• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

المپیک 2012 لندن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : المپیک 2012 لندن

به نقل از s.l.v.n :
آقا یکی بگه این چی میگه درست میگه یا نه
http://www.asriran.com/fa/news/226500

[-(
[-( [-( [-( [-( [-( [-(

به نقل از fateme.RMA :
رئيس فدراسيون جهاني کشتي، داوران ديدار سعيد عبدولي، فرنگي‌کار کشورمان را محروم کرد.

در ديدار مرحله يک‌چهارم نهايي وزن 66 کيلوگرم کشتي فرنگي، داور بلاروس که به عنوان داور وسط ديدار سعيد عبدولي و استيو گينو از فرانسه را قضاوت مي‌کرد با بي‌عدالتي حق نماينده کشورمان را پايمال کرد و در نهايت دست کشتي‌گير فرانسوي به عنوان فرد پيروز بالا رفت.

پس از اين موضوع که با اعتراض رسمي مسئولان ورزش کشورمان که در لندن حضور داشتند و اعتراضات خودجوش مردمي با ارسال ايميل‌هاي اعتراضي به رئيس فدراسيون جهاني کشتي و ساختن صفحات اعتراضي در فضاي مجازي همراه بود؛ مارتينتي، رئيس فيلا، رأي به محروميت داوران اين ديدار داد.

خوب آخه اين چه فايده اي واسه عبدولي بيچاره و ما ايرانيا داره؟؟!؟ خوب حالا محرومش كنن! چي ميشه مثلا؟!؟! مدال عبدولي برميگرده؟!؟!؟ واقعا متاسفم واسه فيلا!!! [-(

اتفاقا داور بازی بوکس مظاهری رو هم محروم کردن ....
ولی چه فایده .....
خب اون داوری که به نفع می گیره فکر اینجا ها رو می کنه و حتما سود بیشتری داره واسش که حتی محروم بشه ...

raman

Hatter
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران

ینـی گزارش ِ مسابقه حدادی عـالـی بود دیروز.از بیست باری که بصورت متوالی تصویر یه پرتابُ هـی تکرار کردن گزارشگره ده بارشُ گزارش کرد؛بعد به لبخند زدن ِ حدادی که میرسید میدید صحنه آشناس میگف البته این همون پرتاب بود مثکه. :))

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از s.l.v.n :

با ده درصد بینایی میشد دید که سعید هیچ خطایی نکرد..!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

میدونین من خودم بازی رو دیدم،خب به نظرم واضح بود که داور داره به نفع فرانسویه کار میکنه و خیلی درحقش نامردی شد
ولی کارشناس شبکه 3 یه مقدار بعدش گف درسته که به نظر میومد ناداوری شده ولی نشده و اینا
:-??
خب اونا کارشناسن بهتر از ما میفهمن ولی من واقعا چیزی ندیدم :-?? بعدم اگه این چیزایی که کارشناسا میگن خطاس،که اون فرانسویه بیشتر داش خطا میکرد،چرا به اون اخطار ندادن پس؟ :-?
به هرحال داوری این وزن خیلی عااااالی بوده و مجارها هم به داوری بازی فینال اعتراض داشتن و جالب تر از اون فرانسوی ها به داوری بازیشون با کره!!!( L-:)
رئیس فیلا هم گفته داوری بد بوده و فلان،بعد یکی نیس بگه شما چرا این داورای بد رو تایید کردین؟؟؟
+اون آلمانیه که طلای پرتاب دیسک رو برده بود،مدالشو گم کرده =)) البته بهش گفتن نگران نباشه بهش یه مدال طلای دیگه میدن

jzm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت _ مخازن هیدروکربوری
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ارنواز :
امشب خیلی خوب بود 8->
فقط احسان حیف شد نتونست طلا بگیره ، حقش بود ... تو این سال ها خیلی زحمت کشیده بود، انشاالله المپیک بعدی 8->

روز های آینده هم فکر کنم مدال های زیادی انتظار ایرانیا رو بکشه از جمله یوسف کرمی و محمد باقری معتمد تو تکواندو که خیلی امیدوارم بهشون 8->
و کشتی گیر های آزاد البته 8->

کلا امسال المپیک خیلی خوب بوده 8->
احسان اینی که گرفته رو از صد تا طلا ارزشش بیشتره همین پارسال اسفند تو یه برنامه ای احسانو دیدم مربیشو بهش پول نداده بودن قهر کرده بود رفته بود روسیه اینم بی مربی تمرین کرده اینجوری خداییش دمش گرم
+
بازی عبد ولی رو دیدم الان ندیده بودم قبلن احساس گریه حتی :(
فقط میتونم بگم که داورا باعث شدن ما دو تا مدال نکیریم اگه گیرشون بیارم از وسط به دو تکه متقارن تقسیمشون میکنم X-(

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

فرانسویه خودش گفته با همکاری داور رفتم مرحله بعد! :|

میگن احسان حدادی مربی نداشته. دمش گرم! ;;)

• لایک
امتیازات: NEO

ernst haeckel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بابــــــل
مدال المپیاد
اوایل نجوم بعدشم زیست شناسی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

سرقت مدال طلاي رقيب احسان حدادي :D

به نقل از روزنامه بيلد، شب گذشته و پس از برگزاري فينال پرتاب ديسک، مدال طلاي روبرت هارتينگ ساعاتي پس از برتري مقابل نماينده ايران، هنگام طي مسير با دوستانش در متروي لندن دزديده شد.

وي که پس از کسب قهرماني مي خواست همراه با دوستانش در کلوپي شبانه جشن بگيرد، مدال طلايش را از دست داد.
(اصن یدالله مدالو ازش گرفت! :D بی ادب ِ فاسق! شب ٍ احیایی رفته از این کلوپ کثافتیا! :D)

نکته عجيب در اين ميان سرقت ديگر وسايل وي همچون کفش، پيراهن ورزشي پاره‌اش و ... بود. او حتي آيدي کارت خود را که مشخص مي کرد يکي از ورزشکاران مستقر در دهکده بازي‌ها است را به اين خاطر از دست داد و مجبور شد ديشب را در مترو سپري کند.

اين چهره به خبرنگار نشريه فوق گفت شانس آورد که گذرنامه‌اش را به همراه داشته است. و گرنه معلوم نبود چگونه مي توانست به کشورش بازگردد.

هارتينگ افزود: براي دريافت کارت المثني ورود به دهکده بازي ها با وجود داشتن پاسپورتم چندين ساعت معطل شدم. در حاليکه با مدالم باعث خرسندي گروهي از هواداران شدم، اما تقريبا تمام وسايلم دزديده شد.

اين گزارش حاکي است وي مقارن ساعت 8:10 صبح چهارشنبه (امروز) توانست به محل سکونت خود بازگشته، بخوابد و استراحت کند.

او افزود: شب گذشته را در ايستگاه مترو، روي يک صندلي و روي يک تکه فرش سپري کردم.

گفتني است، اين اتفاق در حالي براي قهرمان ژرمن‌ها افتاد که شب گذشته پس از آنکه تنها بخاطر 9 سانتي متر پرتاب بيشتر نسبت به حدادي، پس از محرز شدن طلايش، همچون قهرمانان با شخصيت، عمل نکرد و ابتدا مقابل تماشاگران ايراني در ورزشگاه،‌ حرکات دور از شان يک قهرمان طلايي داشت و حتي لباس ورزشي خود را پاره نيز کرد.

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

حتما از خودتون پرسیدین که چرا دیشب مراسم اهدای مدال احسان حدادی پخش نشد ؟
اینطور که من شنیدم امشب ساعت 12 اهدا مداله

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 | آموزشگاه هنری میدیا
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

بسم الله...

بازی ِ روزبهانی کِی ه؟

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از آیدا-ق :
میدونین من خودم بازی رو دیدم،خب به نظرم واضح بود که داور داره به نفع فرانسویه کار میکنه و خیلی درحقش نامردی شد
ولی کارشناس شبکه 3 یه مقدار بعدش گف درسته که به نظر میومد ناداوری شده ولی نشده و اینا
خب اونا کارشناسن بهتر از ما میفهمن ولی من واقعا چیزی ندیدم :-?? بعدم اگه این چیزایی که کارشناسا میگن خطاس،که اون فرانسویه بیشتر داش خطا میکرد،چرا به اون اخطار ندادن پس؟ :-?
به هرحال داوری این وزن خیلی عااااالی بوده و مجارها هم به داوری بازی فینال اعتراض داشتن و جالب تر از اون فرانسوی ها به داوری بازیشون با کره!!!( L-:)
رئیس فیلا هم گفته داوری بد بوده و فلان،بعد یکی نیس بگه شما چرا این داورای بد رو تایید کردین؟؟؟
+اون آلمانیه که طلای پرتاب دیسک رو برده بود،مدالشو گم کرده =)) البته بهش گفتن نگران نباشه بهش یه مدال طلای دیگه میدن

اگه داورا به نفع نگرفتن پس چرا محرومشون کردن ....؟
در ضمن به نفع گیری هیچی وقتی به عبدولی اخطار می داد انگار می خواست بزنه بدولی رو ولی به فرانسوی اخطار می داد انگار نازش می کرد .....

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از بیلی بچه...! :
بسم الله...

بازی ِ روزبهانی کِی ه؟
دو و نیم بامداد.

S...4Rmahtab

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

به نقل از آیدا-ق :
+تو کودوم تنیس پرچم آمریکا موقع اهتزاز میفته؟من همه رو دیدم همچین چیزی نبود :-??
وقتی میخواستن مدال قسمت بانوان رو بدن!وسط مراسم پرچم کنده شد :D
به نقل از s.l.v.n :
اگه این درست بود داورا محروم نمیشدن
به امید موفقیت روزبهانی
فک کنین!دو ومیدانی نقره گرفت اگه بوکسم بگیره چی میشهــــــــ!فقط من نمیدونم چرا به کشتی آزاد بدبینم :-<

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

دو میدانی نقره گرف. :D

s.l.v.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
نقره زیست شناسی
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

قضیه چیه
ما که گیج شدیم :-\ :-\ :-\ :-\
بالاخره این داوره محروم شد یا نه
از فیسبوک آوردم
ساعاتی پیش گزارشی در ایران پخش شد، که براساس خبرگزاری فارس فدراسیون جهانی کشتی بخاطر پایمال کردن حق کشتی گیر کشورمان سعید عبدولی، "داوران دیدار" را از بازیهای المپیک لندن محروم کرده است! http://www.tabnak.ir/fa/news/263969/داوران-دیدار-سعید-عبدولی-محروم-شدند

در همان گزارش ادعا شده بود: "پس از این موضوع که با اعتراض رسمی مسئولان ورزش کشورمان که در لندن حضور داشتند و اعتراضات خودجوش مردمی با ارسال ایمیل‌های اعتراضی به رئیس فدراسیون جهانی کشتی و ساختن صفحات اعتراضی در فضای مجازی همراه بود؛ مارتینتی، رئیس فیلا، رأی به محرومیت داوران این دیدار داد."

این گزارش دروغ در پی گزارشی دیگری بود که بامداد امروز مدعی شد: "وزیر ورزش و جوانان با تنظیم نامه‌ای به فدراسیون جهانی کشتی اعتراض خود را اعلام کرد." http://khabarfarsi.com/ext/3135192

پس از انتشار آن "آیت الله بی بی سی" هم دروغ‌ آنان را تکرار کرد:
http://www.bbc.co.uk/persian/sport/2012/08/120807_l56_saeed_abdevali_reaction.shtml

باری، با آگاهی از پیشینه ی نظام اهرمنی و درغگویی "مردان خدا" و "بی بی سی" اینرا باور نکرده و پس از تماس اینجانب با رئیس هیئت داوران فدراسیون مذکور، آقای 'رافائل مارتینیتی'، این گزارش را دروغ خوانده و گفت: آقای 'برل" داور بلاروسی را نه محروم و تنبیه کرده است!

وی نیز در ایمیل خود اعلام کرد که فدراسیون کشتی ایران نه تنها شکست سعید عبد ولی را پذیرفته، بلکه هیچ شکایتی هم نکرده است!

این نظام ضد ایرانی آن اندازه مردم ایران را خوار و نادان میشمارد، که بخود اجازه میدهد با چنین گستاخی دروغی اینچنین بسازد و آنان را فریب دهد! آخر تا به کی دروغ و دروغگویی، تا به کی دورویی و فریبکاری؟ از امام در ماه و آزادی و نفت و مسکن رایگانتان دروغ، تا به این دروغ امروز و بازی کردن با احساسات پاک مردم!

لعنت برآنانی که شماها را ۳۳ سال پیش برسرکار آورده و تا بامروز برسرکار نگهداشته اند، که خون ایرانی را در شیشه و با احساسات مردم اینگونه بازی کنید!

تصویر ایمیل آقای رافائل مارتینتی
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=377832695619192&set=a.358052250930570.82686.357882747614187

ایمیل ها برای تماس با فیلا و آقای مارتینتی:
[email protected]
[email protected]

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از alex delpiero :
اگه داورا به نفع نگرفتن پس چرا محرومشون کردن ....؟
در ضمن به نفع گیری هیچی وقتی به عبدولی اخطار می داد انگار می خواست بزنه بدولی رو ولی به فرانسوی اخطار می داد انگار نازش می کرد .....
من نمیگم نگرفتن،کارشناسا میگن :-?? اونم نمیدونم والا!
آره :|
به نقل از mДhtДb :
وقتی میخواستن مدال قسمت بانوان رو بدن!وسط مراسم پرچم کنده شد :Dاگه این درست بود داورا محروم نمیشدن
به امید موفقیت روزبهانی
فک کنین!دو ومیدانی نقره گرفت اگه بوکسم بگیره چی میشهــــــــ!فقط من نمیدونم چرا به کشتی آزاد بدبینم :-<
دوبل؟ یا انفرادی؟
چون دوبل رو ندیدم استثنا"

میدونین رئیس فیلا اومد صحبت کرد گف تصمیم داورا کاملا درست بوده :O :-?? و اینکه خودش قبلا داور بوده(به گفته مجریه داور تراز اول و عالی و اینا)و گف من فیلمشو دیدم،کاملا درست بود کارش،اگه من هم بودم بعد از بازبینی فیلم همین امتیازات رو میدادم

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

در مورد کشتی آزاد بگم.

۵۵ کیلو، حسن رحیمی رُ داریم. که؛ نقره جوانان جهان، طلای جوانان جهان ۲۰۰۹، نفر سوم جهان ۲۰۱۱، قهرمان آسیا ۲۰۱۲. رُ داره. بازی‌ش هم جمعه‌ست.

۶۰ کیلو، مسعود اسماعیل پور رُ داریم. که؛ طلا و نقره آسیا و طلای جوانان جهان رُ داره. بازی‌ش هم شنبه‌ست.

۶۶ کیلو، مهدی تقوی رُ داریم. که؛ قهرمان بزرگسالان ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱، نایب قهرمان بازیهای آسیایی گوانگجو ِ، و دو تا هم طلای جوانان جهان رُ داره. بازی‌ش هم یک‌شنبه‌ست. این که طلاست. 8-> :-"

۷۴ کیلو، صادق گودرزی رُ داریم. که؛ دو مدال نقره جهان ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱، طلای بازیهای آسیایی گوانگجو و نقره جوانان جهان رُ داره. بازی این‌هم جمعه‌ست.

۸۴ کیلو، احسان لشکری رُ داریم. که؛ سه مدال طلای بزرگسالان آسیا رُ داره. بازی‌ این‌هم شنبه‌ست.

۹۶ کیلو، رضا یزدانی رُ داریم. که؛ برنز جهان ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷، طلای ۲۰۱۱ جهان، طلای ۲۰۰۶ . ۲۰۱۰ آسیا رُ داره. بازی این‌هم یک‌شنبه‌ست. اینم طلاست. 8->

و ۱۲۰ کیلو، کمیل قاسمی رُ داریم. که؛ دوتا طلای جوانان آسیا و دوتا برنز جوانان جهان و یه نقره بزرگسالان آسیا رُ داریم. بازی‌ این‌هم شنبه‌ست.

[اصلاً من به همشون امید دارم. 8-> :-" ] :-?

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از فهــیم :
فرانسویه خودش گفته با همکاری داور رفتم مرحله بعد! :|

میگن احسان حدادی مربی نداشته. دمش گرم! ;;)
چی میگین؟!مربی روس داشته که واسه یه سالش 900هزار دلار میدادن!یه مربی پیری بود که احسان میگفت که مثل پدرشه..

s.l.v.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
نقره زیست شناسی
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

آقا چی شد بالاخره محروم شده یا نه

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از #Alireza# :
چی میگین؟!مربی روس داشته که واسه یه سالش 900هزار دلار میدادن!یه مربی پیری بود که احسان میگفت که مثل پدرشه..
یه زمان داشته ولی نمیدونم چی میشه میره :|
توی گوانگجو هم که بود گف مربی نداره

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
کرج
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از #Alireza# :

خود والدینش توی تلویزیون گفتن .....
اینطور که گفته شده به دلیل مشکلاتی که مربیه با فدراسیون (یا حالا کلا مسئولان) پیدا می کنه برمی گرده کشورش و چند ماه آخر رو بدون مربی بوده احسان ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا