• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دهمین همایش ریاضی پژوهان جوان

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »
پاسخ : دهمین همایش ریاضی پژوهان جوان

به نقل از سیزیف :
نمیدونم مدیرانمیبینن یاچی؟! مثلا خودشما تو همین صفحه نمیدونم 4 تاپست دادی که متوالین !
به نظر من کارای انتخاب شده توی ِ کاربرداحتمال دربازاریابی ضعیف بود،نمیدونم چرا ولی مثلا هرچی میگفت غیرتخصصی بود وفک کنم کسایی هم که برگزیده شده بودن ازهنرستان بودن وحسابداری میخوندن چند نفرشون
میفهمید منظورم ازعمومی چیه؟یعنی خیلی کلی بود

خب شاید بقیه بدتر بودن که اینا اومدن بالا دگ!!!

اما در کل گروه دوم از سبزوار که من بشدت از کارشون خوشم اومد و برنده هم شدن، انصافا برتر بودن دگ .. اولی که از رو پاورپوینت هم اشتب میخوند متن رو بعضا!!

و دومی هم که کلی گویی بود و رونوشت و ..!!

اما کار تیم سبزوار لااقل آماری بود و واسه خودشون بود .. داورا هم گفتم که یبار دیدم در اون زمان ناهار و نماز داشتن اساسی تعریف میکردن از کارشون!

اما برآیند ماجرا هم کارها کم بودن و هم معمولی .. اگه تیم دوم نـبود حس میکردم الکی نـشستم اونجا 1-2 ساعت! 8->

زمان ارائه ها که هیشکدوم بیشتر از حد مجاز نــشد؟! :-??

و چون 3 تا هم بیشتر نـبودن مشکل خاصی پیش نـیومد از نظر بی نظمی و ..!! بالاخره قرار بود بین خودشون داوری شن نه با بقیه دگ!

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

نباید کیفیت فدای ِ کمیت بشه ، قبول دارید؟
میتونستید اون کارگاهُ بایک کارگاه دیگه تلفیق کنید مثلا، یک مورد دیگه هم سخنرانی اولیه تویِ همایش بود که فک کنم اونقدرطولانی شد که هیچکس دیگه گوش نمیکرد .

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از سیزیف :
میتونستید اون کارگاهُ بایک کارگاه دیگه تلفیق کنید مثلا، یک مورد دیگه هم سخنرانی اولیه تویِ همایش بود که فک کنم اونقدرطولانی شد که هیچکس دیگه گوش نمیکرد .
اون شخصی ک داری دربارش میصحبتی یکی از چهره های ماندگار کشور بود :))
والا تا اونجا ک من پرسیدم همه خوششون اومده بود :-"
حتی این دوستمم ک کنارم میخوابید بیدار موند ک گوش کنه و من خوابیدم :))

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

به نقل از سیزیف :

خب از یک نظر ظلم میشد چون با موضوعی دیگه داوری میشدن!! .. اما پیشنهاد تلفیق هم داده شد پس از ماجرای خرابیِ سیستم در اول کار، اما خب منتقل شدن کلاس دگ!

حالا کیفیت سایر ارائه ها هم فکر نـکنم خیلی سطحشون بالا بوده باشه ها؟!

اما مشکلی که هست من اصلا با طرح موضوع " کاربرد احتمال در بازاریابی" مشکل داشتم!!!

چون بازاریابی یک علمی هست که هنوزم غیربومیه و برای همین مثال های تیم اول کمی باگ داشت! :D

و نیز، وقتی شما بخواین درباره بازاریابی حرف بزنین، بسیاری تعاریف هست که خیلیا باهش آشنا نـیستن! مثلا کسی اصن از هرم نیاز (مازلو و ... ) که خودش با آمارگیری و بسط اون روی کل مردم بدست اومده چیزی نـگفت!

و کلا ربط دادن صرفِ احتمال به بازاریابی واقعا اونقدر مطلبی نـداره ؛ اما اگرم بخوایم حالا کمی گسترده ترش کنیم میشه همون مشکل بیان تعاریف نخست و بعد شروع به ارائه و ... که خارج از موضوع میشد کمی و وقت! :-?? 8->

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

تو کارگاه احتمال و بازاریابی تیم دوم هم مقاله شون خوب بود هم ارائه شون. تیم اول متوسط بود. تیم آخر از شهرستان اومده بودن به شدت هم استرس داشتن و معلوم بود اولین بارشون هست که تو یه همایش دارن ارائه میدن واسه همین خیلی خوب نتونستن از پسش بر بیان.
یه چیزی که هست تیم ها مقاله رو واسه ما میفرستن و ما از روی مقاله اون ها رو واسه ارائه دعوت می کنیم، خوب ارائه دادن تا یه حدودی مربوط میشه به فن بیان خودشون و تسلطشون بر مطالب که این ها رو فقط موقع ارائه دادن معلوم میشه و از رو متن مقاله نمیشه اینا رو فهمید.
به نقل از Cristiano Ronaldo :
ببین تو اون کارگاه استثناء فک کنم خوب داوری نشد
هم از نظر زمان و از نظر سطح مقاله
آخه مسولش این بچه های فرز بودند و انگار نه انگار باید زمان گیری بشه و تو سایت همایش جی گفته :-"
منم ک جامو با یکیشون عوض کردم و اومدم طبق قانون کار کنم بگهم دختره و هم داوره باهام دعوا کردن :O
شاهدمم خانوم شریعتی
اگه کارگاهی ک خودم ادارش کردمو نگا میکردی همه چی طبق برنامه و زنان و بانظم بود ولی اونجا متاسفانه .... :-"
مسئول کارگاه کاربرد احتمال من بودم همه تیم ها زمان بندی رو رعایت کردن و حتی تیم آخر زودتر هم تموم کردن.حتی اگر تیمی ارائه اش بیشتر از 20 دقیقه میشد مسئول کارگاه فقط باید یه اشاره کوچیک میکرد که وارد وقت اضافه شدن و سعی کنن زودتر تموم کنن، نه این که شلوغ کنه بپره وسط ارائه اون بندگان خدا. داوری هم خیلی خوب بود. هرکی تو اون کارگاه بود موافقه که تیم سبزوار حقش بود مقام بیاره که آورد.
شما این اطلاعات رو از کجا آوردید؟

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Lily Delicated :
تو کارگاه احتمال و بازاریابی تیم دوم هم مقاله شون خوب بود هم ارائه شون. تیم اول متوسط بود. تیم آخر از شهرستان اومده بودن به شدت هم استرس داشتن و معلوم بود اولین بارشون هست که تو یه همایش دارن ارائه میدن واسه همین خیلی خوب نتونستن از پسش بر بیان.
یه چیزی که هست تیم ها مقاله رو واسه ما میفرستن و ما از روی مقاله اون ها رو واسه ارائه دعوت می کنیم، خوب ارائه دادن تا یه حدودی مربوط میشه به فن بیان خودشون و تسلطشون بر مطالب که این ها رو فقط موقع ارائه دادن معلوم میشه و از رو متن مقاله نمیشه اینا رو فهمید.مسئول کارگاه کاربرد احتمال من بودم همه تیم ها زمان بندی رو رعایت کردن و حتی تیم آخر زودتر هم تموم کردن.حتی اگر تیمی ارائه اش بیشتر از 20 دقیقه میشد مسئول کارگاه فقط باید یه اشاره کوچیک میکرد که وارد وقت اضافه شدن و سعی کنن زودتر تموم کنن، نه این که شلوغ کنه بپره وسط ارائه اون بندگان خدا. داوری هم خیلی خوب بود. هرکی تو اون کارگاه بود موافقه که تیم سبزوار حقش بود مقام بیاره که آورد.
شما این اطلاعات رو از کجا آوردید؟
:))
ببخشید ی سوال و ی چیزی::
من منظورم اون کارگاهیه ک تو کلاس دوم تجربی دو بود :)
اونجا اثری از خانوم ظریف ندیدم :-"
بودید اونجا؟؟ :-/

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

چرا شماها حافظه تون زده رو دست ماهی قرمز؟! :-?? :D

آره محمدرضا! .. همونی که اسلاید رو رد میکردی و .. ؛ منتقل شده بودیم اول 5 دگ!!

این سجاد یه چیزی شنیده یا نـه .. بیخی! وگرنه چیزی که ما دیدیم ارائه ها مشکل زمانی نـداشتن و داورا هم همینطور مشکلی نـداشتن!

تیم اول روخونی میکرد و مثال هاش اصن کپی شده بود و خیلی تسلط نـداشتن رو مبحثشون!

تیم دوم هم که انقدر تعریفشونو کردم فکر کنم چیز زیادی نـدارم بگم دگ!!!

تیم سوم هم خوب بودن ، یه نظرم از اولیا بهتر بودن!

خانم ظریف هم اونجا بود تا جایی که یادمه ، کلاس اول 5 ؟!

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

بله، کلاس اول 5 بود.
2 تا ارائه اول آقای دلیری هم بودن.
نظرات راجب اینکه تیم اول بهتر بود یا سوم متفاوته اما همه با این که تیم دوم از همه بهتر بود و مقامی که آورد حقش بود موافقن.داوری هم مشکلی نداشت.

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

خب اونی ک من میگفتم دوم تجربی یک و دو بود :-"
شرمنده :|

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

یه سوال :د میشه اسم تمام افراد تیم دانش آموزی دبیرخونه روبزارید؟

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

کمیته دانش‌آموزی:

فرزانگان ۱:
نیلوفر ظریف (+)
نسیم اسفندیاری (+)
بهاره صفرنیا (+)
الهه ابراهیم‌پور

شهید هاشمی‌نژاد ۱:
محمدرضا دلیری (+)
علی حریریان (+)
سجاد معینی‌راد (+)
مهدی غیور
امیررضا عامری
محمدمهدی آراسته
امیررضا شالچی

فکر می‌کنم یک عذرخواهی هم به برگزیدگان و کسانی که توی کارگاه بررسی نقش احتمال در بازاریابی حضور داشتن بدهکاریم؛ بابت مشکلی که درمورد سیستم دیتاپروژکتور پیش اومد و آخر هم نفهمیدیم چرا و نهایتاً مجبور شدیم این کارگاه رو به یک کلاس دیگه انتقال بدیم. با توجه به اینکه نیم‌ساعت قبل از شروع ارائه‌ی مقالات، همه‌ی سیستم‌ها چک شده بودن، شخصاً فکر نمی‌کردم همچین مشکلی پیش بیاد. من این‌طور شنیدم که یکی دیگه از کارگاه‌ها هم پروژکتورشون مشکل داشته و ریست و قطع‌ووصل می‌شده؛ فکر کنم کارگاهی بود که توی کلاس دوم ریاضی دو برگزار شد. کسی توی اون کارگاه نبود که وضعیت رو توصیف کنه؟
من درجریان سخنرانی‌های افتتاحیه، نمایشگاه و کیفیت ناهاری که داده شد نیستم؛ چطور بودن این‌ها؟

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

من بدبخت توریاضی 2 ارائه داشتم بعد این تخته هوشمندِ قاط زده بود همه چی به سمت افتضاح پیش رفت 8->
شانس ما:د ولی برای گروه 2و3 درست شد

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

با سلام خسته نباشید و اینا
دوستان لطفا هر کی عکسی؛؛چیزی از همایش داره لطف کنه ب من میل کنه.
این عکسا از هر جیزی ک میخواد باشه باشه
موردی نداره
ممنون میشم :)

[email protected]

بالا