• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همایش"فیزیک از گذشته تا امروز"

kooshapk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
هه هه
پاسخ : همایش"فیزیک از گذشته تا امروز"

به نقل از minasamiei :
حقیقتا که علافمون کردین ! :D
ما 5شنبه امتحان ریاضی داریم و دبیرمون هم گفته حتما باید امتحان رو بدید . ما این هفته تا امروزش هر روز امتحان داشتیم . الان باید بشینیم پاورپینت درست کنیم و فردا هم خودمون رو آماده کنیم 1کم . در نتیجه اصلا فرصت ریاضی خوندن با این حجم زیادش نیست (برفرض اگه هم بخوایم زنگ اول امتحان بدیم و بعد بیایم همایش ).
حالا شما فکر کنید ما برگزیده نشیم ! دیگه امتحان هم که نمیتونیم بدیم چون نخوندیم . واقعا نمیدونم چی بگم با این برنامه ریزیتون . اگه حداقل امروز تا شب بگید ، ما تکلیفمون رو میدونیم که بشینیم ریاضیمونو بخونیم اگه برگزیده نشدیم .
با این کارتون ما هفته ی دیگه باید دوتا امتحان توی یک روز بدیم . :rolleyes:
با این حال اگه تا امشب نتایج رو بگید (که نمیگید) یکم از دلخوریم کم میشه حداقل ...

+ انتظار برنامه ریزی بهتری می رفت ازتون :)
هه هه،نظر لطفتونه ولی ما برنامه ریزی همایشو اواسط فروردین به مدیرتون اعلام کردیم،حتی سخنران اون روز رو هم بهشون اعلام کردیم
بعدشم نتایج مقالات برتر به مدرستون اعلام شده :)
بعد هم همه ی کسانی که مقاله دادن دعوت شدن به همایش و جایزه ای هم خواهند گرفت،
ما تو این یک ماه روزه شبانه روز داریم کار میکنیم،و این برنامه هم 20 اسفند ماه کاملا" مشخص بوده!!!اطلاع رسانی مسوولای شما ایراد داشته!!! زود قضاوت می کنین :)

kooshapk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
هه هه

به نقل از .mary. :
حالا ما پشت گوشتونیم...
اونایی ک مثلا از کاشان و اینان چی کار کنن؟!
شما نگران اونا نباشین (;

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

دو روز تا برگزاری، و اوضاع شدیداً بر وفق مراد... :))

می گیری چی میگم نیما، نه؟

fateme.n

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجفآباد
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
کامپیوتر

من موندم چطوری داوری شده که مقاله ای که رتبه کشوری داشته پذیرفته نشده واقعا متأسفم

kooshapk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
هه هه

:) با قرعه کشی :)) :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|
هر جور میخواین در مورد داوری فکر کنین :) انتخاب نشدن مقالتون (حتی اگه رتبه جهانی داره) اصلن ربتی به کیفیت داوری نداره :)

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

خوب، خدا رو شکر همایش امسال به خوبی و خوشی تموم شد...
البته ان شاء ا... که خوب و خوش...

رتبه اول از فرزانگان نجف آباد
رتبه دوم از شهید اژه ای 2
رتبه سوم از فرزانگان امین 1

بقیه حرف ها و اسم مقاله های برتر و عکس اینا و خصوصاً حرف های راجع به کمیته محترم داوری که بعضی ها اعتراض به رأیشون داشتن « که البته طبیعیه » بعداً و با بقیه بچه ها...

بنر های همایشو کشیدیم پایین... ولی هنوز پرچم بالاست (;

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

میخواسَم بگم رفتار خوب اعضای دبیرخونه (؟!) ( همین شماها که اونجا قدم میزدین :D) کم و کاستی ها رو پوشش میداد .
جو هم خوب بود نسبتا ؛ یک مواردی بود که طبیعی بود نسبتا (مثل نگاه های اعصاب خورد کن) اما مورد خاصی ندیدیم ما. (اخلاقی)
اون تهشَم که شخصا 1کم به نیمافو پریدم ، بعد کمی پشیمون شدم ! معذرت میخوام حتی . باید تشکر میکردم اون ته به جای ... البته اینقدر نیمافو محل نذاشت که ... من میخواسم به موارد دیگه از جمله داوری هم اشاره کنم . واقعا اژه ای 1 حقش بیشتر بود . مقالشون بی نقص بود ... مقاله ی تلسکوپ با عرض معذرت "چرت" بود کاملا ... من دیدم همون مورد اول (ناهماهنگی) رو گفتم نیمافو هیچ محلی نذاش گفتم چی بگم دیگه وقتی دسته بیل هم حسابمون نمیکنه ، نگا هم نمیکنه حتی... :-< از دوتا دیگتونم که اسماشونو نمیدونم راضی بودم :D حرف ک میزدی گوش میداد :-"
از مقاله های بچه ها فقط مال اژه ای1 رو پسندیدم. بقیه 1 مشت چیز حفظ کرده بودن فقط ! توانایی فرزانگان2 رو هم توی حفظ کردن تحسین میکنم واقعا . شرط میبندم 1کی از این فرمولای عجیب غریبی ک میگفتن رو نمیدونسَن چیه اصن ! ولی عجب حفظی کرده بودن ... پگاه رو ک من از دبستان توانایی حفظیاتش رو تحسین میکردم :D

سخنرانی اون آقاهه :-" درباره فلسفه و علم رو هم خوشم اومد . با این که عمرا هیچکی جز من گوش نداد ، اما اگه گوش میدادن خوششون میومد :D اون سخنرانی اول درباره کریستال های مایع و ال سی دی هم تکراری بود کمی ، اما خیلی خوب توضیح میدادن ( کی بود آقاهه ؟ )

+ اینیَم که به من لوح ندادن رو میبخشم حالا . به پای این که همیشه 1 سری ناهماهنگی هایی هست . و باز از نیمافو معذرت میخوام .
+ کاملا مشخص بود این همایش برآیند حداکثر زور بکس اژه ای 2 بود .
+ خدا قوت . به شما چندتایی که زحمت کشیدین اینقد همچنین به اون بچه هاییتون که اینقد چشاشون چرخید و دید زدن
+ تی شرتاتون هم لایک اصن :D

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

خوب بودا! ولي :-" حوصله سر بر بود يكم :-" البته بخاطر مقاله‌ها بود كه شما نميتونستين كاري بكنين براش! داوريم كه :rolleyes:
به نقل از FarNik :
رتبه اول از فرزانگان نجف آباد
رتبه دوم از شهید اژه ای 2
رتبه سوم از فرزانگان امین 2

رتبه‌ي سوم فرزانگان 1 نبود؟

* اين دختره كه نميدونم مال كدوم مدرسه بود(همون كه خيلي حافظش قوي بود :-") خيلي دلم سوخت براش. داشت گريش ميگرفت :-"

erfan_ashorian

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
2
شهر
تهران
دانشگاه
_ان شا الله قوزاباد
رشته دانشگاه
_علوم کامپیوتر(البته در این

حالا من میدونم که نیمافو میاد فحش میده ولی واقعا افتضاح بوده همایشتون به چند دلیل:
1)روزه سمپاد برگزار شده بود و روز المپیاد فیزیک!!
2)اصلا حال همایش به اینه که همه بیان!!بعد وحدتی اومده میگه فقط کسایی که همایش دعوت شدن میتونن بیان!!
3)اون جوری که از این بالایی فهمیدم اصلا جنبه علمی و خلاقیت نداشته فقط یه سری اومدن نقش رادیو رو بازی کردن!!
4)مسئولا هیچ کودوم(جز هامون)هیچ ربطی به فیزیک نداشتن(قول میدم جز هامون هیچ کودومتون یک صفحه هم از تاریخچه زمان نخوندید!!حالا من خودمم نخوندم ولی هامون که خونده!!)
5)کلا اقا دلم پر بود اومدم این جا خالی کردم ولی دمه نیمافو گرم واقعا اگه از من بپرسن کی کارای همایشو کرد میگم فقط نیمافو کرد ولی خب وحدتی و رضایی ....
کلا خسته نباشید . . .

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از TFire :
خوب بودا! ولي :-" حوصله سر بر بود يكم :-" البته بخاطر مقاله‌ها بود كه شما نميتونستين كاري بكنين براش! داوريم كه :rolleyes:
رتبه‌ي سوم فرزانگان 1 نبود؟

* اين دختره كه نميدونم مال كدوم مدرسه بود(همون كه خيلي حافظش قوي بود :-") خيلي دلم سوخت براش. داشت گريش ميگرفت :-"

اشتباه زدن . آره . مال فرزانگان 1 بود رتبه 3 :D

پگاه بود . مال فرزانگان2 . آره گریه کرد.عصبانی هم بود تازه :D من مال فرزانگان نجف آباد رو خیلی گوش ندادم اما 1چیزی تو مایه ی هم بود مقالهاشون . جفتشون همشو حفظ کرده بودن :D

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

سلام...

راجع به مقاله اژه ای 1 من هم موافقم، پتانسیل خوبی داشت، ولی فکر کنم خوب ارائه نشد.
راجع به بچه ها و محل گذاشتن و نذاشتن هم، محدودیت و مشغله زیاد بود... شما ببخشید...

راجع به کمیته داوران، دو نفر از داوران محترم که هیچگونه ارتباطی با اژه ای 2 ندارن. یک نفر دیگر هم کاملاً منطقی و علمی با مقالات برخورد کردند.

راجع به بند های آخرتون هم:
+ اون مسئله لوح در حال پیگیریه... نیما هم آدمی نیست که بهش بر بوخوره
+ به هیچ وجه... یک دهم توانمون هم نبود. ما هیچی نیستیم « ته خاکی بودن!!! »، ولی از هر طرف سنگ جلو پا بود. ما اعصابمون از همین که نذاشتن کارا رو درست پیش ببریم خورد بود
+ واقعاً تلاش کردیم این مشکلات نباشه، ولی بود. هم از طرف پسرا و هم مخصوصاً ...
+ نظر لطفتونه :D

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

آره فرزانگان یک بود... اینهمه وسواس خرج کردم، تهش زدم 2.
چون اون آخر فرزانگان 2 اومد گفت می خوام همشونو خفه کنم، همش تو ذهمن اومد 2!
ببخشید.

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

به نقل از عرفان عشوریون :
اگه از من بپرسن کی کارای همایشو کرد میگم فقط نیمافو کرد ولی خب وحدتی و رضایی ....

دمت گرم عرفان... نبودی تو کار چیزی نگو.
راجع به اعضای دبیرخانه هم، اگر فرضاً هیچکدوم تو کار فیزیک نبودیم، کارای ما کلاً فنی بود.
کار هایی که احتیاج به علم فیزیک داشت، توسط کمیته داوران با سطح های علمی دکتری انجام شد...

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

اول اینکه تشکر به خاطر همایش خوبتون ...

سخنرانی اول و آخر از لحاظ محتوا عالی بود...آخری به خصوص!

برخورد اعضای دبیرخونه فوق العاده بود... تی شرتا به خصوص...ازین تی شرتا به ماعم میدادین شاد میشدیم...عالی اصن

بعد یه ارائه کمتر میکردین به جاش 4 تا کلیپ و عکس مرتبط میذاشتین از خسته کنندگی درمیومد یکم!البته به خاطر محدودیت وقت و ایناعم بود...ولی به شخصه هرچی خواستم همشو گوش کنم نشد :-" :D

بقیه ی چیزا عم خوب بودن(سالنُ اینا)

کلا خیلی خیلی ممنون و خسته نباشین... ;))

kooshapk

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
هه هه

ممنون از همه ی اعضای دبیرخونه همایش(ببخشید پرروگی کردم به نمایندگیتون رفتم تندیس رو گرفتم)
همچنین از کسایی که به بچه های دبیر خونه لطف دارن
به هر حال همایش با نام عملیاتیه نیما فو =)) بود،هر کم کسری دیدین به بزرگیتون ببخشید،
از این که اسامی بعضی ها جا افتاده بود واقعا" شرمنده :-[ ایشالاه جبران کنیم
1- کریستال های مایع و ال سی دی هم توسط جناب آقای دکتر احمدی بود(البته ایشون سعی کردن خیلی ساده توضیح بدن وگرنه این موضوع،پروژه ی دکترای ایشون بوده)
2-فلسفه علم هم توسط یکی از اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان بود
راسی نیما فو هم سرش خیلی شلوغ بود،حق بدین بش(البته همه ی بچه ها سرشون شلوغ بود و سعی کردن خیلی از مشکلات امروز رو جوری حل کنن که حتی بقیه ازش بو هم نبرن)
در یک حرکت نمادین تندیس رو به مدرسه اهدا کردیم :))
یه نظر من با توچه به نحوه ی ارائه و مطالب داوری هیچ مشکلی نداشت
به سه نفر برتر تبریک می گم،
راسی به وبسایت یه سر بزنین و اونجا نظراتتون رو بگین،سعی میکنم همشو تو سایت بدون سانسور پخش کنم فقط قول میدم البته :D!
تو حرفامم اگه چیزی از قلم افتاد ببخشید ایشالاه هر چه سریع تر فایل عکس های همایش آماده بشه [-o<
تیشرتا هم که اصن یه وضی :)) اولش تو یغما بود ولی خدارو شکر زنده شد :D

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

کوشا فکر کنم جای نقش ها رو تو اون حرکت نمادین برعکس گفتی =))

بازم در ادامه ی حرف های کوشا و خودم « {-8 » می گم خواهشاً در مورد داوری منطقی قضاوت کنید. ملاک های داوری دقیق و زیاد بودند.
فرزانگان 2 هم انقدر توپش پر نباشه، فکر کنم سال اولی بودید، نه... خوب این خودش خیلی خوبه، ان شاء ا... سال دیگه « اگه باشیم، یا دیگران باشند »، نوبت موفقیت شماست...

ArtmisSoR

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‎امین
شهر
Isf
دانشگاه
پلی‌پیکنیک
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

بــِسـمـ الــ لـهِ رَهمـانـِ رَهیـم،
سلام عرز می کنم خدمت جماعتِ مُهترم و مُهترمهِ سمپادی.

همایش بسیار درهم برهمی بود،
از نتایج رتبه بندی راضی نبودم، اژه ای 1 حقّش خیلی بیشتر از رتبه ی پنجم بود.اینو همه می دونن... :-$
از کیک و آبمیوه بسیار ممنون، تنها راه دراومدن از کِسِلــیمون خوردن همونا بود، (:|
دوستان هم اشاره کردن، بخاطر زمانه بده همایش بود شاید که 50% صندلیا خالی بودن، آقا شمآ که سالونو اجاره کرده بودین، خب بیشتر دعوت می کردین [-(
قاطی پاتی شدنه لوح ها رو میذاریم به حساب بی دقّتی خودمون که موقع تحویل گرفتن لوح یه نگا به اسم روش نمینداختیم :rolleyes:
البته در وضعیت ایده آل(حتا ! nOrmal) وقتی اسم کسی رو می خونن باید لوح همون شخص رو تقدیمش کنن! (;

اسم "کاپیتان ما" رو هم که اَصَــــــــــن نخــــوندن L-: :-w

و در نهایت، قابل توجه دوستانی که ارائه دادن؛
نمونه ی صحیح ارائه رو در آغاز همایش توسط جناب احمدی ملاحظه فرمودین، حالا یه مقایسه ای با ارائه ی خودتون بکنین، خداوکیلی می خواستین چهارم هم نشین ؟! :))

+ببخشید اگه بهتون برخورد ؛ وَظـیـفم بود، باید توجیه می کردم :)

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

همه جَم شدن طرفداری نیمافو :D
نیمافو بیا ببین چقد طرفدار داری !
من هم قبول کردم در شرایط بدی رفتم صاف گفتم " ناهماهنگیتون دلخورم کرد . "
+میدونم کسی نیس که دلخور شه .
به نقل از FarNik :
+ واقعاً تلاش کردیم این مشکلات نباشه، ولی بود. هم از طرف پسرا و هم مخصوصاً ..

این یَنی چی دقیقا ؟ و هم مخصوصا ... ؟! دخترا ک منظورتون نیس احیانا ؟!

FarNik

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان

به نقل از minasamiei :
این یَنی چی دقیقا ؟ و هم مخصوصا ... ؟! دخترا ک منظورتون نیس احیانا ؟!

معلومه. پسرا بی نظمی کردن، ولی خداییش دخترا بیشتر...

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از FarNik :
نه، منظورم جـنس‍‌‍یت سومه انسانه که هاگ پراکنی می کنه...
معلومه، ببخشید، اما از بقیه بچه ها هم بپرسید، دخترا بیشتر نظم همایشو به هم زدن...

البته بعضیا، بی احترامی نشه...

ما هم شنیدیم و چیزی ندیدیم !
ما رو که شناختید فکر کنم . 4تا بودیم خیلی سنگین ردیف جلوی فرزانگانیای نجف آباد نشسه بودیم ک قاطی نشیم با بقیه دخترا اگه کاری کردن ! دقیقا واسه همین موقع !
+ معذرت میخوام از طرف همون عده ی معدود از دخترا که ایده ای ندارم کی بودن اصلا .
+ دعوا نداریم 8->
+این بحث تمومه
+ تیکتون رو هم تحسین میکنم ! جالب بود انصافا !

بالا