• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روز آخر ... به پایان آمد این دفتر :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند
پاسخ : روز آخر ... به پایان آمد این دفتر :)

وقتی این جمله تو بلندگو پخش شد نمیدونستم ناراحت باشم که مسئله ها شیمی حل نشده یا خوش حال که همه چی تموم شد !
" داوطلبان گرامی مهلت پاسخ گویی شما به سوالات دفترچه اختصاصی به اتمام رسید . لطفاً پاسخ برگ خود را بالا گرفته و به رابطین محترم تحویل دهید."

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از ali 73 :
وقتی این جمله تو بلندگو پخش شد نمیدونستم ناراحت باشم که مسئله ها شیمی حل نشده یا خوش حال که همه چی تموم شد !
" داوطلبان گرامی مهلت پاسخ گویی شما به سوالات دفترچه اختصاصی به اتمام رسید . لطفاً پاسخ برگ خود را بالا گرفته و به رابطین محترم تحویل دهید."

با دست راست! :D
_____
وقتی داشتن میگرفتن من و دوستام اون آخرای کلاس بودیم کلی طول کشید تا به ما برسه ما همه پاسخ نامه هامون بالا بود یکی از بچه ها داشت میگفت چه بچه های خوبی هستیم ما دو تا شیمی میشد حل کرد تو این فاصله :D من اومدم سعیمو بکنم ولی دیگه تمرکزه نبود :D

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از مهســـــــــــــا :
برین سرکنکور و بدونین که اونایی که اینور منتظرتونن، پدرتون،مادرتون و همه کسانی که این سه سال به فکرتون بودن، منتظرن که شما بیاین و بهشون بگین که "عالی بود!" :)
خداییش سر جلسه همش یاد این جمله میفتادم و با خودم میگفتم الان برم بیرون باید بگم مامان عالی بود تا خوشحال بشه!! اون قدر بهم انرژی میداد . واقن بابت این جمله ممنون

به نقل از پگاه :
با دست راست! :D
_____
وقتی داشتن میگرفتن من و دوستام اون آخرای کلاس بودیم کلی طول کشید تا به ما برسه ما همه پاسخ نامه هامون بالا بود یکی از بچه ها داشت میگفت چه بچه های خوبی هستیم ما دو تا شیمی میشد حل کرد تو این فاصله :D من اومدم سعیمو بکنم ولی دیگه تمرکزه نبود :D
نه من تو یه کلاس کوچک بودم و همون اولا ولی بعضی بچه ها تو اون کلاسای دانشگاها هست که پلکانیِ و طبقه طبقه رو هم تو اونا بودن تا رابط ها میرسیدن ته کلاس میشد چند تا سوال جواب داد!!

یه اتفاقی افتاد امروز خیلی وحشتناک گفتم بچه ها احتمال یه درصد چنین اتفاقی براشون نیفته فردا ! رو دسته ی صندلی های دانشگاه که آزمون داشتیم قبلاً چسبای شماره داوطلبی دانشجو ها بوده بعد اونا رو که کنده بودن دسته صندلی ها چسبناک مونده بود بچه ها پاسخ برگاشون رو گذاشتن رو دسته صندلی بعد به دسته صندلی ها چسبیده آخر با کارت ملی و .. از صندلی جدا کردن و خیلی هاشون پاره شد حتی !!!!!!! حواستون باشه دسته چسبناک نباشه!

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به همه دوستانن گل ریاضیم تبریک میگم بابت تلاششون ...
گویا امسال دینی و ادبیات سخت شده ؟؟؟؟ :O یعنی دقیقا دو نقطه ضعف من تو عمومی ... :D الان نمیدونم به نفع من شد یا به ضررم :-??

-------------------------------------------
از شانس خوب منم دقیقا فردا میافتم کنار پروا جعفری..... :| دوستان کانونی احتمالا میشناسنش

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

آقا اونا که هنوز ندادن سر پاسخنامه و اینا استرس ندااشته باشن،پوردستمالچی گفت اگه مشکلی مثل چیزی که گفتن بشه حل می کنن براتون

ostore11

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی بیرجند
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
حوصله شو نداشتم یکم هم بزرگواری گفتم راه رو واسه جوون ترا باز بذارم
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بالاخره تموم شد!راحت شديما! عجب جاي دنجي افتاده بودم بدور از هياهو زيربادكولر كنج كلاس همش ميترسيدم واسه اينكه دست چپم جاي بدي بيافتم نتونم تمركزكنم اماخداروشكر تواين فقره خداهوامونو داشت!
اه فرداكنكور زبان!كي حوصله داره اخه!يكي نيست بياد بهم بگه ادم...جان وقتي به در ميگي desk كنكور زبان دادنت چي بود اخه!به قول بروبچ بريم واسه كيكو ابميوش! اب ميوه!راستي چرا امروز ابميوه ندادن!تورم ديگه فكركنم فردا شكلات بدن بجاكيك!بيچاره انساني هاكه چيزي بهشون نميرسه!
حالابريم واسه تابستونمون برنامه بريزيم بريم!

پرنیا

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندرعباس

از قضا حوزه ما بدترین جای ممکنۀ شهره! :( ولی چون خدا اینطور خواسته ما راضی هستیم. :) جالبه کسایی که معدلاشون کم بوده رو فرستادن جای خوب!!

sharif

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی

آخیش تموم شد رفت .باورش سخته P:> ، عجب فیزیک هلویی داشت !! امروز یه سری ها اشتباهی اومده بودن حوزه ما ! بیچاره ها وقتی فهمیدن چقدر استرس گرفته بودن ! شما هواستون باشه حوزتون رو اشتباهی نریدا !امید وارم همه ازمونو خوب برگزار کرده باشن >:D<. بریم واسه ازاد...

soofy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی و ادبی فعالیت می کردم یه زمانی
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از پگاه :
من کلا ترجیح میدم دیگه فکر نکنم بش ولی اینو نتونستم نگم :D

دقیــــــــــــــــــقا!! :)) از بین دخترهای اصفهان از بین 6، 7 نفر خیلی خوفی که میشناسم 5 تا شون کنار من بودن :)) جلو عقب چپ!

یعنی اینکه من سرمو بیارم بالا واسه آرامش اینا به هیچ وجه! همه ور پاسخ نامه اینا بود، سیـــــاه!

هی به خودم تلقین میکردم که نه اینا یکی دیگه ان :D
وای من اگه اینایی که کنار تو بودن بغلم بودن که گند می زدم. خوشبختانه من کسایی که بغلم بودن را نمیشناختم...

Z.n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

ریاضیا خسته نباشید برید حالشو ببرید تابستونو عشق است :D :))

به نقل از مـهـدی :
جاهارُ بر اساس معدل امتحان نهایی چیده بودن !
علی احمدی پشتم + علی جهانگیری سمت راستم بود ... دیگه خودت درک کن اوضاع رُ :D

اره کلا مثل اینکه همیشه اینجوری می چینن
دوست من وضعیتش عالی بود فکر کنید رتبه یک جلوش رتبه سه کنارش اصلا درک کنید شرایط رو!!!

من هم جوابامو چک نکردم فقط یه دو سه هفته بعدش اومدم شروع کردم ادبیاتو چک کردن چند تا اولیا رو چک کردم دیدم گند زدم نا امید شدم حالا نگو اون چندتا کلا سخت بودن به نظر من که چک نکنید اگر هم می خواین چک کنید تا اخرش چک کنید نه مثل من
ولی کلا به نظر من چک کردن فایده نداره چون اصلا نمی شه تخمین رتبه زد در یه حدی فقط می شه که اونم ادم با توجه به کارایی که تو طی سال کرده می فهمه حدودا چند می شه دیگه

sk1v

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران

تمت! :D
از پشتیبانا و رفقای کنکوری شدیداً ممنونم! بخصوص مدیرتین محترمتین! :D
دعا کنید و دعا میکنم! واسه همه!
من که بعد امتحان معمولاً هیچی ازش بیاد ندارم اما بنظرم احساس بدی ندارم نسبت بآزمون! علی ای حال ایشالا برای همه اون بشه که بهتره [-o<

Alfredo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

ما که یه ماه دیگه دوباره شروع میکنیم....

لطفا این سمت راستیه رو بکنین کنکوری 92.... با تشکر... :-"

• شروع کننده موضوع

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از Alfredo :

اولن که هنوز جوابا نیومده که ، اینقد نا امید نباش بابا ! (; بعضی از اطرافیان من بعد کنکور همین حرفو میزدن ، اما با نتایج کنکور اصن دیگه "بدجور" دانشجو شدن ! 8->
دومن اونو خودت باید عوض کنی تا بشه 92 ! :-" :-" :-" :-" سوما هم ایشالا بعد جوابا که میاد ، میشی پشتیبان کنکوری ها ، نه کنکوری 92 ! /m\ /m\

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

من خدا رو شکر نیومدم بعد کنکور که روحیه تجربیا رو خراب کنم. :|
بعد از ظهر هنر دادم، واقعا عمومیاش گلابی بود نسبت به ما!
یه ادبیاتم همیشه میدرخشید که اونم بعیده حتی به 65 برسه. :-<

واسه تجربیا آرزوی موفقیت میکنم. امیدوارم راضی برگردین. :)

چقد زود امروز شد!!! :D

AMIR7.2

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان
رشته دانشگاه
من...ناسا...عمرا...

سلام...بچه ها بهم بكين هيچ سال ديكه اي سطحش مثل امسال بوده؟ميكن اسون باشه خيلي بايد درصد بالا بزني جاي خوب و رشته دلخوات قبول شي هان؟

Farzaneh.B

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر / هندسه محاسب

به نقل از ☺AMIR7.2☻ :
سلام...بچه ها بهم بكين هيچ سال ديكه اي سطحش مثل امسال بوده؟ميكن اسون باشه خيلي بايد درصد بالا بزني جاي خوب و رشته دلخوات قبول شي هان؟
منم از دیشب تا حالا به خاطر این قضیه افسرده ام... :((

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از farzaneh.b :
منم از دیشب تا حالا به خاطر این قضیه افسرده ام... :((
افسردگی نداره

آدمی که از لحاظ درسی آماده باشه هیچ غمی نداره حتی اگه کنکور رو خراب کرده باشه

من فکرامو کردم

تا رتبه ها صبر می کنیم

اگه یه جا آبرومند قبول شدیم که حله

نشدیم هم هیچ سخت نیس واسه آدمی که تا حد قابل قبولی آمادست واسه کنکور و کنکورش رو واسه بیخوابی یا استرس اون طور که میخواسته نداده سال بعد خوندن واسش خیلی راحته واسه همین من که بعد از حالگیریا الان فکر می کنم برنامم مشخصه و جای ناراحتی نیست .. اونی سال دوم خوندن واسش سخته که سال اولش همش ول چرخیده اما وقتی یکی بخواد سال دیگه ای هم بخونه میتونه خیلی کارا هم بکنه .... من درصدام خیلی هم بد نمیشه اما چون آزمونش رو همه میگن آسون بوده واسه همینه که سعی می کنم واسه یه سال دیگه خوندن هم آمادگی داشته باشم :)

فقط به خودمون فکر کنیم ... تابستونو از دست نمیدیم ... از همین یکشنبه میریم دنبال همون چیزایی که دوس داریم
---

من تشکر نکردم هنو .. زبونم نمی چرخه خیلی چیزا هست که میخوام بگم واسه تشکر اما یه جوریه گفتنش سخت شده ... اما فقط میتونم بگم همه ی پشتیبانای عزیز خیلی خیلی عالی به ما کمک کردن و فکر نمی کنم کسی این طوری و از روی مرام واسمون سنگ تموم بذاره

سال کنکور با همه بدیاش یه خوبی هاییم داشت و بزرگترینش این بود که آدم فهمید تو جماعت سمپادی یه آدمایی هستن که از لحاظ همدردی و مهربونی سرور خیلیان!

جدا" من که افتخار میکنم از کسانی مثه این دوستای بزرگ که واسمون وقت گذاشتن کمک گرفتم و مطمئنم که خیلی باید شاکر خدا باشم

---

من دعا کردم دیشب که تجربیا مثه من نشن و با آرامش بخوابن :D من حتی دیشب هم دوباره بی آرامش خوابیدم :D (شب کنکور که میشه گفت تقریبا نخوابیدم و فقط دعا میکردم ساعت 2 که 6 ساعت زود بگذره برم واسه کنکور :) )ایشالا 2 ساعت و 40 دقیقه دیگه اونا هم خوش حالن و باید بدونن برد تو کنکور با اوناست که در حال طبیعی هستن کنکور فقط به خوندن و آمادگی نبود به آرامش و ریلکس بودن هم خیلی بود :)

---

دیگه تابستون /m\

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از :|.Mr :
نشدیم هم هیچ سخت نیس واسه آدمی که تا حد قابل قبولی آمادست واسه کنکور و کنکورش رو واسه بیخوابی یا استرس اون طور که میخواسته نداده سال بعد خوندن واسش خیلی راحته واسه همین من که بعد از حالگیریا الان فکر می کنم برنامم مشخصه و جای ناراحتی نیست .. اونی سال دوم خوندن واسش سخته که سال اولش همش ول چرخیده اما وقتی یکی بخواد سال دیگه ای هم بخونه میتونه خیلی کارا هم بکنه .... من درصدام خیلی هم بد نمیشه اما چون آزمونش رو همه میگن آسون بوده واسه همینه که سعی می کنم واسه یه سال دیگه خوندن هم آمادگی داشته باشم :)
اگه ی ِ سال دیگه برات خوندن راحته خیلی مردی !
من اصلا برام قابل تصور نیست ی ِ سال دیگه خوندن !
همین ی ِ سالی که اندازه ی سالها گذاشت !
سال دوم مسما نمیشه مثل سال اول خوند ! چون چیز جدیدی برای خوندن نداری ! ( برای کسی که سال اولش کامل خونده )
یِ جور کلافگی داره !
نمیدونم ، ولی من حتی تودوزی ِ تانک جاده ساوه هم قبول شم با کله میرم ! : ))

+ اختصاصیاش راحت تر بود یِ نموره ، ولی عمومیاش سخت بود !
این تصور برایِ این ایجاد شده ، چون کنکور 90 یِ دفعه خیلی سخت شد !
ولی از نظر من کنکور امسال از سال 89 سخت تر نباشه ، آسونتر هم نبود !
سال 90 کلا یِ جوری بود !
جای نگرانی نیست !
به نقل از :|.Mr :
فقط به خودمون فکر کنیم ... تابستونو از دست نمیدیم ... از همین یکشنبه میریم دنبال همون چیزایی که دوس داریم
همینه /m\

mashreghi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از Alfredo :

منم همچین حسی دارم... :(

ghasedak!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران- بابلسر
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

سلام دوستان :D
اول: خیلی خیلی خیلی ممنونم از همه ی پشتیبانای عزیز که تو این یه سال ما رو تنها نذاشتن و همه ی تجربیاتشونو در اختیار ما گذاشتن
x: x: x:
دوم: خسته نباشید به همه ی بچه های ریاضی و آرزوی موفقیت براشون :)
سوم: آرزوی موفقیت واسه تجربی ها که هنوز سر جلسه ن [-o<
حالا بریم سراغ سوالا:
واسه من تو عمومی ها عربی و تو اختصاصی ها فیزیک سخت بود.
تو آزمون هایی که از خودم می گرفتم هم فیزیکو خوب نمی زدم، اینجا هم همینطوری شد.
احساس نمی کنین سبک سوالای فیزیکش شبیه 3 تا آزمون آخر کانون بود؟ فکر کنم اگه یه بار دیگه اونا رو حل می کردم بهتر جواب می دادم! حالا بیخیال تموم شد دیگه :D
ولی دمشون گرم ریاضیش خیلی خوب بود P:> با اینکه هندسه پایه رو کنار گذاشته بودم ولی دو تا شو حل کردم :| :) ولی سوالای دیفرانسیلش یه ذره عجیب غریب بود :|
شیمیش هم از اینکه مثل سنجش نبود خیلی ذوق کردم P:> ولی خیلیاشو نرسیدم حل کنم :|
در کل راضیم :)

و یه چیز دیگه اینکه تو این چند روز معنی واقعی توکل به خدا رو حس کردم. [-o<فکر نمی کردم اینقدر آرامش داشته باشم :)

ولی دلم نمی خواد برم جوابامو چک کنم :-?? شما کردین اینکارو؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا