• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آیا برم آیا نرم ؟؟؟؟؟

• شروع کننده موضوع

zohreh.sh74

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
.....الا ماشاالله
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
هوشبری
سلام به دوستای گلم
راستش یه چند وقتیه که به خودم اومدم و دارم درک می کنم که ناسلامتی دوسال دیگه کنکور دارم و اصلا عین خیالم نیست.
راستش من هیچ وقت مثل این یکی دو ماه ، فکرم به درس مشغول نبوده و به درس توجهی نشون نمی دادم ، البته نمی خوام بگم درس نمی خوندم ، اونقدر که باید به کنکور فکر نمی کردم و کنکوری نمی خوندم .
تابستون امسال تصمیم گرفتم واقعا بشینم بخونم ، کم کم شروع کردم و دارم درسای سال دومم رو دوره می کنم.
تصمیم داشتم از مهر امسال برم کانون و سال بعد هم کلاسای کنکور و این جور چیزا..........
ولی راستش دارم گیج می شم
بعضی از معلما می گن کانون خیلی عالیه و بچه ی ما که رتبش شده 15 به خاطر حمایت های کانون بوده ، و بعضی از دبیرا می گن این کلاسا به درد نخورن و هیچ بار علمیه جدیدی به ادم اضافه نمی کنن و می خوان از بی سوادی مردم پول دربیارن.
امروز از کانون باهام تماس گرفتن و گفتن باید از همین تابستون شروع کنی و بیای کانون ثبت نام کنی و کلی تبلیغ کرد.
راستش من یکی که در موندم آیا برم یا آیا نرم؟ :-??
از یه طرف می ترسم با رفتنم وقت وقتم رو تلف کرده باشم و برام هیچ سودی نداشته باشه و در آخر هم با هزار بدبختی یه رتبه بیارم ، به نام کانون تموم شه و تلاشای خودم بشه کشک. :-w
از یه طرف می گم شاید این کلاسا واقعا مفید باشه و من با نرفتنم ضرر کنم. :(
حالا شما راهنماییم کنید که من واقعا چی کار کنم برا کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟ :-??

vahidpro

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مهر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : آیا برم آیا نرم ؟؟؟؟؟

به نظر من با توجه به اینکه تازه شروع به درس خوندن کردین تابستون کانون برین بد نباشه چون اولا باعث میشه پایبند به درس خوندن طبق برنامه بشین دوما قلق آزمون و تست و کنکور و ... دستتن بیاد. علاوه بر اون میتونین مهر ماه رو با آمادگی بهتری شروع کنین. اینم بگم که صرفا کانون رفتن باعث موفقیت شما نمیشه بلکه درس خوندن شما بیشتر مهمه و البته اگه خیلی خوب درس بخونین و کانون هم برین واقعا میترکونین!! در مورد کلاسای کنکور هم بگم اگه پایه درسیتون خوبه لارم نیست. چون همه ی نکاتی که تو این کلاسا گفته میشه تو کتابای آموزش و تست موجوده.
در نهایت اینو بگم که تو این تابستون سعی کنین با تست زدن تا حد مرگ(!!!) سرعتتون رو خیلی افزایش بدین
موفق باشین

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

منم با نظر vahidpro موافقم! ولی اگه واقعا خیالت راحت نمیشه بگو آزمایشی یک جلسه میری از هرکدوم! اونوقت میتونی تصمیم بگیری که آیا بری یا آیا نری (;

موفق باشی

• شروع کننده موضوع

zohreh.sh74

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
.....الا ماشاالله
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
هوشبری

با تشکر از شما دوستان :)
با پرس و جو هایی که تا الان کردم و مشورت با مشاور و با نظرات دوستان به این نتیجه رسیدم که بهتره این تابستونو خودم به کوب بشینم بخونم و ان شاالله از مهر گزینه دو شرکت کنم . P:>
آخه شنیدم اکثر پشتیبانا ی کانون دانشجو هستند و خیلی هاشون رو بدون در نظر گرفتن رشتشون ، پشتیبان ما قرار می دن که هیچ تطابقی با رشته ی ما نداره ، مثلا رشته ی الهیات می شه پشتیبان رشته ی ریاضی فیزیک !!!!!!! :O
درباره ی آزمون هاشم شنیدم که بار علمیه زیادی نداره و زیاد به درد کنکور نمی خوره و فقط به آدم استرس وارد می شه . :-ss
اون قدر هم که به خونه زنگ می زنن که تمام آرامش روانی رو از ت گرفته می شه . #-o
این شد که تصمیم گرفتم تابستونو با کلاسای مدرسه و تلاش خودم سر کنم تا بعد تا مهر ببینیم چی می شه :D

بالا