• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیای میاندوآبی!

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : سمپادیای میاندوآبی!

باو چه وضعشه بقیه راججب چی میحرفن ما به چی فک میکنیم؟؟؟؟؟؟
آخه چرا پشت سر معلما می حرفید ؟؟؟ X-(

lio10

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
بناب
رشته دانشگاه
نرم افزار

یعنی هیچ موضوعی بهتر از نقد معلما پیدا نکردید؟؟ [-(

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

پسرا لايك!!!!!

كلن از معلم انتظارات عجيبي داريد! بعدشم اين بحثا فايده اي ندارن. درست نيس آدم نظر شخصيشو در مورد چندتا معلم به همه بگه. معلمي تو يه سال منو سه بار!!!! از كلاس بيرون كرد ولي من هنوز هم معتقدم معلم خيلي خوبي هستن.

يا مثلن چون از صداي يه معلمي خوشم نميومد نبايد پشت سرش بدگويي كنم.

• لایک
امتیازات: lio10

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

به نقل از چوپان :
پسرا لايك!!!!!

كلن از معلم انتظارات عجيبي داريد! بعدشم اين بحثا فايده اي ندارن. درست نيس آدم نظر شخصيشو در مورد چندتا معلم به همه بگه. معلمي تو يه سال منو سه بار!!!! از كلاس بيرون كرد ولي من هنوز هم معتقدم معلم خيلي خوبي هستن.

يا مثلن چون از صداي يه معلمي خوشم نميومد نبايد پشت سرش بدگويي كنم.
کسی نظر شخصیشو اینجا به بقیه تحمیل نمیکنه چیزی که عیانه میگیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

ببينيد چيكار ميشه كرد ؟ يه كاري كه لااقل زمان ما تو مدرسه مون انجام شد اين بود كه آخر سال نظرسنجي ( بي نام ) ميشد ( مثه هفته ارزشيابي تو دانشگاه) در مورد دبيراي اون سال و دبيراي پيشنهادي براي سال بعد. حداقل چند مورد رو ديديم كه نتيجه بخش بود. وگرنه اين بحثهاي بييفايده حداقل جاش تو اين تاپيك نيس. فكر چندسال بعد رو هم بكنيد.

ديگه سعي ميكنم حرفي نزنم!!!!!

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

به نقل از چوپان :
ببينيد چيكار ميشه كرد ؟ يه كاري كه لااقل زمان ما تو مدرسه مون انجام شد اين بود كه آخر سال نظرسنجي ( بي نام ) ميشد ( مثه هفته ارزشيابي تو دانشگاه) در مورد دبيراي اون سال و دبيراي پيشنهادي براي سال بعد. حداقل چند مورد رو ديديم كه نتيجه بخش بود. وگرنه اين بحثهاي بييفايده حداقل جاش تو اين تاپيك نيس. فكر چندسال بعد رو هم بكنيد.

ديگه سعي ميكنم حرفي نزنم!!!!!
آخه آق مهندس.ما هم پیارسال این نظرسنجی رو پر کردیم.بعد توافق کردیم همه دو کلاس راجع به یه معلم،نوع تدریسش رو ضعیف بزنیم.ولی سال بعدش دیدیم نه تنها نرفته حالا معلم سال نهایی ها هم شده بود.یه جورایی پارتیش کلفت بود یعنی خیییییییییییییییییییییییلی کلفت :D

e.n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دو روز مونده به مرحله اول یکم خوندم!!!برا شیمی!
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
داروسازی

بچه ها انقد واسه معلما حساسیت به خرج ندید.مهم خود شمایین.فردا وقتی معلم بگه امتحان میگیرم همتون میگید نه!!!!!!:))))))
نمره هم مهم نباشه.گریه نکنید به خاطر نمره.از ما گفتن:))))))

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

این که اون نظر سنجیه مفید باشه مطمئنن نیس
ولی طبق نظریه داروین طبیعت اونایی روکه سازگار ترن حفظ میکنه
پس واسه بقا باس سازگار کنی خودتو :D

Manfred

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
دانشگاه
هنر تبریز
رشته دانشگاه
معماری

کلاس ما و جمله خودم در طول چهار سال تحصیل شدید ترین و عجیب ترین اقدامات رو علیه معلما انجام داد. آخرش هم هیچ فایده ای نداشت و هر سال مدرسه به سلیقه خودش معلم میاورد سرکلاس. ما به مدیر با امضای همه بچه ها نامه نوشتیم، وسط زمستون کلاسو به نشونه اعتصاب ترک کردیم و تو اون سرما بیرون موندیم، تظاهرات راه انداخدیم و شعار دادیم، کلاسو برای جلسات متعدد ترک کردیم و خلاصه هر کاری که فکرشو بکنید. ولی با این کارا فقط وضعو بدتر میکردیم و معلما رو با خودمون دشمن. خلاصه اینکه نکنید از این کارا! سرتونو بندازین پایین و درستونو بخونید (;

lio10

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
بناب
رشته دانشگاه
نرم افزار

منم معتقدم واسه کسی که درس میخونه نباید تدریس معلم(البته معلمایی که به قول شما بد و اخ وجیییز هستن)ملاک باشه
آقا تو خودتو در حدی میبینی که یه معلمی رو که به اندازه ی سن تو درس خونده نقد میکنی پس برو خودت بخون،اینطوری موفق تر میشی !! :-"

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از lio10 :
منم معتقدم واسه کسی که درس میخونه نباید تدریس معلم(البته معلمایی که به قول شما بد و اخ وجیییز هستن)ملاک باشه
آقا تو خودتو در حدی میبینی که یه معلمی رو که به اندازه ی سن تو درس خونده نقد میکنی پس برو خودت بخون،اینطوری موفق تر میشی !! :-"

جانا سخن از زبان ما ميگويي!!!!! حرف دل منو زدي. بعضيا البته بلا نسبت همه!!! عرضه ندارن درس بخونن به زمين و زمان عيب و ايراد ميگيرن. براي اينا فرقي نميكنه بهترين معلم دنيارو هم بياري طلبكارن.

يه عده حالا يه جوري قبول شدن و حالا كه يه درسي رو نفهمن با خودشون ميگن خب اگه ما اين درسو متوجه نشديم چون ما " تيزهوش" هستيم پس مشكل از معلمه. نه عزيزان از اين خبرا نيس. تا وقتي كه اينقدر به معلم وابسته باشيد و حساس كارتون زاره. برين يه كمي تلاش كنين. اين اسمها و بحثها بيچاره تون ميكنه. حالا از ما گفتن.
الان فكر كنم باز بحث يه مدت بخوابه!!!! آخه حرف نزنم نميشه.

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

به نقل از چوپان :
جانا سخن از زبان ما ميگويي!!!!! حرف دل منو زدي. بعضيا البته بلا نسبت همه!!! عرضه ندارن درس بخونن به زمين و زمان عيب و ايراد ميگيرن. براي اينا فرقي نميكنه بهترين معلم دنيارو هم بياري طلبكارن.

يه عده حالا يه جوري قبول شدن و حالا كه يه درسي رو نفهمن با خودشون ميگن خب اگه ما اين درسو متوجه نشديم چون ما " تيزهوش" هستيم پس مشكل از معلمه. نه عزيزان از اين خبرا نيس. تا وقتي كه اينقدر به معلم وابسته باشيد و حساس كارتون زاره. برين يه كمي تلاش كنين. اين اسمها و بحثها بيچاره تون ميكنه. حالا از ما گفتن.
الان فكر كنم باز بحث يه مدت بخوابه!!!! آخه حرف نزنم نميشه.
ببخشیدا پس چه جوریه که یه سال با تدریس یه معلم سر می کنیم آخرش میشیم 17 ولی سال بعدش با همون معلم + یه معلم دیگه تو آموزشگاه ها میایم میشیم 20؟ پس اینجا مشکل از ما نیس مشکل از ریشس. :P

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از kOs@r_A :
ببخشیدا پس چه جوریه که یه سال با تدریس یه معلم سر می کنیم آخرش میشیم 17 ولی سال بعدش با همون معلم + یه معلم دیگه تو آموزشگاه ها میایم میشیم 20؟ پس اینجا مشکل از ما نیس مشکل از ریشس. :P
نه دیگه اینجا یه حالت بیشتر نداره اونم اینکه پول دادی فقط به خاطر اینکه پول دادی تا یاد بگیری مجبوری بخونی پس میخونی و نمره بالا میگیری :D

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

به نقل از speed :
نه دیگه اینجا یه حالت بیشتر نداره اونم اینکه پول دادی فقط به خاطر اینکه پول دادی تا یاد بگیری مجبوری بخونی پس میخونی و نمره بالا میگیری :D
اااااااااااااااااااااااا.نه که مدرسه خودمون دولتیه.اصلا پول نمیدیم.البته من که الان نمی دم.ولی تا دو سال پیش که می دادم.اونوقت چطور؟
منم به آق مهندس فرمودم کی عرضه داره کی نداره.اونم اگه خوب فکر کنه می بینه که حق با منه.پس لطفاً تمومش کنین.ختم دادگاه :-$

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

به نقل از Forough :
من از طرف سوم تجربی میگم خانم فرجزاده بهترین معلم عربیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کوثر جون تو از روی من بنویس!!!!!!!!!!!!!

بچه های سوم توجه کنن: مشکل گنده ی ما اینه که خانم صبح خیز دبیر زبان فارسی ما هستن! امسال کلا رد شدیم زبان فارسی رفت پی کارش! کوثر مامانتو واسه این بفرست! 1 کاری کنید! :(( :-ss :-s
و اما شما فروغ خانم که همه رو به جون هم انداختی.شما که با گروه نه نفریتون کلاس زبان فارسی تو علامه میرین.تو رو خدا نگو نه که واسه حرفاتون تره هم خورد نمی کنم.نترسین هر کی رد شه شما نمی شین.

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اصن بحث رو عوض میکنم
در مورد بوی مهر و کارهایی که قراره بکنیم حرف بزنیم خوب نیس؟؟؟؟
:D

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستان فرزانگانی:
میتونید یه گروه سرود تشکیل بدید؟! برای اول مهر لازمه!

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

به نقل از ا.ن. :
دوستان فرزانگانی:
میتونید یه گروه سرود تشکیل بدید؟! برای اول مهر لازمه!
وای بازم برنامه؟خوب گروه سرود که داشتیم.شیرزاد اینا :-/

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از kOs@r_A :
وای بازم برنامه؟خوب گروه سرود که داشتیم.شیرزاد اینا :-/
منظورت همون پارسالیه؟!

اگه اونه که نمیان! میگن ما به خاطر خانم شکری میومدیم! الان دیگه نیستن برای چی بیایم!(البته من از دوستان اولی پرسیدم دوما رو نمیدونم!!)

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از kOs@r_A :
و اما شما فروغ خانم که همه رو به جون هم انداختی.شما که با گروه نه نفریتون کلاس زبان فارسی تو علامه میرین.تو رو خدا نگو نه که واسه حرفاتون تره هم خورد نمی کنم.نترسین هر کی رد شه شما نمی شین.
اولا کوثر خانم قبلا گفتم حالا هم میگم به هیچکس ربطی نداره کی چه کلاسی میره! اگه بخوای میتونی تو هم بری! جلوتو نگرفتیم! دوما تو رو خدا بیا 1 کاری کن!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟جون من؟؟؟؟؟؟؟!!!!! انگار خودتو زیاد تحویل میگیری! فک کردی میتونی خیلی کارا بکنی مثلا!!!!!! من این پستو محض اطلاع بچه ها گذاشتم چون خواهش کرده بودن!!!!!!! برا من اصلا مهم نیس معلمام! هر کی خوب درس بخونه, معلم واسش اهمیتی نداره!!!!!! :D

بالا