• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

August-۱۰۲۲۴

• شروع کننده موضوع

august

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
خوانده شده:
1-هری پاتر تا 4 اثر رولینگ
2-آشیانه افسانه
3-قلعه حیوانات اثر جورج اورول
4-دختر کشیش اثر جورج اورول
5-فرانکنشتاین
6-عیسی اثر همفری کارپنتر
7-سرزمین اشباح اثر دارن شان
8-مجموعه داستان های عرب وحشی اثر شهرام شفیعی
9-آتش درد
10-کرگدن اثر یونسکو
11-جودی مودی
12-هملت
13-تراژدی سزار
در آینده:
1-دختر پرتقالی
2-اعترافات اثر آگوستین مقدس
3-نان و شراب
1984 اثر جورج اورول
5-خرمگس
6-سر گذشت یک جنایتکار
7-بارون درخ نشین اتوبوس پیر
8-اگنس
9-کنت مونت کریستو
10-تاریخ تمدن
11-شاهلیرو مکبث اثر شکسپیر
12-پرسی جکسون
هم اکنون:
1-پاییز عریان اثر مژگان مظفری

• شروع کننده موضوع

august

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
ﭘﺎﺳﺦ : August-۱۰۲۲۴

پاییز عریان راستش یا کتاب ایرانی نخوندم یا خوندم زخرف بوده
اما این یکی زیباست
داستان قوی داره چون شعر عشق پاییزی منو دوست داشتم اینو دیدم جذبش شدم
داستان قوی مربوط به زندگی واقعی و و فضای سنگینو عاشقانه ای برش حاکمه
داستان زیباس به معنای واقعی کلمه من تا حالا هم به اونصورت داستان عاشقانه نخونده بودم اما تاثیر گذاشت روم احساس عاشقی دارم
داستان یه دخترو پسره عاشق هم میشن پسره مسیحیه"سیرنگ" بعد این دختره یه پسر خاله داره خلبان جبهه رفته نشون نمیده اما شدیدا عاشق دخترس بخاطر دختره ازش میگذره داستان اینجا ها کشاکش احساسات مردس بعد ازدواج مبکنن هرچی تلاش میکنه نمیتونمیتونه دختررو دوست نداشته باشه عاشقشه
میخاد از دوری کنه نمیشه میخاد ازش متنفر شه نمیتونه این جا حساساتتو به بازیچه میگیره دلت میسوزه اما نمیدونی چیکار کنه
دختره از عمش میفهمه
یاد نیس دقیقا فک کنم دختره با سیرنگ میرن ایرلند چون بابای سیرنگ قاچاقچیه اینا نمیخان پیشش باشن پس از پول باباهم هیچ وقت استفاده نمیکنن تو ایرلند دایی پسره مایکل با شخصیت دوست داشتنی و بسیار خوب وجود ادره که اینا رو خیلی دوست داره و بهشون کمک میکنه
در ضمن اینکه اینا خوشبختن پسره در ایران در عشق دختره میسوزه تو اینجاس پیشنهاد ازدواج دختر همسایرو میشنوه اما قبول نمیکنه و.. میان دوباره ایران
نمیتونه دختررو دوست نداشته باشه عاشقشه
میخاد از دوری کنه نمیشه میخاد ازش متنفر شه نمیتونه این جا حساساتتو به بازیچه میگیره دلت میسوزه اما نمیدونی چیکار کنه
دختره از عمش میفهمه
یاد نیس دقیقا فک کنم دختره با سیرنگ میرن ایرلند چون بابای سیرنگ قاچاقچیه اینا نمیخان پیشش باشن پس از پول باباهم هیچ وقت استفاده نمیکنن تو ایرلند دایی پسره مایکل با شخصیت دوست داشتنی و بسیار خوب وجود ادره که اینا رو خیلی دوست داره و بهشون کمک میکنه
در ضمن اینکه اینا خوشبختن پسره در ایران در عشق دختره میسوزه تو اینجاس پیشنهاد ازدواج دختر همسایرو میشنوه اما قبول نمیکنه و.. میان دوباره ایرانچون مایکل مردو اینا احساس بدی دارن اینقدر این مرگ زیبا پرداخته شد که من اشک تو چشام جمع شد
پسره که داش تلاش میکرد فراموش کنه دوباره اینارو میبینه در این جریان پسره سیرنگ میره ماموریت و پدر مادر دخترم رفتن مشهد
دختره چون تنهاس میره خونه این پسره چون تقریبا مثل داداش بزرگترشه و پسره چون پدر مادرش مردن خونه ی اینا بوده در این وقت دختره از دهنش در میره میدونه این عاشقشه و از عمشون شنیده و ....
تو داستان به نوعی حس میشه دختره در حق پسره جفا کرده اما حالا خوشبخته دختر بین یه دوراهی عجیبه ینی سیرنگو خیلی دوست داره و باهش احساس آرامش میکنه اما پسره روهم دوس داره
عالیه عالی

• شروع کننده موضوع

august

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

فرانکنشتاین
اولین داستانیه که در اوج علم برای اولین بار از نتایج بد ولی ممکن علم حرف میزنه یک شیمیست موجودی خلق میکنه که موجب مرگ عزیزانش میشه
فقط میتونم بگم نویسنده مبتدیست و خیلی رو بازی میکنه من بهتر از اون داستانو شکل میدادم
اونقدر بدم اومد که در میان خوندنش تحریمش کردمو دیگه ادامه ندادم در حالی که دوستم هدیه داده بود بهم تا بخونم، اما براش توضیح دادمو کتابو بهش برگردوندم
داستان بدلیل هنر کم نویسنده علارقم کشش بالا بد در اومده

• شروع کننده موضوع

august

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

جودی مودی
داستان بسیار زیبا و کودکانه در ایران با نام جودی دمدمی
اگه میخاید از خاندن یک داستان حسخوبی داشته باشید آرام آرام و با لمسش پیش برید جودی مودی بهترین گزینس
با داستانایی زیبا که در پایانانشون احساس بسیار زیبایی دارید دوم راهنمایی خوند
داستان زندگی بچگانه ی یه دختر بچه به اسم جودی مودی هستش با اتفاقت زیبا.
من فضای حاکم بر زندگی خودمو توش حس میکنم و ازش لذت میبریم
آخریش که خوندمو جدید ترم البته اومده
بود
Judy moody the doctor is in
که داستان جودی و مریض شدنشو رفتن اوردو به بیمارستانو و ...
ساده اما لذت بخش و زیباست

• شروع کننده موضوع

august

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

دختر کشیش
همین اوایل سال تحصیلی خوندم
فضاسازی داستان بسیار خوب و مثل دیگر شاهکارای اورول عالیه
داستان دختر یه کشیش که پدرش کشیش خوبی نیستو کلی فشارو کار زندگی رو اینه اما ایمان داره و شاده
داستان داستان افول این دختر بسیار مقدس زیبا سخت کوش و معتقد با مردی آشناست که هوس بازه مرده راجب اعتقاداتش چیزی میپرسی وقتی میره خونشون اون شب خونشون تنها رفته بوده چون مرده دروغ گفته بوده یکی دیگه هم هست مرده بی بندو بار و هوس بازه اونشب سعی میکنه به دختر نزدیک شه ولی اون نمیذاره در مرد دوباره سعی میکنه و یک همسایه اینو اون شب میبینه همسایه ای معروف به خبر چینی....
.. اینجاس که یک شک عظیم به خاننده وارد میشه اون تا شببرا یه نمایش لباس تهیه میکنه از خستگی خابش میبره در فصل بعد که بلند میشه دختر دچار فراموشیه توی یه شهر دیگه من اینجا حسابی جا خوردم یه هفته بین این دوشب فاصلس و دختر نمیدونه کجا بود یا چرا هیچی یادش نمیاد فقط تو جیبش کلی پوله بدون اینکه بدونه روزنامه ها در مورد اون نوشتن که رسوایی دختر کشیش و این که با اون مرده فرار کرده و به یه فاحشه خونه فروخته شده دختر با چندتا بی سرو پولشون همراه میشه و میره تا رازک چینی کنه تصویر زندگی کولی ها بسیار زیبا و عالی انجام شده باز یادش میاد همه چیزو به پدرش نمامه مینویسه و ...یادش میاد کی بوده اما بخاطر تهمتی که بهش زدن میترسه درو به کسی نمیگه یادش نمیاد این روزایی که داستان نگفته کجا بوده به باباش نامه مینویسه ولی جوابی نمیگیره انگار باباش پدرش فراموشش کرده فصل رازک چینی کارگری تموم میشه و این به شهر باز میگرده با فقر با پولی که براش مونده زندگی میکنه تا دیگه کم مونده گدا یا فاحشه بشه
اینجا ها داستان بسیار زیباست زندگی یک بیچاره که زیادم ناراحت نمیشی
بعد پسر عموی باباش پیداش میکنه معلم میشه که این قسمتاشم خیلی قشنگه در نهایت به شهرش برمیگرده ولی این دفعه ایملنشو از دست داده
تورو در یک معلق ماندن اعتقادی نگه میدارد
شاهکاره!

• شروع کننده موضوع

august

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

هملت این شاهکاره ادبی هنوز هم نیمی از قدرت سخن گفتنمو مدیون این شاهکار بسیار بسیار زیبام هر کی نخونده حتما بخونه تابستون قبل خوندم وبعد خوندنش به شکسپیر ایمان آوردم
سر هر دیالوگ باید فک کنی بس که زیباس پر از پیامه عالی شاهکار ارزش بار ها و بارها خوندنو داره

• شروع کننده موضوع

august

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

آشیانه افسانه
داستان تخیلی داره جالب هست اما ضعیف و شاهکار با یک کار بسیار زیبا نیست
یکمم دخترانس قشنگ میشه جای جای داستان حس کرد
زیاد خوشم نیومد