پنجمین همایش علوم پایه سمپاد*کرمان*

Emperor

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی یک
شهر
کرمان
پاسخ : پنجمین همایش علوم پایه سمپاد*کرمان*

بنا به درخواست مکرر دوستان و تداخل امتحانات ترم اول ، مهلت ارسال مقالات تا پایان دی ماه سال جاری تمدید گردید.

امید است مهلت تمدید شده مورد رضایت و خشنودی دوستان عزیز گردیده و بتوانند با آسودگی خاطر به امتحانات و پژوهش های خود برسند.

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

به نقل از fatishar :
میشه بگید تقریبا چقدر تمدید میشه؟
همایش کی اجرا میشه چون برا ما اردو گذاشتند 20 اسفند
اردوتون چیه ؟
راهیان نوره؟

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

من یه پیشنهاد دارم ، یا حتی شاید بشه بگی انتقاد !
این 8 صفحه رو نخوندم ، امیدوارم منو ببخشید اگه تکراری باشه !
این داورایی که برای مرحله ی نهایی ، سخنرانی و اینا میارید ( یا لااقل پیش از این می آوردن ) اینا تخصششون فقط توی زمینه ی علمی هست دیگه ( داورای چهارمین همایش اینطوری بودن لااقل ، غیر از خانم کوچکی زاده که نمیشناختمشون ) ، بعد خب یه چیزی که هست ، مقاله هایی که فرستاده میشن ، توی همون مرحله ی اول از لحاظ ِ محتوایی و علمی کاملا مقایسه میشن . بعد از اونم که محتوای مقاله تغییری نمیکنه ، برای همین فکر میکنم اغلب ِ شرکت کننده ها یه احساسی مثه حس ِ پارسال ِ خود ِ من دارن که مقاله های برتر از همون زمان ِ مرحله ی اول تعیین شدن و روش ِ ارائه تأثیری نخواهد داشت ( البته منظورم این نیست که سخنرانی ، نتونه پرسش هایی رو که ازش میشه پاسخ بده ، منظورم قدرت ِ بیان و چیزاییه که فقط مربوط به سخنرانی هست ) بنابراین خیلی تلاشی نمیکنن برای ساختن پاورپوینت و عالی بودن ( و حتی خوب بودن ) سخنرانی !
نظر ِ من اینه که علاوه بر داورای ِ علمی ، یه داوری هم به این عنوان باشن . اینجوری هم بچه ها سعی میکنن ارائه ی مطلبشون زیبا باشه ، هم اینکه یه کسایی روخونی نمیکنن !
پارسال کسایی که اونجا بودن ، قطعا یادشون هست ، یه دوستی بودن که کاملا روخونی میکردن ! و خودشون هم قبول داشتن ! با این حال رتبه ی اول رشته ی خودشون رو به دست آوردن ! چون ارائه شون فقط از لحاظ ِ علمی بررسی شده بود !

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

منم موافقم باهات
به نظر منم دقیقا همینه
البته پارسال آقای دماوندی تایید کردن (اینم برای اینکه موضع خندیدن جمع شه) رتبه ها از قبل مشخص شده بودن و امتیاز عمده مربوط به خود مقاله بوده
اما به نظرم باید امتیاز عمده مربوط به ارائه باشه نه مقاله
هرکسی مقاله اش هرچقدر هم سنگین باشه باید بتونه از پس ارائه اش بر بیاد وگرنه روخونی کردن هیچ زحمتی نداره

یه نکته ی جالب دیگه اینکه پارسال به هرمقاله فقط یه لوح و یه بشقاب مسی دادن حالا چه یه نویسنده داشت چه 10 تا

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

به نقل از White Sea :
البته پارسال آقای دماوندی گفتن رتبه ها از قبل مشخص شده بودن و امتیاز عمده مربوط به خود مقاله بوده
با این حساب دیگه چه دلیلی داره 3 روز هم وقت ِ شرکت کننده ها هم وقت ِ خودشون رو بگیرن و این همه پول خرج کنن برای ارائه ی مقاله ها ؟!
شخصا یه چیزی رو بخونم راحت ترم تا اینکه یه نفر برام بخونتش !
پیشنهاد : میتونید کلا سخنرانی رو بیخیال شید ، 5 تا مقاله ی برتر ِ هر رشته رو بذارید توی سایت ، هرکی خواست ، میاد میخونه
2/3 روز ِ همایش رو هم کلا اختصاص بدید به بخش ِ پوستر ! اینجوری در حق ِ اونا هم اجحاف نمیشه !

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از White Sea :
یه نکته ی جالب دیگه اینکه پارسال به هرمقاله فقط یه لوح و یه بشقاب مسی دادن حالا چه یه نویسنده داشت چه 10 تا
اینو ما پارسال هم گفتیم،کسی توجه نکرد اصن! 8->
خب نهایتا جنبه ی مادی قضیه هرچی باشه تموم میشه ولی اون لوح و تندیس و هرچیِ دیگه می مونه
مسلما یه نفر که میاد این همه وقتشو میزاره روی یه مقاله و کار پژوهشی انجام میده برای یه همایش،صــرفاً برای یه ربع سکه یا جایزه ی مادی نبوده
میتونین از پول جایزه کم کنین حداقل به تعداد افراد گروه لوح بدین 8->

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

به نقل از مـَـ.هـیـا :
نمیتونن بابا L-:
ملت با یه عالمه انگیزه میرن اونجا :-" :-"

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

به نقل از مـَـ.هـیـا :
اینو ما پارسال هم گفتیم،کسی توجه نکرد اصن! 8->
خب نهایتا جنبه ی مادی قضیه هرچی باشه تموم میشه ولی اون لوح و تندیس و هرچیِ دیگه می مونه
مسلما یه نفر که میاد این همه وقتشو میزاره روی یه مقاله و کار پژوهشی انجام میده برای یه همایش،صــرفاً برای یه ربع سکه یا جایزه ی مادی نبوده
ببخشید من از طرف بچه ها یه چیز بگم.
ببینید حرف شما صحیح ولی خوب گفته خانم افزون هم هست خیلی ها اون قضیه پول براشون مهم تره;
تازشم همایش یه ویژگی که داره تعداد اعضا گروه تعین شده نیست و اگه قرار باشه به یه تیم که 1نفرس یه لوح داده بشه ولی به تیمی که 3 نفرس 3 تا این به کوچولو نا عادلانست.
ولی خوب شاید بتونند یه کاری کنند که یه لوح اصلی داشته باشند و یه یاد بود فرعی و اون یادبود فرعی به همه داده بشه که به یادگار باقی بمونه ;;)

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از امــیــر حـمــزه :
ببینید حرف شما صحیح ولی خوب گفته خانم افزون هم هست خیلی ها اون قضیه پول براشون مهم تره;
ولی فک نمیکنم یه لوح تقدیر قیمت خیلی زیادی داشته باشه که به اون قضیه پول زیاد لطمه بخوره!!! :-?
و اینکه مسلما مقاله ای سه نفر براش زحمت کشیدن،زحمت سه نفر پشتشه و از طرف دیگه کسی که یه نفره مقاله داده،کل جایزش ماله خودشه و جایزش بین سه نفر تقسیم نمیشه!
+هست کسی که اینقد بخیــل(!) باشه بگه نه اون گروه سه نفره بود به اون سه تا لوح تقدیر دادین به من یکی؟؟؟!! :-??
مثلن میتونه بره لوح تقدیره رو بفروشه پول بگیره :rolleyes:

jimi notron

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فيزيك!!!فقط حيف ك نزاشتن امتحان بدم!!!
دانشگاه
(NEWJERSI)USA
رشته دانشگاه
DOCTOR

ای بابا گذشته ها گذشته:D
ارزش علمی مقاله هم خیلی مهمه من نمی گم همه چیز مقاله ارزش علمی اونه اما بعد مهم مقاله ارزش علمی شه....
در ضمن از نظر من پارسال ارزش علمی مقاله های برگزیده ی همایش های کشوری زیر سوال رفت (;

در مورد لوح هم من یه نظر کوچک بدم:
مسلما اگه یه نفر روی یه مقاله کار میکنه ارزش کارش بیشتر از اون سه نفری هست که با هم روی یه مقاله کار کردن و مسلما باید تفاوتی بین این دوتا گروه باشه. ومن فکر می کنم همین لوح می تونه تفاوت اساسی باشه. :D

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از مـَـ.هـیـا :
ولی فک نمیکنم یه لوح تقدیر قیمت خیلی زیادی داشته باشه که به اون قضیه پول زیاد لطمه بخوره!!! :-?
و اینکه مسلما مقاله ای سه نفر براش زحمت کشیدن،زحمت سه نفر پشتشه و از طرف دیگه کسی که یه نفره مقاله داده،کل جایزش ماله خودشه و جایزش بین سه نفر تقسیم نمیشه!
+هست کسی که اینقد بخیــل(!) باشه بگه نه اون گروه سه نفره بود به اون سه تا لوح تقدیر دادین به من یکی؟؟؟!! :-??
مثلن میتونه بره لوح تقدیره رو بفروشه پول بگیره :rolleyes:
نه بحث فروختن و اینا نیست
بعد یه نکته دیگه هم که هست اگه قرار باشه به هر تیم به اندازه اعضاشون بدن به طبع باید قبلش برای هر تیم 3 تا لوح در نظر بگیرن ولی اگه تیم برتر یه نفره باشه بهش یدونه بدن.
ولی اون مسئله نتونم بینی وجود داره به نظرم.
بعدشم شما در نظر بگیرید اینا هزینه لوحشون باید 3 برابر شه و این خودش خیلی میشه شما برای یه تیم رو حساب نکنید به نظرم پارسال به
حداقل 20 تا تیم جایزه داده شد .
و لوحی رو هم اگه 100 هزار تومان بگیرید به جای 2 میلیون باید 6 میلیون هزینه شه و این خودش خیلیه :-"
(هرچند که به من چه ) :D

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

ببخشید من از طرف بچه ها یه چیز بگم.
تازشم همایش یه ویژگی که داره تعداد اعضا گروه تعین شده نیست و اگه قرار باشه به یه تیم که 1نفرس یه لوح داده بشه ولی به تیمی که 3 نفرس 3 تا این به کوچولو نا عادلانست.
ولی خوب شاید بتونند یه کاری کنند که یه لوح اصلی داشته باشند و یه یاد بود فرعی و اون یادبود فرعی به همه داده بشه که به یادگار باقی بمونه ;;)
من شوخی بود حرفم البته !
من نمیتونم بفهمم چرا میگید نا عادلانه است اگه به اون گروه 3 تا لوح بدن ...
؟؟

به نقل از Firebrand :
میگما بچه ها بد جور سوختینا :D شخصا متوجه منظورتون نشدم ! واضح تر میشه بگید ؟
ارزش علمی مقاله هم خیلی مهمه من نمی گم همه چیز مقاله ارزش علمی اونه اما بعد مهم مقاله ارزش علمی شه....
در ضمن از نظر من پارسال ارزش علمی مقاله های برگزیده ی همایش های کشوری زیر سوال رفت (;
کسی هم حرفی غیر از حرف ِ شما نزده فکر میکنم ... شکی نیس که هویت ِ یه مقاله به محتوا و سطح ِ علمیشه !
+ شما پارسال حضور داشتین تو همایش ؟!
تا جایی از پروفایلتون پیداست ، امسال باید اول باشید

نه بحث فروختن و اینا نیست
بعد یه نکته دیگه هم که هست اگه قرار باشه به هر تیم به اندازه اعضاشون بدن به طبع باید قبلش برای هر تیم 3 تا لوح در نظر بگیرن ولی اگه تیم برتر یه نفره باشه بهش یدونه بدن.
ولی اون مسئله نتونم بینی وجود داره به نظرم.
بعدشم شما در نظر بگیرید اینا هزینه لوحشون باید 3 برابر شه و این خودش خیلی میشه شما برای یه تیم رو حساب نکنید به نظرم پارسال به
حداقل 20 تا تیم جایزه داده شد .
و لوحی رو هم اگه 100 هزار تومان بگیرید به جای 2 میلیون باید 6 میلیون هزینه شه و این خودش خیلیه :-"
(هرچند که به من چه ) :D
100 هزار تومان ؟
معذرت میخوام ولی آقا من اعتراض دارم :D
این لوحی که به ما داده شده 100 تومن قیمتش نیست :-"
تقدیرنامه که یه برگه ی کاغذه ، طراحیشو خودشونم میتونن بکنن
اگه قیمتش بابت ِ این چیز سبزایی بود که تقدیرنامه ها توش بود ، خب یه چیز ِ قشنگ ِ ارزون قیمت هم پیدا میشه ! + اینکه همون چیز سبزا رو هم که پارسال سکه ها رو با چسب آهن چسبونده بودن روشون :| گند خورده بود بهشون !!

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

بحث لوح تقدیر کاملا" صحیحه! حتّی ما خودمون هم پارسال به عنوان شرکت کننده چنین مشکلی رو داشتیم. در مورد سایر مواردی هم که گفته شد ، تصمیم گیری لازم انجام خواهد شد که امسال اینگونه مشکلات به حداقل برسه.

به هر حال خیلی ممنون از انتقادات و پیشنهادات شما! اگر نکته دیگه ای ( غیر از لوح تقدیر البتّه ) باقی مونده ، ما رو بی بهره نذارید :-" ;;)

8098

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان

ببخشید من نمی تونم همایش شرکت کنم ولی خیلی دوست دارم اون کتابی رو که توش خلاصه ی مقاله ها رو می نویسید داشته باشم باید چکار کنم؟

• شروع کننده موضوع

behnam_n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
کرمان

به نقل از bee :
ببخشید من نمی تونم همایش شرکت کنم ولی خیلی دوست دارم اون کتابی رو که توش خلاصه ی مقاله ها رو می نویسید داشته باشم باید چکار کنم؟

شما میتونین به عنوان مهمان در همایش از طرف مدرستون حضور داشته باشینو کتابچه را دریافت کنید.

در مورد لوح و تندیش باید بگم عمده مشکلات همه مسابقات و همایش ها مشکل مالی است ولی همین طور که مهران جان گفت ما تمام تلاشمون رو میکنیم به بهترین نحوه ممکن همایش امسال رو برپا کنیم و از انتقادات و پیشنهادات همه دوستان تشکر میکنم که به ما کمک میکنه که متوجه مشکلاتمون بشیم.

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از mgh-nano :
100 هزار تومان ؟
معذرت میخوام ولی آقا من اعتراض دارم :D
این لوحی که به ما داده شده 100 تومن قیمتش نیست :-"
ببینید این لوحی که به شما پارسال دادند.هرچی هم که بود شما الان 3 برابرش کن :-"
(دلار پارسال هزار بود الان 3 توومن :-") :D
بعدشم شاید لوح شاما مشکل داشته در جریان نیستم :-" :شوخی

jimi notron

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فيزيك!!!فقط حيف ك نزاشتن امتحان بدم!!!
دانشگاه
(NEWJERSI)USA
رشته دانشگاه
DOCTOR

به نقل از mgh-nano :
کسی هم حرفی غیر از حرف ِ شما نزده فکر میکنم ... شکی نیس که هویت ِ یه مقاله به محتوا و سطح ِ علمیشه !
+ شما پارسال حضور داشتین تو همایش ؟!
تا جایی از پروفایلتون پیداست ، امسال باید اول باشید
مگه ایرادی داره که یه بچه راهنمایی تو همایش شرکت کنه؟؟ (;

ای بابا واسه همه چی هم باید به اینا توضیح داد. :-"

sepantaminoo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی یک کرمان
شهر
کرمان

به نقل از White Sea :
البته پارسال آقای دماوندی گفتن رتبه ها از قبل مشخص شده بودن
خيلي عذر ميخام ولي اقاي دماوندي ب روح پدرشون خنديدن اگ اين حرفو زدن!!!!!!! س روز رقابت و ارائه و داور الكي ك نبوده!!!!

:-" :-"

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

یه سوال فنی:
میگن مثلا من به روح پدرم خندیدم که مثلا اینو گفتم یا به روی؟!! :-"
البته ببخشیدا وسط بحث!سوالی بود که پیش اومده بود به هر حال :-"

لالیگا

کاربر جدید

سلام.
به نظرتون درسته ما که فکر میکنیم خیلی اهل علم و دانش و فضل و کمالیم اینقدر تو حاشیه باشیم و از پارسال تا به امسال هی مسائل و کش بدیم بهتره به چیزای مهمتری فکر کنیم و تو فکر برگزاری بهتر امسال باشیم 8-> /m\ P:>

بالا