• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Iran Open 2013

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار
پاسخ : Iran Open 2013

با عرض تبریک به همه بچه های گل
خدارو شکر امسال هم با هر کیفیتی که بود شما مقام ها رو بین مدارس خودتون تقسیم کردید و به جز چند مورد که اونم یقینا از دستتون در رفته موفق شدین امسال هم همه ی کاپ ها رو به مراکز سمپاد خودتون ببرید <D= تبریک می گم بسیار زیاد موجب سرافرازی هستید شما نخبگان/ اون دسته از بچه هایی هم که امسال مقام نیاوردن نگران نباشند وقت برای جبران هست و یقینا اونا هم می تونن افتخار آفرین باشن. P:> <D=

دوستان خواهش می کنم جو رو دوستانه نگه دارید و در حین به اشتراک گذاشن نظراتتون به هم بی احترامی نکنید.
به دوستانی که به شدت از سایرین انتقاد دارند پست خصوصی پیشنهاد می شه.
داوری مسابقات واقعا سخته و داوران هم طبیعتا نمی تونن همه رو راضی و خشنود بسازند اگر چه شاید بعضی وقت ها هم از عمد اینکارو نکنن :D

برای اشتباه نگرفتن من با جناب یاوری داور عزیز لطفا به قسمت مشخصات اینجانب مراجعه کنید.
پیروز و سربلند باشید.

FnS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
فریدونکنار

کد ما اماده بود حتی رو میز خودمون تست زدیم منتها بد دیباگ کردن ارور زد داشتیم درستش,میکردیم که وقت اخراش بود یکی از بچه ها که کنارمون نبود اومد رباتیو که کد کامل توش نبودو برد مام وقتی فهمیدیم که دیر شده بود با لپتاپو پروگرامر پشتش راه افتادیم که دیر رسیدیم هر چی به داور گقتیم قبول نکردپشت سرهم رسیدیم اما قبول نکردن دوباره پروگ کنیم ..تو دفاعیه هم با داور بحثمون شد کار به کد نویسی رسید کد تستو نشونش دادیم قبول کرد اما به کد حرکتیمون گیر داد تا به pidهم رسیدیم ...45 .دقیقه طول کشید
اینارو واسه کسایی,گفتم که قصد توهین و بی ادبی رو ندارن ...دیگه جواب نمیدم مگه اینکه مودبانه باشه و سولی باشه که نیاز یبه ج باشه

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خب اول از هر چیز تبریک به هر کی مقام آورده و هر کی تلاش کرده P:> <D=

دوم اینکه اصن اومدم تو این تاپیک انتظار یه جو دوستانه رو داشتم مثلا !

میدونم روبات لیدرساز و اینا چیه و سر همین قضیه هم انقد ضرر کردیم که...!
متاسفانه این الان رواج داره همه جا ... جلوش رو هم نمیشه گرفت ... کلا خیلی کارا کردن که جلوگیری بشه از این اتفاق ... اومدن تو نادکاپ و مسابقات شهرداری ورود لیدر به داخل سالن مسابقه رو ممنوع کردن دعوا شد :| ... اومدن مصاحبه گذاشتن بازم نشد

الان دارم پستارو نگا میکنم طرف به طور مستقیم توهین کرده دو تا لایک گرفته پستش و فست اند اسمارت فقط توضیح داده و 5 تا دیس خورده :| ... درباره این ک اصن نمیتونم حرف بزنم ... این خودش یه سری چیزا رو نشون میده و معذرت میخوام اینو میگم ولی واقعا اینکار عقده داشتن هست
ایشون تو جمع ما مهمونه مثلا ... دیگه تو جمع حداقل تیکه نندازید ... حتی اگه مشکل از ایشون هم باشه بازم تو یه جای عمومی ایم الان و تاپیک هم بازدید کننده زیاد داره و ایشون هم مهمون این سایت هستن(البته میدونم غیر سمپادی ها نباید اکانت داشته باشن )

در مورد مسابقه
با بچه های همین سایت اومده بودیم و از 6 هم ساعتی که اونجا بودیم 5 ساعت و نیمش به دیدن پروژه ها گذشت و زیاد فوتبالیستو ندیدیم ! اینی که هاورکرافت ساخته بود خیلی خوب بود کارش ولی هر وقت مث ما قهرمانش شد بعد بیاد حرف بزنه :)) نه ولی جدا پروژه ها خیلی خوب بود ... بچه های فرز 2 شدیدا پیشرفت کرده بودن نسبت به پارسال (با این که هنوز معتقدم برد سیم900 رو خودشون نزدن :-" ولی ایده هاشون خیلی خوب بود

kendab

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

سلام
بر همه دوستان
اول تبرک به مقام اوردندگان و ارزوی موفقیت به تمامی شرکت کنندگان
اگر دوستان یادشون باشد در تایپک مسابقات حلی 4 گفتم ناداوری زیاده(برا من فرقی نمیکند)
خوب پس داروری در همه جا مشکل دارد
در مورد ربات های لیدر ساز هم اینکه قانون مسابقات گفته دانش اموزان مسابقه بدهند هیچ چیز نیست که بعضیها خودشون مجبور بشوند بسازند(به خود من اعلام شد در علامه حلی 4 هزینه را پرداخت کن ربات میسازیم در ایران اپن شرکت کن جزء3 تیم اول باش نمیخواهم زحمت و تلاش دوستانی که مقام اوردند و نیاوردند را زیر سوال ببرم )
مسئله بعدی هزینه ای است که دوستان کرده اند بعضی ها خوشبختانه مدرسه یا یه جای دیگر قبول کرده
بعضی ها نه پس باید مقایسه ای که الان در این سایت میشود رو اطلاعات باشد نه مقام
مقام برای مسابقات بوده دوستان با تلاش (از هر نوعی)گرفته اند
بیاید جای این مسائل مشکلاتی که خودتون یا تیم رقیبتون داشته اعلام کنید تا هم خودتون راهنمایی شوید همه بقیه
اینجوری باعث میشود که برای مسابقه بعدی سطح رباتها بالا برود و تاثیر شما بیشتر از لیدر باشد
(زسما اعلام میکنم من طرفدار هیچ کس نیسم و در این سایت فقط با خانم محمدی اشنا هستم ازایشون در مورد مسابقات پرسیدم که گفتند بحث را افتاده بیاید نظر بدهید)

maria16

Unknown
نام مرکز سمپاد
1
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1398

بچه ها بهتون تبریک میگم کسایی که رتبه آوردن!
ولی من دوس داشتم حلی 5 رتبه بیاره!
روبات فرز یک که خیلی حرفه ای بود؛
روبات مام که حرفشو نزن روز قبلش همه چیش قاطی کرد جوری که بهر چی دست میزدیم اتصال کوتاه میکرد؛
خوشالم که چن تا تیمو شاد کردیم مثلا اژه ای و حلی 5

من دوس داشتم اژه ایا اول شن؛اما خب دوم شدن و امیدوارم جهانی رتبه بیارن؛

همه چی غیر از حال ما خوب بود؛

آفرین؛

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از ! مــــر یم ! :
فک کنم سهمیه ای که دانشگاه قزوین برای تحصیل تو دانشگاه تو روباتیک واسه آینده به برنده ها میده؛

راستی تزار تبریک!
امممم :-?
خب اونو ک میدونم..آره تا دکترا گفته سهمیه میده..اما خب منظورم اینه ک الان این سهمیه ای ک میدن کجا میدن..ینی خب،چ جوری بگم؟الان چ مدرکی هست ک من این سهمیه رو گرفتم؟...بعدم اینکه برا قزوینه فقط یا کل کشور؟بعد منظورش دقیقا از سهمیه چیه ؟ (چقد سوال داشتما! :-" )
عاغا یکی از فانتزی هام این بود ک دو تا رشته رو با هم بخونم....الان یکیش جوره ایشالا 5شنبه -جمعه ها میریم قزوین :-"
اون یکیشم ایشالا درست میشه :-" ;;)

×مرسی عزیزم..ممنون.. :)×

• شروع کننده موضوع

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

به نقل از Soroosh :
هادی جون لیدر های ما برنامه نویسی بلد نیستند و صرفا تیم رو منیج میکنند و تجربه دارند! وگرنه جفتشون مکانیک بودند و الان هم دانشجوی همون رشته اند . رضا هم سال بالایی نیست . هم سن منه. این که ربات های اژه ای لیدر سازه خیلی خنده داره. دیگه تو جهانی که لیدر نبود که برامون دوم جهان شه . تو که از با تجربه های IO هستی چرا اینا میگی؟! همه میدونند که تو اژه ای حتی کلاس رباتیک هم برگذار نمیشه . بچه های سال پایینی هم خودم بشون یاد دادم.
بچه ها خواهشا این بحث های بچه گانه رو ول کنید (مخصوصا مخاطبم بچه های با تجربست) حالا امسال یه سری تازه کار به یه مقامی رسیدند (همه ی لیگ ها رو میگم) . بالا خره زحمت هم کشیند و ایشالا که مبارکشون باشه. اما به نظر من و همون جور که اقای نیکبخت گفتند کم ارزش ترین چیز تو این مسابقات مقام هست . خیلی چیزای دیگه هست که متاسفانه بعضیا خودشون ، خودشونرا از بدست اوردن اونها بی نسیب میکنند. واقعا حیف ِ
سروش هم تو منو میشناسی هم من تورو.
من یه سری حرف ها شنیدم امسال که شک به لیدر ساز بودن روبوت هاتون میشد کرد ، نمیگم هست ، میدونم اگه باشه هم بخش خیلی کمشه.
اتفاقا روبوت هاتون عالی بودن ، این که مداراتون همه ایزوله بود ( ایشالا برا روبوت بعدی مال ما هم خواهد بود ) واقعن خوب بود
ولی خب یه دوستی از سال بالایی هاتون بود که اومد کد نوشت اون روز پارسال هم من با ایشون دعوا داشتم یه خورده ، خب اون رو میشه اسمش رو گذاشت لیدر ساز بودن ...
ولی به هر صورت کارتون خوب بود و به نظرم فرق 3 تا تیم اول بی به اندازه ی آ نبود واقعن و تیم ها خیلی بهم نزدیک بودن.
براتون آرزوی موفقیت در روبوکاپ جهانی میکنم ، ایشالا ما هم بیایم 3تایی روبوکاپ جهانی رو هم جارو کنیم باهم :D

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

آقا من تمام مدت با تیم اژه ای۱ بودم. کیو میگی کد زده؟؟؟ کیو میخوای بهتر از سروش کد بزنه تو اژه ای؟؟ بین سرپرستهای ما اصلا اصلا برنامه نویس نبود!! هر دو تیم!! رضا آخه کجا سرپرسته؟ فقط باید زود برمیگشت اصفهان (اگه مسابقات اصفهان بود یه حداقل برتری سر همچین چیزایی داشتیم...)
من که برنامه نویس ندیدم که بیاد کد بزنه... حجیم ترین برنامه نویسی هم که توی کل بچه های اژه ای بود (که حداقل بگیم گنده بوده که با سرپرست اشتباه گرفتنش) و عضو نقش جهان نبود , من بودم , که در واقع خیلیییییی مسخرست که فکرش به ذهن کسی خطور کنه من روی ربات نقش جهان کد بریزم

• شروع کننده موضوع

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

اگه اسمش رو میدونستم میگفتم بهت
یه سری چیز هایی شنیدیم و دیدیم که جالب نبود ولی از حق نمیشه گذشت که شهریار و سروش عزیز واقعن خوب کد زدن ، مخصوصا سروش که فروارد خوبی نوشته بود واقعا

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

مریم خانوم من واقعا با هادی جون مشکلی ندارم و با هم هم دوستیم و اتفاقا بسیار از اخلاق خوبش خوشم میاد. اینا هم میگیم که بالاخره بحث ها شفافا سازی بشه
هادی جون اولا شهریار جان توی تیم ما نیست. دوما من فکر میکنم پرهام رو میگی !!! :)) همون که کلی ریش و سیبیل داره و قدش بلنده :D اون سر کلاس بغل دستیمه . عضو تیم سال پیش هم بود و امسال هم فقط یه روز اومد صرفا جهت اینکه بیاد و یه سری به ما بزنه :)
وگرنه عملا هیچ کاری با رباتا نداشت
اون قسمت رباتمون را هم که گفتی ایزولست من واقعا پیشنهاد میکنم همه این کار را بکنند . خیلی تاسیر داره. کلا امسال برد ها رو خیلی بهتر طراحی کردم و چیز های جدید زیادی روش گذاشتم. (;
به خاطر تعریف از پلیرمون هم ممنون (;

• لایک
امتیازات: SR

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

بچه ها بهتون تبریک میگم کسایی که رتبه آوردن!
ولی من دوس داشتم حلی 5 رتبه بیاره!
روبات فرز یک که خیلی حرفه ای بود؛
روبات مام که حرفشو نزن روز قبلش همه چیش قاطی کرد جوری که بهر چی دست میزدیم اتصال کوتاه میکرد؛
خوشالم که چن تا تیمو شاد کردیم مثلا اژه ای و حلی 5

من دوس داشتم اژه ایا اول شن؛اما خب دوم شدن و امیدوارم جهانی رتبه بیارن؛

همه چی غیر از حال ما خوب بود؛

آفرین؛

خیلی ممنون. ایشالا بتونیم به نمایندگی از همه بچه های رباتیکی ایران مثل پارسال که دوم شدیم امسال هم بتونیم مقام بیاریم و حداقل شرمنده ی اونایی که بردیمشون نشیم :)

• شروع کننده موضوع

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

پس اونی که رو گلکیپر کد میزد منو از کجا میشناخت ؟ :D
ایشالا باهم بریم ... /m\
ولی سروش قبول داری اگه بازی 30 ثانیه دیگه ادامه داشت میباختین ؟ :D

heghaaf

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان پـنج
شهر
تهران
رشته دانشگاه
معماری

منم خیلی به همه ی بچه هایی که مقام آوردن تبریک میگم و در کل یه خسته نباشید به همه ی اونایی که واقعن زحمت کشیدن. امیدوارم تو جهانی هم همه چی رو همینطور عالی پیش ببرید D : :)
+ ما که مقام نیاُوردیم و ربات خدابیامرزمون حتی حرکتم نکرد روز مسابقه ، اما باید بگم خودم به شخصه خیلی چیزا یاد گرفتم و خیلی تجربه ها کسب کردم : -" قطعا برای سال بعد سعی میکنیم خیلی بهتر باشیم! (سال اول بود بهرحال)
++یسری از دوستانم خیلی کمکمون کردن از اونام ممنونم : )

راستی یه سوالی : تیم "سیزیِف" برا کجاست دقیقن؟؟؟

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

احتمالا منظور هامون صائب بوده...
خداوکیلی بازی خوفی بود... جو استرس برداشت بود اون وسط...
آقا من واقعا ناراحت شدم... اصلا دوست ندارم کسی حتی توی ذهنش از من بدش بیاد. اگه ناراحت شدین از من , عذر میخوام.
انشاالله سال دیگه همه دوباره همو میبینیم و روباتامون رو جلوی هم قرار میدیم ( البته من رسکیو سکندری شرکت می کنم ) واقعا دوست دارم سال دیگه تمامی تیمها رو اونجا ببینم از بچه های خودمون و اژه ای۱ گرفته تا هادی گرامی همراه تیم HDQ. از فرزانگان۱ اصفهان تا فرزانگان۵و... تهران. واقعا دوست دارم سال دیگه همراه روباتا ببینمتون.
فقط یه نکته... به نظرم اگه میشد یه فیلم از کارکردن بچه های هر تیم روی رباتشون گرفت که تمامی شکها برطرف بشه... عالی میشه.

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از afstspeed :
احتمالا منظور هامون صائب بوده...
خداوکیلی بازی خوفی بود... جو استرس برداشت بود اون وسط...
آقا من واقعا ناراحت شدم... اصلا دوست ندارم کسی حتی توی ذهنش از من بدش بیاد. اگه ناراحت شدین از من , عذر میخوام.
انشاالله سال دیگه همه دوباره همو میبینیم و روباتامون رو جلوی هم قرار میدیم ( البته من رسکیو سکندری شرکت می کنم ) واقعا دوست دارم سال دیگه تمامی تیمها رو اونجا ببینم از بچه های خودمون و اژه ای۱ گرفته تا هادی گرامی همراه تیم HDQ. از فرزانگان۱ اصفهان تا فرزانگان۵و... تهران. واقعا دوست دارم سال دیگه همراه روباتا ببینمتون.
فقط یه نکته... به نظرم اگه میشد یه فیلم از کارکردن بچه های هر تیم روی رباتشون گرفت که تمامی شکها برطرف بشه... عالی میشه.
متاسفانه بچه های HDQ که سال سوم بودن و سال آخرشون بود امسال
آقا علی فیلم گرفتن هم چیزی رو درست نمیکنه! واقعیت رو بیشتر ماها میدونیم، اما بعضی باید به اجبار خودشونو بزنن به اون راه، خیلی واضحه فرق کسی که میدونه چه طور روباتو ساختن با کسی که میدونه چه طور باید روبات بسازه
فیلم گرفتن که کاری نداره، یه ساعت فیلمه فوقش دیگه، فیلم بازی میکنیم و فیلم میگیریم! خیلی هم بهتر از چیزی که حتی کسی شک کنه!

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

عاغا منم خیلی معذرت میخوام مخصوصا ازبچه های فرز 6 که بحث یهو بالا گرفت...
ولی خواهشا یکی ازبچه های فرز یک بیاد این شبهاتو برطرف کنه دیگه مث بچه های حلی یک که اومدن اینجا من نمیدونم چرا این بچه های فرز یک اصن نمیخوان بیان ببینن که درباره کارشون شبهه وجود داره خب بیاید ازخودتون دفاع کنید دیگه !!!!!

maria16

Unknown
نام مرکز سمپاد
1
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1398

به نقل از S E V D A :
عاغا منم خیلی معذرت میخوام مخصوصا ازبچه های فرز 6 که بحث یهو بالا گرفت...
ولی خواهشا یکی ازبچه های فرز یک بیاد این شبهاتو برطرف کنه دیگه مث بچه های حلی یک که اومدن اینجا من نمیدونم چرا این بچه های فرز یک اصن نمیخوان بیان ببینن که درباره کارشون شبهه وجود داره خب بیاید ازخودتون دفاع کنید دیگه !!!!!

سودا بنظرم یادگیری و حرفه ای بودن بهتر از مقام الکیه؛
پس اگه ام قضیه اینجوری باشه تو تیما خودشون ضرر کردن؛
من کاری ندارم کی روباتو خودش ساخته یا لیدرش
تا اونجا که من حواسم بود فرز یکیا فقط روز آخر داشتن رو روباتشون کار میکردن؛
الان این فرز یکیا کجان دقیقا؟
یکی بره صداشون کنه:)

maria16

Unknown
نام مرکز سمپاد
1
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1398

بله 2013 که گذشت؛
امیدوارم سال دیگه اتفاقای خوبی بیوفته!
و ی سری مشکلا پیش نیاد
یعنی ایران اپن 2014 باید بترکه بنظرم؛
بچه ها پیش دانشگاهیا دیگه نمیتونن شرکت کنن؟

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

منم دیگه فکر کنم حرف زدن راجب چیزی که گذشته بی فایده س
خب دیگه فکر کنم حرفی ندارم!
تیم فست اند اسمارت که خیلی خوب من رو قانع کردن روباتا رو خودشون ساختن =))
و یه سری ابهام دیگه هم رفع شد... :))

آها آخرش اینم بگم که برای تمام بچه هایی که تلاش میکنن و خودشون کار میکنن، چه سمپادی و چه غیر سمپادی، آرزوی موفقیت رو میکنم، امیدوارم به حقشون برسن (;

و این که از تمام دوستای خوبی که توی این چند وقتی که من روباتیک کار کردم کمکم کردن و ازشون کلی چیز یاد گرفتم تشکر میکنم، و امیدوارم بتونم یه روزی کمکاشون رو جبران کنم
بچه های HDQ مخصوصا هادی که امسال خیلی سوال ازش پرسیدم و کچلش کردم :D یا آقای کفاش که پارسال اپن هوای ما رو داشتن :)
بچه های لایت ویت حلی 4 که کلا در حق من برادری کردن :)
بچه های SQR مخصوصا نوید و امیر :)
یا حتی غیر روباتیکی ها، مثل شهریار یا آقای ریاحی :)
و کلی از بچه های دیگه که اسم بردنشون دیگه خیلی وقت میبره...
از همه تون ممنونم :)
خدافظ روباتیک! :)...

SR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
00
مدال المپیاد
درست نخوندم به جایی نرسیدم
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از Fatemeh MohammadKhani :
از همه تون ممنونم :)
خدافظ روباتیک! :)...
راستش من باید از شما تشکر کنم که خیلی وقت گذاشتید برای سوالات بنده و شرمنده که کاری از دستم برنیومد براتون بکنم انشاالله در آینده جبران میکنم
به امید دیدار دوباره در عرصه رباتیک
به نقل از tezar :
نه
ینی در اصل ب سن مربوط میشه دیگه..فک کنم تا 17 ساله!
تو قوانین که گفته باید تا 29 اسفند 18 سال تمام یا کمتر داشته باشیم
یعنی مثلا پیش دانشگاهی های نیمه دومی مثل من میتونند شرکت بکنند قانونا :D
به نقل از mehdy.nikbakht :
۲. طبق صحبتی‌ که با مسول لیگ فوتبالیست داشتم (آقای یاوری) قراره یه لیگ فوتبالیست جدیده دانش آموزی هم اضافه بشه که از نظر من واقعاً فوق‌العادست و سطح رباتیک به شدت افزایش پیدا می‌کنه! یه چیزی تو مایه‌های اسمال سایز و میدل سایز!!!!!!!!
کسی درباره این خبر چیز بیشتری میدونه؟

راستی به همه تبریک عرض میکنم بابت موفقیت هاتون

بالا