• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کارتون های زمان ما!

Hami J

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
برنز نجوم
تابالوگا و خانه ما داخلی هاش بودن
خارجی هم لاکپشت های نینجا و بن تن و جزیره آرزو ها
یاد اون دوران بخیر ...

parisa98

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
همیشه میگن همه چیز قدیمیش خوبه اما در کارتون اینطور نیست. انیمیشن های قدیمی برای ما قدیمیا خوبه که یادآوری کلی خاطرات میشه. وگرنه برای نسل جدید تاوقتی انیمیشن های پر زرق و برق مثل باب اسفنجی و تور جهانی ترول ها 2020 و ... هست، انیمیشن های زمان ما اهمیتی نداره.

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
من زیاد اهل کارتون نبودم و نیستم ولی
پرنسس سوفیا :D
جودی آبوتم قدیمی بود ولی خیلی دوستش داشتم
با آبشار جزیره~P=

Orca

ارغوان :)
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
2020
کارتون زورو
فکر کنم جمعه ها هم پخش می شد 8->

Naghmeh08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
باب اسفنجی
پلنگ صورتی
تام و جری
عمو پورنگ
و...
هعییی یادش به خیر:)

AMIR8181

کنگر خورده ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1400
لاک پشت های نینجا و شردر با اون تیتراژ فوق العادش
هوهوخان:))
گربه سگ
تام و جری
لوک خوش شانس و شگفت انگیزان
به شخصه دلم برای اون جمعه هایی که بعد ناهار مینشستیم پای تلویزیون منتظر فیتیله ای ها و عموقناد تنگ شده
به راستی چی شد که این شد:))
هعی.....

parisa98

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
انیمیشن سریالی کوچولوهای جذاب یا دختران افسونگر 2015 ( افسونگرهای کوچک) در سبک فانتزی-کمدی-ماجراجویی به کارگردانی جیسون گِرو ، محصول مشترک کانادا ، آمریکا و کره جنوبی ست که در سال 2015 منتشر شد. تاکنون 14 مجموعه اسباب بازی ، عروسک و وسایل کودک بر اساس شخصیت های این مجموعه ساخته شده و همچنین 4 بازی کامپیوتری و موبایلی بر اساس این انیمیشن سریالی منتشر شده که از میان آنها می توان به بازی آموزشی "افسونگرها در آموزش Charmers in Training" و بازی "چشم های هَزِل Hazel Eyes اشاره کرد. این انیمیشن در سال 2016 موفق به دریافت جایزه بهترین صداپیشه جوان و جایزه بهترین گروه صدابرداری از جشنواره جوایز جوی ، ونکوور The Joey Awards, Vancouver و همچنین نامزد دریافت 6 جایزه دیگر از 4 جشنواره شده است. در خلاصه داستان این انیمیشن سریالی فانتزی آمده است ؛ سه دختر کوچولو به نام های "پاسی" ، "هَزِل" و "لوندر" که دارای قدرت های جادویی هستند ، سعی می کنند به دیگران کمک کرده و مشکلات آنان را حل کنند. این دختر کوچولوهای بامزه و دوست داشتنی بسیار مهربان ، خوش قلب ، خوش فکر هستند و برای هر مشکلی بهترین راه حل را پیدا می کنند. هَزِل کوچولو در حال تمرین بر روی جادوهای خود است تا بتواند آنها را کنترل کند و علاوه بر این او یک نوازنده گیتار است. لوندر در استفاده ار جادوهای خود بسیار ماهر است و از چوب دستی سحرآمیز خود برای ساختن معجون های جادویی برای کمک به دیگران استفاده می کند و نوازنده طبل است. پاسی یک افسونگر کوچولوی آرام ، صلح جو و خوشبین است که از چوب دستی سحرآمیز خود برای نواختن اهنگ های جادویی استفاده می کند. این کوچولوها ماجراجویی های جالب و آموزنده ای را تجربه می کنند و می دانند که با قدرت دوستی و مهربانی می توان هر مشکلی را به راحتی از میان برداشت...

Azimandias

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
0000
پاسخ : کارتون های زمان ما!

نه بابا اسمش باکاشی زوما بوووووود.خعلی کارش درست بود.
در اصل واکی بایاشیه چند ماه پیش تو شبکه نهال نشون میداد به زور داداش کوچیکم نشستیم نگاه کردیم
اوتاکو هستم ولی این انیمه دیگه خیلی بی نمکه

DLF

Beyond
نام مرکز سمپاد
Farzanegan.
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
eror404 :)
دانشگاه
not yet
همه اون کارتونایی که خیلیا گفتن تو این تاپیک به کنار،
برنارد واسه من یه چیز دیگه بود اصن... 8->

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
من آلوين و سنجاب ها و همينطور گارفيلد رو خيلي دوست داشتم. بابا لنگ دراز هم همينطور مخصوصا كاور سي ديش خيلي قشنگ بود.

Shervix

Agent Smith
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1398
شیرشاه ، زندگی مورچه، صد و یک سگ‌ خالدار (خیلی دوستش داشتم الان به فکر افتادم برم ببینمش) ماداگاسکار، و صد البته جزیره‌ی آرزوها. یادمه خیلی جوگیر بودم که شبیه Duncan (همون مو سبزه) باشم

خیلی کارتونا هست که یادم نمیاد الان. ولی اینایی که هممون دیدیم برای من یکی خیلی خاطره انگیزن ... او الان آیس‌ایج رو یادم اومد و سید و مندیگو یادمه بچه‌تر که بودم خیلی خیلییی غرق میشدم تو کارتون یا فیلم یا هرچی. به همین خاطر چون چاشنی‌ِ سختی و غم همیشه تو کارتونا هست، (و مخصوصا عناصر عاشقانه) بعضی وقتا یه حالت نوستالژیک غمگین قشنگی دارم از فکر کردن به کارتونا.

.:یاسمن:.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1401
خیلی بودن...چیزایی که یادمه:گربه سگ/تام و جری/بره ناقلا/خانه ما/بری زنبور عسل/صد و یک سگ‌ خالدار/زورو/رد پای آبی/گوریل انگوری/یکی هم بود که پسره خیلی خفن بود مثلا وقتی که بیدار میشد یه دستگاهی ساخته بود که لباس تنش میکرد یا مثلا یه آدامس داشت که وقتی اونو بادش میکرد به حباب بزرگ میشد و میتونست باهاش حرکت کنه،هرچی فکر کردم اسمشو یادم نیومد

Azimandias

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
0000
خیلی بودن...چیزایی که یادمه:گربه سگ/تام و جری/بره ناقلا/خانه ما/بری زنبور عسل/صد و یک سگ‌ خالدار/زورو/رد پای آبی/گوریل انگوری/یکی هم بود که پسره خیلی خفن بود مثلا وقتی که بیدار میشد یه دستگاهی ساخته بود که لباس تنش میکرد یا مثلا یه آدامس داشت که وقتی اونو بادش میکرد به حباب بزرگ میشد و میتونست باهاش حرکت کنه،هرچی فکر کردم اسمشو یادم نیومد
جیمی نوترون پسر نابغس اسمش

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
یه دوقلو دختر پسر شرور بودن اسمشون ادگار و الن بود
خانواده اسپاگتی
تیزپا
گوسفند ها ورژن (اگه اشتباه نکنم چینی )
گربه چکمه پوش
شنل قرمزی
خرس برادر
راپونزل
شگفت انگیزان
شاهزاده و گدا
آقای فاکس
مسابقه ماشین ها
اینا رو یادمه

نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
FFI
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
مهندسی برق
دور دنیا در (۷۰؟) روز همون پرنده زرده
فکر کنم توییتی بود

رفع اسپم:
تام و جری
خانه‌ی ما
باب اسفنجی
ربات های پلیس
برنارد
پت و مت
بره ناقلا
پلنگ صورتی
لاکپشت های نینجا
هوهو خان
پهلوانان

سِسِمی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
فسا
سال فارغ التحصیلی
1403
سندباد

سسمی باز شو :D

parisa98

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
یکی از بهترین کارتون هایی قدیمی که در سال 2019 با موضوع خیلی جدید بازسازی شد، کارتون سریالی افسانه سه سوارکار 2019 هستش که واقعا جذابین و نوستالژی بالایی داره.

یکی از کارتون هایی که الان در یوتیوب خیلییییی معروف شده و میلیون ها بازدید میخوره دیانا و روما هستش.

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
من بچگیم ی سی دی داشتم 18 پرنسس بود یا 16 پرنسس دقیق یادم نیست. بعد میگفتم منم میخوام اینقدر خواهر داشته باشم. بعدم میگفتم میز نهار خوریمون 8 نفره اس کوچیکه باید یکی دیگه یگیریم. الان یادم میافته خنده ام میگیره
قهرمانان تنیس و فوتبالیستارو ک شونصد بار دیدم:))
شرکم هنوز سی دیای اون موقع مو نگه داشتم
باب اسفنجی و پلنگ صورتی....
فعلا همینا یادمه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زمین شناسی
اوووو خدامیدونه چقد سی دی داشتیم و هنوزم تو کشوی میز تلوزیونن.کاش بدمشون به کسی!)
بچه که بودیم خدایی همه خیلی منو فائزه رو تحویل میگرفتن
قشنگ ترینش این بود: باربی و سه شمشیر زن
و قدیمی ترینش: آن سوی پرچین
منفور ترین( چون یه عالمه از سی دیاش تو خونمون داشتیم، بابام از اداره میاورد): سیا ساکتی و جریاناتش

کارتون که همینایی که تو تلویزیون نشون میداد، هاچ( اعتراف میکنم اصن خوشم نمیومد)، پلنگ صورتی ،باب اسفنجی ،شکرستان، تام و جری، پهلوانان، گربه سگ( ؟!)، لاکپشت های نینجا، خانه ما،اون پنگوئنه چی بود؟ پینگو؟؟، میگ میگ، بره ناقلا
( اگه یکمشو از رو بقیه تقلب کنیم عب داره؟)

قبل از 10 سالگیم(مخصوصا کلاس اول.تو خونه های سازمانی. با تلویزیون مکعبی گنده) فقط یادم میاد از مدرسه که میومدم رنگین کمان نگاه میکردم و خب یه سری کارتون وسطش میزاشت
البته یه سی دی پلیرم داشتیم 3 تا سی دی میخورد! به نوبه خودش خیلی خفن بود

بالا