این جور چیزا ، یه کم شعاریه و بهتره ملموس تر صحبت کنیم .. امسال یه تغییر خیلی مثبتی تو حرفاش حس میشه..جمعه ساعت 16 یادتون نره فرصت برابرو .

و اما بحث خودمون..
میدونی ..خیلی سخته بخوام حرف جدید بزنم که به درد بخور باشه..

چون منم یکیم مثه خودت که هنوز یه میدون نبرد واقعی رو تجربه نکرده و طعم سختی های زندگی رو نچشیده .

خیلی وقته دنبال اینم که چه طوری شاه کلید موفقیتو واست رو کنم بدون اینکه بگی : اه ..بازم حرف تکراری ..بازم شعار ..
ازت میخوام حتی اگه حرفام کسل کنندس ، تحمل کنی و تا آخر بخونی و در موردش فکر کنی .

منم مثه خودت هر موقع که حرف از خدا میشد ، یاد مسجد و منبر و دعا و حاجی و این حرفا میفتادم و چون

متاسفانه اینا تو ذهن ما زنجیر وار به هم وصلن تا برسن به خدا ، مذهبی نبودنم باعث میشد که در نهایت از خدا فراری باشم .

و همین قضیه زمینه ساز یه عالمه مشکل روحی بود که باعث شد سال 90 وحشتناک ترین سال زندگیم باشه ..

از حدود 12 -13 سالگی، غیر عادی بودنمو حس می کردم ..

نمی خوام بگم " خاص"........... فقط حس می کردم که زندگیم با بقیه فرق داره ..سال 90 اوج این تفاوت ها و

تنهایی ها و ترس ها بود ...." ترس " ...همه چیز تو همین یه کلمه خلاصه میشد ..

رمان نمیخوام واست بنویسم .خلاصش می کنم ..

الان که دارم به گذشته فک می کنم ، می فهمم که اگه پارسال با همون وضعیت ، رشته ای رو که میخواستم قبول میشدم و می رفتم ، چه قدر بدبخت میشدم ..

پس اولین حکمت خدا توی زندگی من که درکش کردم ، همین قبول نشدنم بود . واس اینکه یه یه سال دیگه بمونم و ساخته بشم .

و درک این نکته که "" خدا همیشه صلاح تو رو در نظر می گیره و هر اتفاقی که خارج از اراده ی تو رخ میده ،حتماً به نفعته"" همون شاه کلید موفقیته که حاضر نیستم هیچ طرز تفکری رو باهاش عوض کنم ...

----
نمیدونم تو قراره توی چه سنی و تو چه شرایطی اون تغییر بزرگ زندگیت رو تجربه کنی ( شایدم تا الان کردی ) ولی یه چیزو مطمئنم : اگه الان یه ناآرومی عجیب تو وجودته که بهت میگه باید عوض بشی و حس می کنی که با همه فرق داری ، پس شک نداشته باش تو هم یکی از اون کسایی هستی که قراره عوض بشن ..

اگه احساس می کنی که هیچ کس به اندازه ی تو تنها نیست و همیشه یه بغض تو گلوته که دلت میخواد تو بغل یه نفر شکسته بشه تا آروم بشی ، نشونه ی اینه که داری آماده میشی تا مال خود خود خود خدا باشی ..

اینایی که گفتم حرفای رمانتیک و عشقولانه نبود ..
ی مشت حرف چرت و پرت احساسی نبود ..
حقیقت محض بود .
یگانه فرمولی بود که کل نظام هستی براساس اون برنامه ریزی شده ..

نمیخوام نسخه کلی برات بپیچم که قطعاً همین پروسه ی کنکور زمان تغییر تو هستش ...به هیچ وجه ..

چون بهم ثابت شده تا زمانی که موعد اون تغییر فرا نرسه ، خودتو هم که بکشی تغییر نمی کنی ..

اما آیا این یعنی اینکه همین جوری بشینی و منتظر باشی تا زمانش برسه و ناگهان یه برقی از آسمون بیاد و بخوره بهت و تغییر کنی ؟؟؟ نه ..منظور من این نبود ..

چیزی که میخوام بگم اینه که تو الان نمیدونی که آیا این 5 ماه دیگه ، زمان تغییر تو هستش یا نه.
اما اگه دست روی دست بذاری و هیچ کاری نکنی تا زمان بگذره ، سال آینده یکی از وحشتناک ترین سالهای عمرته..
چون تو بدون اینکه یقین کنی که تغییر کردنت غیر ممکنه ، دست از تلاش کشیدی..

الان تو یقین کردی که تغییرنمی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه آره که دیگه بحثی نیست ..چرا عمر گرا بهاتو واس کنکور هدر میدی ؟؟این 5 ماه دیگه رو هم خوش باش ..لااقل تا قبل از اینکه طعم بدبختی رو حس کنی ، 5 ماه از زندگیت لذت ببر ..

گفتم بدبختی ..منظورم قبول نشدن تو کنکور بود ؟؟؟؟؟؟؟ نه عزیزم ...منظورم تلاش نکردن بود ...بدبختی یعنی اینکه نتونی واسه رویات تلاش کنی ..

اما اون ور قضیه رو هم نگاه کن ...اگه تو سرنوشتت نوشته شده باشه که این 5 ماه قراره زندگیت عوض بشه و تو هم به این امید ؛ عزمتو جزم کنی و همه ی زورتو بزنی ، اون موقع یه حادثه ی بزرگ و وصف نشدنی به اسم " تحول " درونت رخ میده که مثه من تا یکی دو ماه ( شایدم تا آخر عمرت ) از شک بزرگی که بهت وارد شده ، همه ی دنیا واست بهشت میشه ..

این شانسو از خودت نگیر ...شانس زندگی خوشگلی که آرزوشو داری و هر شب خوابشو می بینی ..

اینی که گفتم اگه زمان تغییر نباشه ، نمیشه ، یعنی مسخرس که فک کنی چون از اول تیر ماه تا الان هی نشده ، هی نشده ، هی نشده ، پس بازم نمیشه ....................................................

دو حالت هست
یا به خدا و حکمتش ایمان نداری یا داری ..
اگه نداری که اصن واس چی داری زندگی می کنی ؟؟؟ به چه امیدی ؟؟ وقتی خدایی نباشه ، قیامتی هم نیست و این یعنی تو 50- 60 سال دیگه کاملاً نابود میشی و اثری ازت باقی نمیمونه ...پس چه ارزشی داره این همه رنج و سختی و بی خوابی کشیدن و روزی 15 ساعت درس خوندنو حرص خوردن واسه اینکه نکنه تهش نشه؟؟هوووم؟؟
چه اهمیتی داره که یه تحصیل کرده باشی یا یه ولگرد بدبخت ، وقتی که قراره 50 -60 سال دیگه کلاً پودر بشی بره پی کارش؟؟

اما اگه به وجود خدایی که به همه ی اسرار زندگی تو آگاهه ، ایمان داری و مطمئنی اگه بهش تکیه کنی و از فک کردن به فردا و پس فردا رها بشی ، خودش زندگیتو اون جوری که دوس داری میسازه ، پس از چی ناراحتی ؟؟؟؟؟؟

این جمله رو که " خداوند به داوود ( ع ) گفت اگه کسی خالصانه به من توکل کنه ، جوری از کارش گره گشایی می کنم که هم خودش و هم بقیه تو کفش بمونند ( نقل به مضمون ) حفظ می کنی تا بری سر جلسه و دینی رو 90 بزنی یا اینکه از ته قلب باورش می کنی ؟؟هان؟؟
با وجود این چه دلیلی داره که از نشدن بترسی ؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
وقتی که میدونی با وجود تلاشت اگه نشه ، حتماً این نشدنه به نفعت بوده .

همین امروز 6-7 ماهی رو که گذشت تو ذهنت مرور کن و سعی کن اشتباهات رو پیدا کنی .
از گذشته فقط تجربیاتت رو نگه دار و تموم نشدن ها و نرسیدن ها رو بریز دور ..

باید اون قدر قدرت پیدا کنی که از فکر کردن به "نشدن" نترسی ..
همین الان از خودت بپرس که آیا واقعاً به وجود اونی که بهش میگن " خدا" اعتقادی داری یا نه ...
اگه از فکرکردن به این قضیه بترسی ، دیگه اسمش ایمان نیست ..
حضرت علی ( ع ) تو نهج البلاغه میگه اگه مسئله ای رو که قبلاً باورش کردی ، امروز نتونی از یه زاویه دید تازه بهش نگاه کنی ( یعنی بترسی که نکنه از نو بررسیش کنم و اعتقادم بهش از بین بره ) اونو نمیشه اسمشوگذاشت ایمان ....

واقعاً کسی که پشتش به یه وجود مطلق گرمه ، بابت چی باید نگران باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----------------------------
خسته شدی ؟؟؟
شرمنده ...اگه طولانی می نویسم ، یه خاطر تو اِ ...
چون از ته قلبم دوستت دارم .....
وقتی به این فکر می کنم که ممکنه یه جمله از اینایی که نوشتم به دردت بخوره ، کمکت کنه که زندگیتو جوری که میخوای بسازی ، انگیزه پیدا می کنم واسه بیشتر و بیشتر گفتن ...
شاید این یه رویای خیلی دور و دست نیافتنی باشه که تو خیابونایی قدم بزنی که پره از آدمای روشن و امیدوار و با ایمان که دنیا واسشون بهشته .. . اما حقیقت اینه که واسه ساختن یه همچین جامعه ای ، اول از همه باید خودتو بسازی و در درجه بعدی ، کمک کردن به همنوع خودت رو فراموش نکنی ...

دوست گلم ..عاششششششششششششششششششقتم .....

اما اندر احوالات نیم سال دوم و یه سری نکته ی به درد بخور :

یه بحث مهم " مرور چیزاییه که تا الان خوندی "..
یعنی اگه چیزایی رو که توی این 5-6 ماه خوندی ، تا قبل از عید مرور نکنی ، بخش زیادی از زحماتت به هدر میره
سال گذشته که راجع به همین قضیه با دکتر صحبت می کردم ، می گفت کاری نداشته باش که قلمچی مرورشو گذاشته واسه نوروز . اگه بخوای طبق برنامه ی اون مرور کنی ، بدبخت میشی میره پی کارش .. و من پارسال توی درس عربی ، همین سهل انگاری رو کردم و فقط واس 40 روز گذاشتمش کنار ولی وقتی رفتم سراغش دیگه عربیم نابود بود ..نتیجشم اینکه عربی رو که من تو آزمونای نیم سال اول 70-80 میزدم ، تو کنکور شد 20 درصد ...اینکه قلمچی هی میگه از برنامه آزمون جدا نشو ، همچینم حرف منطقی و درستی نیست ..
شکی در این نیست که از الان به بعد ، مطالب پیش 2 و پایه ی جدید ، اهیمت بیشتری داره ولی این دلیل نمیشه که بی خیال اون نیم سال اولی ها بشی ..
پس مرور رو ننداز واس عید و حدوداً اواخر بهمن و در طول اسفند ماه ، درسا رو به صورت حجمی مرور کن ..
حجمی که میگم یعنی یه حجم بالا تو یه بازه ی زمانی کوچولو ...اگه تو نیم سال اول تستایی رو که زدی نشان دار کرده باشی و خلاصه برداری هم کرده باشی ، کارت خیلی راحت میشه ...مرورت میشه اول از همه زدن تستای علامت دار و بعدش هم مرور خلاصه ها ..
البته این رو هم بگم که تمرین و تست ارجحیت داره بر مرور خلاصه .. کلاً واس مرور کردن ، اول با تمرین و تست شروع کن بعدش برو سراغ خوندن ..
زبانو همون طور که دکتر گفت بهتره به صورت خرد خرد لا به لای سایر درسا خونده بشه ..
یعنی به جای اینکه 1 واحد 1 ساعتی کامل رو بهش اختصاص بدی ، ما بین درسای سختت مثه ریاضی یا فیزیک ، به جای اینکه ول بگردی تا 15 دقیقه استراحتت تموم بشه ، 10 تا دونه تست زبان بزن ..یعنی 8-9 تا واحد 15 دقیقه ای ....به غیر از زبان ، قرابت ، املا و لغت و تاریخ ادبیات رو هم میشه به همین شیوه خوند ..

عربی: بهترین شیوه ی مطالعه این بود که اول یه دور از اول تا آخر کل عربی رو بری و واس هر مبحث 10-20 تا تست بزنی . بعد برگردی و جاهایی رو که نیاز به تقویت دارن ، بیشتر بتستی ..
من خودم همین کارو کردم ..ازشهریور تا آبان ، کل فوت و فن رو خوندم و یه دور هم مرور . بعدش رفتم سراغ نشر الگو تا بیشتر تقویت کنم ... تا آخر بهمن هم نشر الگو تمو میشه ..اسفند ماه هم مرور کل نشان دارهای نشر الگو ...و اواخر اسفند یا نهایتاً سال دیگه ، شروع جمع بندی ...
اگه تو هم فوت و فن یا هر کتاب دیگه ای رو تا الان تموم کردی ، پیشنهاد میدم بری سراغ الگو یا گاج سفید و با اونا تقویت کنی ..واس جمع بندی هم " جمع بندی الگو " کتاب جمع و جوریه که آزمونه و خلاصه قواعد ..اگه بتونی تا اخرای بهمن یا نهایتاً اواسط اسفند کل ترجمه و قواعد رو تموم کنی و یه دور هم تستای علامت دارت رو مرور کنی ، به یه آمادگی خیلی خوبی میرسی واس شروع جمع بندی ...

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از spikyrobin :
آقا واسه برنامه نوشتن واس عید توصیه های خاصی...نکته ای چیزی نیس؟؟؟؟ :-? آخه من خدم برنامه مینویسم......اینه ک میترسم یه چیزی باشه ک توش لحاظ نشه..... :-?
ازمون کانون شرکت میکنید؟

s.sh.14

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

به نقل از spikyrobin :
یه پیشنهاد که من خودم ازش خیلی نتیجه گرفتم:
اول تو عید سعی کن با 2 یا 3 نفر از دوستات با هم درس بخونین.
بعد هم اگه آزمون کانون میدی طبق برنامه ی همون درس بخون.اگه هم جای دیگه ای آزمون میدی هم که خوب با برنامه ی همون جا.

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از یک ایرانی :
یه پیشنهاد که من خودم ازش خیلی نتیجه گرفتم:
اول تو عید سعی کن با 2 یا 3 نفر از دوستات با هم درس بخونین.
بعد هم اگه آزمون کانون میدی طبق برنامه ی همون درس بخون.اگه هم جای دیگه ای آزمون میدی هم که خوب با برنامه ی همون جا.
البته این 2یا 3 نفر میشه تبدیل بشه به اعتکاف علمی عید
پارسال هاشمی نژاد داشت
اما نمیدونم فرزانگان هم داشت یا نه

s.sh.14

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

به نقل از first amir :
البته این 2یا 3 نفر میشه تبدیل بشه به اعتکاف علمی عید
پارسال هاشمی نژاد داشت
اما نمیدونم فرزانگان هم داشت یا نه
کلا به نظرم گروهی درس خوندن بیشتر از تنهایی درس خوندن جواب میده.البته به روحیات خود فرد هم بستگی داره.

!sadaf

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از یک ایرانی :
کلا به نظرم گروهی درس خوندن بیشتر از تنهایی درس خوندن جواب میده.البته به روحیات خود فرد هم بستگی داره.

به دوستاش هم بستگی داره :D بعضیا خیلی حرف می زنن :-w ;;) همیشه هم می گن اینو واست بگم بعدش دیگه بریم درس بخونیم! :| :-"

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از صــــدف :
به دوستاش هم بستگی داره :D بعضیا خیلی حرف می زنن :-w ;;) همیشه هم می گن اینو واست بگم بعدش دیگه بریم درس بخونیم! :| :-"
اما یه نکته مهمه
تو دوران نوروز یا باید به آدم خوش بگذره یا درس خونده بشه

!sadaf

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از first amir :
اما یه نکته مهمه
تو دوران نوروز یا باید به آدم خوش بگذره یا درس خونده بشه

آره دیگه ;;) البته درس خونده شه خیلی بهتره چون وقتی بیفتی تو خط درس خوندن بعد از عیدم به همین روال ادامه میدی (; جدا هم شی که ...
تو این چند ساله بالاخره همه دوستامونو می شناسیم :D اگه این مدلین خودمون مثل آدم تنها بشینیم درس بخونیم! ^-^

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا