• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران
پاسخ : اعترافگاه !

اعتراف میکنم استاتوسه یاهو م رو که میذارم , current itunes track، صرفا هدفی جز پز دادن ندارم.

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

اعتراف میکنم تاهمین امروز صبح فکر میکردمGCDدختره :-"
اعتراف میکنم اون اولا نمیدونستم p.mچیه
اعتراف میکنم بچه که بودم جامو هیس میکردم :-[ :-$

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه
پاسخ : اتاق اعتراف

اعتراف میکنم بچه که بودم همش به ابرا نگا میکردم وراه میرفتم...آخه میخواستم ببینم تا کجا باهام میاد :))
++
اعتراف میکنم بچه که بودم هر روز تو آیینه به خودم سلام میکردم...صب بخیر میگفتم... :))
اصن یه وضی...
++
اعتراف میکنم هنوز که هنوزه با یکی از عروسکام صحبت میکنم :D

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

اعتراف میکنم که نصف زندگیم در حال آواز خوندن هستم 8-> :D اگه کسی دور و برم نباشه بلندم میخونم :-" بعد اصن صدا هم ندارما :-" ;;) 8->

اعتراف میکنم وقتایی که میگفتن نصف شبه برو بخواب،دراز میکشیدم تو نور چراغ قوه کتاب میخوندم. :-"

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

~> اعتراف میکنم بدون گوشی (وا3 آهنگش) تو حموم دووم نمیارم و خودم شرو میکنم به آواز خوندن.. :-"

~> اعتراف میکنم با گوشی برم حموم 1ساعت میکشه بیام بیرون ولی بدون گوشی نیم ساعت.. :-"

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

اعتراف میکنم تا اوایل دوره ی راهنمایی فک میکردم کثیرالانتشار اسم یه روزنامه س ، بعد یه بار پرسیدم چرا میگن روزنامه های کثیرالانتشار؟ چرا جمع میبندن ؟ :-" و بعد کلی مورد تمسخر برادرمان قرار گرفتیم

اعتراف میکنم که تا یکی دو هفته پیش فک میکردم Hespride دختره :-"

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

آه!من اعتراف ميکنم...!
اعتراف ميکنم که در ايام جوگيري که روياي رياست جمهوري داشتم ميشستم با آينه مناظره انتخاباتي ميکردم مواضع طرفو(آينه!) ميبردم زير سوال!به خودت بخند!:دي
هعععي چه دوراني بود!

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

اعتراف می کنم اولین روزا که اومدم سمپادیا کلی دوس داشتم صندلی داغ داشته باشم(خدا بیامرزدش) بعد هی فکر می کردم نوشته مدت حضور 5 روز یعنی 5 روز از زمانی که عضو شدی و فعالیت کردی بگذره :-"
بعد بالاخره اون 5 روز گذشت بعد هی درخواست می دادم هی می دیدم پاک می شد برام پ.خ اومد که مدت حضورت باید بیشتر از 5 روز باشه بعد من هی در دل خودم می گفتم خوب بیشتره دیگه مگه کوری؟ X_X
بعد خلاصه فک کنم آخر یه اخطار 10 درصد یا 20 درصد گرفتم تا آخرش فهمیدم قضیه چیه :-"

N!na

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
منم بايد بنويسم "فعلا قبولي در مرحله 2 پانزدهمين دوره ي المپياد زيست شناسي"‌ ؟!

اعتراف مي كنم تا تقريبا پارسال، فكر مي كردم اف بي همون بي افِ!
يكي بهم مي گفت اف بي داري، مي گفتم خاك به سرم!‌ منو چه به اين حرفا :-"

n.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱ تهران
شهر
تهران

اعتراف میکنم هنوز که هنوزه از تاریکی میترسم و به خاطر ترسم شبا یکی از عروسکامو باید بغل کنم :-[
اعتراف میکنم وقتی میرم حموم از ترس از تنهایی و وجود انواع موجودات فرا سرشتی...آواز میخونم و بقیه رو صدا میکنم تا مطمئن بشم منو تو خونه تنها نذاشتن(اگه یه روزی این اتفاق بیوفته سکته رو درجا زدم) :D

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/'̿'̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

اعتراف میکنم که هنوز اسم قیچی و چاقو رو با هم قاطی میکنم :-" یعنی مثلاً وقتی میخوام به مامانم بگم چاقو بده سه ساعت باید بشینم فک کنم چیزی که میخوام اسمش چاقو بود یا قیچی ؟ 8-> (الان باز قاطی کردم!!!!)

اعتراف میکنم بعضی وقتا تو ادای کلمات بشدت گیر میکنم و وقتی یه بار اشتباه میکنم نمیتونم سریع تصحیحش کنم :-" مثلاً میخواستم به مامانم بگم در بازه ، هی میگفتم مامان بــِزه بــِزه بــِزه :د کلاً در + باز رو با هم قاطی کردم بعد هی میخواستم درستش کنم نمیشد :D

اعتراف میکنم که وقتی جلوی آینه میشینم شروع میکنم به حرف زدن انگلیسی :-" مثلاً اگه بخوام برم جایی هر چی بیشتر دیرم بشه سرعت حرف زدنم تند تر میشه ، آخرشم به خودم میگم خفه شو و میرم بیرون :-"

اعتراف میگم واقعاً تند حرف میزنم البته الان خیلی بهتر شده اما تا یه سال پیش انقد تند حرف میزدم که هر کی دوستم میشد اونم به شکل فجیعی سرعت حرف زدنش تغییر میکرد :-"

mishu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
نتایج اومد....ندارم سابقه!

اعتراف می کنم نمی دونستم کارد همون چاقوی خودمونه.......
یه بار گفتند کارد دسته قهوه ای رو بیار.....بنده یک ساعت تو آشپزخونه دنبال کارت شرکتی که دست قهوه ای روش باشه می گشتم............ :-"

skyfullofstars

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان

اعتراف ميكنم بچه كه بودم وقتي در يخچال را باز ميكردم سرم رو از گوشه ميبردم تو ببنيم در را تا كجا ببيندم يا باز كنم چراغش روشن يا خاموش ميشه . =)) هنوز هم اين موضوع را كشف نكرده ام .

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

اعتراف میکنم تابستونی که بعدش میرفتم اول راهنمایی (تیزهوشان ) تصورم از مدرسه اینجوری بود که مثلاً من میام برا خودم یه اطلاعیه رو برد میزنم مثلاً ما فلان روز میریم ارد اونم با ون !
هر کی خواست بیاد ! (فک کن اول راهنمایی خودت بچه ها رو ببری اردو ! اصلاً ته توهم ) توی راه یه مسافرت کامل داشتم واسه این اردو برنامه میچیدم !

lindaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابرشهرقدیم (نیشابور)

اقا اعتراف میکنم تو تا 2ابتدایی فکر میکردم پول نیشابور با پول مشهد و شهرای دیگه فرق داره! :-" ;))

اعتراف میکنم تو مدرسمون پوستر یک مسابقه رو زده بودن بعد برای اینکه بقیه شرکت نکنن رفتیم پوسترشو کندیم /m\ (دوستان همکلاسی پوستر انرژی ها نبود :) )

اعتراف میکنم نمیدونستم اف.بی که میگن یعنی چی :| فکر میکردم یک سایته که اسمش اف.بی هست :| همین 2هفته پیش فهمیدم منظور چیه! :rolleyes:

N!na

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
منم بايد بنويسم "فعلا قبولي در مرحله 2 پانزدهمين دوره ي المپياد زيست شناسي"‌ ؟!

اعتراف مي كنم تا الان فكر مي كردم مـــهران² و lof كمِ كم 23 يا 24 سالشونه! :-"
الان فهميدم مهران يه سال ازم كوچيكتره، لف هم سنمه! :D

اِ... چه جالب! علي سينا 14 سالشه! فك ميكردم سوم دبيرستان باشه :))

S...4Rmahtab

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

اعتراف میکنم تا یک مدت مدید فکر میکردم که آتیلا پسیانی زنه :D :D :D
یه روز که داشتیم همه ی فامیل با هم فیلم میدیدیم یه زنه رو نشون داد که من بلند گفتم ااااا،آتیلا پسیانی هم که تو فیلم هست،همه زدن زیر خنده :D

بالا