• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات با PC

mr.plus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
پاسخ : خاطرات با PC

آقا یه بار یه فایلی که یادم نمیاد چی بود رو اشتباهی پاک کردم بعد یه نرم افزار ریکاوری نصب کردم از خواهرم پرسیدم گفت کدوم گزینه رو بزنم تو نرم افزار منم همون رو زدم اما پیداش نکرد بعد یه گزینه ی دیگه رو زدم سیستمم پرید {-8 {-8 {-8 {-8 {-8

fateme.n

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجفآباد
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
کامپیوتر

کامپیوتر رو ساعت 6 صبح خاموش کردم شب ساعت 12 رسیدم خونه دیدم هنوز روشنه فقط بخاطر اینتر یک اوکی. :O

asal far

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan5
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی

دیروز خونه تنها بودم با ایلیا یکی از نوه های خانواده که طبق معمول نشسته بود داش تو پذیرایی شبکه پویا نگاه میکرد منم که فرصت گیر اوارده بودم نشسته بودم خوشال خوشال پشت کامپیوتر که برم چرخی تو نت بزنمو ورزش3 وسمپادیاو اینا..........
یکی از صندلی های ناهار خوری رو برداشتم.صندلیش ازونایی بود که چوباش میرف تو هم چفت میشد یکم اقا این شل شده بود..........
هیچی اینو برداشتم و گذاشتم جلو کامپیوتر تو نت که چرخ میزدم خوشال خوشال اینطوری لق که میزد هی میرفتم جلو میومدم عقب به اصطلاح تلو تلو میزدم با این قیافه :) :)...........
اقا یهو این صندلیه درومد قشنگ پایه هاش شیکست یکیش رفت تو کمرم و..............
منم که در بهت بودم از یه طرف این میخه که سربالا بود زخم کرد از یه طرف حالت گریه برای این اتفاق از یه طرفم من وقتی پرت میشم و چیزیم میشه میخندم به جای گریه...........این دیوونه ها خنده و گریم قاطی شده بود :)) :)) :)) :)) :D :D :D :D
همون دراز کشیده میخواستم تو حرف بزن پست بدم راجب اینکه چطوری دارم با کیبورد الان کار میکنم اما لامصب نمیتونستم تکون بخورم :D
ایلی هم اینقد رفته بود تو فاز پویا که................
خلاصه بعد حدود 30 دقیقه دمر خوابدن مامیم رسید خونه بلندم کرد :D :D :D :D
خیلی بد بود جون تو................

hojjatele

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ندارم !
رشته دانشگاه
نرم

نصف شب اومدم لپ تاپ رو روشن کنم بذارم رو دانلود ، درش رو باز کردم دیدم گف تق! چی شد؟! اه! درش کنده شد! :D تبلیت شده دیگه!!! :D

Sahdis

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
:)مركز راهنمايي فرزانگان رشت
شهر
:)رشت

يه بار مامان و بابام در كمال آرامش خوابيده بودن...
من اينترنت وصل بودم كه رفتم تو يك وبلاگ....
اسپيكر هم باز بود و يهويي يه آهنگ بلندي پخش شد كه مامان و بابام از خواب پريدن X_X #-o
آخه چرا وبلاگ آهنگ داشت :-w

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

لپتاپ جلوم بود و داشتم موزیک ویدیو نگا می کردم هم زمان هم داشتم با چسب کاغذ میچسبوندم به هم!
بعد چشمم به موزیک ویدیوهه بود حواسم پرت شد چسبو زیادی فشار دادم، چشمتون روز بد نبینه چسب ریخت رو کیبورد :-ss X_X

ben

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
دارو سازی

دو سال پیش کامپیوترمون یه مشکلی داشت که هر میخواستم برم تو اینترنت باید سیم تلفنرو از پریز میکشیدم دوباره میزدم به پریز. یه روز با دقت تمام اومدم سیمو از پریز کشیدمو زدمش به پریز برق. :Dحالا هرکار میکنم نمیتونم برم تو اینترنت. ~X(یهو دیدم از سیستم داره دود بلند میشه جیغ کشیدم بعد رفتم کلا برق ساختمونو قطع کردم. :D

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

آقا یه مدتی میشه من که کیس رو از پشت خاموش میکنم ، موقع باز کردن یه صدای گوش خراشی میده ، بیا و ببین !

بعد من چند وقت پیش روشنش کردم ، این صدای نا هنجار بازم اومد ! اولش کاری نداشتم ولی دیدم بابام خوابه این صداش اذیتش میکنه ، اومدم صداشو قطع کنم ، یکی محکم کوبیدم رو کیس بلکه صداش قطع شه ، یه صدای بدتری از این ضربه من تولید شد بابام یه ضرب از خواب پاشد !!! :)) خواستم چشمشو درست کنم ، زدم ابروشو هم خراب کردم ! :D

A.maede

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی ایلام
رشته دانشگاه
پزشکی

چند سال پیش یه دفعه اومدم کامپیوتر رو روشن کنم هر کار کردم روشن نشد هی شش ساعت باش ور رفتم صفحه سیاه بود اصلا انگار نه انگار!
خلاصه گفتم حتما یه بلایی سرش اومده,کلی هم بد و بیراه به خواهرم گفتم که حتما نو یه کاریش کردی,خلاصه همون موقع پسر خاله ام رسید بش گفتم بیا تو ببین چشه, اونم اومد کیس رو زد دید صفحه سیاهه,یه نگاه کرد دستش,رو بردسمت مانیتور دکمه رو زد.
صفحه روشن شد!
من داشتم آب میشدم!
X_X

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

منم 4 سال پیش بود (حدودا) ؛ کرمم گرفت رم PC رو باز کردم و وقتی خواستم دوباره وصلش کنیم به مادربرد چپی وصل کردم ( به صورت زوری :D)
بعد وقتی PC رو روشن کردم ؛ یهو دیدم یه بوی بدی از کیس خارج میشه و وقتی تحقیق کردم دیدم مادربرد خراب شده + رم سوخته :-"

Sahdis

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
:)مركز راهنمايي فرزانگان رشت
شهر
:)رشت

در اعماق بازي با كامپيوتر بودم كه مامانم گفت:
بسه ديگه چقدر بازي ميكني؟؟
بعد برق كامپيوتر رو قطع كرد :((
يني همه ي بازي اي كرده بودم رفت... :(

yasamin78

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin2
شهر
Isfahan

من که الان لپ تاپ خریدم ولی کامپیوتر قبلیمون با خط تلفن به اینترنت وصل میشد یه روز می خواسم به اینترنت وصل شم هرکاری کردم وصل نمیشد :-/ :-?
بعد مامانم اومد تو اتاق دیدم تلفن دستشه و داره خنده کنان با خالم میحرفه!
من: :O :O :-w
مامانم: :)) :-"

Forooz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
الآن دارم سعی می کنم واسه المپ pc بخونم!!!!
دانشگاه
تا ببینیم خدا چی میخواد...

یه بار مامیم گفت:این عکسایی که رو کامپیوتر هست مطمینی میمونن؟
منم گفتم:آره مطمینم!!!
2 ساعت نکشید که با گند کاری من ویندوز پرید و منم که همه ی عکسارو روی my document ریخته بودم...همش پاک شد...بعد تا شب همینجوری پند و فحش و نصیحت بود که رو سر من میریخت!!

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

يه بار واسه تحقيق ديني اومدم نت بعد ديگه چيشد كه شيطونه ما رو اغفال كرد رفتيم چت روم، بماند ! :D
خلاصه من تا وارد چت روم شدم، يهو صدا اهنگ بلند شد:اسمم داره يادم ميره... L-:
منم كه هميشه اسپيكرم روشن رو اخرين درجه يه متر و نيم پريدم هوا كه اخه خدايا اين ديگه چي بود؟! :O
حالا مامانم از تو سالن:جديدا ديني هم با موزيك همراه شده؟!؟ :-w

alireza007

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلے 10 (پاسداران)
شهر
طهران
مدال المپیاد
خدا عالمه!
دانشگاه
؟
رشته دانشگاه
؟

بدترین خاطرات من با کامپیوتر سر بازی های GTA رقم خورده!!!

zeynab75

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

بچه بودم میخواستم سیستمو خاموش کنم خعلی راحت دوشاخُ از برق میکشیدم :D ;))

بَد یه بار سوخت سیستم

یادش بخیر دورانِ جاهلیت :-<
+
اولین باری که نقاشی کشیدنُ یاد گرفتم(اول یا دوم دبستان بودم) کلّن شبانه روز نقاشی میکشیدم پای کامپیوتر

یه بار معلممون گفت نقاشی بکشین بیارین منم خعلی قشنگ تو کامپیوتر کشیدم
سر کلاس:
معلم: نقاشیت کو پس؟
-کشیدم دیگه تو کامپیوترمونه :-" :-" :-"

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

يه بار يه ليوان شربت خالي شد رو كيبورد، منم همرو انداختم گردنه داداشم، بعدشم كه برديمش واسه تعميرات، مَرده هي ميگفت يه چيز ِ چسبناك رو بُرد ِ كيبورد بوده و اينا...منم كه كلن خودمو زده بودم به كوچه علي چپ، هي ميگفتم چيز ِ چسبناك؟؟؟!!!نه...نه...! ^#^
هنوزم كه هنوزه كسي نفهميده كار ِ من بوده و اون چسبناكي ب خاطر ِ شربت ! :D

+بچه كه بودم وقتي ميخواستم كامپيوترو خاموش كنم، خيلي شيك و مجلسي دكمه on رو ميزدم ! :>

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

یه زمان یه ویروسی اومده بود نمی دونم شنیدید یا نه کظم غیظ (املاش نمی دونم درسته یا نه)
ویروسه رو یه اریانیه ساخته بود تا یه یک ماهی هم هیچ آنتی ویرسوی تشخیصش نمی داد ....(کسپر ، نود ، نورتون هیچی کلا همه چی رو امتحان کردیم ....)
آقا ما بی خبر فلشمون این ویروس رو داشت رفتم زدم به کامپیوتر مدرسه به سیستم مرکزی که لنه به همه ....
هیچی دیگه کلا سیستمای سایت مدرسه رو عوض کردن ویندوزاشو ....

در راستای گرفتن همین ویروس آنتی ویروسم کار نمی کرد و خب دیگه اینترنت و فلش ها پر ویروس .....
بعد از 6 ماه که بردم با کامپیوتر پسر خالم اسکن کردیم کاشف به عمل اومد 28000 تا ویروس گرفته بود..... ( البته حدودا 1500 نوع مختلف ویروس بود که کپی کرده بودن خودشونو همه جا .....!)

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
آقا ما واسه اینکه مهندس کامپیوتر بشیم خیلی تلاشها کردیم

مثلا اون اوایل که کامپیوتر خریدیم عید کلاس پنجمم بود، و کامپیوتر 1میلیون و 200 خریدیم. و قسطی هم خریدیم. اون زمانا کامپیوتر یه چیز کاملا گرون و لاکچری بودش. بعد ویندوز 98 روش نصب کرده بودیم و کامپیوتر ما خیلی خفن محسوب میشد. و من یکی از علایقم صرفه جویی در فضای هارد دیسک بود(هاردمون 32 گیگ بود کلا). فلذا من اون اوایل همش درایو C رو پاک میکردم چون یکسری فایل های زیادی اونجا بود که نمیدونستم چیه و اینارو برای کامپیوتر اضافی میدونستم:)) نتیجه اش رو هم خودتون میدونید دیگه! کامپیوتر دیگه بالا نمیادش و نصب مجدد ویندوز!

یادمه بابام اونموقع یه کارمند داشت مهندس کامپیوترشون بود. این بیچاره اینقدر اومده بود خونه ی ما ویندوز نصب کرده بود، دیگه از یه جایی به بعد هر روز زنگ میزد خونه ی ما میپرسید امروز بیام نصب کنم یا نه:)):)):)) من مثلا میگفتم نه امروز بالا میادش فردا دوباره زنگ بزن=))

پ ن: احمق عقلش نمیرسید یه بار به من بگه آقا با C کاری نداشته باش! که هر روز مجبور نشه پاشه بیاد ویندوز 98 نصب کنه(نصبش به همین سادگیا نبود اون ویندوز). شایدم از قصد میکرد خودشیرینی کنه واسه بابام!

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
یه زمان اول راهنمایی بودم فکر کنم، که پدیده ی اینترنت تازه تو ایران کشف شده بود. بعد من نمیدونستم چطور باید از اینترنت استفاده کرد(درواقع اصلا نمیدونستم کلا چیه اینترنت). بعد با پسرخالم رفتیم یه سی دی خریدیم آموزش اینترنت:)) و با کلی ذوق و شوق کانکشن ساختیم. بعد تازه فهمیدیم اینترنت نیاز به سیم داره. بعد فهمیدیم نیاز به کارت داره. خلاصه هر روز یه چیز تازه کشف کردیم تا بالاخره اینترنت رو تونستیم وصل کنیم.

و بعدا چه چیزایی تو اینترنت کشف کردیم که نگو و نپرس(فقط در همین حد بگم اون زمان فیلترینگ هنوز کشف نشده بود:)))

بالا