• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اگر بخواهیم ما می توانیم / ما می توانیم اگر ب&#1582

• شروع کننده موضوع max
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

max

کاربر فعال
سلام به همه. :-X
من دوباره برگشتم. فکر کنم 3 یا 4 سالی بود که اینجا پست نداده بودم. :D :D :D :D :D
من یه انتقادی دارم یا شاید هم پیشنهاد باشه. من می خوام بگم بهتر نیست یه چندتا کار جالب انجام بدیم؟ مثلا یه کاری کنیم که اون سمپادیایی که استعداد و آمادگی پیشرفت دارن  :D به تحقیق و تبادل نظر و اختراع و اکتشاف بپردازن. هر جوری که میشه سعی کنیم این هدف تحقق پیدا کنه. چون خیلی مهمه البته از نظر من. 8)
اینو هم لازمه بگم که توی کشور ما خیلی کمبود ها وجود داره که ما دانش آموزان می تونیم اون کمبود ها رو جبران کنیم. مثلا ما اگه یه سازمان هوا و فضایی داشتیم می تونستیم تحقیقات فضایی بکنیم و باید گفت که علوم فضایی خیلی خیلی تو این دوره و زمونه مهمه.
به نظر من علت پیشرفت نکردن خیلی از دانش آموزا اینه :(ول کن این حرفا رو ما که دانشمند نیستیم. برو درستو بخون نمره بیاری.)
من می خوام بگم که : ( اگه بخواهیم ما می توانیم / ما می توانیم اگه بخواهیم) ما این جمله رو بارها و بارها گفته ایم اما حاضرم شرط ببندم که تاحالا وقتی می گفتیم، اصلا نمی دونستیم چی داریم می گیم!!!!!!! >:(
در کل حرف من اینه که ما می تونیم دست به دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد. یعنی هم پست علمی بدیم هم فعالیت علمی کنیم. *-:
خیلی متن من بچگونه اس نه ؟ حال نداشتم لفظ قلم بنویسم . ببخشید.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : اگر بخواهیم ما می توانیم / ما می توانیم &#15

لازم نیست لفظ قلم حرف زده باشین تا بقیه بخونن و براش ارزش قایل بشن! حرف های خوبی می زنین. اینجا هم چنین اهدافی رو داره.
سمپادیا می خواد یه جایی برای همدلی بچه های سمپادی باشه. جایی که عقاید و نظرات و ایده هامون رو به اشتراک و بحث بذاریم.
با شروع سال تحصیلی، کم کم رو به این موضوعات هم می ریم. البته با کمک شما دوستان (;

241-1124

کاربر فوق‌فعال
پاسخ : اگر بخواهیم ما می توانیم / ما می توانیم اگر بخ

باور کن این اولین باره که یه حرف سمپادیانه تو این سایت میشنوم(حس امیزی!!) <D=
منم با حرفات موافقم:100%
حالا دیگه جدیت بسه:اقا من که به تو رای میدم (تا نظرم عوض نشده توی یه انتخاباتی چیزی شرکت کن!!!) :D

بالا