• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دانشگاه آزاد و بین الملل

• شروع کننده موضوع

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
نظرتون در مورد دانشگاه ازاد یا بین الملل چیه ؟؟؟؟ :-s :-s

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانـگانــِ امـیـنــِ یکـــ
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : دانشگاه بین الملل

پول بده مدرک بگیر :| راحت وارد شدن !
اگه کسی پولدار باشه و حقش تو کنکور خورده باشه خوبه . میره . بعدش خودی نشون میده . یه جور شانسه . ولی فقط واسه یه عده #S-:

• شروع کننده موضوع

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

نمی دونستم که پسرا معاف میشن این یه تفاوت طبقاتی کاملا واضح است اگه به هر دلیلی تو کنکور رتبه ی دلخواه نیاورده باشه با پول میشه دکتر....................... :-s

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

سه تا از دوستان من رفتن به بین المللی ولی طبق گفته خودشون امسال میان دانشگاه شهید بهشتی و تبریز.تو کنکور هم که رتبه خوبی نداشتن حتی رتبه یکیشون فکر میکنم به پرستاری دانشگاه تبریز هم نمیرسید.ولی اگه یکی بخاد بره خیلی راحته مصاحبه و این حرفا کلا بیخوده فقط باید توانایی مالی داشته باشه طرف

• شروع کننده موضوع

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

اره کلا بحثش پوله اما به نظر شما این خوبه ؟؟؟؟؟؟

من خودم کلا با کنکور موافق نیستم چون فکر می کنم ادم نمی توانه تمام چیزایی را که تو 12 سال یاد گرفته 4 ساعت اونم با کلی استرس خالی کنه

اما موضوع اینه که تنها راهش همینه اما وجود یه سری دانشگه ها مثل بین الملل یا ازاد یه جورایی مثل این میمونه که یه امتیازه و خوب این یه جوریه (به نظرم مثل سهمیه ی شهدا یا هیئت علمی برا دانشگه میمونه )

شما چی فکر می کنید ؟؟؟؟؟ :-/

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

خب از احاظ سطح دروس که فرقی ندارن بعد دوسال هم میاین دانشگاه دلخواهتون.اگه رتبه تون هم زیر10000 باشه احتمال 90درصد قبولین. اینکه سهمیه ها تو کنکور مانعن که شکی توش نیست اصلا بدبختی ما از همینجا شروع میشه.طرف تو دبیرستان درست و حسابی درس نخونده خودش هم به این مسئله اقرار داره ولی بعدکنکور میبینی رتبه 3رقمی آورده.من دوستان زیادی داشتم که ازاینا استفاده کردن و رفتن دانشگاه ودر مقابل بعضی از دوستام که خیلی از اونا سرتر بودن تو کنکور نتیجه دلخواه نگرفتن و مجبور شدن برن رشته هاییی که علاقه نداشتن یعنی به دلایلی نتونستن پشت کنکور بمونن.ولی بازم میگم اگه یکی مشکل مالی نداشته باشه هیچ فرقی نداره انگار رفتی خارج خوندی .تو کلاس خود ما 3نفر رفتن بین المللی و دونفر هم آزاد الان هم دارن کیف میکنن ولی من خودم حاضر نمیشم برم چون فکر میکنم اینجوری 12 سال با زحمت درس خوندنم هدر رفته.ولی این نظر منه شاید برا یکی فرق نکنه.

raha7968

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شهرکرد
شهر
شهرکرد
دانشگاه
رازی کرمانشاه
رشته دانشگاه
حسابداری ودندانپزشکی
پاسخ : دانشگاه آزاد و بین الملل

سلام برویچ تیزهوش .من فک میکنم می ارزه بری رشته مورد علاقتوبخونی.چون اگه تورشته موردعلاقت نباشی همه استعدادوتوانایی هات به هدر رفته!!!!!!!!!!!!!! ;;)

amirmasoud

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی قزوین
شهر
قزوین

سلام دوستانه عزیز سمپادی من
من دانشجوی بین الملل دانشگاهه تهرانم ( پزشکی )
خیلی از تصورات دوستان در مورد این دانشگاه کاملا غلطه
مثلا یکی از دوستان گفته از سربازی معاف هستن این که کاملا غلط تو این کشور هیچکس از سربازی معاف نیست واسه دانشجوهای پزشکی ی طرحه ۲سال هست که در واقع واسه هزینه ی تحصیلی هست که شما تو دانشگاه میکنید و بجای هزنیه تحصیل ۲سال به دولت تو بیمارستان خدمات میکنید که واسه آقایون این دوسال تو ارتش یا بیمارستانی نظامی هست که به عنوانه سربازی هم حساب میشه در حالی که ما هزنیه تحصیلمون رو میدیم و ۲سال هم باید طرح بریم بخاطره سربازی پس وضع ما از سایر دانشجو های پزشکی بدتره
یکی از دوستان گفته پول بده مدرک بگیره ولی عزیزم داستان اینطوری ها هم نیس اینجا از دانشگاهه تهران سختتره چون استادا به ما سخت تر میگیرن چون فکر میکنن ما باید درس بیشتر بخونیم که بتونیم با بچه های دانشگاه تهران رقابت کنیم
و اما در جواب اون دوستمون که گفته خیلی راحته بله، اوایلش راحت بوده البته نه اینجور که شما میگی ولی الان ورودی ۹۱ ما روتبیه بالای ۳۵۰۰ ندارن و جالبه که بدونید تقریبا از ۱۸۰تا ورودی ی چیزی نزدیک ۱۲۰ نفر از بچه های سمپادان چون سیاست جدید اینه که بچه های سمپاد بتونن بیان اینجا !
و اما صحبت هزینه این دانشگاه مثله همه دانشگاهای خارج از کشوره تو کشورای غربی هم کنکور هست هرکسی که بتونه رتبه خوب بیاره بورس میشه و هزینه نمیپردازه درست مثله ایران باقی هم باید یا هزینه بدن واسه ورود به دانشگاه یا قید تحصیل بزنن و هرچی رشته بهتر میشه هزینه هم بالاتر میره و رشته پزشکی تقریبا بهترین تحصیلات رو بین رشته های تجربی داران پس اصلا چیز غیره منطقی نیس وقتی هزنیه تحصیل تو ی رشته مثله حسابداری تو دانشگاه آزاد ۳م هست اینجا که هم دانشگاه تهرانه هم رشته خیلی بهتر از ونه ترمی ۷م باشه !

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

حرفهای شما درست ولی رتبه 5500 هم امسال اونجا هست از دوستان من

!sadaf

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
مدال المپیاد
:-<
رشته دانشگاه
داروسازی

تهرانشو نمی دونم
اما من شنیدم بین الملل رشت دندون! بالای 10000( دیگه چقدرشو نگفت)
آیا رشت از همه پایین تره؟؟؟ :rolleyes:

• لایک
امتیازات: X R@y

amirmasoud

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی قزوین
شهر
قزوین

بله واسه بچه های سمپاد امتیاز ویژه ای در نظر میگیرن و اگه معدل خوبی داشته باشن با رتبه های بالا هم قبول میکنن
سال پیش شهریه پزشکی ترمی ۷،۵ و دندان ۸ میلیون بود
امسال ۱۰ درصد اضافه شده و پزشکی ۸،۳ و دندون ۸،۸ شده
بله فکر میکنم واسه رشت که بین المللش تو انزلیه از باقی ارزونتره

madam

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اراک
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1386
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

من 9000 شدم.منطقه 2. نمره ام 8570 شده . آزاد امکان قبولی دارم؟(به ترتیب علاقه ام دندون -دارو-پزشکی) 8-> :-<
زبانم متوسط رو به پایینه! چقد تو قبولی بین الملل تاثیر داره؟ :-ss
مرسی اگه کمکم کنین با حرفاتون x:

• لایک

Lotfi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان- 92
شهر
قم
مدال المپیاد
يادمه روزگاري شيميايي شدم در حد 6 فصل مورتيمر فقط!
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی

5200منطقه 1 بين الملل كجا قبوله رشته پزشكي؟
درسته كه بين الملل، فقط سه سال اونجا هستن و باليني ميان همون دانشگاه مثلا دانشگاه تهرانيا ميان تهران؟

• لایک
بالا