• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سومین دوره مسابقات دانش آموزی هشترودی(کرمان)

هشترودی امسال

• کشوری

رای‌ها: 13 72.2%
  • استانی

رای‌ها: 5 27.8%

• رای‌دهندگان
    18

ژانوالژان

کاربر فعال
پاسخ : سومین دوره مسابقات دانش آموزی هشترودی(کرمان)

به نقل از مَــــــهـ یــ ـا :
اصا خوشم میاد وقتی برگزار کننده های یه مسابقه خودشون میزنن تو فاز مسخره بازی
اصا حال میکنم
راستی رییس بنیاد ملی نخبگان اعلام نکرد شرکت کننده ها پذیرایی با خودشون بیارن؟!؟حیف شد ها!میترسم گرسنسون بشه اونا هم بزنن تو فاز مسخره بازی!حیفه!یه همچین مسابقه ی جدی ای!!از من گفتن بود!
اگه با من بودین که من اصن تو تیم برگزار نبودم
اصن ارزششو ندارم که برم تو تیم برگزاری
الکی که همه رو راه نمیدن
خودم تیم دارم
یعدش هم اصن خوب نیس بقیه مسخره کنی
خداییش فک کردین اون مسابقه فرزانگان مسخره بازی نبود؟
حالا یه مسابقه برگزار کردی که کل مخارجشو مدرستون داده فک میکنین خیلی کار بزرگی کردین
خوب کل کاراتون هم همون مدرسه انجام داد
تیم برگزاریش هم فقط همون روز مسابقه تو برگزاری مسابقه یه ناخنی برده بودن
این مسابقه دانش اموزیه
مخارجشو خود مسابقه در میاره
ارزشش صد برابر اون مسابقه مثلا 3 گانه بوده
اینا بچه های باحالی هستن
یه مسابقه جالبو خلاق و نواورانه هم برگزار میکنن
به افتخارشون <D=
<D= <D= <D=

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از بادیگارد سرباز :
اگه با من بودین که من اصن تو تیم برگزار نبودم
اصن ارزششو ندارم که برم تو تیم برگزاری
الکی که همه رو راه نمیدن
خودم تیم دارم
یعدش هم اصن خوب نیس بقیه مسخره کنی
حالا یه مسابقه برگزار کردی که کل مخارجشو مدرستون داده فک میکنین خیلی کار بزرگی کردین
این مسابقه دانش اموزیه
مخارجشو خود مسابقه در میاره
اینا بچه های باحالی هستن
یه مسابقه جالبو خلاق و نواورانه هم برگزار میکنن
به افتخارشون <D=
<D= <D= <D=
نه من با شما نبودم.من فقط با یه نفر بودم.قصد مسخره کردن هم نه دارم و نه داشتم.من اگه میخواستم مسخره کنم خیلی وقت پیش باید مسخره میکردم.یه چیزی هست میگه شورشو در نیار دیگه.(شناسه فعلم رو به شما نیست)یه چیز دیگه هم هست میگه دیگ به دیگ میگه روت سیاه!شما اگه اینقد با مسخره کردن مخالفین باید از خیلی وقت پیش اعتراضتونو اعلام میکردین.هر چیزی حدی داره.
مدرسه فقط مخارج داده که وظیفشه.چیزی هم بود که اخرشم به اسم مدرسه تموم میشه.نه مسابقه سه گانه.حتی مسابقه خودتون.من اگه بیکار بودم دو ماه المپیادمو ول نمیکردم برم دنبال مسابقه.
مدرسه تنها و تنها کارش دادن صرفا پول بوده که بازم میگم وظیفش بوده.شما جز کادر اجرایی بودین که میگین هیچکس هیچ کاری نکرده؟!وقتی از یه چیزی خبر ندارین لازم نیست هیچی بگین.

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
مدال نقره(3)ریاضی دوره 30 {لعنت بهشون :D}
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

نه من با شما نبودم.من فقط با یه نفر بودم.قصد مسخره کردن هم نه دارم و نه داشتم.من اگه میخواستم مسخره کنم خیلی وقت پیش باید مسخره میکردم.یه چیزی هست میگه شورشو در نیار دیگه.(شناسه فعلم رو به شما نیست)یه چیز دیگه هم هست میگه دیگ به دیگ میگه روت سیاه!شما اگه اینقد با مسخره کردن مخالفین باید از خیلی وقت پیش اعتراضتونو اعلام میکردین.هر چیزی حدی داره.
مدرسه فقط مخارج داده که وظیفشه.چیزی هم بود که اخرشم به اسم مدرسه تموم میشه.نه مسابقه سه گانه.حتی مسابقه خودتون.من اگه بیکار بودم دو ماه المپیادمو ول نمیکردم برم دنبال مسابقه.
مدرسه تنها و تنها کارش دادن صرفا پول بوده که بازم میگم وظیفش بوده.شما جز کادر اجرایی بودین که میگین هیچکس هیچ کاری نکرده؟!وقتی از یه چیزی خبر ندارین لازم نیست هیچی بگین.
اونقدرا تجربه داریم فکنیم بچه های سال دومی امسال لیاقتشونو نشون دادن تو این کارا من ک به تمامشون اعتماد دارم تجربه تونو گفتین دیگه نیازی به مناقشه نیس ممنون

memar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک کرمان
شهر
کرمان
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی IT

بچه ها دعوا نکنین !!!
از ما ها بعیده ... ارشاد اخلاقی نمیکنم ولی اینجا همه خوبو از بد تشخیص میدن شما یه خوبیایی دارین و ماهم یه خوبیایی
هیچکییم منکرشون نیست!!!
طبیعیه که هرکس بعد از به عهده گرفتم یه مسئولیت یه تجربه ای کسب میکنه ... مسخره کردنم نداره !!!
از همگی هم خواهش میکنم حریمشون رو رعایت کنن چون هر کس با مدل حرف زدنش شخصیتشو میرسونه...
عصبانی میشین بجای پست دادن به حرفاتون فکر کنین
و خودتون رو بزارین جای طرف مقابل. هرکسی تو شرایط ما نمیتونست سه گانه رو بهتر از این برگزار کنه
شما تو شرایط نبودین ... پس نه بدون منطق قضاوت کنین و نه بقیه بگین ساکت !!!
مرسی

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

من يه مساله اي رو مطرح كنم

درك اين كه كوچكترين كار و زحمتي هم ارزش احترام داره از همه انتظار ميره
تازه بگذريم از اينكه بچه هاي ما واقعا زحمت كشيدن
من نميگم شما زحمت نكشيدين
مسلمه كه كشيدين
اما دقيقا به همين خاطر كه تجربه كردين بايد متوجه باشيد كه برگذاري مسابقه در عين اينكه خيلي لذت بخشه و خاطره ميذاره برا كادر اما زحمت كمي هم نداره
من پست مهيا رو خوندم پست شماها رو هم خوندم
نه تو كادر اجرايي 3گانه بودم نه تو كادر 8رودي
بي طرفانه ميگم كه حرفاتون اصلا مناسب نيست!(نبود)
(مخاطب واضحه فكر ميكنم!بچه هاي حلي)
اينكه مهيا منظوري داشته از پستش يا اييكه شما شروع نكرديد كس ديگه شروع كرده رو نميدونم
يعني من با خوندن پست ا متوجه نشدم!به هر حال هر كي مقصر نيست طرف مقابل رو ببخشه ديگه:دي

خلاصه ي مطلب اينكه ياد بگيريد به زحمت بقيه ارزش بدين!چه كم چه زياد!
جدا از اون اينكه ياد بگيريد نه خيلي بزرگونه فقط مناسب سنتون رفتار كنيد!
(مخاطب همه از جمله خودم)

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
مدال نقره(3)ریاضی دوره 30 {لعنت بهشون :D}
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

میشه من از طرف همه معذرت خواهی کنم و دیگه تموم شه این مسخره بازیا؟
من معذرت می خوام لطفا اگه چیزیم گفته شده همه ببخشین :)

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مافوق سرباز :
چی دارین میگین؟ ما اصن همچین کاری نکردیم یه نگاه به پست های قبلی بندازین اون موقع میفهمین که ما شروع نکردیم ما حتی برای کوچکترین کاری که انجام میشه ارزش قائليم ولی چکار کنیم وقتی کسی به چشم یه آدم مسخره بهمون نگاه میکنه
به نقل از مافوق سرباز :
تجربه هاتون رو بزارین برای خودتون انشاءالله سال بعد یه کم مسابقاتتون بهتر شه البته اگه اسمشو میشد گذاشت مسابقه
به نقل از بادیگارد سرباز :
اینا بچه های باحالی هستن
اینم از ارزش قائل شدن شما.واقعا ممنونم
من به صرکت کننده ها به چشم یه ادم مسخره نگاه نکردم
شرکت کننده ها به مسابقه به چشم مسخره نگاه کردن
------------
امیدوارم امسال به بهترین نحو ممکن هشترودی انجام بشه بعدش نگن مسخره بازی بود و مجبور نباشین دعوا کنید و مسخره بازی در بیاریم

• شروع کننده موضوع

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

اصا خوشم میاد وقتی برگزار کننده های یه مسابقه خودشون میزنن تو فاز مسخره بازی /:-?/
اصا حال میکنم/ :-?/
راستی رییس بنیاد ملی نخبگان اعلام نکرد/ :-?/ شرکت کننده ها پذیرایی با خودشون بیارن/ :-?/؟!؟حیف شد ها!میترسم گرسنسون بشه اونا هم بزنن تو فاز مسخره بازی/ :-?/!حیفه!یه همچین مسابقه ی جدی ای!!از من گفتن بود!
از تجربه های ما هم استفاده کنین/ :-?/!!قبل از مسابقه ظرفیت شرکت کننده هاتونو بسنجین.اگه ببینین ظرفیت یه کاریو ندارن از مسابقه حذفشون کنین/ :-?/!همون اشتباهی که ما برای بخش موشک کردیم.ظرفیتش نبود خب
واقعا خیلی این حرفا برامجالب بود
درسته منتو پستای قبلیم دوبار موشک بازی رو مسخره کردم اما یه جاشو پاک کردم و خیلی وقت پیش عذر خواهی کرده بودم این هم نظره عده زیادی از شرکت کنند ها بود
ببینی همون جور که بچه ها قبلابهتون گفته بودن(نقل قول از من)من امسالمسابقات سه گانه مرحله 1 و2 شرکت کردم تا بگم برای من مهم این نیست که شما چیکار میکنید مهم اینه که برای مدارس سمپاد و افراد سمپاد ارزش میگذارم
امسال هم که این مسابقرو بدست گرفتم فقط و فقط به این دلیل بود که با تمام وجودم عاشق این مسابقم و از همه چیزم براش میذارم
یادی از علی بنیسی(علی جون من معذرت میخوام کوچیک بودم برای این مسابقه)
نه من با شما نبودم/ :-?/.من فقط با یه نفر بودم.قصد مسخره کردن هم نه دارم و نه داشتم.من اگه میخواستم مسخره کنم خیلی وقت پیش باید مسخره میکردم.یه چیزی هست میگه شورشو در نیار دیگه.(شناسه فعلم رو به شما نیست)یه چیز دیگه هم هست میگه دیگ به دیگ میگه روت سیاه!شما اگه اینقد با مسخره کردن مخالفین باید از خیلی وقت پیش اعتراضتونو اعلام میکردین.هر چیزی حدی داره.
مدرسه فقط مخارج داده که وظیفشه/ :-?/.چیزی هم بود که اخرشم به اسم مدرسه تموم میشه/ :-?/.نه مسابقه سه گانه.حتی مسابقه خودتون/ :-//.من اگه بیکار بودم دو ماه المپیادمو ول نمیکردم برم دنبال مسابقه.
علی جون کجایی که یادت به خیر
من شاید جزئتنها کسانی باشیم که از افراد هسته با این نظر علی بنیسی موافق بودیم
اونم این که وقتی میگیم یه مسابقه دانش آموزیه که دانش آموز بتونه همه کارش رو خودش انجام بده حتی پولش رو
واما مشکلاتی از جمله تداخل مسابقه ما با شما و دلایل دیگر که من واقعا از دست بچه های فرزانگان دلخورم که به علت خصومت...... هیچ نمیگویم
و اما وظیفه که نه برای من و نه آقای اجله مشخص نشده
لازم نیست که همه چیز را بگویم اما.....
خداکند با آبرو از زیر این مسئولیت بیام بیرون
ولی بازم علی جون شرمنده :-[ :(

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مریدان سرباز1 :
واقعا خیلی این حرفا برامجالب بود
درسته منتو پستای قبلیم دوبار موشک بازی رو مسخره کردم اما یه جاشو پاک کردم و خیلی وقت پیش عذر خواهی کرده بودم این هم نظره عده زیادی از شرکت کنند ها بود
ببینی همون جور که بچه ها قبلابهتون گفته بودن(نقل قول از من)من امسالمسابقات سه گانه مرحله 1 و2 شرکت کردم تا بگم برای من مهم این نیست که شما چیکار میکنید مهم اینه که برای مدارس سمپاد و افراد سمپاد ارزش میگذارم
امسال هم که این مسابقرو بدست گرفتم فقط و فقط به این دلیل بود که با تمام وجودم عاشق این مسابقم و از همه چیزم براش میذارم
یادی از علی بنیسی(علی جون من معذرت میخوام کوچیک بودم برای این مسابقه)علی جون کجایی که یادت به خیر
من شاید جزئتنها کسانی باشیم که از افراد هسته با این نظر علی بنیسی موافق بودیم
اونم این که وقتی میگیم یه مسابقه دانش آموزیه که دانش آموز بتونه همه کارش رو خودش انجام بده حتی پولش رو

واما مشکلاتی از جمله تداخل مسابقه ما با شما و دلایل دیگر که من واقعا از دست بچه های فرزانگان دلخورم که به علت خصومت...... هیچ نمیگویم
و اما وظیفه که نه برای من و نه آقای اجله مشخص نشده
لازم نیست که همه چیز را بگویم اما.....

خداکند با آبرو از زیر این مسئولیت بیام بیرون
ولی بازم علی جون شرمنده :-[ :(
اگه واقعا برای شما مهم این نبود که ما چیکار میکنیم و مهم این بود که برای سمپاد و بچه های سمپاد ارزش قائلین ،همون دو دفعه(که بیشتر از دو دفعه بود)موشک بازی رو مسخره نمیکردین
اگه اکثر شرکت کننده ها هم با شما هم عقیده بودن،بقیه و شما که حتی تو بخش نجوم هم شرکت نکرده بودین و حضور نداشتین،با این عقیده ی خوبتون حداقل انتقاد میکردین،که سال دیگه ما انتقادا رو تاثیر بدیم و مسابقه بهتر بشه نه اینکه مسخره کنین
اینو مطمئن باشین من و بقیه ی بچه های کمیته برگزاری هم مثل شما عاشق مسابقمون بودیم و سعی خودمون رو در حد توانمون کردیم که به بهترین شکل مسابقه انجام بشه حالا هرچی شد دیگه تموم شد
همین
امیدوارم در هر صورت موفق باشین

mh.mostafavi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
کرمان
مدال المپیاد
چقدر اسمش برام آشناست
دانشگاه
باهنر
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

با سلام و درود فراوان

می دونم که بحث تمام شده نمی خوام که شعله ورش کنم

فقط می خواستم که بگم واقعا تاسف خوردم به حال امیر سرهنگ .......

امیر واقعا به حالت افسوس می خورم چون که من بودم و می دیدم که چقدر زحمت کشیدی

و چقدر تلاش می کردی که این مسابقه به بهترین صورت برگزار شه من می دونم که چقدر این مسابقه برات مهم بود و می خواستی که این حرف ها پشت سرش نباشه ولی حالا که می خوای

ثمره ی زحمتات رو ببینی بعضی افراد که آن ها هم از روی نداشتن آگاهی این حرف هارو زدن نتیجه رو تلخ می کنن .(ای کاش آدم ها قبل از حرف زدن.....)

وقتی که پست هارو می خوندم می خواستم گریه کنم که چرا....

امیر می خوام فردا به همه ثابت کنی که .......

تا آخرش باهاتم رفیق

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

سلام
دیروز نبودم امروز همه پستها رو خوندم نمگم تقصیر خانمهاست حتی قبول دارم تا حدودی ما مقصر بودیم
این چیزی که من امروز عصر دیدم اماده کردن یه مسابقه نبود یه عشق بود(بخدا راست میگم)
شما میباست امروز سربازو colonel و امیرو خواجویی رو ببینین که چطور کار میکردن(مخصوصا سرباز)اینا همه ادمایی هستن که امسال باید برن باشگاه
باور کنید وقتی داشتم پستها رو میخوندم اشک تو چشمام حلقه زد من تو نمایشگاهم بودم اونجاهم زحمت زیاد کشیده شد ولی احساس کم بود
هشترودی امسال تو ایران تکه.
شاید فک کنید دارم حرف مفت میزنم امااگه میدیدید باور میکردید
ادمایی که تا دیروز همه با ده من ادعای علمی و فرهنگی تو مدرسه راه میرفتنو باید امروز میدیدید که برای ابروداری حاضر بودن چه کارایی بکنن(جایزها)
خلاصه به عنوان عضو کوچکی از هشترودی امسال افتخار میکنم که نقشی هر چند کم ایفا کردم و باید بگم این مسابقه با خون دل برگزار شد(به بعضی دوستان میگم شما تا حالا دغدغه مالی نداشتین بفهمین چیه وقتی برای صدها طرحی که تو ذهنت داری حصار مالی بکشی میفهمین .فک کردین مشکل کوچیکیه)
پ.ن:هیشکی نگفت شما زحمت نکشیدین ما گفتیم به اندازه ما مشکل نداشتین

saheli

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

من شخصا از همه مسئولین و کسانی که زحمت کشیدن تشکر میکنم
ولی برای بعضی از گروه های مدرسه ما واقعا سخت بود که بیان ولی برای اینکه بی احترامی نشه دارن میان

• شروع کننده موضوع

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از saheli :
من شخصا از همه مسئولین و کسانی که زحمت کشیدن تشکر میکنم
ولی برای بعضی از گروه های مدرسه ما واقعا سخت بود که بیان ولی برای اینکه بی احترامی نشه دارن میان
مرسی شما خیلی لطف دارید

Arghavan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

من اصلا" نمیخوام این ماجرا رو ادامه بدم ولی اگه زحمتی کشیده شده و می شه مطمئنا" برای بالا بردن سطح مسابقه هست...و مطمئن باشید که همیشه هستن کسایی که ببینن تلاش بچه ها رو , حالا چه توی هشترودی , چه سه گانه...
ما هم امسال جز کادر اجراییمون المپیادی ای داشتیم که حتی میتونه امسال بره باشگاه...سومایی که امسال امتحان نهایی دارن...
به نقل از مریدان سرباز3 :
پ.ن:هیشکی نگفت شما زحمت نکشیدین ما گفتیم به اندازه ما مشکل نداشتین
الان شما میدونید دقیقا" ما چه مشکلاتی داشتیم یا نداشتیم؟! :)
همیشه حتی از طرف مدرسه هم یه محدودیت هایی بوده...

قبول کنید که رفتارتون سر بخش موشک واقعا" زشت بود :|
بعدش چرا فک میکنید که اگه یه سری از بچه ها به هر دلیلی نیان مسابقه به خاطر لجبازی و ... بوده؟!بالاخره هر آدمی خودش کلی کار داره به خصوص اینکه این مسابقه ها زمانی برگزار میشه که همه واسه خودشون یه سری برنامه دارن!یه سری واقعا" امتحان ترم واسشون مهم تره...!
و این ماجرای شرکت کردن توی مسابقه رو خودتون دیدید پارسال , اون 3 تا گروه بعد از اون رفتاری که شد :)
_در هر صورت من واقعا" امیدوارم هشترودی امسال جوری برگزار بشه که جای هیچ حرفی نداشته باشه! :)
××××××××

• شروع کننده موضوع

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از violet :
بعدش چرا فک میکنید که اگه یه سری از بچه ها به هر دلیلی نیان مسابقه به خاطر لجبازی و ... بوده؟!بالاخره هر آدمی خودش کلی کار داره به خصوص اینکه این مسابقه ها زمانی برگزار میشه که همه واسه خودشون یه سری برنامه دارن!یه سری واقعا" امتحان ترم واسشون مهم تره...! یادم میاد پارسال توی مرحله دوم مسابقه 20 تیم از فرزانگان قدیم و فرزانگان ناحیه 2 جدید داشتیم من وقتی مسئولیت این مسابقه رو بدست گرفتم در تصوراتم حداقل 15 تا تیم خوب از مدرسه شماکه دومیو سومی باشن +همین تعداد تیم از مدرسه خودمون تصور میکردم اما......
و این ماجرای شرکت کردن توی مسابقه رو خودتون دیدید پارسال , اون 3 تا گروه بعد از اون رفتاری که شد :)
چرا من هرچی فکر میکنم نمیفهمم این جریانی که از دوسه نفر پرسیدم جریانش چیه رو هیچکی بهم نمگه درست از علی بنیسی هم پرسیدم چیز خواسی نمیدونست خوشحال میشم جریان رو بفهمم تو پ.خ ممنون
ولی واقعا تو این مملکت با این همه سنگ و تخته سنگ جلوی آدم چه کار سختیه مسابقه برگذار کردن
نمیخوام بحث رو کش بدم وبابت صحبتای ناشایستم قبل از همه این جریانات عذر خواهی کرده بودم

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

خب دوستان هشترودیم خوب یا بد تموم شد
هر چند دوستان فرزانگان ناحیه دو حضور پر رنگی نداشتن اما اونایی شرکت کردن نظرشون مهمه(مخصوصا برا امیر)
بقیه هم که اینجا زیاد نیستن بچهای خودمونم تومدرسه نظر بدن(فقط شرکت کنندها)

• شروع کننده موضوع

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

و اما این بود هشترودی امسال هرچند که شاید به دلبعضی از دوستان ننشست
اما چیزهایی پشت پرده بودکه هیچ کس نمیداند
ولی هر چه بود چه زود تموم شد :((

Мох

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
فیزیک

ولی یه چیز که خیلی منو ناراحت کرد این بود که هر 3 تیم اول
از مدرسه ی ما بود و متاسفانه تیم های دیگه نتونستند امتیاز کافی کسب کنند

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS &amp; Math

چون سطح مسابقه خیلی بالا بود بعضی ها با این همه ادعاشون حاضر نشدن تو مسابقه شرکت کنند.

بالا