• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بنیاد کودک واسطه ای مطمئن برای کمک به زلزله زدگان

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سلام.
زلزله ای که شمال غرب ایران رو لرزوند حدود 300 کشته و 3000 زخمی داده. به جز اینا کلی آدم کل زندگیشون با خاک یکسان شده.
زلزله زدگان جدا از این که زندگیشون ویران شده طبق گزارشات برای صرفاً زنده موندن به آب ، مواد غذایی ، دارو و چادر نیاز دارن.
خسارات زلزله مربوط به یکی دو روز یا حتی یکی دو سال نمیشه. برای بعضی ها مثلاً کودکانی که یتیم شدن خسارت مربوط به یه عمر میشه.
بهترین کمکی که الان میتونید بکنید کمک مالیه. با پولی که الان به دست زلزله زده ها میرسه زندگیشون دوباره بازسازی نمیشه اما حداقل نیاز های فعلیشون برطرف میشه.

اگه هر خانواده 5 هزار تومن کمک کنه اگه میزان خسارتی که به هر خانواده ی زلزله زده وارد شده رو حداقل 10 میلیون در نظر بگیریم(که قطعا بیشتره) تقریباً هر 2000 خانواده دارن به یه خانواده ی زلزله زده کمک میکنن. بنابراین فکر نکنید که اگه حتی هر خانواده ای که بضاعت داره بخواد 5 هزار تومنم پرداخت کنه (که متاسفانه این اتفاق نمیفته) پول اضافه میاد. هر چقدر که کمک کنید چیزی اضافه نمیاد.

خیلی ها شاید مشکلشون این باشه که ندونن به کجا باید پول بریزن. خیلیا شاید نتونن به هر شماره حساب و سازمان غیر دولیتی اعتماد کنن. من به همه ی این افراد بنیاد کودک رو پیشنهاد میکنم. بنیاد کودک برای کمک به زلزله زدگان طرح جمع آوری پول ویژه گذاشته در حال حاضر تا جایی که میدونم هیچ سازمان دولتی نیست که پول جمع کنه. بین سازمان های غیر دولتی معتبر ترین همین بنیاد کودکه. کسایی که با سیستم بنیاد آشنا هستن میدونن که میتونن به بنیاد صد در صد اعتماد کنن. به شخصه صد در صد تضمین میکنم که پولی که به بنیاد میدید به دست زلزله زدگان میرسه. خودتون هم با آشنایی با سیستم کلی بنیاد میتونید به این اعتماد برسید.
دیگه پر حرفی نمیکنم. صرفاً کلام آخر اینکه اگه رمز اینترنتی دارید با چند تا کلیک و اگه ندارید صرفاً با مراجعه به بانک که اونقدرا وقتتون رو نمیگیره به این نسان های زلزله زده کمک کنید:
صفحه ی اصلی سایت بنیاد کودک

صفحه ی ویژه ی کمک به زلزله زدگان که توش شماره حساب های مورد نیاز هست.
صفحه ی پرداخت اینترنتی ویژه ی کمک به زلزله زدگان که میتونید از طریقش به شکل آنلاین پرداخت کنید.

بعد نوشت:بچه ها اینترنتیش خیلی خیلی سریع و بدون گیر کردنه. اگه رمز اینترنتی دارین شک نکنین :D

Golnoush.N

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 کرج
شهر
کرج
پاسخ : بنیاد کودک واسطه ای مطمئن برای کمک به زلزله زدگان

من ریختم....واقعن آسونه....بدویید تنبلی نکنید!

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی