• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نــورو هــکر!

چه چیز در "نوروهکر" بررسی شود؟

• نوروهکینگ - تئوری

رای‌ها: 5 26.3%
  • نوروهکینگ - عملی

رای‌ها: 14 73.7%
  • نوروهکینگ - ایده پردازی

رای‌ها: 13 68.4%

• رای‌دهندگان
    19

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد
پاسخ : نــورو هــکر!

البته من فک نمیکنم که این ربطی به نوروهکینگ داشته باشه صالح.
من اینرو خیلی وقت پیش از جادی و دوروز بعد از جادی از ساینس آلرت خوندم اما ربطی به نوروهکینگ مث اینکه مثلا میگی فیلمی به کسی نشون بدیم تغییری در رفتارش ایجاد کنیم و غیره نداره.
صرفا از ساختار دی ان برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده شده که توش دوتا از چهار باز آلی رو یک گرفتن و دوتای دیگرو صفر و بعد کدنویسی کردن،گرچه بطور کامل موفقیت آمیز نبود که واقعا بشه دی ان ای و بخاطر همین قطعات کوچک تر از دی ان ای واقعین، یسری مزیت ها داره مث اینکه گه همه ی جمعیت کره ی زمین پنج دی وی دی اطلاعات به ما برای ذخیره بدن روی یک رشته دی ای میشه نوشتشون،ولی مشکلانی داره مث این که این اطلاعات قابل پاک کردن نیستن و در واقع انگار که واقعا یک دی وی دی رایت کردیم،بنابراین برای ذخیره سازی اطلاعات دایمی ما عالی هستن.
اما منظورت رو از ربطش با نوروهکینگ نمیفهمم،میشه بیشتر توضیح بدی؟
و قسمت تغییر در دی ان خودمون رو هم بعد اتمام پروژه ی ژنوم به فکر ملت خطور کرد و احتمالا بعد اتمام پروژه ی پروتیوم (من همزه ندارم،اون ی نیست) موفق به این کار بشیم،
بیشتر من روانشناسی تکاملی رو برا نوروهکینگی که مورد نظر بود کارآمد میدونم. :-/

• شروع کننده موضوع

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

خب. ربطش چیه حالا، گندم خانوم :))

مبحث هکینگ، همونطوری که هیچ محدودیتی توی کامپیوتر نداره، ( از شبکه و ارتباطات بگیر یا اکسپلویت کردن چند خط کد، یا حتی استفاده از یه کامپیوتر برای ذخیره اطلاعات، یک نوع هک محسوب میشه. هک صرفاً این نیست که بشینیم و به یه جا نفوذ کنیم یه بلایی سرش بیاریم. تعریف من از هک : "پیدا کردن راه های جدید برای حل مسئله. این راه میتونه در جهت استفاده منفی یا مثبت باشه."

حالا فرض کن ما بتونیم دی ان ای یک میلیون انسان رو دستکاری کنیم، تا مطیع ما بشن ... !

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

به نقل از Ehem_Ehem :
خب. ربطش چیه حالا، گندم خانوم :))

مبحث هکینگ، همونطوری که هیچ محدودیتی توی کامپیوتر نداره، ( از شبکه و ارتباطات بگیر یا اکسپلویت کردن چند خط کد، یا حتی استفاده از یه کامپیوتر برای ذخیره اطلاعات، یک نوع هک محسوب میشه. هک صرفاً این نیست که بشینیم و به یه جا نفوذ کنیم یه بلایی سرش بیاریم. تعریف من از هک : "پیدا کردن راه های جدید برای حل مسئله. این راه میتونه در جهت استفاده منفی یا مثبت باشه."

حالا فرض کن ما بتونیم دی ان ای یک میلیون انسان رو دستکاری کنیم، تا مطیع ما بشن ... !
ربطش اینه ;;) ;))
عزیز من تو داری به من راجب فرهنگ خودم توضیح میدی؟! تقریبا یک میلیون ساله که داریم با جواد برای ملت مفهوم واقعی هک رو تبیین میکنیم که اونی که میگید نیست

اما حرفم این بود که: خب؟! حالا که چی ؟!! این چه ربطی به هک نورون داره، این هک ژن هست اونم به همون روش فیزیولوژیکی که اول گفتم نه اونایی که تو پست اول تاپیک میخواستیم(میخواستی:د) باشن.
مگر نه گذاشتن تراشه تو مغز افراد که خیلی راحت تر بود از دستکاری ژنتیکیشون که باید واسش صبر کنیم تا پروژه ی پروتئوم تموم بشه،اما ما(تو) میخاستیم هک نورون اینطوری انجام نشه و منظورت یک طورای دیگه ای مثل اونی که تو مثالای پست اولت بود بودش.
:-/

• شروع کننده موضوع

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

اره حق با توئه :-?
احتمالاً مطلب زياد جذاب بوده، من متوجه فرقشون نشدم.
من اون لینکی رو که جواد داد دنبال کردم! یعنی به نظرم رسید کاری رو که جواد نوشته بود رو پیاده کنم. مورد جالبی که احتمالاً میشه از این موضوع فهمید، اینه که ما بیایم اسم دو نفر رو به یک نفر نشون بدیم، واکنشش رو با نوار مغزی بررسی کنیم. اینطور میشه احساس شخص رو نسبت به اون دو نفر فهمید - شاید.
دستگاه EEG البته گرون هست، اما یه دستگاه جایگزین براش پیدا کردم که 80 دلاره. حالا امیدوارم بتونم این دستگاه رو گیر بیارم.
لینک دستگاه

much better :

http://remoteneuralmonitoringindia.blogspot.de/

بالا