• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چگونه یک دانشجو شویم؟!

آیا فهمیدین چجوری باید یه دانشجو بشین؟!

• رای‌دهندگان
    480

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
پاسخ : روز اول و ترم اول دانشگاه

به نقل از پری ناز :
شما بیست و یک سالته دکترای چی میخونی؟؟ :D

دکتری حرفه ای - دارو :-" :-"

اگه منظورتون علوم پزشكيه، بايد بگم اصن هم خوب نيس! :|
فاجعس! حداقل بهشتي كه نابوده!

آره منظورم علوم پزشکیه. غذای ما اتفاقا از بالا میاد یعنی همون غذای پزشکیاس. اتفاقا شهید بهشتی هم هستم :-" :-"
نمی دونم من که اکی ام! شاید من اون قدر حساس نیستم. :-?

ما یه بار تو دبیرستان یه سوسیس درست کردییم جلو رت انداختیم نخورد :-" :-" :-"

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از The Great Unknown :
دکتری حرفه ای - دارو :-" :-"

آره منظورم علوم پزشکیه. غذای ما اتفاقا از بالا میاد یعنی همون غذای پزشکیاس. اتفاقا شهید بهشتی هم هستم :-" :-"
نمی دونم من که اکی ام! شاید من اون قدر حساس نیستم. :-?
غذاي دانشگاه باز بهتره! خوابگاه غيرقابل تحمله! :|
شما يه سر برو خوابگاه امام علي، كتلتشو جلويه گربه ميندازي نميخوره! :-" #عمق_فاجعه :-"

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از negar.mr :
غذاي دانشگاه باز بهتره! خوابگاه غيرقابل تحمله! :|
شما يه سر برو خوابگاه امام علي، كتلتشو جلويه گربه ميندازي نميخوره! :-" #عمق_فاجعه :-"

خو من اصلا خوابگاهی نیستم :-" :-"
من هرچی گفتم منظورم غذای دانشگاه بود نه خوابگاه :D

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از The Great Unknown :
خو من اصلا خوابگاهی نیستم :-" :-"
من هرچی گفتم منظورم غذای دانشگاه بود نه خوابگاه :D
ميدونم! واسه همين ميگم يه سر به خوابگاه امام علي بزنيد حتما :-"

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

دوستان منظورتون غذای روز اول و ترم اول دانشگاس دیگه ؟ ((: :-""""

+ برای غذای خوابگاهایی که خوگردان نیست هم باید پول بدیم ؟ :-? و رزرو کنیم ؟ :-"

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از زهـــــرا :
دوستان منظورتون غذای روز اول و ترم اول دانشگاس دیگه ؟ ((: :-""""

+ برای غذای خوابگاهایی که خوگردان نیست هم باید پول بدیم ؟ :-? و رزرو کنیم ؟ :-"
عاغا راجبه سلف و غذا نحرفین این بهزاد میاد الان دوباره میگه تاپیک داره ... :-"

Y.Yousefi.Asl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan

رفت و آمد خوابگاهیا از خوابگاه تا دانشگاه از دانشگاه تا خوابگاه چه جوریه؟ :-? خودمون باید بریم

بیایم؟ خودمون یه سرویس میگیریم ماهانه و اینا مثه مدرسه ؟ :-? یا یه اتوبوس میاد دنبال همه از

طرف دانشگاه یه سرویسم همه رو برمیگردونه خوابگاه؟؟ :-?

migmig109

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
krmn

به نقل از #Kavir ! :
رفت و آمد خوابگاهیا از خوابگاه تا دانشگاه از دانشگاه تا خوابگاه چه جوریه؟ :-? خودمون باید بریم

بیایم؟ خودمون یه سرویس میگیریم ماهانه و اینا مثه مدرسه ؟ :-? یا یه اتوبوس میاد دنبال همه از

طرف دانشگاه یه سرویسم همه رو برمیگردونه خوابگاه؟؟ :-?
:)) خیلی خجسته ای
خودت مثه آدمای بزرگ میری و میای :D

ali.t

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

.

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

خب رفت و آمدا،رزرو غذاها،ساعت ورود و خروجا اینا همه به دانشگاهی که میخواین برین بستگی داره.همین جوری چی بگه آدم از رفت و آمد :د دانشگاهتونو بگین بچه ها میان توضیح میدن.

Y.Yousefi.Asl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan

به نقل از ;;) :
:)) خیلی خجسته ای
خودت مثه آدمای بزرگ میری و میای :D
جداً؟؟؟؟ :| من؟ یه دختر تنها؟ تو یه شهر غریب ؟ :| هر دفه یعنی باید ماشین آژانس اینا بگیرم؟؟ :| خوابگاه دوره از دانشگاه یا نزدیکه یا اصن قاعده ای چیزی نداره؟
ولی انگار شنیدما راجب سرویس دانشگاه و اینا ! :-/

migmig109

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
krmn

به نقل از #Kavir ! :
جداً؟؟؟؟ :| من؟ یه دختر تنها؟ تو یه شهر غریب ؟ :| هر دفه یعنی باید ماشین آژانس اینا بگیرم؟؟ :| خوابگاه دوره از دانشگاه یا نزدیکه یا اصن قاعده ای چیزی نداره؟
ولی انگار شنیدما راجب سرویس دانشگاه و اینا ! :-/
می دونم سخته :)
اکثر خوابگاه ها مخصوصا دخترا تو دانشگاس و نیازی نیست از دانشگاه بیای بیرون :) [nb]یه کم اراده می خواد که راه بری :D[/nb]
سرویس دانشگاه هست ولی فقط مقصدش جای خاصی نیست که مثلا فقط بچه های خوابگاهی رو ببره

Y.Yousefi.Asl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan

به نقل از شــقایــق :
خب رفت و آمدا،رزرو غذاها،ساعت ورود و خروجا اینا همه به دانشگاهی که میخواین برین بستگی داره.همین جوری چی بگه آدم از رفت و آمد :د دانشگاهتونو بگین بچه ها میان توضیح میدن.
مثلا رفت و آمدا تو دانشگاه های مختلف متفاوته کلا؟؟ میخوام بدونم همش با خودمونه رفت و آمدا یا دانشگاه ها واسه رفت و آمدا فکرایی کردن ؟ :-?? یه توضیح کلی عنایت فرمایید لطفا :)

Y.Yousefi.Asl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan

به نقل از ;;) :
می دونم سخته :)
اکثر خوابگاه ها مخصوصا دخترا تو دانشگاس و نیازی نیست از دانشگاه بیای بیرون :) [nb]یه کم اراده می خواد که راه بری :D[/nb]
سرویس دانشگاه هست ولی فقط مقصدش جای خاصی نیست که مثلا فقط بچه های خوابگاهی رو ببره
اِ مرسی #S-: پس لازم شد برم آدرس دانشگاها و خوابگاهاشونو سرچ کنم :-"ولی خوابگاه تو دانشگاهم یکم بی مزس ولی امنیتش و سهول رفت و آمد و ایناش خوبه :D

migmig109

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
krmn

به نقل از #Kavir ! :
مثلا رفت و آمدا تو دانشگاه های مختلف متفاوته کلا؟؟ میخوام بدونم همش با خودمونه رفت و آمدا یا دانشگاه ها واسه رفت و آمدا فکرایی کردن ؟ :-?? یه توضیح کلی عنایت فرمایید لطفا :)
چقدر درگیری :))
دانشگاه فقط سرویس داغون داره که البته مجانیه :D
اگه اوقات فراغت بخوای شهر گردی کنی می تونی از تاکسی چیزی استفاده کنی
سرویسا هم سرِ ساعت خاصی میانُ می رن و همیشه و همه وقت در دسترس نیستن :D
زیاد سخت نگیر :D

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از #Kavir ! :
من الان نمی دونم دانشگاه های تهران مثلا چه جوریه سیستم رفت و آمد و سرویس هاش. دانشگاه خودم سرویس درون دانشگاهی داره.ینی واسه رفت و آمد تو خود دانشگاه اتوبوس هست چون نمیشه پیاده رفت.واسه دانشکده ی هنر و معماری سرویس داره،ولی واسه دانشکده فنی سرویس نداره.البته دور نیست میشه پیاده رفت.میشه تاکسی گرفت میشه از جلوی دانشگاه سوار خط شد :د ولی این ممکنه از زمین تا آسمون فرقش باشه با امیر کبیر مثلا :د
دانشگاه احتمالیتونو بگین اطلاعات بهتر پیدا می کنین الان این اطلاعات به دردتون نمیخوره :د

• لایک
امتیازات: h@di

Y.Yousefi.Asl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan

به نقل از شــقایــق :
من الان نمی دونم دانشگاه های تهران مثلا چه جوریه سیستم رفت و آمد و سرویس هاش. دانشگاه خودم سرویس درون دانشگاهی داره.ینی واسه رفت و آمد تو خود دانشگاه اتوبوس هست چون نمیشه پیاده رفت.واسه دانشکده ی هنر و معماری سرویس داره،ولی واسه دانشکده فنی سرویس نداره.البته دور نیست میشه پیاده رفت.میشه تاکسی گرفت میشه از جلوی دانشگاه سوار خط شد :د ولی این ممکنه از زمین تا آسمون فرقش باشه با امیر کبیر مثلا :د
دانشگاه احتمالیتونو بگین اطلاعات بهتر پیدا می کنین الان این اطلاعات به دردتون نمیخوره :د
فقط همین؟بین دانشکده ها تو دانشگاه؟ کاری به خوابگاهو اینا ندارن؟ مثلا اصفهان ، مشهد ، تبریز
مرسی :D

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از #Kavir ! :
فقط همین؟بین دانشکده ها تو دانشگاه؟ کاری به خوابگاهو اینا ندارن؟ مثلا اصفهان ، مشهد ، تبریز
مرسی :D
:/ :-" ایشاا... هم دانشکده ایه مربوطه پیدا میشه :-"

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

* معمولا دانشگاه برای رفت و آمد دختر ها ، در مواقع تاریکی هوا ، یه سری کار ها انجام میده ! به طور مثال توی شریف ، برای دختر ها یه سرویس میذارن که وقتی هوا تاریک میشه ، هر نیم ساعت ، اون سرویس جلوی کتاب خونه مرکزی وایمیسته و میبرشون به خوابگاه !
ضمن اینکه کلا شما هر گونه مشکلی یا خطری هست توی رفت و آمدتون از دانشگاه به خوابگاه ، میتونین به شورای صنفی خوابگاه اطلاع بدین ، پیگیری میکنن اونا ! مخصوصا برای دختر ها ، چون مزاحم و اینا هم زیاد هست تو راه ، قطعا پیگیری میکنن ، به شرطی که شما هم چند نفر جمع بشین پیگیری کنین !
ولی نترسید اینقدر ، شهر غریب و اینا برای یکی دو هفته ی اول هست !
اتوبوس و تاکسی های خطی و اینا مشکلی ایجاد نمیکنه !

** غذایی ، جز غذای سلف رو نیاز نیست رزرو کنید ! و البته قیمتش هم 5 الی 10 برابر قیمت سلف هست ، مثن رنج قیمت غذا ها تو سلف ویژه و غیره ، بین 4 تومن تا 10 تومن هست که بازم بنظرم قیمت خوبیه اگه غذا رزرو ندارین !
ولی همونطور که گفتم ، اگه یادتون رفت غذا رزرو کنید ، میتونید "روز فروش " کنید ! یعنی سر یک سری ساعت های خاص که خود سلف مینویسه ، باید برین توی سایت رزرو غذاتون و توی قسمت روزفروش ، اون غذا رو بخرین ( 2 برابر قیمتش از حسابتون کم میشه البته ) و بعدش برین کارت بزنین و غذا رو بگیرین ! ( البته ساده فکر نکنید ! گاهی به طور مثال ساعت 11:30 روز فروش میکنن ، و راس 11:33 ، روز فروش تموم میشه از بس ملت گشنن و همگی منتظر شکار هستن :-" )

*** وسایل شخصی که حالا نه ، ولی بنظرم یک نفر توی اتاق باید بیاره با خودش این وسایل رو :
اتو / پلوپز ( احتمالا جمعه ها غذا نمیدن تو خوابگاهتون و باید خودتون درست کنین ، پلوپز هم مطمئن هست که پلوی خوبی از آب در میاد ، هم به کاراتون میرسین ) / لیوان ترجیحا شیشیه ای نباشه ، پلاستیکی هم نباشه که باز ملت بگن سرطان زا هست و اینا ، بنظرم از این سرامیکی ها ، یا هر چی ، اسمشو نمیدونم ، اونا خوب باشه / ماهی تابه و قابلمه هم بیارین لازم میشه حتما / چراغ قوه ( در طول سال ، برق هر از چند گاهی میره ، ببرین ضرر نمیکنین :-" ) / جاروی دستی ( بیشتر برای پسر ها ، چون به پسر های که سوئیت نمیدن ، یه اتاق 4*5 میدن ، بعد خب بهتره هر شب قبل خواب یک نفر یه جارو سریع بکشه اتاق رو تا تمیز باشه اتاق هر روز ) ( ضمن اینکه شاید خوابگاه یکی از این جارو دستی هایی که باید با بشینی و بکشی رو زمین بهتون بدن :-" )
از این چای ساز ها (کتری برقی منظور دیگه ) هم حتما بیارین ها ! قوری و کتری و اینا نیارین که صرفا یه خیال خام هستش اگه به این فکرین که هر وقت چایی خواستین برین دم بکشین و بخورین و اینا ! دانشجو جماعت غلط میخواد بکنه تو خوابگاه اصن چای دمی بخوره و اینا ! سریع میزنین به برق ، آب جوش میاد ، نپتون میذارین تو لیوانتون ، میخورین ، میرین سر کلاس :-"
فعلا همینا یادم اومد ، یادم بیاد باز هم ذکر میکنم خدمتتون :-"

Y.Yousefi.Asl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan

ممنون از توضیحات #S-: پس جای نگرانی یی نیست :>

بالا