• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات متداول

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی
پاسخ : سوالات متداول

چرا وقتی پیغام خصوصی جدید میاد و ازم می پرسه که می‌خوای برات تو یه صفحه‌ی جدید بازش کنم و گزینه‌ی «آره» رو می‌زنم بازم نمیاره؟

مرورگری که شما استفاده می‌کنید، به طور خودکار اجازه نمی‌ده که پنجره‌ی جدید (New Tab) برای شما باز بشه. برای این که این پیغام براتون نشون داده نشه، برین به پیغام‌های خصوصی -> تنظیمات -> تغییر تنظیمات -> هنگام دریافت پیغام خصوصی جدید توسط پنجره جدید مرا باخبر کن رو غیرفعال کنید.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

چرا من توی بخش ارسال‌شده‌های پیغام خصوصیم چیزی ندارم و خالیه؟

برای این که پیغام ارسال‌شده‌ی شما ذخیره بشه، باید گزینه‌ی ذخیره یک کپی از نامه در لیست نامه های ارسال شده را تیک بزنید.

%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA_%DB%B4.png

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

چکار کنم که وقتی برام پیغام خصوصی میاد ، از سمپادیا برام ایمیل ارسال نشه ؟

برین به پیغام‌های خصوصی -> تنظیمات -> تغییر تنظیمات -> هنگام دریافت پیغام خصوصی جدید از طریق ایمیل به من خبر بده هرگز رو تیک بزنید.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

چی کار کنم که کسی نتونه بم پ.خ. بفرسته؟

برین به پیغام‌های خصوصی -> تنظیمات -> تغییر تنظیمات -> دریافت پیغام خصوصی از : تمام اعضا رو به مدیران تغییر بدین.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

ظرفیت صندوق پیغام‌های خصوصی چقدر است؟

ظرفیت پیغام‌های خصوصی برای کاربران و مدیران نامحدود است.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

مدیران سایت چه کسانی هستند؟ هر یک چه وظایف و اختیاراتی دارند؟

به طور کلی مدیران سایت به چند دسته‌ی مدیران کل، مدیران اجرایی، مدیران داخلی و مدیران انجمن‌ها تقسیم می‌شوند.

مدیران انجمن‌ها مسئول نظم دادن و تولید محتوا در انجمن‌های خود هستند. اختیارات مدیریتی مثل حذف و ویرایش پست در انجمن تحت مدیریت خود را دارند.
مدیران داخلی مسئولیت نظم دادن به فروم را برعهده دارند. اختیارات مدیریتی فروم مثل حذف و ویرایش پست، انتقال موضوع، ترکیب موضوع، ... را دارند.
مدیران اجرایی وظیفۀ تصمیم‌گیری دربارۀ مسائل فروم را برعهده دارند. ‌‌+ اختیارات مدیریتی و برخی اختیارات فنی فروم.
مدیران کل وظیفه‌ی تصمیم‌گیری درباره‌ی مسائل فروم را برعهده دارند. + اختیارات فنی و مدیریتی فروم.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

مدیران سایت چه طوری انتخاب میشن؟

مدیران سایت بر اساس شایستگی و لیاقت خود توسط مدیران بالاتر انتخاب می‌شوند.

مدیران انجمن‌ها توسط مدیران داخلی انتخاب می‌شوند. اگر می‌خواهید مدیر انجمنی شوید، می‌توانید در مدیرگزینی‌های دوره‌ای شرکت کنید.
مدیران داخلی توسط مدیران اجرایی و کل انتخاب می‌شوند. به همین ترتیب مدیران اجرایی توسط مدیران کل انتخاب می‌شوند.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

من چه طور میتونم مدیر انجمن بشم؟

اگر می‌خواهید مدیر انجمنی شوید، باید در مدیرگزینی‌های دوره‌ای که توسط مدیران داخلی برگزار می‌شوند شرکت کنید. داشتن فعالیت مفید در انجمن مورد نظرتان احتمال پذیرفته شدن شما را افزایش می‌دهد.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

من چه طور و کجا میتونم از عملکرد مدیران انتقاد کنم؟

اگر از عملکرد مدیری انتقادی دارید، ابتدا آن را از طریق پیغام خصوصی با مدیر در میان بگذارید. اگر مشکل شما رفع نشد، با یکی از مدیران داخلی صحبت کنید. انجمن‌های مختلف معمولاً تاپیکی برای انتقادات و پیشنهادها دارند که می‌توانید در نهایت انتقادتان را در این تاپیک مطرح کنید.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

کی تاپیک من رو قفل کرده؟ از کجا بفهمم؟

اگر تاپیک شما بدون ذکر دلیل قفل شده است، می‌توانید با استفاده از پیفام خصوصی از مدیر انجمن مربوطه دلیل قفل شدن تاپیکتان را بپرسید. اگر انجمن مدیر نداشت، از یکی از مدیران داخلی بپرسید.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

چرا تاپیک‌هایی که قراره حذف بشن اول قفل می‌شن و بعد از مدتی حذف می‌شن؟

اگر تاپیک‌ها بدون اطلاع‌رسانی قبلی حذف شوند، ممکن است فرد ایجاد‌کننده‌ی تاپیک یا سایر کاربران سردرگم شوند. به همین دلیل مدیر انجمن قبل از حذف تاپیک، آن را قفل می‌کند تا بحث ادامه پیدا نکند و کاربران هم متوجه شوند که قرار است تاپیک به زودی حذف شود.

بالا