• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روز آخر ... به پایان آمد این دفتر :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی
پاسخ : روز آخر ... به پایان آمد این دفتر :)

به نقل از 619 :
با سلام به پشتیبان های گرام! دو تا سوال میپرسم بلکه اینجا از سوت و کوری در بیاد B-)
* من تو درس زبان احساس نیاز می کنم! به نظرتون زبان دانشگاه اونطوری هست که بخواد ازیتمون کنه؟! به نظرتون میشه تو این مدت کاریش کرد؟ چه کتابی رو توصیه می کنین؟!
**کلا در مورد رشته تون اطلاعات بدین و از رشته تون دفاع کنید، لطفا"!

با توجه به اینکه هر دو تا سوالتون جاش اینجا نیست ، ولی من سوال اولتونو جواب میدم فقط ، چون سوال دومتون واقعن جای بحث واسه ی اینجا نیست :D :

ببینید ، دانشگاه جاییه که استاد از همون ترم اولش میتونه بهتون کتابی رو معرفی کنه که به زبان اصلیشه و انگلیسیه ... در نتیجه به این فک نمیکنه که شما ترم اولید و ممکنه نتونید بکشید و این حرفا ... ولی خب ، توی این ترمای اول هم نمیان یه کتاب خیلی خیلی سخت زبان اصلی رو معرفی کنن ... پس باید تا یه حدیی چیزی از ترجمه بلد باشید ... از طرفی من جزو اون دانشجوهایی بودم که همون ترم اول ، از طرف یکی از اساتیدم معرفی شدم واسه انجام دادن پروژه ی دانشجویی ، و این کار واسه من با دست و پا زدن با سورس هایی همراه بود که از طرفی هم درجه ی سختیشون یکم بالا بود و هم من لازم داشتم به ترجمه ی اونا بپردازم و یکم بیشتر کار میبرد ازم ... پس لازمه که بتونید با ترجمه دست و پا نرم کنید ، از همین الان هم کار کنید روش ، چون وقت آزاد دارید .. در نتیجه توصیه ای که بهتون دارم ، از همین الان به فکر یه کلاس زبان خوب ، در جهتی باشید که بتونید بعد چند سال با توجه به علاقتون (و اگه میخواید اپلای کنید واسه یه کشور و اینکه اون کشور GRE میخواد یا TOEFL یا IELTS ) شما رو واسه چنین آزمونایی آماده کنه ... کتاب های داستان انگلیسی و فیلم های انگلیسی خیلی خیلی میتونن ترجمه ی شما رو قوی کنن ... نگران اینکه توی زبان دانشگاه گیر کنید و یا نه و اینها هم نباشید ، کسایی که یکم کار کنن روی زبان کم کم میفتن روی غلطک ... از طرفی شما حتی اگه زبان هم بلد نباشید الان ، ترم که شروع شه و اگه لازم داشته باشید کتاب زبان اصلی بخونید ، خودتون کم کم راه میفتید ... نگران نباشید ... ولی خب من توصیه امو کردم ...
فقط الان از رفتن به آموزشگاه کانون زبان (ILI) از نظر من خودداری کنید ، من خودم تا AD1 اونجا خوندم و کاملا با سیستمش آشنایی دارم ، الان به درد یه دانشجو نمیخوره که بره کانون زبان ... واقعن وقت گیریه محضه واسش ...

• لایک
امتیازات: MePeR

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

من با شجاعت کامل بررسی کردم از رو پاسخ نامه konkur.in خدا کنه سازمان سنجش پاسخ نامش تفاوت زیادی داشته باشه

s`dni

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

به نقل از :|.Mr :
دلشم بخواد :-" کاملا پر محتوا داریم حرف میزنیم :-" سایت بدون ما صفا نداره :-" خیلی خوبه که مدیرای انجمن با هامون راه میان :-" من کلا" می بالم :-" و خواهم بالید :-" به بقیه هم پیشنهاد میکنم تا میتونن به فضای این انجمن ببالن :-" چون اگه نبالن :-" میان در انجمن رو تخته می کنن :-" فرصت بالش ازشون گرفته میشه :-" کنکوری های 91 تا خود نتایج نهایی به پشتیبانی نیاز دارن :-"
عمل بالش انجام شد! :D فقط نمیشه اسم تاپیک رو عوض کرد ومثلن اون روز اخر رو از اولش برداشت! که کلا مرتبط بشه دیگه! :D

• شروع کننده موضوع

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از /////ده :
عمل بالش انجام شد! :D فقط نمیشه اسم تاپیک رو عوض کرد ومثلن اون روز اخر رو از اولش برداشت! که کلا مرتبط بشه دیگه! :D

شماها معرکه اید بخودا :-" :-" :-" :-"

;;) ;;) ;;) ;;) البته میشه ها ، فقط دیگه مطهری جدن منو از انجمن پرت میکنه بیرون :-" :-"

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

اسپم اصن یه حس دیگه داره 8-> الان فشار بعده کنکورِ نباید سخت بگیرین !

یه سوال کسی میدونه شریف یا دانشگاه تهران مثه سال پیش همایش انتخاب رشته دارن یا نه ؟

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها پاسخ نامه ی اولیه اومد!
من راضی

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

بررسی کردم
:-< ناامید شدم از زندگی
برق شریف نمیارم دیگه :-<
:-"

Farzaneh.B

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر / هندسه محاسب

من خیلی گند زدم...اوه اوه...
تو سالهای مختلف تخمین رتبه مو نگاه کردم..هر کدومش یه رتبه ای داد که من وقتی خودم شبیه سازیشون کرده بودم رتبه م نصف اونی شده بود که این میده..

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

دوستانی که چک کردین ، از نظر روحی زنده این الان؟ :D

________

من در مورد انتخاب رشته صمیمانه کمک میطلبم از کجا میشه اطلاعات خوب گرفت؟ از دانشجو ها بپرسیم؟ اگه بخوایم آینده شغلیشو اینا رو هم بدونیم چی؟ باز دانشجو ها؟

من یه سری توضیحات میخوام که مثلا فلان رشته درسایی که بیشتر توش میخونن چیه، روحیه و علاقمندی هایی که میطلبه چیه ( مهمترین سؤال من در حال حاضر همینه :D ) ، کارایی که بعدا میتونه با اون رشته بکنه، ...

• لایک
امتیازات: MePeR

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از پگاه :
من در مورد انتخاب رشته صمیمانه کمک میطلبم از کجا میشه اطلاعات خوب گرفت؟ از دانشجو ها بپرسیم؟ اگه بخوایم آینده شغلیشو اینا رو هم بدونیم چی؟ باز دانشجو ها؟

من یه سری توضیحات میخوام که مثلا فلان رشته درسایی که بیشتر توش میخونن چیه، روحیه و علاقمندی هایی که میطلبه چیه ( مهمترین سؤال من در حال حاضر همینه :D ) ، کارایی که بعدا میتونه با اون رشته بکنه، ...
مسگن کانون یه پکیج انتخاب رشته داره 35 هزار تومن

Farzaneh.B

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر / هندسه محاسب

یعنی در این حد آسون بود.که من با این درصدام رتبه م گند بشه...؟؟؟..دوستان دعا کنین من حد اقل صنعتی اصفهان بیارم...میبخشین که اسپم دادما..یه کم روحیم تحلیل رفته توانایی کنترل خودمو ندارم..

par.b

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان

شما چه فکری کردین رفتین کنکورتونو چک کردین :O :O :O کنکورو دادین تغییرش هم نمی تونین بدین پس برین تا وقتی جواباش میاد حال تابستونتونو ببرین :D :D :Dراستی من می خواستم برم راهنمایی رانندگی ثبت نام کنم مگه قیمتش چه قدره که همه میگن گرونه!!!!

• شروع کننده موضوع

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از ali 73 :
یه سوال کسی میدونه شریف یا دانشگاه تهران مثه سال پیش همایش انتخاب رشته دارن یا نه ؟

امروز بحث با بچه های رشته ی خودمون بود ، تا جایی که من فهمیدم شریف طبق سال پیش ، باز هم همایش داره ...
زمان دقیقشو بفهمم بهتون میگم

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

اخه واقن به چه امیدی رفتین صحیح کردین ؟؟ من که دارم از تابستون لذت میبرم فعلاً گور بابای کنکور کرده به خدا !
به نقل از Karo :
بررسی کردم
:-< ناامید شدم از زندگی
برق شریف نمیارم دیگه :-<
:-"
من که از برق شریف خوشم نمیاد :-"

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

من خیلی این جوریم :( :-<
بعده تموم شدن آزمون دوستم اون قدر خوش حال بود رفتم جاش گفتم دینیش سخت نبود برداشت گفت تموم کنکور 3 تا جمع بندی آخر گاج بود تموم درساش !! این پشتیبان گاج 100 بار گفت بیا من نرفتم :(

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

منم دیشب صحیح کردم,نمیخواستم صحیح کنم,ولی بدون اختیار رفتم تو سایت سنجش و... :-" :D
نسبتا راضی بودم,فقط مشکلم شیمیه(!!!) که نمیدونم چرا انقدر بی دقتی کردم و شده 69.54% :-??

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

سرشيمي من اعصابم داغون شد!
7تانزده!يعني چي؟؟
يعني خسته نباشم...76درصدزدم!
من حس ميکنم اين درصداکه گرفتم خيلي زيادي بود!يعني فک ميکنم جواب سوالايي ک دادم اشتباه ميومدتوذهنم!درصداموزيادي کرد!

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

به نقل از farzaneh.b :
من خیلی گند زدم...اوه اوه...
تو سالهای مختلف تخمین رتبه مو نگاه کردم..هر کدومش یه رتبه ای داد که من وقتی خودم شبیه سازیشون کرده بودم رتبه م نصف اونی شده بود که این میده..

من همین از کنکور رسیدم تخمین رتبه مو نگاه کردم، چون حدود درصدامو مطمئنم. مال منم دقیقا 2 برابر تخمین رتبه های جمع بندیم شد.
یعنی شریف و تهران، قسمت نشد ببینمتون دیگه. :(

خُ گواهینامه میخوام. :-< باید یه ماه دیگه صبر کنم. :-<

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

تو اون یکی تاپیک هم گفتم.گفتم اینجا هم بگم.
سلام!
بعد از چند روز اومدم چند تا نکته رو بگم!

1- دانشگاه صنعتی شریف و دانشکده فنی دانشگاه تهران، هر دو همایش معرفی رشته رو مثل سال گذشته قرار هست داشته باشن. پیگیر باشین تا از دستشون ندین. فقط یه خواهش خواهرانه اینکه نرین جو دانشگاه بگیرتتون...جوری که حاضر شین هر رشته ای بزنین تا تو یکی از این دو تا دانشگاه درس بخونین...اشتباهی که خیلیا کردن و بهش اذعان میکنن و من هم راستش نزدیک بود مرتکب بشم!

2- از الان دیگه برین دنبال شناخت رشته های مختلف.سایت رشد یه قسمت داره درسها و واحدهای هر رشته رو میتونین توش پیدا کنین. دیدن اسم درسها یه دید کلی میتونه بهتون بده از رشته ها. و اینکه من زیاد به مشاور اعتقاد ندارم راستش!اما حتما از سال بالاییهاتون کمک بگیرین.ترجیحا نه کسی که دانشجوی سال اوله مثل ما! بلکه از کسانی که در مقاطع بالاتر اون رشته هستن!مثلا سال آخرن و یا اینکه دانشجوی کارشناسی ارشدن.چون ماها که اول کاریم یه کم شاید تو جو رشته مون باشیم و در مورد بازار کار و اینا نتونیم راهنمایی درستی بکنیم.

3- برین دنبال تفریح و استراحت و وقتتونو با اسپم دادن تو اینجا که جوش وحشتناک کنکوریه و آدمو یاد کنکور میندازه :-s تلف نکنین!

4- اگر هنوز چک نکریدن با پاسخنامه اینکارو نکنین! الکی اعصاب خودتونو خرد نکنین!شما چه میدونین که درصدهای بقیه چطوریه! هیچ کاری هم از دستتون برنمیاد!صبر کنین تا 1 ماه دیگه که سازمان سنجش نتایجو میده.

دیگه الان چیزی به فکرم نمیرسه!به هرحال برای شناختن خود رشته و شرایط دانشگاه ها از ما هم میتونین کمک بگیرین و در خدمتم به شخصه!اما برای بازار کار نه!هرکی درمورد رشته کامپیوتر،آی تی و علوم کامپیوتر سوال داشت به خصوص دو تای اولی من درخدمتم!

دیگه اینکه همین! :)
شاد باشید و امیدوار. (; >:D<

ghasedak!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران- بابلسر
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

دقت کردین اگه همه برنامه هایی که واسه بعد کنکور داشتنو اجرا می کردن دنیا گلستون میشد؟! :D
تا اون موقعی که درس داشتم هروقت تو وقت استراحتم میومدم تلویزیون ببینم یه چیز جالب داشت که خیلی وقتا مینشستم میدیدم!! حالا هیچی نداره ~X( :-"
هر چی هم بریم بیرون و کلاس و اینترنت و اینجور چیزها همه ش میشه گذروندن وقت. مثل قبلا نیست که به یه هدف خاص از خواب بلند شیم رو برنامه بریم اینترنت، تلویزیون ببینیم، بخوابیمو ...
دوست ندارم این وضعیتو [-(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا