• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوّمین پادکست موسیقی سمپادیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام
احتمالاً پادکست موسيقي رو همه تون ميشناسيد:
مجموعه ای هست از صدای سازهاتون، صدای خودتون(آواز) و حرف حساب های شما در مورد موسيقی!

اگه دوست داريد تو پادکست شرکت کنيد:

+کيفيت ضبط رو تا جايی که مي تونيد بالا ببريد.
+قبل از آماده کردن يه آهنگ، حتماً به من بگید چه آهنگي رو انتخاب کرديد که تو پادکست آهنگ تکراری نداشته باشيم.
+اگه مي خوايد بخونيد، قطعه هايي رو انتخاب کنيد که ارزش موسيقيايی قابل قبولی داشته باشن.(از هر سبکی باشه قبوله)
+هر فرد حداکثر دو تا کار مي تونه بفرسته.(اين که يکيش تو پادکست باشه يا دوتاش، به حجم کارها بستگی داره)
+آهنگ ها يا صحبت هاتون حداکثر پنج دقيقه زمان داشته باشن.

فایل هاتون رو یه جا آپلود کنید و برام پ.خ کنید.
اگه سوالی هست همين جا بپرسيد.

mohamad.ahmadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان هاشمی نژاد ١
شهر
مشهد
پاسخ : دوّمین پادکست موسیقی سمپادیا

میتونیم در حد همون 3یا4 دقیقه صحبت کنیم...
از مشکلات یا درد دل یا یه سری چیزایی که میخوایم گفته بشه؟
مث صحبتی که آقای gcd بعد از خانواده سمپادیا در یک فایل mp3 گذاشتن!

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از بی هویت :
میتونیم در حد همون 3یا4 دقیقه صحبت کنیم...
از مشکلات یا درد دل یا یه سری چیزایی که میخوایم گفته بشه؟
مث صحبتی که آقای gcd بعد از خانواده سمپادیا در یک فایل mp3 گذاشتن!
آره میشه. میتونی برای اطمینان متن حرفات رو برای نیمچه بفرستی.

fatima !!!!!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
پاسخ :دوّمین پادکست موسیقی سمپادیا

#-o میگم قابلمه هم ساز محسوب میشه ؟ :-" :))

بعد برای اون فایل درد و دل هم توضیح بدید . سلام علیکم میتونه باشه ؟ ;;)

PARIZADSIRJANI

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تبریز
شهر
تبریز

ترانه رو ببخشید باید خودمون بخونیم یا ترانه ی خواننده های دیگه باشه؟؟؟
آخه ما با چی صدامون رو ضبط کنیم که کیفیتش خوب باشه؟؟

nimche

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
مدال طلای بیست و ششمین دوره‌ی المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معماری و زبان و ادبی

به نقل از Limooo torsh :
بعد برای اون فایل درد و دل هم توضیح بدید . سلام علیکم میتونه باشه ؟ ;;)
فایل در و دل،باید ربطی به موسیقی داشته باشه و راجع به موسیقی باشه...چون پادکست،پادکست موسیقیه ناسلامتی.
به نقل از PARIZADSIRJANI :
ترانه رو ببخشید باید خودمون بخونیم یا ترانه ی خواننده های دیگه باشه؟؟؟
آخه ما با چی صدامون رو ضبط کنیم که کیفیتش خوب باشه؟؟
همه ی صداها باید کار خودتون باشه.
وسائل مختلفی هست.من خودم یه IC-Recorder دارم ازون استفاده میکنم.میشه با موبایل و اینا هم حتی خوب ضبط کرد...

nimche

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دینگ دانگ دونگ

دوستان،
وقت زیادی نمونده و چار پنج نفر فقط قطعاتشون رو "اعلام" کردن.
توقع داشتیم که وقتی اون بالا 27 نفر پسندیدن، خیلی بیشتر ازینها اعلام کرده باشن حداقل و حالا بعدا سر تحویل آهنگ کمکاری کنن!
دست بجنبونید.....
***اگر میخواهید مجری باشین هم از طریق پیام خصوصی اعلام آمادگی بکنین***

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از نیمچه :
دوستان،
وقت زیادی نمونده و چار پنج نفر فقط قطعاتشون رو "اعلام" کردن.
توقع داشتیم که وقتی اون بالا 27 نفر پسندیدن، خیلی بیشتر ازینها اعلام کرده باشن حداقل و حالا بعدا سر تحویل آهنگ کمکاری کنن!
دست بجنبونید.....
***اگر میخواهید مجری باشین هم از طریق پیام خصوصی اعلام آمادگی بکنین***
مهلت ارسال آثار رو تمدید کنید لطفا... ;;) حداقل تا پایان شهریور... :)

ینی هنوز مجری انتخاب نشده؟؟؟ :|

alireza007

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلے 10 (پاسداران)
شهر
طهران
مدال المپیاد
خدا عالمه!
دانشگاه
؟
رشته دانشگاه
؟

من صدام خوبه و یکی دو تا شعر هم گفتم ولی نفهمیدم این پادکست موسیقی رو چیجوری میسازید؟! چیجوری میشه دانلود کرد؟!

kia.celever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی ۳
شهر
تهران

نمی شه قطعه های "اعلام" شده رو بذارید پست اول تا بدونیم چیا تکراریَن؟

سمپادی_ss

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.

تمدید شه لطفا!
من تازه دیدم اینجارو! :-"

nimche

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

پیرو ِ استقبال سرد ملت موسیقایی، پادکست، پا در هوا میباشد.
اینگونه که از تابستانش پیداست، این سال چندان نکو نخواهد بود و پادکست می افتد برای نوروز.
:|

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از نیمچه :
پیرو ِ استقبال سرد ملت موسیقایی، پادکست، پا در هوا میباشد.
اینگونه که از تابستانش پیداست، این سال چندان نکو نخواهد بود و پادکست می افتد برای نوروز.
:|
نیما جون حیف سرم شلوغه مشغول کارایی هستم وگرنه حتما برات یک قطعه میفرستادم! :D (جون تو وقت ندارم وگرنه دریغ نمی کردم)

آقا راستی با موبایل به راحتی میشه ضبط کرد! مثلا من گوشیم n900 هست خیلی هم خوب ضبط میکنه! از رکورد کامپیوتر با میکروفون بهتره! =))

فقط باید ساکت باشه کامل دیگه! همین دیگه عرضی نیست! :D

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

:D

چرا میزنی حالا محسن! :|

باشه ببینم میرسم بدم بهش یا نه! :D

آقا لطفا بگید چند تا کار تا الآن دادن؟ باید حداقل چند تا باشه؟ حداکثر چقدر! :D

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من لینک پادکست قبلی رو براتون گذاشتم که برید ببینید چه جوریاست و حسرت های بچه ها رو ببینید از این که نبودن و خیلی ها هم بعد اون به من پ.خ دادن که "میشه ما الان واسه بعدی هم بفرستیم؟"
کار بفرستید دوستان و سخت نگیرید که حتماً چیز شاااخی بفرستید. تنبل هم نباشید.
به نظرم خوب شد که تا الان استقبال خوب نبوده. پادکست موسیقی اگه سالانه باشه کیفیتش خیلی بالاتر میره.
آهنگا هم امکان نداره اعلام شن. شما هرچی مد نظرتونه به نیما بگید. اون فقط بهتون میگه این آهنگ رو میتونید بردارید یا نه.
مجری پادکست هم کار سختی نداره که حتماً زود معلوم شه (;

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : ادعاهای شما و پادکست موسیقی!

به نقل از مُحسن :
ار این حرصم میگیره که وقتی پای ادعای نوازندگی و این ها که میرسه، تو همین تاپیکای نوازندکی انجمن موسیقی، ملت شروع میکنن بلغور کردن که آره من پیانو و کمانچه و ویلن و ... رو میزنم، پیش فلانی کار کردم، شهریه کلاسامم انقدره!

آدم یه نظر هم میده کم مونده از سر و کول آدم بالا برن، تاپیک پادکست قدیمی رو هم که نگاه میکنی، ملت همه حسرت خوردن که چرا زودتر نگفتید؟(پسرا)الان فصل امتحاناست، اوا!منم خیلی دلم میخواد(دخترا!).
آقایون و خانم های عزیز، الان تابستونه، وقت بیشترتون آزاده، این همه ادعاتون کجا رفته؟ استادان موسیقی مملکت، پیانیست های بزرگ، کسانی که موسیقی کلاسیک غرب و شرق رو تحلیل میکنید، بیاید وارد عرصه بشید دیگه، هنرتون رو نشون بدید. مدیر انجمنی که استاد سازهای بادی و غیر بادی هستی، کجایی؟ بیا مدیریت کن دیگه! مام یه کار از شما ببینیم! مدیر انجمنی هم شده باند بازی، فلانی با ما باش مدیر انجمنت میکنیم، اون بخش گزارش مدیر انجمن ها هم که پَر! به لطف بعضی مدیران اجرایی بی فکر.

شرمنده تند شد، باید خالی میشدم.

+36 نفری که لایک زدید.
آیا شما ادعایی از طرف نوازنده های سایت دیدید ؟ چرا فکر میکنید هر کس که شهریه ی کلاسش رو گفته مطمئنا خواسته جلب توجه کنه و ادعایی داشته باشه ؟! آیا شما وقت خالی همه ی کاربران رو چک کردید ؟ علتش رو میدونید که چرا بعضی ها نمیتونن کاری بفرستن ؟ جالبه. فکر نکنم این روشش باشه که کاربران رو جذب کنید به قطعه ضبط کردن و فرستادن.
درست نیست شما هر اعتراضی که دارید بخواید در قالب اعتراض به پادکست بیان کنید. این جا نه جای اعتراض به کار مدیران انجمن هست، نه جای اعتراض به مدیران اجرایی. لطفا هر مسئله ای رو به به مسئله ی دیگه ای ربط ندید.

در ضمن شما میتونید این جور فکر کنید که منی که تا یک هفته ی پیش مدیر اون بخش بودم به دلیل این که خودم فکر میکردم مدیر لایقی نیستم از مدیریت اون بخش استعفا دادم . بله ، میتونید این طور فکر کنید. و هیچ ادعایی نسبت به هیچ مسئله ای ندارم. مدیریتی هم اگر بوده مدیریت اون انجمن بوده و هیچ ربطی به این جا نداره. من به شخصه میتونم قطعه ای روبفرستم یا نفرستم. آیا این دلیل میشه که شما این جور صحبت کنید ؟

+ اون 38 نفری هم که در حال حاضر لایک کردن فکر نمیکنم منظورشون این بوده که بله ، من حتما قطعه ای می فرستم. صرفا موافقتشون رو طرح کلی پادکست رو اعلام کردن.

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از مـهـ شیـد . :
آیا شما ادعایی از طرف نوازنده های سایت دیدید ؟ چرا فکر میکنید هر کس که شهریه ی کلاسش رو گفته مطمئنا خواسته جلب توجه کنه و ادعایی داشته باشه ؟! آیا شما وقت خالی همه ی کاربران رو چک کردید ؟ علتش رو میدونید که چرا بعضی ها نمیتونن کاری بفرستن ؟ جالبه. فکر نکنم این روشش باشه که کاربران رو جذب کنید به قطعه ضبط کردن و فرستادن.
درست نیست شما هر اعتراضی که دارید بخواید در قالب اعتراض به پادکست بیان کنید. این جا نه جای اعتراض به کار مدیران انجمن هست، نه جای اعتراض به مدیران اجرایی. لطفا هر مسئله ای رو به به مسئله ی دیگه ای ربط ندید.

در ضمن شما میتونید این جور فکر کنید که منی که تا یک هفته ی پیش مدیر اون بخش بودم به دلیل این که خودم فکر میکردم مدیر لایقی نیستم از مدیریت اون بخش استعفا دادم . بله ، میتونید این طور فکر کنید. و هیچ ادعایی نسبت به هیچ مسئله ای ندارم. مدیریتی هم اگر بوده مدیریت اون انجمن بوده و هیچ ربطی به این جا نداره. من به شخصه میتونم قطعه ای روبفرستم یا نفرستم. آیا این دلیل میشه که شما این جور صحبت کنید ؟

+ اون 38 نفری هم که در حال حاضر لایک کردن فکر نمیکنم منظورشون این بوده که بله ، من حتما قطعه ای می فرستم. صرفا موافقتشون رو طرح کلی پادکست رو اعلام کردن.
اگه میتونید باید بفرستید... اگه نمیفرستید ینی نمیتونید... هنرمند محکوم به ارائه ی هنرشه... حکایت هنرمندی که هنرش رو ارائه نده حکایت همون عالم بی عمل و زنبور بی عسل و ایناس... اگه منم نتونم بفرستم کارمو ، رسما با اون چند هزار کاربر دیگه ای که در این پادکست شرکت نمی کنن از این لحاظ هیچ فرقی ندارم...
واسه پادکست قبلی من به شخصه نتونستم گروهو دور هم جمع کنم و مجبور شدم یه کار قدیمی تر (قبل از پادکست و این صحبتا) که با دوربین فیلم گرفته بودیم رو به فایل صوتی تبدیل کنمو واسه پادکست بفرستم... گرچه نه از کیفیت صدا راضی بودم و نه از اجرای خودمون ولی اگه صد بار دیگم تو اون موقعیت قرار میگرفتم بازم این کارو میفرستادم ، چون برام مهم نبود که کی چی میگه... دوس داشتم بهتر باشه ولی نشد... و اصلا از این بابت ناراحت نیستم چون بهترین کاری بود که میتونستم در اون زمان انجام بدم...
فک میکنم منظور محسن اون دسته از افرادی بودن که قبل از انتشار پادکست میان میگن حیف که سرم شلوغه و الا میترکوندم براتون... یا اون دسته از افرادی که بعد از انتشار پادکست میانو میگن چرا اطلاع رسانی نکردین ؟!؟ من خیلی دوس داشتم تو این پادکست شرکت کنم ، من فلان سازو میزنم و پیش فلان استاد کار میکنمو خدا تومن پول کلاسامه و عـَ اینجور داستانا... دیگه این چیزا گفتن نداره... اگه کسی از انتشار همچین پادکستی اطلاعی نداشته و همچنان میخواد شرکت کنه باید بیشتر حواسشو جمع کنه تا از قافله عقب نمونه... یا اگه کسی سرش شلوغه میتونه بره سلمونی و تا پادکست بعدی سرشو خلوت کنه...

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

این بحثا رو بیخیال بابا. تو پادکست هرکی دلش میخواد شرکت میکنه.
تاپیکی که محسن میگه رو هم به خاطر همین که هیچ فایده ای نداشت و معتبر نبود حذف کردیم. الان یه تاپیک نوازنده های سایت هست که 5 6 تا پست بیشتر نداره. در حالی که تاپیک قبلی بیست و خوردی صفحه پیش رفته بود :)
با این حال قرار نیست پادکست تبدیل بشه به جایی که معلوم شه کی چیکاره ست. تو جمع های دور همی هم خیی ها بلدن ساز بزنن و نمیزنن.
پادکست فقط فرصتیه که یه سرکی بکشی تو خلوت دوستات با سازشون. با 3 4 نفرم میشه جمعش کرد (;

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از میکا :
اگه میتونید باید بفرستید... اگه نمیفرستید ینی نمیتونید... هنرمند محکوم به ارائه ی هنرشه... حکایت هنرمندی که هنرش رو ارائه نده حکایت همون عالم بی عمل و زنبور بی عسل و ایناس... اگه منم نتونم بفرستم کارمو ، رسما با اون چند هزار کاربر دیگه ای که در این پادکست شرکت نمی کنن از این لحاظ هیچ فرقی ندارم...
جدا ؟! به طور مثال من ، اگر نفرستم ینی نمیتونم ؟! :-?
قبول دارم . هنرمند محکوم به ارائه ی هنرشه. ولی این مسئله ی دیگه ایه. این هنرمنده که تصمیم میگیره که چه موقعی و برای چه کسانی هنرش رو ارائه کنه.

به نقل از مُحسن :
قطعا وقت خالی شماها و سال پایینی ها و دانشگاهی ها از یه دانش آموز کنکوری مثل من که هم نوازندگی میکنه، هم طراحی چهره، هم هزار و یک برنامه دیگه بیشتر هست...باز هم کسی هست که منکر این باشه؟
حدس میزدم همچین جمله ای رو بشنوم. :) بله. شما درست میگید . هر چه قدر هم کسی کار داشته باشه به پای یک دانش آموز کنکوری نمیرسه.

به نقل از مُحسن :
آقایون و خانم های عزیز، الان تابستونه، وقت بیشترتون آزاده، این همه ادعاتون کجا رفته؟ استادان موسیقی مملکت، پیانیست های بزرگ، کسانی که موسیقی کلاسیک غرب و شرق رو تحلیل میکنید، بیاید وارد عرصه بشید دیگه، هنرتون رو نشون بدید.
به نقل از مُحسن :
من نمیخواستم کسی رو جذب کنم، انتقادمو کردم.
در جواب باید بگم که من با توجه به حرف های شما اشتباه برداشت کردم پس.

به نقل از مُحسن :
من با مدیریت شما کاری ندارم، من به الان نگاه میکنم، و انتقاد به این میکنم که بخش های تخصصی سایت باید دست فردی باشه که تخصصی تو اون زمینه داره، وگرنه که میشه مملکت خودمون! این تخصص هم از طریق شرکت تو اینجور جاها برای ما کاربران ثابت میشه!
اگه قراره چیزی ثابت بشه، چشم. منم قطعه ای رو میفرستم طی چند روز آینده.

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

صرفاً جهت یادآوری.
کنکوری ها هم در صحنه هستن. تنبلی نکنید. :D