• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپاد=فقط 1 ها؟!؟!

maria16

Unknown
نام مرکز سمپاد
1
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1398
پاسخ : سمپاد=فقط 1 ها?!?!

مهم نیست کجای دنیای سمپاد باشی!!!!

دلت که با ما ها باشه تو ام سمپادی!!!!

اگه درس خون باشی آفرین خود خودشـــــــــــــــــــــی!

و اگه در کنار اینها دلت با خدا باشه تو یه سمپادیه واقعی هستی!!!

پس 1 و .... زیاد مهم نیس!!! خودمون باشیم بهتره!!!

paria.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96

نه !
به جرات میتونم بگم قوه ی استدلال بچه های مدرسه ی ما که 2 هست بهتره .
اصلا اونی که اول تاسیس شد مدرسه ی شماره 2 بود . به این دلیل هم 2 شده که توی ناحیه 2 قرار داره (اون مدرسه توی ناحیه 3 ست.نمیدونم چرا 1شده )
حتی کادر مدیریتی و دبیران این مدرسه هم قوی تره . نه بخاطر اینکه مدرسه ی خودمونه . خود فرزانگان یکی ها هم گفتن .

sarina-k

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 7
شهر
تهران

مدرسه ي راهنمايي ما كه قربونش برم خودش فرمامونو پر كرد و چون منطقه 5يم تو فرم زدن فرز7.
مثلا اگه خونمون منطقه 6 بود ميرفتم فرز 1.
به شخصه ميبينم كه تو مدرسمون افرادي هم هستن كه خيلي باهوشن...اما يه مسئله اي هم هست. ما اولين وروديا هستيم...پايه بالاتر نداريم...كسي رو نداريم كه ازش الگو بگيريم...رسمي تو مدرسه نداريم...بلكه ما خودمون رسم ميذاريم...مثلا فرز 1 28 ساله كارگاه علوم داره، خب اين يه رسم شده واسشون.هرسال هم مال پايه بالايياشونو ميبينن و ميفهمن چيه و كارگاه علوم خودشونو راه ميندازن.به خاطر همينم مدرسشون باحالتره...
اما ما خودمون بايد سختترين قسمت كارو انجام بديم...يعني 10 سال ديگه تازه مدرسمون راه ميفته.
ما هم ك گناهي نداريم. به نظر من نبايد فرق بذارن بينمون...

Darya-F

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانـــــــگان
شهر
تــــــــهران
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات چینی

اتفاقا" من همین دیروز از یکی شنیدم که فرزانگان هر چه شمارش بالاتر باشه مثل 1 سطحش بالاتره و مثلن 2یکم پایین تره و به همین ترتیب..ولی واقعا" به نظرم این طور نیس!..جزوه های فیزیک و شیمی و ریاضی هامون با شما هماهنگه..به نظرم بچه ها یکی اند فقط به خاطر محل تحصیل این اتفاق افتاده..البته قبول هم دارم الان فرزانگان1 و2 که از قدیم هم بوده اند از تاسیس مدرسه های جدید(7-8-9-10و..) راضی نباشن!

sarina-k

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 7
شهر
تهران

و رفتار فرز 1 بعضياشون با ما خيلي بده..
به قول دوستم، ميگن شعورشون بالاتره، ادعاشون ميشه، پس نبايد با ما اينطوري رفتار كنن.
حالا باز شما دو هستين. مايي كه فرز 7 يم ما چ گناهي داريم؟؟؟؟؟
مثلا اگه من برم به يه فرز يكي يا دويي بگم فرز 3 ـم، يا بگم فرز 2 يا 1ـم رفتارشون با ما خيلي بهتر
ميشه تا اينكه بگم فرز 7م. با اينكه همون آدمم.
دليل نميشه هركي فرز 1ه، از همه بهتر باشه.هممونم ميدونيم كه اصلا اينطور نيست.

+دلم پُره ها!

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

خطاب به همه سمپادیا نه فقط یکیا
ما که ادعای متفاوت بودنمونه بعضی هامون حتی برخورد با هم نوعو بلد نیستیم زشته واقن هر کی ورودی جدیدارو سلاح نابودی سمپاد میبینه ی کار کنه ورودی جدیدا هم سمپادیه واقعی شن و باعث شن همونایی که وارد سمپاد کردنشون به قصد گند زدن به سمپاد پشیمون شن از این کاراشون
شاید بگید برو بابا ممکن نیس ولی چرا میشه عشقی که از سمپاد تو دله همه ما به مروره زمان جا میگیره اینو ممکن میکنه فقط خواستنه خوده بچه هاس که = میشه با زنده نگه داشتنه سمپاد

sarina-k

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 7
شهر
تهران

به نقل از N.Y.M :
خطاب به همه سمپادیا نه فقط یکیا
ما که ادعای متفاوت بودنمونه بعضی هامون حتی برخورد با هم نوعو بلد نیستیم زشته واقن هر کی ورودی جدیدارو سلاح نابودی سمپاد میبینه ی کار کنه ورودی جدیدا هم سمپادیه واقعی شن و باعث شن همونایی که وارد سمپاد کردنشون به قصد گند زدن به سمپاد پشیمون شن از این کاراشون
شاید بگید برو بابا ممکن نیس ولی چرا میشه عشقی که از سمپاد تو دله همه ما به مروره زمان جا میگیره اینو ممکن میکنه فقط خواستنه خوده بچه هاس که = میشه با زنده نگه داشتنه سمپاد
موافقم كاملا.خصوصا ما كه سال بالايي نداريم...!

نایت

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان2
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره و طلای زیست

به نقل از lab0o :
آره تقسیم بندی ها به خاطر محل تحصیل هست و نباید این طور مقایسه شه در کل سطح همه ی مدرسه های سمپاد داره میاد پایین نه فقط شماره دار ها
و این واضحه که زیاد کردن مراکز برای ضعیف کردن سطح همشون بوده سمپاد داره میشه مثل مدارس نمونه دولتی...
آره چون آزمون نمونه دولتی و سمپاد یکی شده و تو امتحان ورودی تاریخ جغرافی و حرفه فن هم هست. :|
دیگه واقعا سمپاد معنایی نداره.
در ضمن فرزانگان 1و 2 و3اونایی ان ک از راهنمایی قبول شدن+انتقالی ها از شهرستان+ورودی جدید دبیرستان
بقیه فرزانگانا ورودی جدید دبیرستانن و بر اساس منطقه ی مد راهنمایی ان و شاید ب دلیل همین ک راهنمایی قبول نشدن یه کم پایین تر باشن.
(البته مثلا خیلی از ورودی های جدید مدرسه ما از قدیمیا بهترن.)
حلی هم باید یه چیزی تو همین مایه ها باشه

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از نایت :
در ضمن فرزانگان 1و 2 و3اونایی ان ک از راهنمایی قبول شدن+انتقالی ها از شهرستان+ورودی جدید دبیرستان
بقیه فرزانگانا ورودی جدید دبیرستانن و بر اساس منطقه ی مد راهنمایی ان و شاید ب دلیل همین ک راهنمایی قبول نشدن یه کم پایین تر باشن.
(البته مثلا خیلی از ورودی های جدید مدرسه ما از قدیمیا بهترن.)
فقط 1 2 3 نیس ما که ضمیمه یکیم امسال 90 % اولامون از راهنمایی 1 و 2و 3 (فک کنم شایدم فقط 1 و 3 ) اومدن پس معیار خوبی واسه قیاسه مراکز نیس

this is me!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرز 1
شهر
تــــــ هـــــــ رونـــــــــ!
مدال المپیاد
ندارم و علاقه ای هم بهش ندارم اصلــــا

مهم نیس شماره مرکز چنده،مهم اینه ک تو رو مدرست،رو اسم سمپاد،غیرت داری یا نه.ولی خوب این غیرته مثلا 2 مدارسی مث فرز7 ک تازه تاسیس هستنُ سال بالایی ندارن اصلن خو همچین چیزی اصن وجود نداره،حالا نمیدونم چ فکری وا3 این مشکل خواهد شد :-?
ولی مطالبی ک تدریس میشه تو همه مراکز(لا اقل فرزانگانا)تقریبا یکیه.اگه نبود همین آزمون 2 اردیبهشتُ برگزار نمیکردن

• لایک
امتیازات: N.Y.M

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از مُحسن :
ما بحث راهنمایی رو نمیکنیم، راهنمایی 1 و 2 جداست بحثش، دبیرستان تا همین پارسال پیارسال که اصلا حلی 2 نداشتیم! یعنی دبیرستانا اینطوری بود، دبیرستان حلی 1، دبیرستان حلی 3، توی میدون شوش یه طلایه داران زدن که بعدا یعنی همین پارسال پیارسال کردنش دبیرستان حلی 2، یعنی بعد از حلی 3 تاسیس شد! علت اینکه حلی 3 ، نشد حلی 2 هم این بود که اول مرکز بود، بعد چون راهنمایی حلی 2 بودش نمیشد این مرکز حلی2 باشه، کردن 3، پیارسال که راهنمایی حلی 3 جدا شد، اسم دبیرستان همینطور موند.

در مورد آزادی و این حرفا، والا من هیججا بی در و پیکر تر از 3 ندیدم، حلی 1 حال حاضر یه محمودی و چند تا دیگه داره که خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه، همینطوری که راه میرن ملتو گاز میگیرن، من فکر نمیکنم تو موقعیت الان دیگه مثل قدیما باشه.

جیب گشتن؟ والا ما ندیدیم جیب کسی رو بگردن!

خلاصه که اگه بحث سطح علمیه و حرکت خفن، اوضاع حلی 1 خیلی خراب بود پارسال ، امسالم معلوم نیست هنوز، بزار ملت کنکور بدن.

اینجوریم نیس البته :-"
حلی 2 ، 4-5 ساله تاسیس شده + 3 ساله فک کنم که اسمش حلی شده و اینش هم فک نمیکنم مهم باشه چون از همون اولش آرم سمپاد روش بوده ... فقط یه تفاوت اسم بوده
حلی 3 فک میکنم یه سال تفاوت تاسیس با حلی 2 رو داشته باشه
ولی طبق حرفای خود مسولین سمپاد (چیزایی که ازشون شنیدم ) حلی 2 و 3 در یک سطح حساب میشن ... هر کدوم یه جا از اون یکی بهترن.

در کل راجع به این موضوع شاید نزدیک یک ساله ک دارم فک میکنم و اینجا تو این سایت هم تو بحثاش بودم بیشتر اوقات
توی حلی خودم بالای 6 رو ک اصلا سمپادی نمیدونم ... ینی اصلا برام با مدرسه کمی خوب فرقی نداره!
و واقعیتش نظر خودم در مورد مدارس سمپاد اینه که جو هر مدرسه ای تو سمپاد با مدارس دیگه متفاوته و این اصلا نه به معلما مربوط میشه نه به مدیر نه به فضا ... فقط به دانش آموزا مربوطه ... مثلا یه تعداد زیادی از معلمای حلی 1 تو 2 و3 و4 هم هستن ... پس اصلا ربطی ب معلم و اینا نداره
یه مدرسه ای جو درسی داره و بچه هاش تا حد زیادی قفل کنکورن
یه مدرسه ای رو المپیاد زیاد زوم میکنه
یه مدرسه ای کارای پژوهشیش بعضا جدی تر از درسش میشه و...
ولی واقعیتش خودم مجموعه ی این جو ها و مجموعه ی این قعالیت ها رو ( همه در حد خیلی خوب) فقط تو بچه های علامه حلی 1 دیدم همینطور تو فرز 1 ( حالا 6 هم ک دنباله ی 1 ها میشه ) ... البته نه همشون ...
و من معنی سمپاد رو بیشتر تو این مدارس دیدم
ولی بازم روند مدارس شماره دار رو خیلی خوب دیدم و میبینم و واقعا به یک ها نزدیک شدن از لحاظ علمی
...
تو پستایی ک تو این تاپیک یا تاپیکای مربوط ب این موضوع دیدم خیلیا نوشته بودن ک مثلا رفتار بچه های فلان مدرسه با ما بده و اینا
این کاملا برمیگرده به شخصیت کسی ک این طور رفتار میکنه ... ب هر حال ما اول آدمیم بعد دانش آموز و سمپادی و اینا!

roya0112

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه1
شهر
کرموووون
مدال المپیاد
....
دانشگاه
پیام نور روستای ده بالا
رشته دانشگاه
ابیاری گل های قالی

اخ یعنی گفتی..یکی نیست بیاد اینو بروبچ فرزانگان و علامه حلی کرمان بگه!!!!!درصورتی که دوستم که توی فرزانگان 1 هه برگشو اورد معلم روبرگه بهش نمره اضافه کرده بود!!اون وقت مابدبختا که شماره2هستیم..داریم همون درسارومیخونیم هودمونم باید نمره بیاریم! X-(
بعدادعاش واسه اوناست

sarina-k

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 7
شهر
تهران

به نقل از roya0112 :
اخ یعنی گفتی..یکی نیست بیاد اینو بروبچ فرزانگان و علامه حلی کرمان بگه!!!!!درصورتی که دوستم که توی فرزانگان 1 هه برگشو اورد معلم روبرگه بهش نمره اضافه کرده بود!!اون وقت مابدبختا که شماره2هستیم..داریم همون درسارومیخونیم هودمونم باید نمره بیاریم! X-(
بعدادعاش واسه اوناست
واقعا؟! :O مگه ميشه همينطوري الكي نمره اضافه كرد؟؟؟؟؟

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

فكر نميكنم تقسيم بندي مراكز ربطي به منطقه داشته باشه!‌ واقعا داره؟! اينجوري كه خيلي مسخرست! :-?
تو مشهد كه بر اساس رتبس!‌ سال ما فرزانگان يك كل بچه هاي راهنمايي يكو گرفت + 28 نفر اول آزمون مرحله دوم! بقيه هم بر اساس رتبه هاشون رفتن دو و سه!‌
و به تازگي هم كه 4 و 5 تاسيس شدن!
ميشه منبعتون واسه اينكه بچه ها بر اساس منطقه سكونتشون دسته بندي ميشنو بگين؟! :-??

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

ببین مثن تو پیج بچه های منطقه 9 تا 12 اموزش پرورش نوشتن 1و 6 تهران اون روزی که رفتم ثبته نام رفتم یک ثبت نام کردم گفتن از اوله مهر بیا 6 . 2 تا خیابون بالاتر
برای بقیه رو نمیدونم ولی روند ثبت نام من و دوستان به این حالت بود رفتیم یک اومدیم 6 الانم فرز 6 شده 6ضمیمه یک یا خبر امده که اسم تمامه بچه های 6 تو لیسته یکه تو سمپاد موثق بودنه این خبر 60 40 میباشد ( الان موضعم دفاع از 6 نسیتااااا درباره مرکز خودمون ترجیحا اظهار نظر میکنم )دوستان
یا به ی سری از دوستان سر ازمون گفتن بزنید فلان فرزانگان کلن سیاست های جدیده اموزش پرورش اینه که ایس پک بزنه بچه های تیزهوش و خرخون و قاطی هم کنه پخش کنه تو همه ی مراکز نگن همشون یکن یا همشون 11ن در نهایت هم ایناس که میشه تیشه به ریشه سمپاد زدن

بعدا نوشت : ینی همین بنده اخری که نوشتم

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

آقا من نمی گم فرز 1 و 2 بهترند ولی با این وعضی که الان برای سمپاد به وجود اومده مخالفم آخه یعنی چی که ما این همه فرز و حلی داریم؟؟؟

sarina-k

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 7
شهر
تهران
پاسخ : سمپاد=فقط 1 ها؟!؟!

به نقل از Fateme.RMA :
فكر نميكنم تقسيم بندي مراكز ربطي به منطقه داشته باشه!‌ واقعا داره؟! اينجوري كه خيلي مسخرست! :-?
تو مشهد كه بر اساس رتبس!‌ سال ما فرزانگان يك كل بچه هاي راهنمايي يكو گرفت + 28 نفر اول آزمون مرحله دوم! بقيه هم بر اساس رتبه هاشون رفتن دو و سه!‌
و به تازگي هم كه 4 و 5 تاسيس شدن!
ميشه منبعتون واسه اينكه بچه ها بر اساس منطقه سكونتشون دسته بندي ميشنو بگين؟! :-??
تو تهران اينجوريه...

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

حرف برابری رو توی تهران قبول دارم ... واقعا فکر نمیکنم فرقی باشه !!
اما توی شهر ما ... واقعا همون 80 تایی هم هستن 15 تاشون خیانته که بهشون بگی سمپادی !!
دیگه علامه 2 که میشه بگم به جز 5-6 نفر بقیشون واقعا سمپادی نیستن !!! یعنی خصوصیاتشونو ندارن که اینجا نمیشه بگی مثه چه چیزایی !!!!(یکیش علمیه )

minoo 78

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
اصفهـــان

توی اصفهان چون متقاضی برای شعبه ی 1 زیاد بود کردنش 2 و اون یکی رو کردن 1!تا فک کنن اون چون شمارش یکه بهتره و توی انتخاب شعبه اونو بزنن!ولی شعبه ی ما(فرزانگان 2) سابقه ی بیشتری داره و زودتر از اون یکی تاسیس شده.
توی شهر ما که 1 و 2 هیچ ربطی به بالاتر بودن سطح نداره. :)

paria.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96

مینو جون اینی ک شما میگی نیس . ربطی ب فکر مردم نداره که ! مردم ک بلانسبت، دور از جون خر نیسن . توی فرم انتخاب شعبه آدرس مراکز هست خب !
دلیلش این نیس ! :

بالا