• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوابي كه شايد تعبير شود

• شروع کننده موضوع

Bahar.no

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
طهران
پاسخ : خوابي كه شايد تعبير شود

به نقل از zelzele97 :
من 10 بار از اول تابستون همش یک خواب میبینم که یه جایی که خیلی بزرگه وساختمونش عجیب غریبه گم شدم :((
همه خوابام مثل هم بودن
پارسال چن بار خواب دیدم یه جایی هستم که خیلی جالب بود وتاحالا اونجارو ندیده بودم ولی هفته قبل خیلی اتفاقی دقیقن همونجارو دیدم و همون صحنه های تو خوابم واقعیت پیداکرد :-??
:-?
پس تا اينجا چند نفري بودن كه خواب هاي تكراريشون ، تعبير بشه ..
درموردش دارم تحقيق ميكنم :-?
اگه از مديران روانشناسي و يا بقيه كاربرا، كسي اطلاعاتي در اين باره داره ، لطفا كمك كنه تا باهم به نتيجه برسيم .. ;;)
+ لطفا كساني كه خوابشون تعبير شده ، جزئيات بيشتري بگن ، مثلا چه مدت بعد از ديدن خواب ، تعبير شده ؟؟ و شرايط روحيتون موقع ديدن خواب چطور بوده؟ آيا خوابتون با جزيات و كامل تعبير شده؟؟
تنكس ;;)

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

من خیلی وقت پیش یه خوابی دیدم و اصن اون خواب یادم نبود ولی دیشب دوباره همون خواب رو دیدم و صحنه ها کاملا واسه ام تکراری بود و وسطاش بودم که فهمیدم من این خواب رو قبلا هم دیده بودم ! یه جورایی ترسیدم الآن :-ss :-s

asemooon

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان-بوشهر
شهر
بوشهر

به نقل از Thin Executioner :
من خیلی وقت پیش یه خوابی دیدم و اصن اون خواب یادم نبود ولی دیشب دوباره همون خواب رو دیدم و صحنه ها کاملا واسه ام تکراری بود و وسطاش بودم که فهمیدم من این خواب رو قبلا هم دیده بودم ! یه جورایی ترسیدم الآن :-ss :-s

وای منم 4 سال قبل یه خواب دیدم چند شب قبل ادامه اش رو دیدم . خیلی یجوری بود !!

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

من بارها خواب دیدم که دارم از دست یه کسی فرار می‌کنم! نمی‌دونم کیه یا چه شکلیه ؛ ولی وقتی دارم خواب می‌بینم حس می‌کنم که اگه اون به من برسه می‌میرم! هر بار لوکیشن (!) خواب یه جاییه [ مدرسه ؛ بیابون حتی :-" ] ؛ ولی اون حسی که دارم که اگه منُ بگیره می‌میرم مشترکه! تا حالا ندیدم که آخرش چی می‌شه ؛ همیشه وسط خواب پریدم!
تعبیرش چی می‌تونه باشه؟ اون چیز می‌تونه خود "مرگ" باشه؟

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از RilA :
اگه خوابي رو هم دنباله دار ( بصورت قسمت هاي پشت سرهم ) ديديد بگيد لطفا .
اره!من دو شب پشت سر هم قشنگ يه فيلم سينمايي رو خواب ديدم، خوابم يا همون فيلمم در حقيقت، حتي تيتراژ ُ موسيقي زمينه ُ اينا هم داشت!
داستانش هم از اين قرار بود كه يه حبابي كم كم دور كره زمين ُ ميپوشوند كه به هر جايي كه ميرسيد، تمام موجودات زنده اون قسمت زمين، فورا مثه مجسمه خشك ميشدن! حتي يادمه گوشي هم انتن نميداد! {-8
بعد من بايد ميرفتم دنيا رو نجات ميدادمُ اينا ديه...
حتي مرگ پدر ُ مادر ُ برادرمم ديدم!
خداييش اين تيكش خيلي گريه دار بود، خيلي مظلومانه خونوادم مردن – دور از جون البته ! – :D
خلاصه من اول يه قسمتشو يه شب ديدم، شب بعد قسمت دوم رو ديدم، فك كنم قسمت سوم هم داشت منتها هنوز نديدم!
حالا كه فك مبكنم ميبينم سرياله تا فيلم! =))
نظرتون راجبه اين خواب ها و تاثير شرايط روي اون ها چيه؟؟ :-?
فك نكنم تعبير خاصي داشته باشن، حداقل در مورد خواب من كه اينطوره، چون اون شبايي كه اين خوابا رو ميديدم، تو شرايط روحي بد ُ استرس درسي بودم.كلا ذهن اشفته‌اي داشتم.

بالا