• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Iran Open 2013

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : Iran Open 2013

به نقل از S E V D A :
فاطمه جات خیلی خالی میشه تو جمع رباتیکی ها :(( :(( :((
بیخیال سودا جون (;
اگه هیچ دلیلی هم نبود برای کنار گذاشتن روباتیک (که مطمئنا بود) این مسابقه شرط کافی بود برای کنار گذاشتنش

راستش من باید از شما تشکر کنم که خیلی وقت گذاشتید برای سوالات بنده و شرمنده که کاری از دستم برنیومد براتون بکنم انشاالله در آینده جبران میکنم
به امید دیدار دوباره در عرصه رباتیک
خواهش میکنم وظیفه بود :) دیگه مثل خود من نبودین که با سوالام کچلتون کردم یه مدت :D

پ.ن: توهینات نادیده گرفته میشه، میشه فکر کرد همون جور که گفتی در سطحی نبودم که بخوای قانعم کنی وگرنه میکردی :))
خودتو کشتی باو! عالم و آدم اینا از ما 26 - 2 بردن! بگذریم از تمام دمیج های جفت روبات الکی و گل نوشتنا و نگه نداشتن زمان و نویز و ...!
حالا دیگه مزاحمم نشو، پ.خ نده دیگه، دوست دارم زودتر اون مسابقه ی لعنتی رو فراموش کنم...

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

من که از همین الآن کار روی ربات ۲۰۱۴ ایران رو شروع کردم. نمیخوام هیچ نقطه ی تردیدی تا سال دیگه روی رباتم باشه. شما هم کم کم شروع کنید برای بالابردن کلی سطح رباتتون خوبه. اما مواظب درسها هم باشین....
(چه مسخره... همین دو سه روز پیش از ولنجک میبردنمون نمایشگاه دايمی برای ربات , امروز از طقچی بردنمون علویجه برا میدون تیر..)
برای تمامی بچه هایی که میرن جهانی هلند ( مخصوصا نقش جهان اژه ای۱ ) آرزوی موفقیت دارم.
دیگه بحثهارو فقط فنی کنید , اگه مشکلی روی ربات امسالتون داشتین بپرسین راه حل بگیرین و..
آقای نیکبخت این انرژیه نزدیک بود یه بار کار دست صدری بده ها :D اما موضوع فوق العاده ای بود... راستی کلید نو اومد دستت خبر بده :D

Ali Monsefi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
وات؟
شهر
تهران
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد ریاضی کشوری ۹۲

سلام.
به همه ی بچه هایی که مقام آوردن تبریک می گم و به همه ی کسایی که زحمت کشیدن، خسته نباشید.
یه متن انتقادی از یکی از بچه ها در باب شیوه ی سنجش تو مسابقات ایران اپن دیدم؛ من چندان سررشته ای ندارم اما گفتم شاید برای شما قابل توجه باشه:

http://ayeeneyeowham.ir/post-39.aspx

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

اصلا چیز پیچیده ای نیست! نیمه ی اول یکی از درایور های کیپر سوخته بود و همین باعث شد 9-3 جلو بیفتید! نیمه ی دوم درایور رو عوض کردم و شما فقط تونستید یه گل بزنید و ما هم 10 تا گل ! نیمه اول ما عملا یه ربات داشتیم و بازی 9-3 بود. نیمه ی دوم شما یه ربات داشتید و بازی 13-10 شد! پس خود همین نشون میده که ربات های ما قوی ترند! کاری به این حرفا ندارم! اما این تیمی که دیدی رباتاشو از اسفند ماه بست و روش کد زد و این ربات هایی که دیدی 40 درصد ربات های بچه های اژه ای هست و اگه زودتر هم دست به کار میشدیم ب 100 درصد که میرسید خیلی بهتر از این حرفا میشد! و این تیم هم همون تیمی هست که سال پیش اول کشور شد و دوم جهانی ! گفتم که بدونی . :-"
ایشالا که موفق باشید

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

قرار نیست اینجا برای دعوا کردن باشه دوستان. توهین ممنوعه؛ منطقی بحث کنید.

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

از اينكه اينجا قضاوت نشده تشكر ميكنم. ولي در كل خوبه بدونيد كه ما همين باطريا را هم به زور داريم. ما حتي يه سل باطري اضافه با خودمون نياورديم ايران اپن.
خواهش میکنم . :) ما هم مثل شما باطری اضافه نداشتیم . راستی تا اونجا که من باطری ها تون را دیدم ، باطری هاتون پک های 2سلی بودند ینی باید میگفتید "ما حتی 2سل باطری هم اضافه نیاوردیم" :D (;

A_SizieF

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
FF
شهر
esf

به نقل از Soroosh :
اصلا چیز پیچیده ای نیست! نیمه ی اول یکی از درایور های کیپر سوخته بود و همین باعث شد 9-3 جلو بیفتید! نیمه ی دوم درایور رو عوض کردم و شما فقط تونستید یه گل بزنید و ما هم 10 تا گل ! نیمه اول ما عملا یه ربات داشتیم و بازی 9-3 بود. نیمه ی دوم شما یه ربات داشتید و بازی 13-10 شد! پس خود همین نشون میده که ربات های ما قوی ترند! کاری به این حرفا ندارم! اما این تیمی که دیدی رباتاشو از اسفند ماه بست و روش کد زد و این ربات هایی که دیدی 40 درصد ربات های بچه های اژه ای هست و اگه زودتر هم دست به کار میشدیم ب 100 درصد که میرسید خیلی بهتر از این حرفا میشد! و این تیم هم همون تیمی هست که سال پیش اول کشور شد و دوم جهانی ! گفتم که بدونی . :-"
ایشالا که موفق باشید

دقیقا اصلا چیز پیچیده ای نیست ...
اولا نیمه ی دوم 13 -11 شدیم ، نه 13- 10 ... یعنی مجموعا ما 2 تا گل زدیم و 10 تا خوردیم ، که با احتساب اینکه دروازبان اصلا تو دروازه نبود و همچنین 2دقیقه ی پایانی روبات مهاجم چرخش در اومد ، کاملا واضح و مبرهنه که روباتای شما کار شاخی انجام ندادن ...
اینکه ما نیمه ی اول تونستیم 9 تا گل بزنیم، با اینکه کیپر شما 1موتورش عملا کار نمیکرد ، باز هم دلیل بر قوی بودن بیش از حد ما نبود ... البته از اینکه ما با یه روبات جلوی 2روبات شما 9 تا گل زدیم رو هم فاکتور میگیریم .. پس بحث در مورد اینکه شما به سادگی مارو بردین رو تموم میکنیم ... فوتباله ، و هرچیزی ممکنه اتفاق میتونه بیوفته

در مورد اینکه تیم ما چه مدت روی روباتا کار کرد اینم بگم که روبات ما روز 12 فروردین ، یعنی 2روز قبل از افتتاحیه ی مسابقات کد نویسی شد .. نزدیک 3 ماه فقط روی سنسور و دیدن توپ کار میکردیم، انواع سنسور هارو تست کردیم، نزدیک 4 تا برد مختلف زدیم و همچنین کیکر روبات تا روز مسابقات آماده نشد ... بخاطر همین از جمله تیم های سنگین وزنی بودیم که کیکر نداشتیم ... نتیجه میگیریم که ما هم اون چیزی که باید میساختیم رو نتونستیم تموم کنیم ... درواقع 3روز آخر روبات ما آماده شد ..
دیگه نتیجه گیری با خودتون ...

شما نیز مانند امسال موفق باشید ... :)

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از MSN :
امن واقعا از شما تشكر ميكنم. و همچنين از بچه هاتون كه با اينكه اختلاف گلمون بالا بود ولي نيومدن قضاوت نا به جا كنن. من كلا خيلي ممنونم از شما و تيم Amos.
خواهش می کنم
بچه های AMOS از سمپاد نبودن، اما هرگز هم بیرون این فروم پشت سر شما چیزی نگفتن. تیم AMOS برنامه نویسش حدود یک هفته قبل از مسابقات از ایران رفت (میرو مارکاراونس) و ما توی 2 هفته کسی که هیچ سررشته ای از روبوتیک نداشت رو از کلاس برنامه نویسی ACM کشیدیم بیرون و روبوتیکی کردیم. چقدر اعصاب من رو به هم می ریخت، وقتی می خواست 16 خط کد بنویسه، یه برنامه می نوشت توی لینوکس که کد رو براش generate کنه! :)) کلا باهاش کلنجار رفتیم دیگه. انصافا اما خوب جمع کرد کار رو به نسبت کسی که 2 هفته بود روبوتیکی شده بود. البته میرو کدهای مثلا خوندن کامپس، سنسورها و ... رو نوشته بود از قبل، و این فقط الگوریتم تقریبا نوشت. ولی باز هم می گم، تیم ما از شما ضعیف تر بود، نه به دلیل اینکه ما ضعیف بودیم، به این دلیل که شما خیلی قوی بودید. دستتون هم درد نکنه، ایشالا که مایه ی سرافرازی ایران بشین توی جهانی. :)

E.S

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
تهران

یه سوالی خیلی فکرمو درگیر کرده!
نمیدونم چرا تو مصاحبه ی فنی مسابقات از ما در مورد قیمت قطعات پرسیدن؟
چه لزومی داره که ما قیمتشونو بدونیم؟ :O

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از ریـحـانـه :
قرار نیست اینجا برای دعوا کردن باشه دوستان. توهین ممنوعه؛ منطقی بحث کنید.

هر پستی متضاد با جمله بالا بود پاک خواهد شد.
تا حدی از اسپم ها و هرزنامه ها پاک شد.
لطفا برای ارایه نظرات شخصی از پست خصوصی استفاده نمایید.

Hmd

کاربر فعال
شهر
تهران

سلام. منم تبریک می گم به همه هرکی مقام آورد یا نیورد.مدرسه ما حلی 5 دومین سال تاسیسه شه ماهم دوره اولیاشیم.شاید از ما انتظاری نمی رفت چون بدون هیچ تجربه ی اولیه تو زمینه ربات فوتبالیست شروع به کار کردیم.مدرسمون اولین باری بود که تو این مسابقات تیم داشت یه سنگین لیگ B یه لایت(تیم خودمون).ما تو اولین تجربمون تو حلی 4 تونستیم تو لایت اول و توسنگینمون دوم شیم.یه چیز جالبی که بود جفتمون فینال خوردیم به فرز1 ما بردیم و سنگینمون تو گل طلایی باخت.تو ایران اپنم که اصلا نمی دونستیم چی جوریه با کلی امید و آرزو شرکت کردیم.خوب تا فینال بالا اومدیم منتها به خاطر یه سری مشکلات که برا خودم واقعا عجیب بود (می تونید از فرزیکیام بپرسید)بازی رو 5-8 به فرز1 باختیم درصورتی که میتونستیم ببریمشون.انتقام خوبی گرفتن ولی دوست داشتم هرطور که شده سهمیه رو بگیریم به هر حال به فرز1ایا تبریک می گم امیدوارم تو جهانی سربلندمون کنن ما رو تو جهانی یاد کنین.سنگینمونم همونطور که اطلاع دارین 4 ام شد.
می خوام از همه که کمکمون کردن تشکر کنم.بچه های HDQٰ و بچه های اصفهان همشهریای گلم.به خصوص از حلی 4یا که مثه یه دوست کنارمون بودن.فک کنم دوستای خوبی تو زمینه رباتیک برامون باشن.نمی خوام بخاطر یه دمباریکو سیم چین رابطمون با شما به هم بخوره.اون دمباریک نارنجیه که تو وسایل ما بود خودتون تو مدرسمون جا گذاشته بودین که بهتون دادیم.درآخرم می خوام اگه دلخوری از طرف مدرسمون براکسی ایجاد شده حلالمون کنن.(;

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

صفحه هاى قبل رو نخوندم،ولى تبريك به همه كسايى كه شركت كردند!
رباتيك مدرسه ما امسال خيلى خوب نتيجه نگرفت متاسفانه ،ايشالا سال هاى آينده بهتر عمل كنيم،ولى تو بخش دِمو اول شديم 8->(منم تشويق كننده :))

براى همه آرزوى موفقيت ميكنم (;

Hmd

کاربر فعال
شهر
تهران

راستی یادم رفت بگم.بچه های حلی 4 که تو فینال تشویقمون کردین واقعا ممنون .ولی شرمنده نتونستیم ببریم :)
به نقل از Fatemeh MohammadKhani :
نتیجه ی بازی های لایت هم که:
اول، فرزانگان 1
دوم، حلی 5 B-)
سوم، فست اند اسمارت :))
و چهارم، حلی 4 :-< حیف شد واقعا...

تبریک میگم ب

Hmd

کاربر فعال
شهر
تهران

راستي يه چيزه جالب بگم.ما اختتاميه نبوديم.با بچه و چندتا از معلماي گلمون رفته بوديم بيرون نمايشگاه.آخراش ك برگشتيم رفتم كاپمون رو بگيرم.گفتن شما كاپتون گرفتين.دهنم وامونده بود.ما ك هممون رفته بوديم بيرون......گفتم مگه ميشه??!اين قضيم قسمت آخر سريال بدشانسيامون بود.ما ك نبوديم ي كي رفته بوده جايزمون رو گرفته.ما هم خيلي خوشال شاممونو خورديم با 600 هزارتومن ضرر

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

تقاضا می کنم استدعا دارم خواهشمندم اینقدر اسپم ندین :( مایوس شدم والا اینقدری که پستهاتون رو مجبور شدم پاک کنم :-?? مجددا هرس شد.

E.S

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
تهران

به نظر من تو این مسابقات شانس خیلی می تونه تاثیر داشته باشه خیلی از تیم ها بودند که خوب کار کرده بودن ولی شانس باهاشون یار نبود و ... [-( [-(
اما همین که توی این مسابقه شرکت کردند و جوانمردانه باختند خودش کلی ارزش داره برای من که تجربه ی خیلی خوبی بود امیدوارم باز هم همچین موقعیتی پیش بیاد تا بتونم تو یه محیط علمی با آدم های دیگه رقابت کنم...

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

توی ایران اپن شانس تاثیر نداره! بد شانسی تاثیر داره. :D اما اگه ربات ها واقعا عالی باشند تاثیر این بد شانسی ها به 0 نزدیک میشه

maria16

Unknown
نام مرکز سمپاد
1
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1398

به نقل از Hamed-M.A :
کی لج کرده بود؟؟؟ما؟؟اصلا بحث لج کردن نبود.یکی ی نظر داد همه قبول کردن جز منو یکی دیگه :-<.نظر اکثریت نذاشت بمونیم.کسی لج نکرد :-w
اما من فک کردم لج کردید و اینکه سر اختتامیه فک کردید همش سخنرانی واین چیزاس که وقتی برگردید نوبتتون شده؛
در صورتیکه همون اولش صداتون کردن؛
الان یعنی کاپ اپن رو ندارید؟

Esteshni

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای1
شهر
اصفهان

به نقل از koko azad :
واقعا حیف! آپادانا تنها تیمی بود که تو چن تا مسابقه ای که رفتیم اذیتمون کرد.(از لحاظ فنی البته!)
اون بازی باید فینالمون میشد.
بازیای بعدش خیلی مسخره بودن.
atress هم آپادنا رو اذیت کرد وگرنه شاید نتیجه عوض میشد...به هر حال قسمت نبود...
یه نکته بگم...شاید تعدادی از اعضای تیم از سمپاد بودن...ولی این تیم کاملا مستقل از سمپاد بود...

بالا