• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ادامه تحصیل بعد از ازدواج

Ajax

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدقدوسی
شهر
قم
دانشگاه
علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : ادامه تحصیل بعد از ازدواج

ازدواج مانع نمیشه ولی اگه بچه بیاد باید قید درسو بزنی

foolproof

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
م.شیمی

اگه شعورمون به اینجا برسه که کلن تقسیم وظایف زندگی برای خانوادهایی که زن خانه دار یا شاغل دارن فرق میکنه خود به خود وقت برای ادامه تحصیل برای خانم ها بعد از ازدواج فراهم میشه

کمکم داره از خودم حرسم میگیره که همه پست هایی که میدم به مقوله فقدان فرهنگی بر میگرده و ما ایرانی ها چه ساده با نسبت دادن مشکلاتمون به فقدان فرهنگ درست شونه از مسئولیت هامون خالی میکنیم

درسته که افراد خاصی وظیفه فرهنگ سازیو بر عهده دارن امه انصافن نمیشه منکر این فضیه شد که همه ما راس خودمون در برابر این فرهنگ مسئولست داریم و هر کدوممون اگه خودمون تو خونوادهامون پیادش کنیم کم کم همه جامعه را شامل میشه

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

بــه نظـ-ر من اول باید درسو تموم کرد و بعد به دنبال این چیزا بود
منتهی بعضیا دوس دارن اینجوری باشن این دیگه بستگی به فرد داره
ولی ادامه تحصیل و درس خوندن یه چیز دیگس شما از 7 سالگی رفتی مدرسه بعد یهو وسط مدرسه ازدواج کنی اونوخ با توجه به کار خونه و {شایدم بچه}از تموم درسات عقب میفتی....

baroon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
یه زمانی فرزانگان تهران بودم!
شهر
تهران
دانشگاه
ولیعصر
رشته دانشگاه
معماری

به نقل از کــآزِت :
بــه نظـ-ر من اول باید درسو تموم کرد و بعد به دنبال این چیزا بود
منتهی بعضیا دوس دارن اینجوری باشن این دیگه بستگی به فرد داره
ولی ادامه تحصیل و درس خوندن یه چیز دیگس شما از 7 سالگی رفتی مدرسه بعد یهو وسط مدرسه ازدواج کنی اونوخ با توجه به کار خونه و {شایدم بچه}از تموم درسات عقب میفتی....
این طوری نیس.بستگی به خودت داره.من خرداد دانشگاهم تموم شد بلافاصله کنکور دادم رتبه م شد 150 نسبت به هم دانشگاهی های مجردم هم اصلا وضعیت بدتری نداشتم خیلیا از من بدتر شدن و تو جای خودم خیلی خوب بود.با این که اول ازدواجم بود اما چیزی از درسم کم نشد.من اولین ترم بعد از ازدواجم بالاترین معدل کل دوران تحصیلم شد.همه اینا بستگی به خود ادم و همسرش داره البته.با یکم برنامه ریزی میشه درسو زندگی رو همزمان به نحو احسن پیشبرد

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی

یکی بخواد درس بخونه یا هرکاری انجام بده فرقی نداره فقط کافیه بخواد و بخودش اطمینان داشته باشه شرایط نمیتونه جلوشو بگیره :>
شاید با ازدواج کردن اوضا سختتر بشه ولی غیرممکن که نمیشه :)
درسته بستگی به همسر ادمم داره ولی اگه اون حمایت کنه فقط کمتراذیت میشی همین :-"
اینایی که ازدواج میکنن بعد قید درسو میزنن که نمیشه واینا یا دنبال بهونن یا نمیخوان بخودشون سختی بدن (;
البته یه بعضی موارد خیلی 1%هم هس که واقعا شرایط خ بده که انموقع طرف قید درسو بزنه عب نداره :|

بالا