• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چند سوال

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
چند تا سوال داشتم
1-جناب مطهری شما از اینکه سایتی یا بهتر بگم فروم پر بازدیدی زدید و اون را محدود به بچه های سمپاد کردید پشیمونید؟
اخه یک جا نظری قریب به این مضمون ازتون دیدم
2-اساسا بنظر شما در عرض این دو سال فضاش تغیر نکرده؟اخه من همش چنین فکری می کنم اما گفتم شاید خودم تغیر کرده باشم گفتم از شما به عنوان مدیر بپرسم
3-مطمئنا شما به هنوان موسس اهدافی تو ذهنتون داشتید از تاسیس سمپادی ها ایا به این اهداف رسیدید؟اون اهداف چی بود؟
4-نظرتون در باره ی سمپاد چیه؟ البته نمی خوام به تفصیل پاسخ بدید چون قبلا خوندم چیزک هایی از شما!!
5-نظرتون در باره ی سمپادی ها؟
در اخر هم اگه کسی خواست چنین کاری بکند(سمپادی هایی تاسیس کند!)شما به عنوان کسی که این مسیر را رفته او را تشویق می کنید یا با ز می داریدش؟

ارادت مند

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ :

سلام
1. سمپادیا ، سمپادیا شد چون مال سمپادی ها بود. اصلا احساس نمیکنم اگر فروم یک جای عمومی بود خیلی بهتر بود.
2. من نمیدونم. طبق نظر اکثریت کاربران هرسال فضای اینجا متنفاوت (و شاید بدتر) از قبل بوده ! البته ما خیلی بزرگ شدیم. به قول دوستان بعضی هامون از دبیرستان تا دانشگاه با سایت بودیم.
3. هدف اولیه ایجاد یک جایی که همه (!) سمپادی ها توش باشن و به قولی پاتوق باشه و باعث تقویت اتحاد بشه. ایده خام اولیه همین بود. به نظر من نرسیدیم بهش. البته کلا رسیدن بهش از نظر من غیرممکنه. ولی میشه به سمتش حرکت کرد. البته هدف خیلی آرمان گرایانه بود.
4. سمپاد شبیه یک راه میان بر بود برای دورزدن راه پرپیچ و خم و کوهستانی آموزش پرورش بود. همین میانبر هم بیشتر از ظرفیتش استفاده شد وروز به روز خراب تر شده. رستوران بین راهی مسیر اصلی هم ناراحت بودند از میان بر. واسه همین تلاششون رو کردند تا این راه میان بر به بهانه هایی امنیتی بسته بشه. اصولا باید مسیر اصلی اتوبان چهاربانده باشه و این راه میان بر هم تعطیل بشه و رستوران های بین راهی هم تعطیل بشن ! اما زهی خیال باطل ! اینجا ایران است.
5. همه جوره بینشون هست. به جز عده ای معدود بقیه شون چندان مهم نیستند برای من.

کسانی داشتیم که خواستن سمپادیا بسازن. توصیه همیشگیم این بوده که به جای وقت تلف کردن برای رفتن مسیری که قبلا رفته شده ، یک مسیر جدید رو برن. حداقل برای دانش آموزان کل کشور سایت بزنن.

بالا