• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپاد=فقط 1 ها؟!؟!

Hmd

کاربر فعال
شهر
تهران
پاسخ : سمپاد=فقط 1 ها؟!؟!

به نقل از This is me :
الان مشكلتون اينه كه نميخوايد متحد باشيد؟!
من تابستون خيلى عصبانى بودم..خيلى،پست هامم هست ميتونيد عمق فاجعه ى عصبانى بودنم رو درك كنيد،خب؟

ولى الان نكته اينجاست كه دوتا موضوع بود،يه مركز براى كلان شهر هاواقعا كم بود باتوج به مار،واين كه نبايد يهو اينقدر زياد ميشد.
مثلا براى تهران حداكثر سه تا مركز دخترانه و سه تاپسرانه معقوله.

اتفاقى كه افتاد اين بود كه خيلى زيادى زياد شد متاسفانه :|
اين نه دست من بود نه دست تو نه دست اونايى كه رفتن تو اين مدرسه ها.
ولى الان اتفاقى ك داره ميوفته خيلى وحشتناك تره،همين الان يه قدم، فقط يه قدم برو عقب،از دور به قضيه نگاه كن.
الان مقصر من و تو و همه اونايى كه ميان اينجا ميگن مدرسه من اِلِ و بِله.
اين رفتار ها واقعا از يه سمپادى انتظار نميره،من انتظار دارم وقتى ميام اينجا ببينم بجاى اين بحث ها يه سرى ادمِ ديگه هم سمپاد رو مثله خانوادشون ميبينن.

چرا اين كارو ميكنيم؟!
چرا به جاى متهم كردن همديگه تلاش نميكنيم از اين شرايط بهترين استفاده رو ببريم؟!
نميبينى انداختنمون به جون هم و هرغلطى ميخوان ميكنن؟!
نميبينى مدرسه تون دوتا مُهر داره؟!نميبيني كه پاى بخشنامه هايى كه ميره اداره مُهرى ميزنن كه روش نوشته"مركز ملى پرورش استعداد هاى درخشان"ولى روى تقديرنامه ها مهرى ميزنن كه نوشته" سازمان ملى پرورش استعدادهاى درخشان"..
بااين بحث ها به كجا ميرسيم؟!هان؟!سواله برام واقعا..

يه نفر بيشتر توى سمپاد يعنى يك ادم.يه ادم كه شايد به اندازه شما باهوش نباشه و لى خنگ هم نيست.اين يعنى اين كه ميتونيم يه كارى كنيم كه سمپاد رو دوست داشته باشه ،بزرگ كه شد بمونه پشت سمپاد.
احساس ادم ها ربطى به هوششون نداره،مين آدمايى كه اينطورى دارى دربارشون قضاوت ميكنى دارن تلاش ميكنند،شايد برااين كه دوست دارن مدرسه شون رو..چرا خراب ميكنى تمام دوست داشتناشونو؟!

اگه باهم باشيم ميشيم يه لشكر "سمپادى" .اگر جوى حاكم باشه كه هركس مياد تو سمپاد رو سمپادى كنيم يه لشكر خيلى بزرگ درست ميشه..يه جامعه كه كو هم تكونش نميده،ماداريم دقيقا كارى رو انجام ميديم كه اونا ميخوان...

خوهش ميكنم بزرگ شيد :)[مخاطبم شما نبوديد جناب چند تاقبليه !هركسى بود كه اين پس رو خوند.]
فک نمی کنم قصد sajadrahimi خراب کردن مدرسه ای باشه اون فقط حقیقت رو گفت ی سریا دارن شورشو در میارن حرفای گنده تر از دهنشون می زنن ب نظرم ایشون حرف بجایی رو زد.اگه ما خودمونو ی کشور فرض کنیم ی سری اختلافاتی توی هر کشور هست ک باید حل شه.ایشون حرفای درست و بجای زد.نمی شه ساکت بود.خب درک کنید این مسله رو.اگه می شد مام انتقالی می گرفتیم میرفتیم 1 می تونستیم کلی پستای تو خالی و پر از ادعا بذاریم.مثله بعضیا :-w

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از Hamed-M.A :
فک نمی کنم قصد sajadrahimi خراب کردن مدرسه ای باشه اون فقط حقیقت رو گفت ی سریا دارن شورشو در میارن حرفای گنده تر از دهنشون می زنن ب نظرم ایشون حرف بجایی رو زد.اگه ما خودمونو ی کشور فرض کنیم ی سری اختلافاتی توی هر کشور هست ک باید حل شه.ایشون حرفای درست و بجای زد.نمی شه ساکت بود.خب درک کنید این مسله رو.اگه می شد مام انتقالی می گرفتیم میرفتیم 1 می تونستیم کلی پستای تو خالی و پر از ادعا بذاریم.مثله بعضیا :-w
فكر كنم شما منظور منو متوجه نشديد.منم دقيقا همينارو گفتم درباره اين وضعيت[يه سرى ها..!]

اگر ما خودمونو همون كشوره فرض كنيم الان يه كشور ديگه به صورت نامحسوس يه كارهايى انجام داده براى نابود كردنمون و ما به جاى اين كه پشت هم باشيم و مقصر اصلى و راه مقابله كردن باهاش رو پيدا كنيم افتاديم به جون هم و سرمون گرم شده و اون كشوره هم داره از اين موقعيت استفاده ميكنه برا داغون تر كردنمون..
دراين شرايط توى فيلما ميگن اختلافات داخلى رو كناربذاريد!
اين وضعيتيه كه داريم.منم موافق مراكز جديد نيستم همونطوركه گفتم ،حتى از مخالف هاى شديدش هستم ولى اين بحث ها راه به هيچ جا نميبره و خيلى بچگانه است مطرح كردنش..خيلى از حرف هاى اينجا حرفِ منم هست ولى همه جا و هميشه جاى مطرح كردن همه چيزنيست..به علاوه هيچ كس اينجا نه مقصره توى اين جريانات و نه ميتونه كارى انجام بده..صرفا داريم جو رو متشنج ميكنيم و يه سرى حرف ميزنيم كه به گوش هيچ كس كه بتونه كارى بكنه برامون نميرسهالان خيلى مسائل مهم ترى وجود داره.

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

نگاه کنید ، وقتی میگید حلی بدون شماره ، یعنی هیچ شعبه ی دیگری ندارد !

برادر بلک ، شما تو صفحه قبل گفتی مشکل اینه که باهوش ها پخش شدند ، اگه حرف خودتو قبول داری ، پس چرا میگی حلی بدون شماره ؟
وقتی میگی حلی بدون شماره یعنی فقط مدرسه ما حلی هست و این دو تا حرفت به نظرم متناقض هستن !
حالا اگه حرف صفحه قبلت رو هم قبول نداری ، که خوب حلی های شماره دار تاثیری تو روند حلی نداره و نمی تونی ازشون ایراد بگیری !

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

به نقل از MeC :
نگاه کنید ، وقتی میگید حلی بدون شماره ، یعنی هیچ شعبه ی دیگری ندارد !

برادر بلک ، شما تو صفحه قبل گفتی مشکل اینه که باهوش ها پخش شدند ، اگه حرف خودتو قبول داری ، پس چرا میگی حلی بدون شماره ؟
وقتی میگی حلی بدون شماره یعنی فقط مدرسه ما حلی هست و این دو تا حرفت به نظرم متناقض هستن !
حالا اگه حرف صفحه قبلت رو هم قبول نداری ، که خوب حلی های شماره دار تاثیری تو روند حلی نداره و نمی تونی ازشون ایراد بگیری !
آقا mec دوست من. سمپادی عزیز...
من با پخش شدن مراکز سمپاد . کاملا مخالف نیستم ...
نظر من اینه که یه حلی یا فرزانگان برای شمال تهران .یکی برای جنوب .یکی برای شرق.یکی برای غرب .یکی برای جنوب و یکی هم برای مرکز تهران باشه کافیه .
اگه یه حلی .یا فرزانگان وجود داشته باشه . بعضی ها به دلیل دور بودن راه نمی تونن بیان و ... این بد هستش
الان 11 تا حلی و 8 تا فرزانگان داریم . (فرزانگان رو خبر ندارم ولی مثه اینکه قراره سال بعد حلی 15 هم بیاد ))
به نظر شما این تعداد ... زیاد نیس.؟:-?
اگه میانگین جمعیت این مدارس رو مثلا .مثلا(قید تکرار)) 150 نفر بگیریم ...11+8 *150=2850 تا باهوش و تیز هوش د اریم .به نظرتون این تعداد واقعا وجود داره (با احتساب مدارسی چون انرژی اتمی .سلام ها .علامه طباطبایی ها.مفید ها .و...)؟؟؟ :-?
(البته همه ی اونا هم باهوش نیستن.)
میتونم قسم بخورم که این تعداد وجود نداره . [-o<
این حرفی که میزنم از زبون دوستم که تو حلی 11 هستش ...هست:((مدرسه ی ما حدودا 8.9 نفر قوی داره ولی بقیه یا معمولین یا ضعیف. معلم ریاضیمون (مال حلی 11) میگه تو هر کلاسی 3.4 نفرقوی هستش ... ولی مطالبی که من میخوام بگم رو فقط همون 3.4 نفر میفهمن .ومن مجبورم به خاطر این که بقیه هم متوجه بشن سطح مطالب رو تا حد زیادی پایین بیارم.))
حرف من هم همینه .الان تو مدرسه ما هم همینه اختلاف سطح واقعن فاحشه .
به خاطر همین معلم هم مجبوره سطح مطالب رو پایین بیاره و دانش آموزان مستعد به سطحی که باید برسن نمیرسن. و به طبع مدرسه هم بهه سطح واقعی خود نمیرسه.
خوب این ناشی از پخش شدن مراکز هستش.
امیدوارم حرفام کمی قانعتون کنه.
پ.ن من میگم حلی بدون شماره چون فقط من تو مدرسه ی خودمون جو و تفکر سمپادی رو شاهد بودم . در مورد حلی 2.3.4.5 هم میتونم بگم که واقعن مدارس خوبین . همین حلی 2 تو مبحث المپباد رشد 200 % داشته .و تو دبیرستان های برتر رتبه ی 6 رو کسب کرده که واقعن تحسن برانگیزه .تا جاییکه یادمه همین حلی 3 توی تیم ملی المپیاد کامپیوتر نماینده داره و اسم ایشون آقای کیوان علیزاده هستش.حلی 5 هم با اینکه تازه تاسیس هستش ولی تو مسابقات روباتیکی که برگزار شد تیم داشت و این پیشرفت ها عالی هستن.ولی ...
حلی 1 یه چیزه دیگست من تازه اولم و چیزای کمی از حلی 1 میدونم .ولی همین قدر بهتون بگم که حلی 1 پر افتخارترین مدرسه ی آسیاست. فقط تو المپیاد ها 118 مدال جهانی داره .
خوب آیا میشه اینارو باهم مقایسه کرد؟؟؟
به خدا کلی حرف دارم بزنم ولی... حیف

• لایک
امتیازات: hk hk

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

اينو كه نوشتم پست قبلى نبود،شما قبل از قبلى قرار بده اينو :D

واااااااااااااااى خدـا...
من چى ميگم شماها چى ميگيد :-\
عاغا قبول،همه ميدونن مركز تازه تاسيس سطح رو مياره پايين،اصلا همه شعبه هاى يك بهترين ،خب؟!
الان ميخواى يه صفحه سند مدرك بچينى كه يك بهتره؟وبقيه سطح رو اوردن پايين؟!
خب من اصلا بدون دليل ازت قبول ميكنم اين حرف رو[هرچند اشاره كردم كه يه مركز كافى نبود براى كلان شهر ها]

خب بعدش چى؟همه ميفهمن يك بهتره.
بعدش؟عاغا شما ها كه تو يك ايد خيلى خفنيد،بهترين مركزاى سمپاديد.
كدوم سمپاد؟همونى كه وقتى داشتيم سراين كه كدوم مركز بهتره بحث ميكرديم ،حواسمون پرت شد ونابود شد.

اينه چيزى ميخواى؟!
اگر نيست بهتره دنبال يه راه حل باشيم كه حداقل كسايى كه اسم سمپاد روشه يه كم سمپاديه واقعى باشه"خودمونم حتى"الان شما چه فرقى بابقيه دارى كه بتونى به خودت [ياهركس ديگه]بگى سمپادى يا نگى؟!از زاويه ى ديگه اى ديدى مسائل رو؟راه حل پيدا كردى؟چيزى اختراع كردى؟!جدى چه فرقى داريم پس؟!اگه بخوايم مثله همه از يه ور به قضيه نگاه كنيم و اين كارايى كه الان داريم ميكنيم پس به چى داريم مينازيم؟!هوش؟!؟!هوشى كه نتونى حتى باهش موقعيت خودت رو بسنجى و ببينى جريان چيه و اون طرف تر كه پيدانيست كى اين دود رو راه انداخته و داره به ريشمون ميخنده كه داريم ميونيم تو سرو كله ى هم به چه درد ميخوره؟!اسمش هوشِ اصلا؟![حرف هام هيچگونه مخاطبى نداش،باز هركس كه ميخونه مخاطبه و خودم]

اگرهم اينه چيزى كه ميخواىن به دليل چيدنتون ادامه بدين .من ديگه حرفى ندارم.

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

اينارو بخون..
به تاريخ هاشم نگاه كن..
من خودم ميدونم اينارو..
ميگم راهش اين نيست.

[*باقبلى تركيب نشه لطفا]

ويرايش:لينكش درست شد،قبلى اشتباه شده بود.

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

با This is me به شدت موافقم.
بچه ها به نظرم توی سمپادیا خیلی دراین باره بحث شده بخدا برین بشمارین ببینین چن تا تاپیک دراین باره هست.
ببینید بچه ها همه میدونن که حلی یک و فرز یک و..... جزو مدارس خیلی قدیمی وخاص وعالی به حساب میان شکی توش نیست دلیل ومدرک هم نمیخاد همه میدونن.
ببینید بجای این حرفا تورو خدا بیاید یه کم باهم دوست باشیم تلاش خودمونو بکنیم این همه فضا هست برای اینکه ثابت کنی سمپادی وباهوش هستی فضاهایی مث رباتیک المپیاد خوارزمی اختراع یا حتی هدف کوچیکی مث کنکور بیاین تو عمل ثابت کنیم ادعامونو نه اینکه توی شماره ی مرکزمون درسته توی مدرسه ما هم به جرئت میتونم بگم شاید فقط 30 درصد این بچه ها تیزهوش باشن (ازبین 200 نفر حساب کنین ببینین چن نفر میشن)40 درصدشون خیلی تلاش میکنن وبه جرئت 30 درصدشون درحد نمونه دولتی هم نیستن.مسائل زیادی باعث شده که خیلی ها توی فرز یک یا حلی یک نباشن و به قول دوستان دست خودشونم نبوده به خدا نبوده وقتی میری سرجلسه آزمون ورودی میبینی آزمون آبکیه دست خودته؟؟؟؟
بیاین باهم متحد شیم بچه ها توروخدا بیشترازاین به خواسته ها اونا دامن نزنید همه ازبچه های سمپادی میترسن چون اگه بخوان خیلی راحت مث یه ارتش میتونن خیلی چیزا رو تغییر بدن چون آینده دست ماست!!!!!!

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

به نقل از This is me :
اينارو بخون..
به تاريخ هاشم نگاه كن..
من خودم ميدونم اينارو..
ميگم راهش اين نيست.
من بیشتر شون رو خوندم و با اکثر نظراتشون هم موافق بودم .
به قول یکی از دوستان این دعواها و کلکل ها مال سال اوله و سالای دیگه تموم میشه... ولی از قراره معلوم مثه اینکه این طور نیست.

خانوم This is me شما میگی که یه لشکر بزرگ ایجاد کنیم .ولی الان این قضیه ی فقط حلی و فرزانگان 1 داره به دعوا تبدیل میشه .
به نقل از S E V D A :
با This is me به شدت موافقم.
بچه ها به نظرم توی سمپادیا خیلی دراین باره بحث شده بخدا برین بشمارین ببینین چن تا تاپیک دراین باره هست.
ببینید بچه ها همه میدونن که حلی یک و فرز یک و..... جزو مدارس خیلی قدیمی وخاص وعالی به حساب میان شکی توش نیست دلیل ومدرک هم نمیخاد همه میدونن.
ببینید بجای این حرفا تورو خدا بیاید یه کم باهم دوست باشیم تلاش خودمونو بکنیم این همه فضا هست برای اینکه ثابت کنی سمپادی وباهوش هستی فضاهایی مث رباتیک المپیاد خوارزمی اختراع یا حتی هدف کوچیکی مث کنکور بیاین تو عمل ثابت کنیم ادعامونو نه اینکه توی شماره ی مرکزمون درسته توی مدرسه ما هم به جرئت میتونم بگم شاید فقط 30 درصد این بچه ها تیزهوش باشن (ازبین 200 نفر حساب کنین ببینین چن نفر میشن)40 درصدشون خیلی تلاش میکنن وبه جرئت 30 درصدشون درحد نمونه دولتی هم نیستن.مسائل زیادی باعث شده که خیلی ها توی فرز یک یا حلی یک نباشن و به قول دوستان دست خودشونم نبوده به خدا نبوده وقتی میری سرجلسه آزمون ورودی میبینی آزمون آبکیه دست خودته؟؟؟؟
بیاین باهم متحد شیم بچه ها توروخدا بیشترازاین به خواسته ها اونا دامن نزنید همه ازبچه های سمپادی میترسن چون اگه بخوان خیلی راحت مث یه ارتش میتونن خیلی چیزا رو تغییر بدن چون آینده دست ماست!!!!!!
آره .درسته ...
بیاین با هم متحد شیم ولی علیه کی؟ :-?(اینو میگم چون متحد شدن برای غلبه با چیزی یا کسیه.مگه نه :-?)
راستی منظورت از اونا همین بچه های انرژی و سلاما و ... هستش دیگه؟

• لایک
امتیازات: hk hk

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از BLACK CHEER :
من بیشتر شون رو خوندم و با اکثر نظراتشون هم موافق بودم ..

خانوم This is me شما میگی که یه لشکر بزرگ ایجاد کنیم .ولی الان این قضیه ی فقط حلی و فرزانگان 1 داره به دعوا تبدیل میشه .آره .درسته ...
ها!؟كلا لينك دادم قانعت كنم ميدونم چى ميگى خيلى قبل تراز اينا مطرح كردم اين صحبت ها رو،حدودا يك سال و خرده اى پيش..ولى به اين نتيجه رسيدم كه ره درستى نيست و فقط اوضاع بدتر ميشه..وقتى ما ميشينيم پشت سر خودمون حرف ميزنيم و مركز هاى ديگه رو كوچيك ميكنيم چطور انتظار داريم سمپاد توى جامعه همونى بمونه ك بود!؟ازبيرون كسى خيلى اطلاع نداره از اين اوضاع و همه ى ما_چه شما كه حلى بى شماره هستين،چه اونى كه حلى١١ـء چه منى كه ف٢ام _بايك اسم كه سمپاد هست شناخته ميشيم.
واقعا چطورى ميخواى حلش كنى؟!نظرت رو بگو .واقعا دلم ميخواد بدونم بقيه چطورى فكر ميكنند در اين باره :)
،ولى نه درباره اين حرفايى كه تو اين پست ها تكرارشد.بگو الان چيكار بايد بكنيم به نظرت؟

+منظورمو بد رسوندم آيا؟

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

موردي كه شعبه هاي ١ توش بهترن اينه كه امكانات بيشتري دارن. دليلشم اينه كه قديميترن

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

خاک تو سر ما ها که مثلا سمپادیای این مملکتیم و بحثامون شده یک بهتره یا دو یا سه ..... همینه که کشورمون جهان سوم مونده .... :|

Hmd

کاربر فعال
شهر
تهران

به نقل از clever child :
خاک تو سر ما ها که مثلا سمپادیای این مملکتیم و بحثامون شده یک بهتره یا دو یا سه ..... همینه که کشورمون جهان سوم مونده .... :|
در حد داغوني موافقتم.اصلا فرض براينكه ي عده اي درحد نمونه دولتين.اين دليل نيست ك هي توسرشون بزنيم.بجا اين كارا بيايد كمكشون كنيم.اگه بد مي گم بگيد بد مي گي

H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان ۱|فـرزانگان 3
شهر
ـتهران
دانشگاه
دانشـگاه تهــران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایــشی

بچه ها من ورودی راهنمایی فرزانگان ۱ ام...
ولی دبیرستان یه خاطر مسیر تصمیم بر این شد که مدرسمو عوض کنم و یه جای نزدیک باشه...برای همین اومدم فرزانگان ۳
هر جفت جو هارو تجربه کردم !
هم ۱ ای بودن رو...هم غیر اون...
بیاین صادق باشیم و یکسری چیز هارو قبول کنیم !
بچه های مراکز اصلی غروری دارن که جلوی دیدشون نسبت به خیلی چیز هارو میگیره !
نمیخوام مثال بزنم تا باعث دلخوری شه...
اما خیلی از دوستای خودم تو فرزانگان ۱..بدون این که بدونن بچه هایی که در موردشون صحبت میکنن دوستای منن...خییییلی حرفا پشتشون زدن
حرفایی که در شان یه دانش آموز تو این سن نبود !
پس اول این موضوع رو قبول کنیم که غرور کاذب داریم !
بدون شناخت از مراکز دیگه ...بدون شناخت از بچه های دیگه خودمونو برتر میدونیم !
اینو میگم چون حسش کردم !چون هم اینجا رو دیدم هم اونجا رو !
من اینجا بچه هایی رو دیدم که لیاقتشون از خیلی از ها که دارن تو مرکز میخونن بیشتره...و همین طور دوستایی تو مرکز دارم که واقعا دوسشون دارم و بچه های خلاق و فوق العاده ای هستن !
پس خوب و بد همه جا هست !
چیزی که یه مرکز رو میسازه ...تلاشه و انگیزه !
خواهش میکنم از بچه های ۱ ای...یه کم دیدتون رو باز کنید !موافق نیستم که این همه تعداد مراکز زیاد شده
خودم جزو اولین کسایی بودم که به این موضوع با بچه های دیگه اعتراض کردم...ولی حالا که این اتفاقات افتاده..این راه برخورد باهاش نیست !
این که تو مسابقاتی که اکثر مراکز هستن با هم بد برخورد میکنید ... نگاهتون از بالا به پایینه..این درست نیست !

(اینو بیشتر برای کسایی نوشتم که فقط این تایپکو میخونن و هیچی نمیگن ... )

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
وtehranو harward وsharifوoxfordوberekli
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک

منی مثال بزنم از غرور کاذب بچه های این مدارس ی شخصی تو مدرسه ما بود تقریبا پر از ادعا و توخالی بود و نفر اخر پایه بود با سه تا تجدید جناب رفتن حلی۱ فقط جهت پول باباشون بعد چند وقت قبل اومدن میگن مدرسه شما مدرسه نیس:))ینی خیلی رو میخواد برگشته میگه هنوز مونده به بیست و هشتمین سمینار ما برسید
این حرف رو معلم ما با قاطعیت و اقای صابر از معلمای حلی۱ زدن وگفتن ک حلی۱ با شاخ بازیاش هرچی ک باعث برنریش بود از بین برده
دیگه تو انتخاب دانش اموزم اشتباه میکنه نمونش همین بندی
قضاوت با خودتون

Hmd

کاربر فعال
شهر
تهران

به نقل از erik :
منی مثال بزنم از غرور کاذب بچه های این مدارس ی شخصی تو مدرسه ما بود تقریبا پر از ادعا و توخالی بود و نفر اخر پایه بود با سه تا تجدید جناب رفتن حلی۱ فقط جهت پول باباشون بعد چند وقت قبل اومدن میگن مدرسه شما مدرسه نیس:))ینی خیلی رو میخواد برگشته میگه هنوز مونده به بیست و هشتمین سمینار ما برسید
این حرف رو معلم ما با قاطعیت و اقای صابر از معلمای حلی۱ زدن وگفتن ک حلی۱ با شاخ بازیاش هرچی ک باعث برنریش بود از بین برده
دیگه تو انتخاب دانش اموزم اشتباه میکنه نمونش همین بندی
قضاوت با خودتون
حالا من ي چيزي گفتم چرا با خراب كردن ي شخصي مي خواي مدرستو ثابت كني???واقعا برات متاسفم ك همچين طرز فكري داري!!!بت پيشنهاد مي كنم خودتو اصلاح كني.اينجا جاي اين حرفا نبود

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

دوستان پست های This is me رو بدقت بخونید ، به جواب هاتون میرسید !

دعواتون رو توی پ خ ادامه بدید ، این تاپیک رو منحرف نکنید ، خواهشا

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

خب من یه حرف آخر رو بزنم و بعد دیگر فعلا خدانگهدار
ببینید اون چیزی که من گفتم رو دقت کنید که یه سری از حلی های شماره بالا قدیمی اند مثل حلی 10
و اینکه فرق حلی ها توی قدمتشون و این داستان هاست! حلی ای که بیست و چند سال تاسیس شده با حلی ای که دو سال از تاسیسش میگذره خیلی فرق میکنند، شما باید شیب رشد مدارس رو ببینید، وقتی یه مدرسه سه ماهه ساخته میشه تحویل داده میشه همون سال اول تاسیسش سمینار برگزار میکنه و این حرف ها شیب بیشتری داره نسبت به مدرسه ای که بعد ان سال میاد میگه که ما فلان!!!
و اینکه من هم گفتم یکبار درسته که ما به اون تعداد مذکور باهوش نداریم، ولی اون تعداد ضعیف کم کم از سیستم خارج میشن
و بدبختی اینجاست که دلیل ممپاد(!) برای زیاد کردن مراکز سمپاد(!) این بوده که دانش آموزان مدارس دولتی اعتراض دارن نسبت به اینکه چرا پذیرش کمه و باز هم این هارو گفتم
و نظر دیگه آموزش پرورش اینه که همه باید توی سیستم به این خوبی(!!!) قرار بگیرن تا همه رشد یکسان و این ها داشته باشند
و حرف آخر اینکه جنابان آقایان دبیرستان علامه حلی تهران، اگر مشکل زیادی سمپادی هاست من از قول همان زیادی ها میگویم
«هر چه هست از قامت ناساز بی اندام ماست»!
مشکل بچه های سمپاد همیناست که دارید میبینید، بحثای الکی و کل کل الکی!

hossein33

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز زیست دوره 16

ما که راهنمایی خونمون به دو میخورد دبیرستانم که سال بالاییامون آزمون نداشتن سال بعدیامونم نداشتن مارو اون وسط آزمون گرفتن چون قبلن هم سمپاد بودیم رفتیم حلی 1 نه واسه خونمون
از نظر درسی که خیلی فرق ندارن ولی از نظر اخلاقی تفریحی(اهل حال بودن)و اینا و چند بعدی بودن بنظر من بچه های مدارس شماره پایین تر با اینکه فشار بیشتری روشونه بهترن

پ.ن:ما اول دومامونو نمیشناسیم بدلیل حضور نداشتن پس حرفایی که زدم تا خودمون صدق میکنه بعدیا پای خودشون

• لایک
امتیازات: N.Y.M

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

بما گفتن حلی 5 میخوره به منطقه شما
تا اونجایی که من میدونم به بقیه هم گفتن اینو! البته من از دوره خودمون به بعد رو خبر دارم واسه منطقه هشت رو!

ویونا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
ن بابا درستو بخون چه کاریه

به نظر من دانش آموزای هر مدرسه ان ک میتونن خوب و بد بودن اون مدرسه رو بسازن گرچه منم فرزانگان 1ای ام ولی منطقی برخورد کردن بهترین چیه
همین تاپیکا باعث رقابت بین سمپادیا میشه ک بهترین چیز تو جامعه سمپادیا پیشرفت رو برا هم میسازه :-?

• لایک
امتیازات: N.Y.M
بالا