• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همایش"فیزیک از گذشته تا امروز"

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : همایش"فیزیک از گذشته تا امروز"

+من بی نظمی ای توی همایش ندیدم!نسبت به بقیه ی همایش ها اتفاقا خیلیم منظم تر هم بود!

+یادم رفت بگم...فیلم همایش رو برای دانلود توی سایتتون بذارین لطفا ;))

+بازم ممنونم...با این وضع سازمان و تاریخای تودرتو جدا همایش برگزار کردن کار دشواریه!

×ویرایش: :)

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

به نقل از minasamiei :
ما هم شنیدیم و چیزی ندیدیم !
ما رو که شناختید فکر کنم . 4تا بودیم خیلی سنگین ردیف جلوی فرزانگانیای نجف آباد نشسه بودیم ک قاطی نشیم با بقیه دخترا اگه کاری کردن ! دقیقا واسه همین موقع !
+ معذرت میخوام از طرف همون عده ی معدود از دخترا که ایده ای ندارم کی بودن اصلا .
+ دعوا نداریم 8->
+این بحث تمومه
+ تیکتون رو هم تحسین میکنم ! جالب بود انصافا !

اتفاقاً می خواستم بگم، به هیچ وجه بحثی و دعوایی نیست.
اتفاقاً جمله ی آخر رو گفتم که بگم مطلقاً منظورم شما نبود...
اونم تیکه نبود، مزه بود...

نمی دونم چرا بعضیا دعوا و توهین و اینا طلقی کردن، من نمی خواستم توهینی به دانش آموز های فرزانگان شه و تو پستم هیچ اشکالی نمی بینم. ولی برای اتمام بحث پست قبلو ویرایش می کنم...
در ضمن، منظورتون نامفهوم بود، ولی من منظورم عده ای بود، نه اشخاصی و واقعاً این بی نظمی وجود داشت.

این تاپیکم جای این بحث نیست...

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

سلام ممنون از همایش خوبتون
ویه پیشنهاد این که واسه دوره های بعد موقع ارائه ها کنترل بیشتری روی سالن داشته باشید امروز سالن خیلی شلوغ بود و این طور کسایی که ارائه ی مقاله دارند دچار استرس می شوند و همین طور نمی شود از مطالب ارائه شده استفاده کرد
در کل دوباره ممنونم

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

سلام...
اول یه خسته نباشید درست حسابی ب اعضای دبیرخانه،همایشتون یه مشکلاتی داشت ولی خب بالاخره همش ک تقصیر شماها نبود.
نمیخوام حرف تکراری بزنم ولی شما خودتون(از جمله فرنیک)گفتین ک مقاله اژه ای ۱پتانسیل خوبی داشت،ارائشم ک خداوکیلی از بقیه بهتر بود مثل این فرزانگان۲ نبودن ک فقط حفظ کرده باشن،ما ک گوش کردیم ک خیلی بهتر از بقیه مقاله ها فهمیدیمش.
آقا اصل کلام : مقام پنجم حق اژه ای ۱ نبود،آقا نبود دیگه قبول کنید...
ولی واقعا پررویی فرزانگان ۲ رو تحسین میکنم،با این ارائشون همین چهارمم زیادشونه!(نمیتونم نظری درباره ی مطالبشون بدم،چون با این ک خیلی سعی کردم گوش کنم ولی هیچی نفهمیدم (:|)
حالا بگذریم...
امیدوارم در سال های آینده این همایشتونو ب طور گسترده تر و هماهنگ تر برگزار کنید.
+این تندیستونم اگه خودتون تقدیم نمیکردین خودشون ب خودشون تقدیم میکردن!(مدرسه ما ک همچینیه...)

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

آقا من قبول دارم سر و صدا بيشتر از مدرسه‌ي ما بود! آخه مدرسه‌ي ما يه كلاسو اورده‌بود كه خيلياشون هيچ علاقه‌اي نداشتن نميدونم چرا اين كارو كردن.بچه‌هام حق داشتن وقتي دوس ندارن گوش بدن با همديگه حرف بزنن!كار مدرسه اشتباه بود. ولي معذرت :D

m@ht@b

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان

می خاستم یه خسته نباشید و همچنین تشکر از همه ی کادره دبیرخونتون بکنم و بگم که درسته یه نقص ها یا شاید به عبارتی ناهماهنگی هایی بود ولی حُسن هایی داشت که سنگینی میکرد... :)
اصلا اون مشکلایی که بودم که تقصیر شما نبود! به مقامات بالا مربوطه اصن...!؟ ;;)
فقط این که فک کنم حق اژه ای 1 بیش از این بود(؟!)
نمی دونم.... :rolleyes:

ArtmisSoR

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‎امین
شهر
Isf
دانشگاه
پلی‌پیکنیک
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از m@ht@b :
آره بود !
من میدونم ... ^-^

• شروع کننده موضوع

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

اول از همه ممنون از مهمونای خوب همایش

دوم ممنون از بچه های کادر اجرایی (به جز خودم ک از خودم تشکر نمیکنم :D )

و حالا پاسخ! :
به نقل از minasamiei :
میخواسَم بگم رفتار خوب اعضای دبیرخونه (؟!) ( همین شماها که اونجا قدم میزدین :D) کم و کاستی ها رو پوشش میداد .
جو هم خوب بود نسبتا ؛ یک مواردی بود که طبیعی بود نسبتا (مثل نگاه های اعصاب خورد کن) اما مورد خاصی ندیدیم ما. (اخلاقی)
اون تهشَم که شخصا 1کم به نیمافو پریدم ، بعد کمی پشیمون شدم ! معذرت میخوام حتی . باید تشکر میکردم اون ته به جای ... البته اینقدر نیمافو محل نذاشت که ... من میخواسم به موارد دیگه از جمله داوری هم اشاره کنم . واقعا اژه ای 1 حقش بیشتر بود . مقالشون بی نقص بود ... مقاله ی تلسکوپ با عرض معذرت "چرت" بود کاملا ... من دیدم همون مورد اول (ناهماهنگی) رو گفتم نیمافو هیچ محلی نذاش گفتم چی بگم دیگه وقتی دسته بیل هم حسابمون نمیکنه ، نگا هم نمیکنه حتی... :-< از دوتا دیگتونم که اسماشونو نمیدونم راضی بودم :D حرف ک میزدی گوش میداد :-"
از مقاله های بچه ها فقط مال اژه ای1 رو پسندیدم. بقیه 1 مشت چیز حفظ کرده بودن فقط ! توانایی فرزانگان2 رو هم توی حفظ کردن تحسین میکنم واقعا . شرط میبندم 1کی از این فرمولای عجیب غریبی ک میگفتن رو نمیدونسَن چیه اصن ! ولی عجب حفظی کرده بودن ... پگاه رو ک من از دبستان توانایی حفظیاتش رو تحسین میکردم :D

سخنرانی اون آقاهه :-" درباره فلسفه و علم رو هم خوشم اومد . با این که عمرا هیچکی جز من گوش نداد ، اما اگه گوش میدادن خوششون میومد :D اون سخنرانی اول درباره کریستال های مایع و ال سی دی هم تکراری بود کمی ، اما خیلی خوب توضیح میدادن ( کی بود آقاهه ؟ )

+ اینیَم که به من لوح ندادن رو میبخشم حالا . به پای این که همیشه 1 سری ناهماهنگی هایی هست . و باز از نیمافو معذرت میخوام .
+ کاملا مشخص بود این همایش برآیند حداکثر زور بکس اژه ای 2 بود .
+ خدا قوت . به شما چندتایی که زحمت کشیدین اینقد همچنین به اون بچه هاییتون که اینقد چشاشون چرخید و دید زدن
+ تی شرتاتون هم لایک اصن :D
رفتار خوب ما که قدم میزدیم؟ تیکه بود؟ اگه نقطه +ی توش بود بگو تا تقویتش کنیم سالای بعد...

نگاها رو عذر میخام بنده.کادر تلاششو کرد که حتی همون نگاه ها ام نباشه که کسی با ذهنیت بدی از سالن بخواد بره بیرون...

عذر میخوای؟ :D
بابت لوح ام ببخشید!
اون موقعی که شما صحبت میکردید خیلی شولوغ بود...
ببخشید

یه خواهش: این همایشو برایند کلیه ی تلاش ما در نظر نگیر.محدودیت و این چیزا بسیار بود!

یه سوال: بچه های کادر دید زدن؟

تیشرتا ام قابل نداشت:D

به نقل از TFire :
خوب بودا! ولي :-" حوصله سر بر بود يكم :-" البته بخاطر مقاله‌ها بود كه شما نميتونستين كاري بكنين براش! داوريم كه :rolleyes:
منم فک نمیکنم حق اژه ای 1 5ام بود

با این که گوش ندادم به هیچکدوم از ارائه ها

ولی بعد که ارائه ها رو دیدم اگه نظرم تغییر کرد میگم

به نقل از عرفان عشوریون :
حالا من میدونم که نیمافو میاد فحش میده ولی واقعا افتضاح بوده همایشتون به چند دلیل:
1)روزه سمپاد برگزار شده بود و روز المپیاد فیزیک!!
2)اصلا حال همایش به اینه که همه بیان!!بعد وحدتی اومده میگه فقط کسایی که همایش دعوت شدن میتونن بیان!!
3)اون جوری که از این بالایی فهمیدم اصلا جنبه علمی و خلاقیت نداشته فقط یه سری اومدن نقش رادیو رو بازی کردن!!
4)مسئولا هیچ کودوم(جز هامون)هیچ ربطی به فیزیک نداشتن(قول میدم جز هامون هیچ کودومتون یک صفحه هم از تاریخچه زمان نخوندید!!حالا من خودمم نخوندم ولی هامون که خونده!!)
5)کلا اقا دلم پر بود اومدم این جا خالی کردم ولی دمه نیمافو گرم واقعا اگه از من بپرسن کی کارای همایشو کرد میگم فقط نیمافو کرد ولی خب وحدتی و رضایی ....
کلا خسته نباشید . . .
تو همه چیو همیشه صفر یا یکی و سیاه یا سفید میبینی.اینو اول بگم برای اذهان و اینا :D
1)انتقاد اول،قسمت دومش وارده...
2)به کادر مربوط نمیشه ولی به شخصه برای حل این مشکل تلاش کردم و تا حدودی هم حل شد
3)به ارائه دهنده ها مربوط میشه :D
4)منم دورادور ارتباط دارم...صفحه ی زمان ؟! :D
بیا تا بات بحث کنم:D
5)از بعد "ولی" شدید بات موافقم
چاکریم در کل

به نقل از FarNik :
راجع به بند های آخرتون هم:
+ اون مسئله لوح در حال پیگیریه... نیما هم آدمی نیست که بهش بر بوخوره
آفرین :D
خوشمان آمد :P

به نقل از FarNik :
دمت گرم عرفان... نبودی تو کار چیزی نگو.
شما ام کار کردی جناب فرنیک

به نقل از sRina :
اول اینکه تشکر به خاطر همایش خوبتون ...

سخنرانی اول و آخر از لحاظ محتوا عالی بود...آخری به خصوص!

برخورد اعضای دبیرخونه فوق العاده بود... تی شرتا به خصوص...ازین تی شرتا به ماعم میدادین شاد میشدیم...عالی اصن

بعد یه ارائه کمتر میکردین به جاش 4 تا کلیپ و عکس مرتبط میذاشتین از خسته کنندگی درمیومد یکم!البته به خاطر محدودیت وقت و ایناعم بود...ولی به شخصه هرچی خواستم همشو گوش کنم نشد :-" :D

بقیه ی چیزا عم خوب بودن(سالنُ اینا)

کلا خیلی خیلی ممنون و خسته نباشین... ;))
ممنون...
اون قسمت خستگی و اینا رو سعی میکنیم برای دوره های بعد اگه عمری بود برطرف کنیم...
ممنون بازم

به نقل از kooshapk :
ممنون از همه ی اعضای دبیرخونه همایش(ببخشید پرروگی کردم به نمایندگیتون رفتم تندیس رو گرفتم)
همچنین از کسایی که به بچه های دبیر خونه لطف دارن
به هر حال همایش با نام عملیاتیه نیما فو =)) بود،هر کم کسری دیدین به بزرگیتون ببخشید،
از این که اسامی بعضی ها جا افتاده بود واقعا" شرمنده :-[ ایشالاه جبران کنیم
1- کریستال های مایع و ال سی دی هم توسط جناب آقای دکتر احمدی بود(البته ایشون سعی کردن خیلی ساده توضیح بدن وگرنه این موضوع،پروژه ی دکترای ایشون بوده)
2-فلسفه علم هم توسط یکی از اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان بود
راسی نیما فو هم سرش خیلی شلوغ بود،حق بدین بش(البته همه ی بچه ها سرشون شلوغ بود و سعی کردن خیلی از مشکلات امروز رو جوری حل کنن که حتی بقیه ازش بو هم نبرن)
در یک حرکت نمادین تندیس رو به مدرسه اهدا کردیم :))
یه نظر من با توچه به نحوه ی ارائه و مطالب داوری هیچ مشکلی نداشت
به سه نفر برتر تبریک می گم،
راسی به وبسایت یه سر بزنین و اونجا نظراتتون رو بگین،سعی میکنم همشو تو سایت بدون سانسور پخش کنم فقط قول میدم البته :D!
تو حرفامم اگه چیزی از قلم افتاد ببخشید ایشالاه هر چه سریع تر فایل عکس های همایش آماده بشه [-o<
تیشرتا هم که اصن یه وضی :)) اولش تو یغما بود ولی خدارو شکر زنده شد :D
خوب کاری کردی ه نمایندگی رفتی و این که با اون حرکتت که بم تقدیم کردی بعدش حال کردم :D

مگه قرار نشد رمز عملیات ، "رمز" باقی بمونه؟ :D

به نقل از FarNik :
کوشا فکر کنم جای نقش ها رو تو اون حرکت نمادین برعکس گفتی =))

بازم در ادامه ی حرف های کوشا و خودم « {-8 » می گم خواهشاً در مورد داوری منطقی قضاوت کنید. ملاک های داوری دقیق و زیاد بودند.
فرزانگان 2 هم انقدر توپش پر نباشه، فکر کنم سال اولی بودید، نه... خوب این خودش خیلی خوبه، ان شاء ا... سال دیگه « اگه باشیم، یا دیگران باشند »، نوبت موفقیت شماست...
منم میگم اژه ای 1 حقش 5ام نبود :D

به نقل از ArtmisSoR :
بــِسـمـ الــ لـهِ رَهمـانـِ رَهیـم،
سلام عرز می کنم خدمت جماعتِ مُهترم و مُهترمهِ سمپادی.

همایش بسیار درهم برهمی بود،
از نتایج رتبه بندی راضی نبودم، اژه ای 1 حقّش خیلی بیشتر از رتبه ی پنجم بود.اینو همه می دونن... :-$
از کیک و آبمیوه بسیار ممنون، تنها راه دراومدن از کِسِلــیمون خوردن همونا بود، (:|
دوستان هم اشاره کردن، بخاطر زمانه بده همایش بود شاید که 50% صندلیا خالی بودن، آقا شمآ که سالونو اجاره کرده بودین، خب بیشتر دعوت می کردین [-(
قاطی پاتی شدنه لوح ها رو میذاریم به حساب بی دقّتی خودمون که موقع تحویل گرفتن لوح یه نگا به اسم روش نمینداختیم :rolleyes:
البته در وضعیت ایده آل(حتا ! nOrmal) وقتی اسم کسی رو می خونن باید لوح همون شخص رو تقدیمش کنن! (;

اسم "کاپیتان ما" رو هم که اَصَــــــــــن نخــــوندن L-: :-w

و در نهایت، قابل توجه دوستانی که ارائه دادن؛
نمونه ی صحیح ارائه رو در آغاز همایش توسط جناب احمدی ملاحظه فرمودین، حالا یه مقایسه ای با ارائه ی خودتون بکنین، خداوکیلی می خواستین چهارم هم نشین ؟! :))

+ببخشید اگه بهتون برخورد ؛ وَظـیـفم بود، باید توجیه می کردم :)

آقای احمدی که خوب حرف میزد که :D

درمورد لوح ها عذر خواهی

به کاپیتانتون لوح نرسید؟ :D
اگه نرسید بگبد تا پیگیری کنیم.

ممنون از انتقادات سازنده...

در مورد بی نظمی ها بگم که هم پسرا و هم دخترا به یک اندازه بی نظمی داشتن ...
که البته به نظر من بی نظمی زیاد نبود...البته نسبی میگم این حرفو

و کلاً هم پسر و هم دختر به یه اندازه تلاش میکردن!

به نقل از sRina :
+من بی نظمی ای توی همایش ندیدم!نسبت به بقیه ی همایش ها اتفاقا خیلیم منظم تر هم بود!

+یادم رفت بگم...فیلم همایش رو برای دانلود توی سایتتون بذارین لطفا ;))

+بازم ممنونم...با این وضع سازمان و تاریخای تودرتو جدا همایش برگزار کردن کار دشواریه!

×ویرایش: :)

فیلم همایش رو قول نمیدیم...ولی سعیمونو میکنیم...

خواهش خیلی

به نقل از atishpare :
سلام ممنون از همایش خوبتون
ویه پیشنهاد این که واسه دوره های بعد موقع ارائه ها کنترل بیشتری روی سالن داشته باشید امروز سالن خیلی شلوغ بود و این طور کسایی که ارائه ی مقاله دارند دچار استرس می شوند و همین طور نمی شود از مطالب ارائه شده استفاده کرد
در کل دوباره ممنونم
چشم!

به نقل از .mary. :
سلام...
اول یه خسته نباشید درست حسابی ب اعضای دبیرخانه،همایشتون یه مشکلاتی داشت ولی خب بالاخره همش ک تقصیر شماها نبود.
نمیخوام حرف تکراری بزنم ولی شما خودتون(از جمله فرنیک)گفتین ک مقاله اژه ای ۱پتانسیل خوبی داشت،ارائشم ک خداوکیلی از بقیه بهتر بود مثل این فرزانگان۲ نبودن ک فقط حفظ کرده باشن،ما ک گوش کردیم ک خیلی بهتر از بقیه مقاله ها فهمیدیمش.
آقا اصل کلام : مقام پنجم حق اژه ای ۱ نبود،آقا نبود دیگه قبول کنید...
ولی واقعا پررویی فرزانگان ۲ رو تحسین میکنم،با این ارائشون همین چهارمم زیادشونه!(نمیتونم نظری درباره ی مطالبشون بدم،چون با این ک خیلی سعی کردم گوش کنم ولی هیچی نفهمیدم (:|)
حالا بگذریم...
امیدوارم در سال های آینده این همایشتونو ب طور گسترده تر و هماهنگ تر برگزار کنید.
+این تندیستونم اگه خودتون تقدیم نمیکردین خودشون ب خودشون تقدیم میکردن!(مدرسه ما ک همچینیه...)
ما ام اگه قبول کنیم اون مشکل اژه ای 1 بالاخره داورا کسای دیگه ای بودن...
متاسفانه !

به نقل از m@ht@b :
می خاستم یه خسته نباشید و همچنین تشکر از همه ی کادره دبیرخونتون بکنم و بگم که درسته یه نقص ها یا شاید به عبارتی ناهماهنگی هایی بود ولی حُسن هایی داشت که سنگینی میکرد... :)
اصلا اون مشکلایی که بودم که تقصیر شما نبود! به مقامات بالا مربوطه اصن...!؟ ;;)
ممنون خیلی....

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از nimafo :
رفتار خوب ما که قدم میزدیم؟ تیکه بود؟ اگه نقطه +ی توش بود بگو تا تقویتش کنیم سالای بعد...
یه سوال: بچه های کادر دید زدن؟
مارو چه به تیکه . اصلا من هرچی‌ میگم تو تیکه برداشت میکنی‌ . :D نمیدونسم عنوانتون چی‌ بود گفتم اونایی ک اون وسط راه میرفتن . همون کادر اجرائی آقا . :D

بله ؟! نه بآو . بچه های کادرخیلی‌ پسرای خوبی‌ بودین . برآیند مدرستون نبود . بهترین‌های مدرستون بود فک کنم. ;;)

منظور من یک عده اولی‌(؟)هاتون بود . بازش نمیکنم . جالب نیس ، توام علاقه نداری به اینجور چیزها
:D

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

نیما جان، اون دمت گرم کنایه ای که به عشوریون زدم واسه چیز دیگری بود... :-"

من که خوب بیشتر کارم گرافیک و پشتیبانی کامپیوتری و صوتی تصویری بود، دیرم اومدم تو کار (<، نسبت به تو هم یک پنجاهم کار کردم :-[، بحثیم توش نیست و ادعایی هم نیست B-)
ولی تا حداقل کوشا و شهریار هستن، خیلی نامردیه به عرفان میگی فقط نیما کار کرد رو قبول دارم... ~X( خصوصاً کوشا... کم کار نکرد...

skyfullofstars

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان

سلام
تبريك ميگويم . مثل اين كه همايش موفقي داشته ايد . اميد وارم سال هاي ديگه هم تداوم داشته باشد و از استان هاي ديگه هم بتوانند شركت كنند . به خصوص اين كه همايش فقط مربوط به فيزيك بود و رشته هاي ديگر شركت نداشتند .
موفق باشيد . h-:

kooshapk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
هه هه

به نقل از nimafo :
خوب کاری کردی ه نمایندگی رفتی و این که با اون حرکتت که بم تقدیم کردی بعدش حال کردم :D

مگه قرار نشد رمز عملیات ، "رمز" باقی بمونه؟ :D
کسی این حرکت حماسی رو ندید فک کنم :D حیف که اون بالا رحمتی میکروفون رو نداد وگر نه تو بلندگو میگفتم :)))))))))
نه دیگه عملیات با موفقیت انجام شد،باید این رمز به گوش همه برسه تا عبرتی بشه برا آیندگان سمپاد :D

به نقل از FarNik :
ولی تا حداقل کوشا و شهریار هستن، خیلی نامردیه به عرفان میگی فقط نیما کار کرد رو قبول دارم... ~X( خصوصاً کوشا... کم کار نکرد...
اون که نظر لطفته،ولی نمیشه گفت که یکی بیشتر کار کرد،این همایش کار گروهی 8 نفر بود (البته مسوولای مدرسه نقش سنگ جلوی پا بودن رو باید از این عدد کم کرد البته منفی میشه :D)
با اجازه دوستان من اسمشون رو بنویسم بد نیست
1-نیما فروزنده
2-فربد نیکوکار
3-هامون همتی
4-شهریار دلکانی
5-آرمان ادیبی
6-محمد مهدی کاظمی
7-پیمان شهبازی
8-کوشا شیرویه
به نقل از TFire :
آقا من قبول دارم سر و صدا بيشتر از مدرسه‌ي ما بود! آخه مدرسه‌ي ما يه كلاسو اورده‌بود كه خيلياشون هيچ علاقه‌اي نداشتن نميدونم چرا اين كارو كردن.بچه‌هام حق داشتن وقتي دوس ندارن گوش بدن با همديگه حرف بزنن!كار مدرسه اشتباه بود. ولي معذرت :D
والا ما که فقط به خودمون اجازه دادیم به پسرا تذکر بدیم،مخصوصا" بچه های اژه ای که کم اذیت نکردن(تو بخش آنتراکت خصوصا")،

ولی کلن به نظر من بعضی مسایل بازگو کردنشون دیگه قشنگ نیست!!!!!!!!!!!!! :|
بعدش هرکی خواست که دلیل اصلی اینکه اژه ای 1 مقالش پنجم شد رو بدونه بگه ،چون دیدم به ناحق ازشون طرفداری میشه :)

در آخر هم یه گلایه از فرزانگان نجف آباد،متاسفانه هم مسوولاشون هم دانش آموزانشون برخورد مناسبی با کادر اجرایی(بچه های دبیر خونه) نداشتند،و یه تشکر مخصوص از فرزانگان 1 که خوب همکاری کردن(البته گروهشون که سوم شد تقریبا تا شنیدن مقاله ی اولن از قبل از ارائه و حتی در حین ارائه می خواستن ما رو خفه کنن :D )

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

آنتراکتتون منو کشته اصَن :D
هی کوشا تو بیسیمش میگفت آنتراکت آنتراکت :D
از آنتراکتتون هم راضی نبودم :D

kooshapk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
هه هه

به نقل از minasamiei :
آنتراکتتون منو کشته اصَن :D
هی کوشا تو بیسیمش میگفت آنتراکت آنتراکت :D
از آنتراکتتون هم راضی نبودم :D
مینا،نیما می گه تیکه میندازی بگو نه!!!! :-" "هی کوشا تو بیسیمش میگفت آنتراکت آنتراکت"!به مشکلی تو سالن بود که هی می گفتم همه حواسشون به آنتراکت باشه :-" کلا" بیخیال موضوع
:D آقا نامردیه بیسیم ما رو شنود داشتن(نیما عملیات لو رفت )
:)) والا از مقامات بالا دستور رسید که آنتراکت داشته باشیم ،ما هم هرچی تو بیسیم اعلام میکردیم توجه نمی نمود (:D) مجبور شدم مستقیم به مجری بگم،اصن یه وضی،
راسی گفتی بیسیم :)) کلا" همایش یه طرف،تیشرت و بیسیم بچه ها یه طرف
راسی اینکه مقاله ی لیزر .و کاربرد های اون رو ارائه میکرد خیلی باحال می گفت لیزر :))) لحجه ی بریتیش داشت اساسی =))
یه چیزی هم اتفاق افتاد که انگار خدا رو شکر هیچکی این سوتیو نفهمید :D

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

:)) آخه ردیف پهلوی ما نشسته بودی شما ، میشنیدم خب

این دوستم میگفت بی‌ سیم‌هاتون اسباب بازیه ؟ اصلا رفته بودیم تو نخش .

چه مشکلی‌ بود تو سالن ؟ :D :D

آره . زهرا رو میگی‌ . کلا مدل حرف زدنشه . :D

+ ۱ چیزی بگم . این که جو عالی‌ نبود . اما مزاحمت نبود . اگه کسی‌ اهلش بود خودش تمام امکانات بود ! من هم نفهمیدم . دوستان گفتن . جّو بیرون خوب نبود ! اما این که کسی‌ مزاحم بشه نه . یعنی‌ یک عده با دست پر رفتن . شماره و اینا ! اسم هم می‌تونم ببرم حتا از هر ۲ جنس .
و این که اتفاقا شاید بهتر بود به بعضی‌ از دختر‌ها تذکر میدادید اتفاقا . یا اگه میخواستید مستقیم تذکر ندید ، به مسوول مدرسه میگفتید .

m@ht@b

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان

آره آقا... بی سیماتون واقعی بود؟! :-?
بعد ما کلا هممون از اون تی شرتاتون میخایم( مسخره نیست ب خدا، جدیه جدی :-" )
والا اگه جو بد بود که ما نفهمیدیم، یعنی فهمیدیم ولی ...
هر کاری بکنین این مشکلات پیش میاد آخرش!!!

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

اون بیسیما اسباب بازی نبود، شد!!! حیف بیسیما ی به اون توپی...
یه تیکه من هی تو بیسیم می گفتم پیمان، پیمان... تهش رفتم دیدم شیک زده کانال بیسیم و عوض کرده که صدا نیاد :D

خانم سمیعی نسب هم که فکر کنم از اتفاقات پشت بنر پشت پرده دیتاشو هم خبر دارن (نیما عملیات خیلی لو رفت)
بعد از اینکه کوشا رمز عملیات رو لو داد خانم سمیعی به مستندات ما دستبرد زدن :)) فکر کنم دوربینمونم هک کردن...

فقط یه چی بگم که من اینهمه خودمو دیشب کشتم، منظورم از بی نظمی همینی بود که خانم سمیعی گفتن...
تو همایش فیزیک هم رحم نمی کنن بعضیا...

• شروع کننده موضوع

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

اون آهنگه که رو اون کلیپ آخریه گذاشتیمو انصافاً خودمم که گوش میدم دلم میخاد دست بزنم.

خیلی باحاله :D

--------------------------
در مورد تیشرتا ام بگم که تیشرتی که خودم پوشیده بودمو با امضای خودم میدم 300 هزار تومن...رفاقتی باتون حساب میکنم!

-------------------------
کوشا مهم اینه ما از اولش توی یه کارگروه بودیم :D

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

به نقل از kooshapk :
البته مسوولای مدرسه نقش سنگ جلوی پا بودن رو باید از این عدد کم کرد البته منفی میشه :D

بسی حال کردم، خواستم بگم اول گفتم ولش، بالاخره یکی حرف دل مارو زد... ~X(
د واس همینه می گم این توان بچه ها نبود. می دادن دست ما که می ترکوندیم /m\

kooshapk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
هه هه

به نقل از nimafo :
اون آهنگه که رو اون کلیپ آخریه گذاشتیمو انصافاً خودمم که گوش میدم دلم میخاد دست بزنم.

خیلی باحاله :D

--------------------------
در مورد تیشرتا ام بگم که تیشرتی که خودم پوشیده بودمو با امضای خودم میدم 300 هزار تومن...رفاقتی باتون حساب میکنم!

کوشا مهم اینه ما از اولش توی یه کارگروه بودیم :D

بیچاره دلم برا یعضیا سوخت،خیلی تند برخورد کردم با اونایی که دست زدن فک کنم

----------------------
می خواستیم مارک نیما فو رو روش بزنیم دیدیم گیر قانونی به دلیل جعل مارک پیدا میکنه :D

----------------------

نیما اصن گروهی که من و تو دو نفری داشتیم در سطح لالیگا حرفه ای بودا!!!! :D (در اوج تواضع و فروتنی)

----------------------

اسباب بازی چیه،واقعی بودن بیسیما!!!!!امکان داشت بیان جمعمون کنن هر لحظه :D بدون مجوز بودن :>

---------------------

راسی اگه شد تا فردا پس فردا فایل فیلم عکس رو جورش کنیم(البته بازم با اگه خواستین با امضای نیما فو رفقاتی حساب میکنیم :)) (; )

---------------------

آقا کلن از بحث جو و اینجور چیزا بیاین بیرون :D اصن یه وضی بود که ما هم عصابمون این شکلی X-( داغون بود. :D

-------------------

والا خیلی به مسوولاتون گفتیم ولی به قول معروف یابو آب میدادن،بعدش ما حفظ آبرو کردیم وگر نه تمام اسامیشون رو تو حین ارائه مقالات داشتیم(البته فک کنم دیگه همه داشتن!!!!! ای بابا دوباره که کشید به این بحث {-8 ^#^)

----------------

راسی هرکی اگه اون سوتیو تونست بگه یه تیشرت با امضا ی نیما فو جایزه داره :))

بالا