• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

mehrnaz 2613

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
پاسخ : اعترافگاه !

اعتراف میکنم من هر وقت میخوام برم حموم با همه خدافظی میکنم

وقتی هم که بر میگردم به همه سلام میکنم :D

N@R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان♥♥♥
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نام خدا هستم! :D

اعتراف میکنم از آدمای مدعی بیشتر حالم بهم میخوره٬ تا داعش.
والسلام. ;;)

m0rvarid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مرکز طهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا مهر نود و دو که اومدم تجربی، المپیاد ریاضی بودم

اعتراف میکنم سوم راهنمایی جمعه ها از خواب ک پامیشدم صبحونه میخوردم میرفتم کلاس المپیاد
همیشه میگفتم سلام استاد صبح بخیر. استادم جوابمو نمیداد منم توجه نمیکردم.
یکی دوسال بعد فهمیدم کلاسم ساعت دوِ ظهر برگزار می شده :|

arash.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
h3lii
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق امیرکبیر

اعتراف میکنم در کودکی تصورم از آژانس انرژی اتمی یه چیزی تو مایه های تاکسی تلفنی و اینا بود :-"

farnoosh hashemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان یـک
شهر
تــهــران
مدال المپیاد
مرحله دوم 24 امین المپیاد کامپیوتر -ناکامی در مرحله۳
دانشگاه
صنعتی شریف

اعتراف میکنم امشب / امروز که راستای نتایج کنکور تک ُ تنها زل زده بودیم به مانیتور؛
تازه متوجه شدم اذان صبح و طلوع آفتاب همزمان رخ نمیده :|

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

اعتراف میکنم هنوزم از شامپو بچه برای موهام استفاده میکنم L-: :-" (والا دست خودم نیس... خیلی باحالن ... توشون کلی جایزه هس! :>)

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
ﭘﺎﺳﺦ : ﺍﻋﺘﺮﺍﻓﮕﺎﻩ !

اعتراف ميکنم بعد از حدود 6 سال از خوندن پستا و گشتن تو سمپاديا،و بعد از بيشتر از يکسال عضويت،تازه ديشب اونم بطور اتفاقي حرف بزن رو پيدا کردم!!! آخه من با گوشي ميام تو سايت و بيشترم تو انجمن خاطراتم!!!

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

سلام من دوباره اومدم :D ( این - این - این - این - این و این بخشای قبلی خاطراتم هستن میتونین بخونین ;)) )

1- وقتی بچه بودیم، با خواهرم عمو پورنگ میدیدیم :D :-" بعد یه روز شهادت یا یه چیزی شبیه به اون بود، عمو پورنگ
نذاشت. یه برنامه دیگه بود. بعد یه چیزی زیر تلویزیون نوشته بود. خواهرم پرسید چی نوشته؟ من گفتم چون سارا دختر
خوبی نبوده امروز عمو پورنگ پخش نمیشه. بیچاره تا دوروز ناراحت بود :)) :-عوضی

2- وقتی بچه بودم قبل دبستان مامانم بهم خوندن یاد داده بود. بعد گفت که الهه، elhe خونده نمیشه، elahe درستشه
بعد من اسم دختر خالم الهام بود. اون تقریبا هم بازی بچگیم بود. بعد یبار که رفته بودم خونشون که فهمید من خوندن
یاد گرفتم اسمشو نوشت گفت بخون. بعد من: الهام = elaham :)) میگفت نه! الهام! من میگفتم الهم باید بنویسی :))
بیچارش کردم خلاصه ;;)

3- یبار بازم بچه بودم (چقدر من بچه بودم :))) خونه بابا بزرگم فامیل جمع شده بودن. بعد بابابزرگم داشت حرف می زد،
به اینجا رسید که: اگه خدا بخواد میخوام بی بی رو ببرم مکه امسال. من: پدرجون بی‌بی رو میخورن جایی نمیبرن :))[nb]چرا اینارو دارم میگم اینجا؟ :))[/nb]

4- اعتراف میکنم حرکاتم دست خودم نیست! مامانم گفت پاشو بریم خونه خاله، فقط پسر خالت رتبش بد شده، هیچی
نگی که ناراحت شه. من از در خونه خالم وارد شدم، دستمو زدم رو شونه پسر خالم: ماشالا پسر :‌| چرا من اینطوریم؟

5- یبارم خمیر ریش نداشتیم، خمیر دندون زدم. :| :| :| اگر زده باشین میفهمین فقط :| و پسر باید باشین. لامصب
میسوووووووووووووووزه آآآآآ! ولی بعد 5 دقیقه :> یـَـک حس خنکی بهت میده انگار کولر گازی ای داره ازت باد میاد :))

6- سیزده به در پارسال رفتیم باغ اداره. توی مهمانسراش بودیم. بعد از زیر مبل یه ماتیک پیدا کردم. داشتم فک میکردم
باهاش چه کاری میتونم بکنم، که یهو گفتن بیاین جرات حقیقت بازی کنیم :)) جرات افتاد به نفر روبرو من، و خب ... :D
بیچاره موند چیکار کنه :)) میگه خودم بکشم؟ گفتم نه پس بده من بکشم :> :-من عوضی نیستم :))

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک

اعتراف ميکنم رکورد سرعت تو ظرف شستنو امشب شکستم و اسم اينجانب در کتاب رکورد هاي گينس ثبت خواهد شد!!!همشم بخاطر زودتر اومدن تو سمپاديا بود!!!ممنونم...ممنونم...!!!

Anee

کاربر تحت فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
.

اعترآف میکنم هروقت میخوآم چیزی رو دانلود کنم، (مثلا اهنگ،فیلم یا...) اول میرم کامنتای بقیه رو راجبش میخونم، بعد تصمیم قطعی میگیرم که دانلودش کنم یا نه :-"

m0rvarid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مرکز طهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا مهر نود و دو که اومدم تجربی، المپیاد ریاضی بودم

اعتراف میکنم اگه مثلا صدای نوتفیکیشن تلگرام یا فلان دربیاد و خب منم نزدیک باشم و صداشو بشنوم
حتی اگه وسطه درس هم باشم بلند میشم میرم ببینم کی بوده؟ چی میگه؟ و از این حرفا
ولی اگه اس ام اس بیاد خیلی خسته عمل میکنم
یکی دو دیقه وایمیستم گوشامو تیز میکنم ببینم صدا اس ام اس از گوشی داداشم یا مامانم درمیاد یا نه
ک اگه دربیاد ینی اس ام اس تبلیغاتی بوده واسه همه ی آدمای اون منطقه فرستاده شده
دیگه اون بدبختِ بدشانسی ک همزمان با این تبلیغاتیا پیامشو فرستاده کارِ واجبم داشته تقصیر خودشه

+تقصیر ممجی عه! سر این جام جهانی جوگیر شد ی عالمه اس ام اس تبلیغاتی فعال کرد.الان ی ذره سیم کارتشو شارژ میکنه زیر نیم ساعت انقد واسش اس ام اس میاد تا شارژش تموم شه.عرضه ام نداره غیر فعالشون کنه.اصن نسبت ب اس ام اس آلرژی پیدا کردم.

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک

اعتراف ميکنم عاشق جيگر تو کلاه قرمزي شدم!!!ميخوام برم خوستگاريش اونم همون بار اول بگه:بله...بلههه...بلههههه...!!!!!هرکي موافقه بزنه لايکو...!!!

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

اعتراف میکنم ی پسری و تو راه مدرسه چنبار دیدم[nb]هم سن و سال خودم مدرسه ای بود[/nb]

کلن هر هفته ی چن باری میدیدمش

ی سری با یکی از بچه ها رفتیم کادو تولد بگیریم برا یکی از دوستام بعد مدرسه

از پاساژ اومدیم بیرون ساعت 2ظهر!

دیدم این یارو واستاده جلو موبایل فروشی

منو ک دید زل زد همینطوری از بالا ب پایین ورانداز کرد نمیدونم چی فک کرد تقصیر من نیس ک همش اونو میدیدم فک کنم فک کرد من از اون ادمای

همیشه پلاس تو خیابونم

تودلم گفتم تخم سگ نگا چ جوری نگا میکنه خو چیه مگه؟؟ادم ندیدی؟؟بعد فک کردم حواسش نیس روشو برگردونده اونور ی لحظه بش زبون درازی

کردم[nb]امتحانمو گند داده بودم و عصبی[/nb]

واااای ابروم رف تازه فمیدم ن تنها اون قسمت فش و تودلم نگفتم و یارو شنیده تازه دیده ک بش زبون درازی کردم

شانس اوردم پسر خوبی بود ک فقد ی برو گمشو نثارم کرد :D :D

منم ب دوستم گفتم بزن بریم فقد #S-: [-o< [-o<

تو توهم این بودم ک یارو ادم خوبیه ک سری بعدش ک دیدتم اومد دنبالم ~X( ~X( =))من تنها :| :|اونم با دونفر دگ :| :|

خیلی جالبه قبل اون اتفاق یارو هروخ میدید اصن نگا هم نمیکرد!!خدا نکنه بیکی رو بدیا!!

حواستون و فقد جم کنین خب؟؟ :( :O :-w

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

اعتراف میکنم تمام دوستایی که تو سایت باهاشون آشنا شدم اسمشون تو گوشیم که ثبت کردم یه سمپادیا هم جفتشون نوشتم که بفهمم کی بودن و از کجا اومدن :D

#حافظه داغون

migmig109

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
krmn

اعتراف می کنم که تا چند وقت پیش فکر می کردم پارک دوبل همون دوبله پارک کردنِ!! :| :))
بعد هِی باخودم می گفتم مگه این دوبله پارک کردن ممنوع نیس پَ چرا یاد می دن به ملت :))
حالا کدوم افسری می خواد به من گواهینامه بده نمی دونم :-"

بالا