• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شما چه مجله ای می خوانید؟

شما چه مجله ای می خوانید؟؟

• رای‌دهندگان
    310

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری
پاسخ : شما چه مجله ای می خوانید؟

من قبلا به طور مستمر دانستنیها رو میخوندم.اما حدود شش ماهه که دیگه کم میخونمش.بخاطر اینکه حدود یکسالی میشه که این مجله کیفیت همیشگیش رو از دست داده، هر شماره هم داره بدتر میشه.

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

پنجم ابتدایی یه بار با دوستم رفتیم از دکه برای مامانش «روزهای زندگی» خرید ٬ از اون به بعد تا سوم راهنمایی مرتب هر ۱۵ روز می خریدمش. حتی اول راهنمایی یه داستانک فرستادم برای مجلشون ٬ چاپش کردن : ) البته خیلی تغییرش داده بودن ٬ داستان خودم به نظرم جذاب تر بود. هیچی دیگه ٬ منم یه نامه دیگه فرستادم براشون و نوشتم که یعنی چی انقدر داستانمُ تغییر دادید٬ و دعوا کردم باهاشون: دی
اون موقع برام خیلی مفید بود ٬ داستان هاش و متن ادبی هاش رو می خوندم به انشام کمک می کرد .
شاید عجیب باشه ولی مجله ای که هنوز می خونم ، مجله ی رشد دانش آموزه . ازاینایی که تو مدرسه می دادن : ) داداشم هروقت مجله ش رو می گیره میآد میده به من : )
مجله دوست داشتنی >:D<
2.jpg

fafa.ft

فافا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
استان همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید چمران اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

داستان همشهری
ولی چقد گرون شده :-s رفتم مال این ماهو بخرم دیدم 7تومن کپ کردم پول باهام نبود گفتم ی بار دیگه ک اومدم میگیرم :|

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

بهتر نیست یه نظرسنجی جدید بذارین؟ این برای قرن‌ها پیش ه فکر کنم! :D می‌شه یه مجلاتی رو حذف کرد و مثلاً یه مجله‌ای مثل نیمکت رو اضافه کرد.

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

به نقل از ریـحـانـه :
بهتر نیست یه نظرسنجی جدید بذارین؟ این برای قرن‌ها پیش ه فکر کنم! :D می‌شه یه مجلاتی رو حذف کرد و مثلاً یه مجله‌ای مثل نیمکت رو اضافه کرد.

البته نیمکت که خدابیامرز شد.

بالا