سمپادی های بناب

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سمپادی های بناب

سلام رفقای عزیز :D

خوفین؟؟ چه خبر؟؟ امروز بعد مدت ها حس میکنم حس سرخوشی بهم دست داده :D بخاطر این سرخوشی همه پستای این صفحه لایک شد :D

بچه ها دعام کنیدا!!! از هر لحاظ@ مخصوصا کنکور! من لب مرزم دعا کنید دندان شم! انتخاب رشتم جوریه که از دندان تبریز رد شد میره رو پزشکیا :D

شدیدا به دعا نیازمندم!

قربون همتون! فعلا سمپادی بناب هستم(هنوز پروندمو نگرفتم) نامردی نکنید >:D<

پ.ن: راستی خانوم دکتر یه نظر سنجی میشه بزاری اینو: کی میتونه تو یه وبلاگ گروهی همکاری کنه! این وبلاگ قراره شامل بچه های طباطبایی و فرزانگان باشه شامل بخش های مختلف از جمله اخبار و مطالب علمی و دانستنی ها و سرگرمی و ...

م با بچه های کنکوری سال قبل داشتیم که چون زیاد وقت نبود ادامه ندادیم ولی تصمیم داریم امسال بزاریم! و چون هرکی یه رشته ای میره میتونه وبلاگ جامعی باشه

از مدرسه هاتونم ببینید هرکی موافق بود اینجا بود! (در هر صورت ما اینو میزنیم! فقط میخوایم ببینیم چند نفر هستن)
مرسی

• لایک
امتیازات: glad

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از X R@y :
پ.ن: راستی خانوم دکتر یه نظر سنجی میشه بزاری اینو: کی میتونه تو یه وبلاگ گروهی همکاری کنه! این وبلاگ قراره شامل بچه های طباطبایی و فرزانگان باشه شامل بخش های مختلف از جمله اخبار و مطالب علمی و دانستنی ها و سرگرمی و ...

م با بچه های کنکوری سال قبل داشتیم که چون زیاد وقت نبود ادامه ندادیم ولی تصمیم داریم امسال بزاریم! و چون هرکی یه رشته ای میره میتونه وبلاگ جامعی باشه

از مدرسه هاتونم ببینید هرکی موافق بود اینجا بود! (در هر صورت ما اینو میزنیم! فقط میخوایم ببینیم چند نفر هستن)
مرسی
سامعلیک !

این جریان فقط برا فارغ التحصیلاس دیگه ؟

انشالا موفق باشین.

بچه ها توجه مینمویین تقریبا 80 درصد پستای این صفحه اسپم حساب میشه !؟ :D ( ماموران مخفی پلیس گولی !!! :)) )

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از EnGiNeEr AvA :
سامعلیک !

این جریان فقط برا فارغ التحصیلاس دیگه ؟

انشالا موفق باشین.

بچه ها توجه مینمویین تقریبا 80 درصد پستای این صفحه اسپم حساب میشه !؟ :D ( ماموران مخفی پلیس گولی !!! :)) )

نه برای همه هست :D فقط فارغ التحصیل نیست :D

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از X R@y :
همه فک کنم دیگه یا سفر هستن یا خرید که دیگه وقت نمیکنن اینجا بیان
آره چه ذوقی هم دارن!
هر روز که به مهر نزدیک تر میشه افسردگی من بیشتر میشه :rolleyes: L-: L-:

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از -mina- :
آره چه ذوقی هم دارن!
هر روز که به مهر نزدیک تر میشه افسردگی من بیشتر میشه :rolleyes: L-: L-:

مشکل اینه من نمیدونم الان چه حالی باید داشته باشم! ترس؟ استرس؟ خوشحال؟ ناراحت؟

• شروع کننده موضوع

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

آقا من که عاشق مهر امسالم
یه سال جدید دیگه
یه شور جدید
گام اول برای پزشکی و دندان و دارو و هر چاخان دیگه از این دسته :D که هیچ ربطی به من یکی نداره ... :D :D
و خیلی کارای جدید که تازه باید یه ربطی به من پیدا کنن

یه سوتی خوندم ترکیدم دیگه حرفام یادم رفت =)) =))

حالا فهلا اینجام :)

• لایک
امتیازات: X R@y

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از senator-sh :
من هر روز اينجاما ولي آخه چي بگم مثلا؟؟!!!بعد من امسال خيلي بي حسم!!!كلا هيچ حسي ندارم نسبت به باز شدن مدرسه ها.البته تقريبا خوبه ها.ديگه مجبور نيستم صبح تا شب بشينم پاي اين كامپيوتر.حالم ديگه داره بهم ميخوره.
شما هم مينا خانوم الكي جو نده!!خوبه حالا ميشناسيمت.خودت هم تو بعضي تاپيكا لو دادي كه در طول سال چقد درس ميخوني،پس الكي نگو افسرده ميشم!!
يه سوالي كه تو ذهن من هس اينه كه بچه مدرسه اي ها(مثلا ماها ديگه!)وقتي مدرسه ميخواد وا شه ميرن كيف و دفتر و جامدادي( =)))و اينا ميگيرن،بعد آدم وقتي ميخواد بره دانشگاه مثلا چيا ميگيره؟اصلا اين سواله كلا برام!!!مثلا فك كن طرف بره يه بسته مداد رنگي،يه جامدادي عروسكي،و...بگيره =)) =)) =))
جدا وقتي ميرن دانشگاه چيا ميگرن اقاي دكتر؟
سناتور من قبلا ها خرید مفسلی (مفصل کدومش درسته ؟؟؟)میکردم واسه باز شدن مدرسه ها
ولی امسال هیچ چی نخریدم .حتی کتابام رو هم جلد نکردم.
یعنی حال وحوصله ی جلد کردن کتبا وخرید رفتن رو ندارم.
دعا کنید داییم قبول کنه کتابام رو جلد بگیره.

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از -mina- :
سناتور من قبلا ها خرید مفسلی (مفصل کدومش درسته ؟؟؟)میکردم واسه باز شدن مدرسه ها
ولی امسال هیچ چی نخریدم .حتی کتابام رو هم جلد نکردم.
یعنی حال وحوصله ی جلد کردن کتبا وخرید رفتن رو ندارم.
دعا کنید داییم قبول کنه کتابام رو جلد بگیره.

مفصل! :D

حالا که فک میکنم میبینم دیگه داره دیر میشه واسه خرید! (منم هیچی نخریدم :-?)

یادش بخیر! کتاب جلد میگرفتیم(اخرش یاد نگرفتم بعد 12 سال یک کتاب رو بدون اشکال جلد بگیرم!!! یکی رو میگفرتم بعد داداشم یا بابام میدید چه افتضاحه میگفتن بیار و مثلا میخواستن یاد بدن من انقد میپیچوندم تا اخرش خودشون همه رو جلد میگفتن! 8-> 8-> )
هی دنیاااااااااا!(در حال حس گرفتن و جوگیر شدن) چقد زود گذشت! پیر شدیم :D

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از X R@y :
مفصل! :D

حالا که فک میکنم میبینم دیگه داره دیر میشه واسه خرید! (منم هیچی نخریدم :-?)

یادش بخیر! کتاب جلد میگرفتیم(اخرش یاد نگرفتم بعد 12 سال یک کتاب رو بدون اشکال جلد بگیرم!!! یکی رو میگفرتم بعد داداشم یا بابام میدید چه افتضاحه میگفتن بیار و مثلا میخواستن یاد بدن من انقد میپیچوندم تا اخرش خودشون همه رو جلد میگفتن! 8-> 8-> )
هی دنیاااااااااا!(در حال حس گرفتن و جوگیر شدن) چقد زود گذشت! پیر شدیم :D

من دو سه ساله همش میخوام خودم جلد کنم , ولی چون بابام میدونه آخرش خراب میکنم و باید بشینه همشو خودش از اول جلد کنه , میده بیرون جلد میکنن !! :D از این لحاظ من یکی راحتم . دیشبم رفتیم کلا دفتر و خودکار و مدادفشاری (اینش دیگه اصراف بود ! استثنا مال امسال من سالمه !! :D سناتور در جریانه ! برای توضیحات تکمیلی به ایشون مراجعه فرمائید !) اینارو خریدم و هیچی دیگه . همینطوری موندن یه گوشه !

من همچنان به فکر هر موردی هستم جز درس !

مهر هم برای من یکی بهترین ماه ساله ! فوق العاده ذوق مرگم توی این ماه ! البته به قول آقای رحیم زاده " به جز از " مهر سال پیش ... !

راستی بچه ها کامپیوتر من رسما بهم ریخته . یعنی بعد وارد کردن پسورد وارد دسکتاپ که میشم صفحه کلا سیاه میشه و بعدش فقط کیبرد مجازی و صفحه ی فیوریدم باز میشه وسلام ! یعنی الان که اینجام به لطف همون صفحه فیوریده ! کلا استارت و اینام ندارم ! از شانس من هیچ سی دی هم باز نمیکنه که خودم ویندوزو عوض کنم باید بدم بیرون در نتیجه یه چند روزی نیستم ! ( باشم هم وقت ندارم ... :-< )

+ داغونم ... داغون . :) ( لبخند نه , زهرخند ... )

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از EnGiNeEr AvA :
من دو سه ساله همش میخوام خودم جلد کنم , ولی چون بابام میدونه آخرش خراب میکنم و باید بشینه همشو خودش از اول جلد کنه , میده بیرون جلد میکنن !! :D از این لحاظ من یکی راحتم . دیشبم رفتیم کلا دفتر و خودکار و مدادفشاری (اینش دیگه اصراف بود ! استثنا مال امسال من سالمه !! :D سناتور در جریانه ! برای توضیحات تکمیلی به ایشون مراجعه فرمائید !) اینارو خریدم و هیچی دیگه . همینطوری موندن یه گوشه !

مهر هم برای من یکی بهترین ماه ساله ! فوق العاده ذوق مرگم توی این ماه ! البته به قول آقای رحیم زاده " به جز از " مهر سال پیش ... !

مدادفشاری گفتی یاد یه دوست افتادم!! من یه همکلاسی خوب و ناز و تپل مپل عجبشیری داشتم که خیلی هم صمیمی بودیم! بحدی که حتی مشاوره هامون هم باهم میرفتیم. اون یه مدادفشاری داشت من خیلی دوس داشتم!! دید من خیلی خوشم میاد و شهر خودمون هم که نبود(کلا اینجا چی هست؟؟؟ :-?) و حتی تبریز هم نبود رفت واسم یکی خرید! اوایل تابستون پارسال! مدادفشاری مجهزی بود! من تمام ازمون هامو چه قلم چی چه .. رو فقط اونو میبردم! تا روز کنکور و کنکور سراسری و ازاد هارو هم فقط با اون زدم! تا الان هم نگهش داشتم!!! مشکلی که هست اینه که وسطای سال سر یه سوءتفاهم که همه خندشون میگیره قهر کردیم تا الان :(
اگه دوستای عجبشیری که اینجا هستن اونو دیدن سلام منو برسونن! (;

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

به نقل از senator-sh :
راستي آقاي دكتر نگفتين براي دانشگاه چيا ميگيرن؟(سوال پست قبليم).
يكي بگه ديگه!!

من بگم؟؟؟؟

کیف و کفش و واسه دخترا انواع و اقسام مانتو :D ( دلتون بسوزه شماها باید کل سال یه جور مانتو بپوشین!!!)
بعد واسه اکثر بچه های مهندسی لپ تاپ لازم میشه. خیلیاهم گوشیشونو ارتقا میدن
بعد یه دفتر میخریم و یه خودکار و مداد که سر کلاس بیکار نشینیم حداقل روز اول! :D
بعد یه عاااااااالم وسایل واسه اونایی که میرن خوابگاه( احتمالن یه چمدون بزرگ هم لازمشون شه)

ولی اینا همش واسه سال اوله. فک کنم بعدا هیچی لازم نشه!

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از senator-sh :
راستي آقاي دكتر نگفتين براي دانشگاه چيا ميگيرن؟(سوال پست قبليم).
يكي بگه ديگه!!

+آقاي دكتر شما معرفي كنين دوست عجبشيري تونو ما اگه ديديمشون حتما سلام ميرسونيم!چطور انتظار دارين نشناخته سلام برسونيم آخه!من عجبشيريم ها!!! :D

اخه ما یه دونه تپل مپل داشتیم :D مهدی.و

درمورد خرت و پرتای دانشگاه هم که لوازم دخترا رو خانوم مهندس زحمتشو کشید
ولی وسایل پسرا: :D

از لحاظ پوشاک که هرچی بگیریم کمه!
ولی درمورد بقیه مسائل! واسه خوابگاه که همه چی دارن! دمپایی که بچه ها میارن :D مسواکو اینارو نمیشه از مال بقیه استفاده کرد وگرنه ... :D
2 عدد حوله (یکی سر و صورت یکی ...) - 1 عدد مسواک (خمیردندان بچه ها میارن) - 1 عدد خودکار - چند عدد A4 (نبود هم تو کلاس میشه از دخترایی که دفتر میارن گرفت)

البته یکم با شوخی عجین شده ولی مال پسرا اکثرا اینجوری میشه! :D

همینا دیگه! :D یادم نمیاد

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

خانوم سناتور (وقتی میگم سناتور یاد خودم میفتم! nickname یاهوم senator bro هست) م.وطن زاده
حالا شناختی؟؟؟ :D

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از senator-sh :
بله ديگه!!كلا همه سناتورن!!! :D
بابا به جان خودم من شوخي كردم.من زياد بچه هاي علامه طباطبايي رو نميشناسم.غير از يكي دو نفري كه همشهري هستن و يه چن تا از المپيادياتون.اونم نه همشون.اين آقاي محترم هم با اينكه همشهري هستن بنده نميشناسمشون!!
در كل به قول يه نفر هدفم مزاح بود(حالا املاش درسته؟!!)!
فک کم درسته
بچه ها مدرسه ها باز شن شاخ درمیارین مخصوصا تجربیها
یه سری بچه های تجربی(منحای عجبشیری ها :-s :-< :-<)کل زیست رو خوندن که هیچ دارن المپیاد هم میخونن.
یکیشون سوالای المپیادو آورده بود آقای پاکروش اشکالاشو بگه.
بعد اینکه امسال قراره کلی بهمون خوش بگذره تا اون جایی که من خبر دارم معلمای جدید هیچ کدوم درسارو نمیپرسن یا امتحان نمیگیرن
تنها امتحاناشون خردادودی هستش.ما هم که اگه ازمون درس نپرسن درس نمیخونیم(منحای یه عده خرخون)
خلاصه قراره فضای دانشگاه رو قبل از دانشگاه تجربه کنیم
راستی بچه ها مانتو فرمهاتون رو گرفتین؟؟؟؟

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از senator-sh :
اصلا امكان نداره كه معلمي در طول سال امتحان نگيره.حالا شايد درس نپرسن ولي امتحانو حتما ميگيرن.

من مثال نقض دارم! استاد رحیم زاده :D اونم سال سوم دبیرستان از اول سال تا اواخر اردیبهشت امتحان نگرفت (جز نوبت اول) که اخرش خودمون گفتیم اقا بیا بگیر ببینیم چه خبره! که اونم وسطای امتحان گفت مستمر هاتونو دادم ورقه هارو نگه دارید فقط بخونید :D :))

ولی خدایی معلمیه تا نداره! اگه تو کلاسش شلوغی نشه و بزارین درسشو بده توپ میگه همه چیو! ولی امان از وقتی که ناراحت شه! :D

• لایک

hassan_m

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی بناب

به نقل از senator-sh :
خب به قول گفتني فرموده ي شما متين ولي صحبت اينجاست كه جناب آقاي رحيم زاده دبير ما نيستن.معلماي ما كلا همه از سيستمي كه من گفتم تقريبا پيروي ميكنن.مثلا معلم شيمي پارسالمون خانم معماري بودن كه كلا درس نميپرسيدن ولي امتحان ميگرفتن به جاش.
ماهم درس عین شما!! :D
مستر ابراهیم پور گفته جلسه اول امتحان تا اونجا که خوندیم (<

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

پست حرف بزنمو اینجا نوشتم بعد رفتم حرف بزن تا ویرایش کنم میبینم نیست رفتم پیج اصلی دیدم اینجا نوشتم :D
12 سال گذشت! دیپلم گرفتیم! کنکور دادیم! یه قدمی دکتر شدن هم هستیم ولی چی؟ اخرش خدا شفا نداد که نداد دیگه چیکار کنم... :D

(نخندین ا! در دیزی بازه حیا گربه کجا رفته)

خب بچه ها دیگه چه خبر؟؟؟(انقد خوشم میاد از این دیگه چه خبر! خوب به داد ادم میرسه) :D

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از senator-sh :
اصلا امكان نداره كه معلمي در طول سال امتحان نگيره.حالا شايد درس نپرسن
ازبچه ها تحقیق کردم .همینجوری که از آسمون نمیحرفم.
بچه ها میگن دبیر شیمیمون میاد 5دقیقه ای درسو میده ومیره امتحانو هم نمیگیره.
دبیر فیزیک هم از وقتی اومد کلاس شروع میکنه به گفتن تاریخچه ی اون مطلب (اتم در دوران صفویه)
دبیر زیستمون هم که تازه قراره بیاد بناب مطلب اضافه خیلی میگه واسه همین وقت امتحان وپرسش پیش نمیاد
دبیر ریاضی هم خانم یوسفی طول سال نمیاد وقت خانم یزدانی هم پر ه.آقای عبداللهی هم مدرسمون نمیاد آقای جلیل آذر هم معاون شده.
تاحالا که معلوم نبوده کی بیاد واسه ریاضیمون.(فقط تو درس ریاضی خوب بودیم اونم هم خدا رو شکر...)

بچه هاي تجربي هم آفرين بهشون!!!زحمت كشيدن!!!
[/quote]
آفرین بهشون؟؟؟ :-? :-?سناتور واقعا ازته دلت آفرین گفتی؟؟
+مينا خانوم پياز داغو زياد نكن هيچ وقت!!پياز داغ زيادي دهن آدمو ميسوزونه!!!!
[/quote]
پیاز داغشو زیاد نکردم اینا دقیقا همون حرفایی بودن که بچه های پیش گفتن بهم .

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از -mina- :
دبیر ریاضی هم خانم یوسفی طول سال نمیاد وقت خانم یزدانی هم پر ه.آقای عبداللهی هم مدرسمون نمیاد آقای جلیل آذر هم معاون شده.
تاحالا که معلوم نبوده کی بیاد واسه ریاضیمون.(فقط تو درس ریاضی خوب بودیم اونم هم خدا رو شکر...)
بابااااااااااااااا بچه ها بیخیال پیدا کردن معلم ریاضی حداقل تا 16 مهر بشین !!! بابا مسلمونا من تهران عروسی دعوتم خیلیم اضطراریه میخوامم که برم !! :D بذارین همین طوری طنگ خالی داشته باشیم دیگه !! :D :-"

الانم شدیدا سرما خوردم اصلن حوصله هیچیو ندارم ! کم دبیر پیدا کنین برامون ! ;))

مانتو ها هم عجیب باحال بود ! غیر از مورد مقنعه و زیر مقنعه که سرمم بره , خانم بابایی همون روز اول انضباطمو 0 هم بده ها از هیچ کدومشون استفاده نمیکنم . >:p اون چی بود دادن مثلا ؟؟ مقنعه من قد 3 نفر جای اضافی داره . مال همون پارسالمو برمیدارم . هد هم عمرا [-(

بحث ها هم جالب بود ! :D

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از senator-sh :
دبير رياضي پيدا شد ديگه!!بحث كردن واسه چيه ديگه؟الان من به تو پيام خصوصي بدم جواب ميدي؟سر درنميارم كامپيوترت خرابه بازم داري مياي اينجا پست ميدي!!!
بله جواب میدم !

خب ببین اینجوریه که نه استارت دارم نه چیزی فقط یه صفحه سیاه جلومه با یه صفحه Favorite که با اون تو کل کلم میگردم و میام نت !! :D

• لایک
بالا