• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تورنت

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : تورنت

اولا اگه حال داشتید نرم افزار بیت لرد رو امتحان کنید پدر سیدر رو در میاره ولی سرعت رو حسابی زیاد میکنه :D
دوما از لحاظ قانونی ما دزدی نمیکنیم چون ایران جزوی از قانون کپی رایت بین المللی نیست !
سوما کلا دعوا سر چیه شما اگه وجدانت میزاره از کرک استفاده کن اگه نمیزاره خوب نکن یه لینوکس بریز با برنامه های free زندگی کن :D

• شروع کننده موضوع

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

خب فکر میکنم که منظور پویا این بود که کارمون دزدیه که خب منتقل هم شد :D

خب دو تا از معروف ترین سایت های دانلود تورنت The Pirate Bay و Isohunt هستن.

(توی پرانتز: برای سمپادیا مشکلی داره؟)

..........

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی ، کامپیوتر

نظرتون چیه منتقل بشه به بخش حقوق و اینا :D اگه داریم البته ! :-"

(توی پرانتز: برای سمپادیا مشکلی داره؟)

اگه لینک به مطالب غیر قانونی ندین، نه!
کد:
orrents are 100% legal, if they are linked to NON-Copyrighted materials.
If they are linked to copyrighted content, then using the torrent to download it IS illegal.

Torrents are a means to an end, if your end is copyrighted warez, moviez or muzic than you are breaking the law in most countries, Definantly in the U.S.

• شروع کننده موضوع

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

برای دانلود از تورنت به برنامه‌ای احتیاج دارین که بتونه مگنت‌ها (یا فایل‌های تورنت) رو دریافت کنه. فعلاً بهترین برنامه µTorrent (میکرو تورنت)ـه که دو نسخه معمولی و پلاس داره. (میکرو تورنت پلاس، چند تا برتری داره که هیچ کدوم مهم نیستن :D از جمله چک آپ آنتی ویروس، کانورت فایل‌ها و پخش فایل‌های صوتی و تصویری) بعد از دانلود این نرم افزار کم حجم، می‌تونین هر فایلی رو از تورنت دانلود کنین.

kia.celever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی ۳
شهر
تهران

یه سری سایت ها هم هستن که تورنت هارو به لینک مستقیم تبدیل میکنن. بعد میتونید مثه فایل های معمولی با IDM و اینا دانلودشون کنید!
درحال حاضر من فقط ZbigZ رو میشناسم که مجانی این کارو میکنه! اگه سایت دیگه ای سراع دارید بگید!

• شروع کننده موضوع

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

معمولاً اين سايتاى ليچر كه لينك رو مستقيم ميكنن محدوديت حجمى دارن. اين سايته محدوديتش چه قدره؟

kia.celever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی ۳
شهر
تهران

تا جایی که میدونم میشه توش همزمان 2 تا فایل داشت که هرکدوم حداکثر میتونن 8 گیگ باشن! در کل میشه 16 گیگ ...

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از نسترنّگار :
برای دانلود از تورنت به برنامه‌ای احتیاج دارین که بتونه مگنت‌ها (یا فایل‌های تورنت) رو دریافت کنه. فعلاً بهترین برنامه µTorrent (میکرو تورنت)ـه که دو نسخه معمولی و پلاس داره. (میکرو تورنت پلاس، چند تا برتری داره که هیچ کدوم مهم نیستن :D از جمله چک آپ آنتی ویروس، کانورت فایل‌ها و پخش فایل‌های صوتی و تصویری) بعد از دانلود این نرم افزار کم حجم، می‌تونین هر فایلی رو از تورنت دانلود کنین.
باورت میشه الان میخواستم همین بحث رو راه بندازم ؟ :D
من تقریبا همه برنامه های تورنت دانلودر رو تست کردم ، بهترینشون به نظر من BitLord ـه . اونجوری که من دیدم نسبت به µTorrent از سرعت خیلی بالاتری برخورداره ! ضمنا یه سرچ داخلی هم داره که شما رو از گشتن تو سایت های تورنت بی نیاز میکنه :D حتما دانلود کنید چیز جالبیه :D

دانلود از سایت خودش

(برای مک هم هست بگردید پیدا میشه)

13434563551.jpg

• شروع کننده موضوع

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

:-s

بیت لُرد ویژگی جالبش نسبت کم آپلود به دانلودشه :D.

× دیگه چه نرم افزارایی برای تورنت هستن؟

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر
  • شروع کننده موضوع

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

بالاخره این سایته ZbigZ رو امتحان کردم؛ عالیــه!‌ /m\ می‌تونین دو تا فایل ۸ گیگ رو همزمان داشته باشین و سرعت دانلود هم تا ۱۵۰ می‌ره. +، می‌تونه فایل رو براتون زیپ کنه که حجم کمتری رو دانلود کنین. (به شخصه حاضرم برای همچین امکاناتی پول بدم :D). داشتن لینک مستقیم بعضی وقت‌ها خیلی واجب و بهتر از تورنته معمولیه (مخصوصاً وقتی سرعت تورنت کمه، لینک که مستقیم شه سرعت هم می‌ره بالا)

× فقط من نفهمیدم این سایت چطوری لیچ می‌کنه؛ خودش دانلود می‌کنه، بعد روی سرورش آپلود می‌کنه؟ (در حال فری، هر فایل رو ۷ روز نگه می‌داره) چطوری انقدر سریع کار می‌کنه؟ کل کار مستقیم کردن لینک ۵ دقیقه هم طول نمی‌کشه.

• لایک
امتیازات: JB

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از نسترنّگار :
بالاخره این سایته ZbigZ رو امتحان کردم؛ عالیــه!‌ /m\ می‌تونین دو تا فایل ۸ گیگ رو همزمان داشته باشین و سرعت دانلود هم تا ۱۵۰ می‌ره. +، می‌تونه فایل رو براتون زیپ کنه که حجم کمتری رو دانلود کنین. (به شخصه حاضرم برای همچین امکاناتی پول بدم :D). داشتن لینک مستقیم بعضی وقت‌ها خیلی واجب و بهتر از تورنته معمولیه (مخصوصاً وقتی سرعت تورنت کمه، لینک که مستقیم شه سرعت هم می‌ره بالا)

× فقط من نفهمیدم این سایت چطوری لیچ می‌کنه؛ خودش دانلود می‌کنه، بعد روی سرورش آپلود می‌کنه؟ (در حال فری، هر فایل رو ۷ روز نگه می‌داره) چطوری انقدر سریع کار می‌کنه؟ کل کار مستقیم کردن لینک ۵ دقیقه هم طول نمی‌کشه.
مشابه ZbigZ زیاده ، مثه Quick Torrent یا Torrent Handler . حتی یادمه پارسال واسه عضویت یکی ازین سایت ها پول میدادم که الان هر کار میکنم اسمش یادم نمیاد #-o :-"

طرز کارش هم که معلومه :D رو سرور خودش دانلود میکنه ، بعد لینک میده بهت از رو سرور خودش ! در مورد سرعت هم الان تو آمریکا گوگل فیبر داره به کاربر های خانگی 1 گیگابیت میده میده ، چه برسه به وب سرور ها :D

• شروع کننده موضوع

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

هر دو تای اینا که پولین L-: محدودیت ۸ گیگ هم خیلی کمه؛ من الان می‌خوام هانگر گیمز بلوری دانلود کنم نمی‌تونم :-< سایت دیگه‌ای سراغ ندارین که حداقل برای بار اول پولی نباشه و محدودیتش بالای ۱۰ گیگ باشه؟

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

آقا یکی بیاد کامل توضیح بده :D :D
من نفهمیدم!
من الان تو iso hunt این فایل رو پیدا کردم:
http://ca.isohunt.com/release/275941/hurt+locker?poster=&cat=-1
حالا میخوام از طریق zbigz.com دانلودش کنم!
باید چه آدرسی رو اونجا وارد کنم؟!

kia.celever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی ۳
شهر
تهران

الان تورنته این نیست که! ایـنه! :D
اون لینک Download .torrent رو بدید به zbigz!

• شروع کننده موضوع

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

روش دانلود با ZbigZ: (عکس‌ها بند‌انگشتی و لینک‌شده هستن، کلیک کنید تا بزرگ شن.)

۱. از هر سایتی که استفاده می‌کنین (این‌جا thepiratebay.se)، باید توی صفحه دانلود فایلتون، مگنت رو پیدا کنین. توی این صفحه، با کادر قرمز مشخص شده: Get this torrent. آدرس این لینک رو کپی کنین.

۲. برین توی سایت ZbigZ. ثبت نام ضروری نیست ولی اگر بکنین بهتره. به هر حال، توی کادری که هست، لینکی که کپی کردین رو پیست کنین و Go رو بزنین. دو تا گزینه میاره، Free رو انتخاب کنین. حالا بسته به سایز و تعداد سیدر و لیچر‌ها یک مدت زمان نسبتاً کوتاهی طول می‌کشه تا فایلتون آماده دانلود بشه.

۳. بعد که آماده شد .zip رو بزنین، باز یه کم طول می‌کشه تا فایل رو زیپ کنه بعد دانلودتون شروع می‌شه.

kia.celever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی ۳
شهر
تهران

نسترنّگار: لایک برا Pink Floyd The Wall! :D
این زیپ کردنش برا شما کار می کنه؟ من چند بار دانلود کردم بعد نمی تونستم فایل زیپ رو باز کنم! انگار درست زیپ نمی کرد ... :-??

• شروع کننده موضوع

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

برای من هم دو سه بار اول کار نمی‌کرد ولی الان هر دفعه کار می‌کنه (بعضی فایل‌ها مثل این رو که چندین تا فایل هستن رو حتماً باید زیپ کرد :-?) اتفاقاً زیپ کردن خیلی کم طول می‌کشه!

× مرسی :D

mohammadjb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
زیست

دوستان من یه چیزی میگم شما بگید درسته یا نه ؟

برا کسایی که محدودیت دانلود دارن . مثن اگه 100 مگ با تورنت دانلود کنن 50 مگ کم میشه ؟ یا قضیه یه چیز دیگس ؟

کلا مزیت اصلیش چیه ؟ اینکه همچی توش پیدا میشه ؟

بالا