• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شکست عاطفی ...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
پاسخ : شکست عاطفی ...

ممکنه پژمرده شدن گل کسی رو توی این دنیا ناراحت بکنه ولی منظور ما اینه که ممکنه همه ی روابط،روابط عاشقانه نباشن مثلا!

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران

دقیقا! حتما رابطه اون معنی رو نداره! آدم میتونه با یک گل رابطه داشته باشه و هر روز بهش آب بده. یا خیلیا با حیوونا رابط دارن و وقتی اون حیوون میمیره بسیار ناراحت میشن. حتی بعضیا هم هستن ک با اشیای بی جان رابطه خاصی دارن و وقتی گم بشه انگار دنیارو ازشون گرفتی!

mb

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد2
شهر
مشهد
دانشگاه
امام رضا
رشته دانشگاه
حسابداری

من فکر میکنم وقتی به یکی خیلی اهمیت میدی و کارایی میکنه که از نظر تو درست نیست نارحت میشی وقتی نارحتیت براش مهم نباشه شکسته میشی وقتی شکسته شی بیخودی گیر میدی دوتایی خسته میشین و تمام...
بعد وارد یه رابطه جدید میشی با تجربیات شکست قبلی و حساس تر تا دیگه شکست نخوری اما همین حساسیت باعث تکرا تجربه تلخ میشه
من خودم خیلی سعی کردم حساس نباشم اما نشده نمیدونم بعضیا چطور بی خیالی طی میکنن اما حداقل من نتونستم بی خیال باشم و همیشه طرف بازنده من بودم
خدا کنه همه تو رابطه هاشون به پایان خوش برسن و تجربه شکست نداشته باشن که بعدش بخوان برا آروم شدن به قرص و سیگار و هزار جور چیز دیگه پناه ببرن تا آروم شن
البته اگه شکستم خوردید لطفا سمت این چیزا نرید من همشو پشت سر گذاشتم اصلا خوب نیس غیر از داغون کردن خودت هیچ کاری نمیکنی پس هرکار میکنین مواظب خودتون باشین تا بیش از اونچه شکستین خودتونو داغون نکنید

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

عاقا اینجا رو جمع کنید عادم گریش میگیره :))

el_behnam

خسته تر از خسته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
kerman
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از abolfazl.f :
حرف مفت نزن اینا نشناسنت من که میشناسم قیافه آدمای غمگین میگیری الکی?

بذار شاید یه حلوایی . . ناهاری. . چیزی گیرمون اومد
من خودم قول میدم فاتحه هم بخونم

abolfazl.f

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
1

قلب من فکر کنم شبیه این توپ لاستیکی هاست ، فکر کنم نشکن باشه باید با چاقو افتاد بجونش تا پارش کرد البته از اول اینطور نبودا ، ولی تاحالا تجربه دل شکستگی نداشتم. :D :D :D :D
=)) =)) =)) =)) =))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

چند وقت پیش تو رادیو داشت می گفت طبق آخرین تحقیقات انجام شده،شکست عاطفی سخت ترین شکست هاست و بزرگ ترین عامل غمگینی افراد.
نظرتون چیه؟ موافقین؟

بالا