• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گیریم خودم نباشم

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : گیریم خودم نباشم

به نقل از پویا م :
- "هی پسر! خودت باش!"
- "من تحت هر شرایطی باهاتم! خودت باش فقط!"
- " تو همینطوری هم خوبی! لازم نیست خودت رو بهتر نشون بدی!"

خب مشکلش چیه یکی گاهی اوقات خودش نباشه؟ شخصیت واقعیش یه چیز دیگس ولی داره با یه شخصیت دیگه به خوبی و خوشی زندگی و فعالیت می‌کنه، مثل این می‌مونه که من با نام مستعار یه جا زندگی کنم، خب مشکل چیه واقن؟
مثن یکی همش عادت داره گرفته باشه، بعد جلوی افرادی خاص وانمود می‌کنه که مثن چهرش خندانه، خب حالا مشکل چیه؟ آسمون به زمین اومده؟ کسی این وسط کشته شده؟ اسلام به خطر افتاده؟ همه چی fair و خوبه و اوضاع هم روال عادی خودش رو طی می‌کنه.

تازه بعضی اوقات واقعا هم بد نیست! مثن یکی ذاتا دروغ گو هست و پیش افرادی خاص راست‌گویی می‌کنه، خب این دوست عزیز اگه خودش نباشه که بهتره!

من صرفا حرفم اینه که لزوما لازم نیست یه نفر همیشه خودش باشه.
این که ادای چیزی که دوست داشته باشی بشی رو در بیاری خیلی هم خوبه! چون شاید عادت شه و همون طور بمونی..اما مشکلی که همه دارن و به طرف میگن خودت باش دو روئیه نه این مثال ها.. چون نمیدونی با فرد دو رو چه برخوردی داشته باشی چون رفتارش ثابت نیست..پیش تو یه چیز میگه و در شرایط دیگه با تغییر موقعیت رفتارش عوض میشه..و نمیشه بهش اعتماد کرد و مسائلو به عهدش گذاشت..اگر تظاهر شما باعث اذیت کسی نشه اصلا مشکل نداره ولی گاهی با همین تظاهر به خوشی حال یه عده رو داری میگیری..این شاید خوب نباشه.

بالا