• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرزانگان تهران[٣-٤-٥-٦-٧]

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : فرزانگان تهران[٣-٤-٥-٦-٧]

رضا اقتصادی (معلم هندسه و گسسته) میشناسید ؟؟

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
تلگرام
اینستاگرام
من خودم 7 بودم خواهرم الان 3
به هیچ وجه 3 نرو
اکثریت ناراضی ان
کادر فرزانگان نیست
مدیر هم به فکر خودشه تا بچه ها
7 هم یه سری مشکلات داره ولی بازم اونجا حس سمپادی بودن رو داری
اوایل سال آخری که بودم مدیرمون عوض ....دبیرا فوقش سی درصد تغییر کرده باشه یه سر به سایت بزنین آمار مدال های المپیاد و برنامه های پژوهشی و کنکور رو ببینید میفهمید چقدر نتایج درخشانه ....به جز پژوهش و مسابقات علمی و المپیاد چه معیاری برای سمپادی بودن مدرسه هست که در سه نیس؟
http://www.farzanegan3.ir/

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران
منم فرزانگان 3 درس خوندم
نقره نجوم دارم و الانم شریف درس میخونم
برنامه مدرسه برای کسی که میخواد موفق بشه عالیه
یه کاری میکنن که بچه ها با توجه به تلاششون بهترین نتیجه رو بگیرن(هم المپیاد هم پژوهش هم کنکور) معلماشم عالی بودن
تعداد کلاس ها کمه شاید دو تا مدال المپیاد تو یع سال و تعداد پزشکی ها و رتبه های دو رقمی و سه رقمی خوب به چشم نیاد

البته مدرسه جدیدا داره کلاسای المپیاد برگزار میکنه و هنوزم معتقدم توی المپیاد از فرزانگان 1 و 2 خیلی عقبه اما با این حال با من یکی که خیلی راه اومدن کل سال سوم نه مدرسه رفتم نه امتحان دادم

آخرین ویرایش:

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
اوایل سال آخری که بودم مدیرمون عوض ....دبیرا فوقش سی درصد تغییر کرده باشه یه سر به سایت بزنین آمار مدال های المپیاد و برنامه های پژوهشی و کنکور رو ببینید میفهمید چقدر نتایج درخشانه ....به جز پژوهش و مسابقات علمی و المپیاد چه معیاری برای سمپادی بودن مدرسه هست که در سه نیس؟
http://www.farzanegan3.ir/
درصد های کنکور این دو سال که 7 کنکوری داشت رو با سه فقط مقایسه کن
رو هوا حرف نزن

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
تلگرام
اینستاگرام
درصد های کنکور این دو سال که 7 کنکوری داشت رو با سه فقط مقایسه کن
رو هوا حرف نزن
یه پست دو جمله ای با دو جمله دروغ!چرا اول مطمئن نمیشی؟بعد پست بدی؟
به جای اینکه پست بدی یه دقیقه اون لینک رو لمس میکردی....تا خودت به این نتیجه برسی

با توجه به سایت مدرسه تون امسال 21 نفر سه رقمی داشتین تو تجربی و ریاضی》》》》》ما 36 نفر داشتیم

توی هنر و زبان 12 نفر سه رقمی دارین》》》》》ما 24 تا زیر 500

سال 95 هم هیچی قبولی رشته پزشکی و دندون تهران و بهشتی نداشتید 》》》》》ما پنج نفر داشتیم
یه پزشکی زنجان و یه بم داشتین 》》》ما پزشکی شیراز و مشهد و دو تا زنجان و دو تا البرز و سمنان و ساری و ایران داشتیم pdfش و بقیه سال ها رو سایته دبیرستانمونه...دیگه بقیه رو خودت مقایسه کن خسته شدم با درنظر گرفتن اینکه فرز3 حدود80 نفر بودن و فرز7 بیش از120!

حالا بیا بگو بر چه مبنایی گفتی که آمار قبولیتون رو دیدم یا نه...تو ندیده بودی...اینم از مقایسه
اینم سند که رو هوا حرف نزدم

گرچه برتری کنکور فرز سه به هفت در این دو سال واضحه...اما ......کنکور نشانه ی سمپاد بودن نیست...ببین تو چند دوره تو مسابقات و کنفرانس های جهانی رتبه آوردیم....شما رو هوا حرف نزن

و جواب سوال آخرت در پیام بعدی:
بیشتر معلما ثابت موندن...و یه سال هم همین مدیر با ما بود.....پیش دانشگاهی هم جز یه دبیر ثابته(وقتی معیارت کنکوره)...

آخرین ویرایش:
بالا