• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیای میاندوآبی!

dani

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
کامپیوتر-سخت افزار
پاسخ : سمپادیای میاندوآبی!

من یه لیست بلنننند بالایی از موارد کسر انضباط رو از مدرسه موقع ثبت نام دریافت کردم!
موارد کسر انضباط همش شامل ما میشد ولی موارد تشویقی که اونقد کم بودن که یه دو سه خط بیشتر نبودن رد مقابل دو صفحه نمرات منفی تازه هیش کدومشون شامل پیشا نمیشدش!
المپ،مسابقات قرآن،کارای فرهنگی هنری و از اینجور چیزا که واسه کسی که کنکور میخونه هیشکدومشون امکان پذیر نیس!

به نظرم بهتر بود به جای اینجور فرما یه فرم نظرخواهی بدن و بگن اینجور قراره نمره کم کنیم اگه نیاین! حالا میخواین انضباط چن بدیم بهتون؟! :))

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

عاقا من تجربه شخصیم رو میگم فقط بد برداشت نشه هاااا
خب من سال پیش عقب افتادم خیلی و از اول تابستون دنبال راهی میگردم که جبران بشه و حتی پیشرفت هم کنم
از اونجایی که نفس آدمی بسیار راحت طلب تشریف دارن...اولش سخت بود اما رفته رفته داره آسون میشه
تا جاییکه من که حتی سابقه نداشت 20 تا تست از یه درس پشت سر هم بزنم واسه حسابان تا الان دوتا کتاب تموم کردم
خب!!
این نشون میده میشه...فقط باید یکم سخت گذروند همین
درضمن هیچ مشاوری بهتر از خود آدم نیست...به نظر من بهترین راهش اینه که تو یکی از آزمون ها شرکت کنین و هربار یه روش
جدید رو امتحان کنید...بعد چند تا آزمون روش خاص خودتون رو پیدا میکنین و از اینجاس که شروع به پیشرفت میکنید
و ایشالا سال بعد عکس همدیگرو رو بنرا تو شهر میبینیم :D

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

میبخشید که وسط بحث موضوع دیگه‌ای رو مطرح میکنم، ...

خطاب به دختر دایی محترم ماجرای این داداش کوچولوی جدید چی ـه؟عجب؛ من برم به خانواده اطلاع بدم! مبارک ـه؛ خیلی خیلی مبارک ـه، خیلی خوشحال شدم. :D

اسمشو میذارین محمد حسن؟ :D مث محمد حسین؟ یا چی؟؟ :D

یه خبر شاید بد یا شاید... !

دوست عزیزمون KH76، انتقالی گرفتن نمونه دولتی، :) به خاطر تحصیل در رشته‌ی علوم انسانی، :) میخواستم بگم یه دوست عزیزی از جمعمون تو مدرسه کم شده، :) خیلی بد، خیلی ناراحت، ایشالا یه روزی اینجا رتبه‌ي تک یا دو رقمیشو اعلام کنم، (البته اگه تصمیمشون بعداً عوض نشه... ) ایشالا! :)

بگم که به شدت دلم برای کوثر ف. تنگ شده، دختر دایی جان، خیلی هاااا ، :) و فروغ؛ :) حانیه هم قهرم باهاش؛ البته نه اون حد، ولی ... (;

و ... .

کنگره هم خبری نشد، - خدایا از ته دلم شکرت - >:D<

dani

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
کامپیوتر-سخت افزار

"انتقالی گرفتن نمونه دولتی، :) به خاطر تحصیل در رشته‌ی علوم انسانی"

جالبه!
ولی خب مراکز استان که انسانی دارن به نظرم!
میتونستن انتقالی بگیرن فرزانگان ارومیه خب!
حالا إن شاء الله که موفق شن!(ما هم همین طور!)

یه پیشنهاد دارم!
حتما باید رتبه برتریای امسال بیان کمک کنن؟!
خب میتونیم خودمون روشای مطالعاتی که تو دروس مختلف داریم و باعث شده تو اون درس همیشه موفق باشیم رو بگیم و از روشای همدیگه استفاده کنیم و منابع مفید رو بحث کنیم پیدا کنیم و انجام بدیم!
در کل خود کفایی بهتره!

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

زنگ زدم شماره این احمدی میگم ببخشید من یه برنامه می خواستم برام فرستاده هر روز باید 13 ساعت درس بخونم خودشم می گه تضمینیه قبول شدنت.نه شما بگین این بچه های یاس شکسته هم 13 ساعت بخونن قبول نمیشن؟خب حرص آدمو درمیارن دگ.همتون بشینین خودتون بخونین من سی دی و معلم و همه اینا رو امتحان کردم.اگ وقت داشتین تو مهر 2تا کلاس برین.یعنی کم کمش از 100 تا دانشجوی پزشکی اینا رو پرسیدم ب این نتیجه ها رسیدم.تکنیک تست زنی و اینا رو هم ولش کنین اگرم خواستین سی دی های استاد احمدی رو بخرین من حاضر و آماده در خدمتم.فقط یبار خودم نگا کردم و نصف قیمتم میدم...ولی از من نصیحت خودتون بخونین بهتره

• لایک
امتیازات: speed

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

به نقل از نور. :
میبخشید که وسط بحث موضوع دیگه‌ای رو مطرح میکنم، ...

خطاب به دختر دایی محترم ماجرای این داداش کوچولوی جدید چی ـه؟عجب؛ من برم به خانواده اطلاع بدم! مبارک ـه؛ خیلی خیلی مبارک ـه، خیلی خوشحال شدم. :D

اسمشو میذارین محمد حسن؟ :D مث محمد حسین؟ یا چی؟؟ :D

یه خبر شاید بد یا شاید... !

دوست عزیزمون KH76، انتقالی گرفتن نمونه دولتی، :) به خاطر تحصیل در رشته‌ی علوم انسانی، :) میخواستم بگم یه دوست عزیزی از جمعمون تو مدرسه کم شده، :) خیلی بد، خیلی ناراحت، ایشالا یه روزی اینجا رتبه‌ي تک یا دو رقمیشو اعلام کنم، (البته اگه تصمیمشون بعداً عوض نشه... ) ایشالا! :)

بگم که به شدت دلم برای کوثر ف. تنگ شده، دختر دایی جان، خیلی هاااا ، :) و فروغ؛ :) حانیه هم قهرم باهاش؛ البته نه اون حد، ولی ... (;

و ... .

کنگره هم خبری نشد، - خدایا از ته دلم شکرت - >:D<
به به از میون این همه حرف اون داداشو از کجا کشیدی بیرون بسی زرنگی نور جونم.آقای first مرسی که حرفای همه رو میشونید از بین این همه فقط شا یه چیزی گفتین.ممنون
راستی فردا منو یه نفر مجری برنامه ایم میگم چرا انتخابمون کردن این ک.ح رفته بخاطر اونه؟
کوثر منو میگی دلتنگمی یا اشتبا شده... چرا گفتی الان تا شب نمیتونم بخوابم.راستی اگه یکی از فرزانگانی ها یه ملودی یا اهنگ بی کلام غمگین داشتن فردا بیارین علاف نشیم.خانوم معاونم سپردن به یاد ابتدایی بادکنک هوا کنیم.

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

عجب اتفاقاییییی!!!!! :) منکه قراره از 6 مهر برم مدرسه! دوستای گلم دلم براتون تنگ شده! خصوصا الهه!!! x: *-:

a-sade

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
beheshti
شهر
miandoab
مدال المپیاد
ﻫﺮﺑﺎﺭﺷﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻭﻟﺶ موندم

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺗﺎﺯﻩ ﻋﻀﻮ ﺷﺪﻡ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﭼﻄﻮﺭﯼ ﻫﻢ ﮐﻼﺳﯽ ﻫﺎ ﻣﻮ ﭘﯿﺪﺍ کنم \:D/
+ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﺍﺭﺩﻡ ﮐﻤﮑﻢ کنید
×کیا: لطفاً خودتون رو کامل معرفی کنید. پستِ متوالی هم ممنوع! :D×

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

اینجا زیاد پسر نداریم فقط مستر علی اصغری و برادر حامد دانشمند و گاهی هم مهندس علی چوپان میان اینجا...بقیه هم دختریم فک نکنم بشناسیمون

• لایک
امتیازات: speed

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به علی داش گلمونم که تشریف آوردن بالاخره
باریکلا پسر
خوش اومدی....اول مث آدم خودتو معرفی کن بعد...

dani

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
کامپیوتر-سخت افزار

سلام علی!
چطوری داداش؟!
چه عجب از اون جا دس کشیدی اومدی اینجا؟!

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

به نقل از F.CH :
عجب اتفاقاییییی!!!!! :) منکه قراره از 6 مهر برم مدرسه! دوستای گلم دلم براتون تنگ شده! خصوصا الهه!!! x: *-:
مرگ من کلاس میذاری یا ادای دانشجوهارو درمیاری یا واقعا میدرسی...دلتنگ شدی زود تر زحمت بکش بیا دبیرستان روتو ببینین.
اگه میدرسی غیر حضوری برمیداشتی بهتر بودها... :))

a-sade

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
beheshti
شهر
miandoab
مدال المپیاد

ﻭﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﻋﻠﯼ ﻭﺩﺍﺩﺍﺵ ﺣﺎﻣﺪ ﭼﻪ ﮐﻨﯿﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺣﺎﻣﺪ ﺗﺎ ﺍﻻﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﺷﯿﻤﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﻢ ﺧﺪﺍ ﺑﮕﻢ ﺍ ﭼﯿﮑﺎﺭﺵ ﮐﻨﻪ ﺗﻤﻮﻡ ﻧﻤﯿﺸﻪ لامصب L-:
+ﺭﺍﺳﺘﯽ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﻧﮑﺮﺩﻡ .ﻋﻠﯽ ﺻﺎﺩﻗﯿﺎﻥ .ﻫﻢ ﮐﻼﺳﯽ ﺣﺎﻣﺪﻭﻋﻠﯽ ﺧﯿﺮ ﺳﺮﻡ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﮐﻨﮑﻮﺭ میدم X-(
کیا: پست متوالی ممنوع.

dani

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
کامپیوتر-سخت افزار

علی-اص نیومده هی داری تذکرارو جمع میکنیا! =))
داداش تو که بعضی چیزارو بلد نیسی برو از اون ‍من‍ه بپرس تا بهت بگه!

امروز کلاس دینی معلوم نشد چی خوندیم!
نفهمیدم دینی پیش بود یا سه یا شایدم 2!
بحثا و اصطلاحای فلسفه و منطقم که هی داشت تو حرفاش میاورد!به منم هی گیر میداد!(چرا؟!من که نمیدونم واقعن چرا!!!)
از دفه بعد ردیف2 میشینم و مثه بقیه تست تحلیلی میزنم!

راسی یه سوال:
مدرسه شما تابستون کلاسارو شروع کردین؟!

a-sade

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
beheshti
شهر
miandoab
مدال المپیاد

ﺣﺎﻣﺪ ﺑﺎ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻣﺎ ﺍﺭﻣﯿﻦ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﺒﻞ ﻧﻤﯿﺰﻧﻪ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﺍﺯ ﭘﯿﺶ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻣﯿﺮﻡ ﺍﻭﻥ ﻭﺭ ﺭﺩﯾﻒ ﺍﻭﻝ ﺳﻬﯿﻠﻢ ﻣﯿﺎﺭﻡ ﺟﻠﻮ ﭘﻮﯾﺎ ﭘﻮﻻﺩﯼ ﻭﺗﺒﺮﯾﺰﯼ ﻫﻢ ﺍﻭﺭﺩﻡ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﺑﻮﺩﻡ ﺍﯾﻨﮑﺎﺭﻭ ﮐﻨﻡ ﺗﺎ ﻧﻈﻢ ﮐﻼﺱ ﺣﻔﻆ ﺷﻪ ﺍﮐﺒﺮﯼ ﻭﻋﺒﺪﺍﻟﻬﯽ ﺭﻭﺗﺤﺮﯾﻢ کردم

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

بچه ها ببخشیدا من جای کیاناز میگم : اینجا چت روم نیست ها پ.خ رو واسه این حرفا گذاشتن آقا علی می تونستی پست آخرو تو پ.خ هم بدی:D .
بچه ها آقای داداش نژاد معلمتون شده تا حالا؟چجوری درس میده؟ارزش داره بریم کلاسش؟

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از kOs@r_A :
بچه ها ببخشیدا من جای کیاناز میگم : اینجا چت روم نیست ها پ.خ رو واسه این حرفا گذاشتن آقا علی می تونستی پست آخرو تو پ.خ هم بدی:D .
بچه ها آقای داداش نژاد معلمتون شده تا حالا؟چجوری درس میده؟ارزش داره بریم کلاسش؟
آقای داداش نژاد از بهترین معلم های عربی..ما که میریم کلاسش شما هم برین ضرر نمیکنین :D

dokhtare tanha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب

بالاخره الان این معدل ما رو چجوری میخوان تو رتبمون تاثیر بدن ؟ خسته شدم اینقد حرفای الکی و متناقض شنیدم ! (:|
پ.ن :روشن سازی بی زحمت :D ;;)

+دوستان یه سوال : عایا شمس تبریزی پدر دارد ؟ ;;) (الف : بله ب: خیر ج: هردو گزینه صحیح است د:هیچکدام ) :-/
ببینین به فکر کنکورتونم ... واستون سوال تستی هم طرح میکنم . =)) =))

یه بنده خدایی تو کلاسمون گفت که منصور حلاج رو میسوزونن و خاکسترشو که ازش صدای انالحق بلند میشده تو یه شیشه میکنن و یه دختر این خاکسترو میخوره و شمس رو به دنیا میاره :O ( خواستن داستان عیسی (ع) رو به روش جدید شبیه سازی کنن لابد :)) )
عایا درست است ؟ عایا پس مادر بنده بیسواد است که میگوید شمس بسی پیش از منصور میزیسته است ؟ (بقیش با شما {-8 )

بدون شوخی : این درسته ؟ چرا یه معلم باید اینقدر ............... ؟ :| :| [-(

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

به نقل از ARAMESH...:) :
بالاخره الان این معدل ما رو چجوری میخوان تو رتبمون تاثیر بدن ؟ خسته شدم اینقد حرفای الکی و متناقض شنیدم ! (:|

+دوستان یه سوال : عایا شمس تبریزی پدر دارد ؟ ;;) (الف : بله ب: خیر ج: هردو گزینه صحیح است د:هیچکدام ) :-/

یه بنده خدایی تو کلاسمون گفت که منصور حلاج رو میسوزونن و خاکسترشو که ازش صدای انالحق بلند میشده تو یه شیشه میکنن و یه دختر این خاکسترو میخوره و شمس رو به دنیا میاره :O ( خواستن داستان عیسی (ع) رو به روش جدید شبیه سازی کنن لابد :)) )
عایا درست است ؟ عایا پس مادر بنده بیسواد است که میگوید شمس بسی پیش از منصور میزیسته است ؟ (بقیش با شما {-8 )

بدون شوخی : این درسته ؟ چرا یه معلم باید اینقدر ............... ؟ :| :| [-(
خخخخخ...
خدا رحم کنه به ایندگان
بعد وقتی از حضرت مریم تو کلاستون حرف میندازم خودتونو میزنید کوچه علی چپ
شایدم خواسته هوشتونو بسنجه.
این معلمه برامن فیلیمیه ها :D

a-sade

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
beheshti
شهر
miandoab
مدال المپیاد

به نقل از ARAMESH...:) :

بدون شوخی : این د رسته ؟ چرا یه معلم باید اینقدر ............... ؟ :| :| [-(
ﻭﺍﻻ ﺟﺰ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻧﺎﻡ ﭘﺪﺭﺵ ﻋﻠﯼ ﺑﻦ ﻣﻠﮏ ﺩﺍﺩﺗﺒﺮﯾﺰﯼ ﺑﻮﺩ ﭼﯿﺰﯼ ﺩﺭﻣﻮﺭﺩﺵ ﻧﯿﺴﺖ ﺣﺘﯽ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺷﻤﺲ ﺗﺒﺮﯾﺰﯼ ﺷﮏ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭﻣﯿﮕﻦ ﺍﻓﺴﺎﻧﻪﺍﯼ ﺑﯿﺶ ﻧﯿﺲ ...ﺭﺍﺳﺘﯽ ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺍﺯ ﮐﻞ ﮐﻨﮑﻮﺭﯼ ﻫﺎﯼ ﻧﻮﺩﻭﺳﻪ .ﮐﺪﻭﻡ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﻫﺎ ﻣﯿﺮﯾﺪ ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﮕﯿﻦ

بالا