• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماهواره رو برای خانواده های ایرانی مناسب میدونین؟

ماهواره رو برای خانواده های ایرانی مناسب میدونین؟

• رای‌دهندگان
    632

igin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود
دانشگاه
صنعتي شاهرود
رشته دانشگاه
حسابداري _روان شناسي
پاسخ : ماهواره رو برای خانواده های ایرانی مناسب میدونین

همه چی بستگی به خود فرد وخانوادش داره.

..زهرا..

محب الرقیه (سلام الله علیها)
نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از Bahar_R :
خیر منظورم از خرافات ظهور در ایرانه . اینکه ما باید این کشورو تحویل امام زمان بدیم دقیقا یعنی چی ؟
مگه شما حرف های ایشونو گوش نمی کنید ؟ این حرف ها اگر به شما توانایی استدلال منطقی مسائلی که دربارش حرف می زنن نده به چه درد می خوره ؟
من حرف های ایشونو شنیدم چیزی که مطرح کردم هم جوابی براش نگرفتم . شما که فکر می کنید حرف هاشون درسته لطف کنید استدلال منطقی بیارید با توجه به حرف هاشون نه اینکه هر پست به من بگید برو حرفهای این اقا رو گوش کن .

ضمنا ممنون میشم اگه ربط همه ی این بحث هارو به مناسب بودن ماهواره برای خانواده ایرانی بگید که تاپیک منحرف نشه .
یعنی اینکه ما شیعه ایم و کسی که منتظرشیم امام زمانه و میخوایم به ایشون بپیوندیم!
دامنه ی صحبت های ایشون هم خیلی وسیعه و من باز کردنشونو توی این تاپیک جایز نمیدونم چون بحثی که شما اینقدر نگرانشین منحرف نشه منحرف میشه. منظورم هم از گوش کردن به صحبتاشون دلایلیه که برای مهم بودن اسلام و تشیع میارن.(که خیلی زیادن و نمیخواستم اینجا مطرح بشه)
ربط بحث من هم به ماهواره اینه که پشت این شبکه های فارسی زبان و غیره برنامه هایی برای ذهنای مردم ریخته شده که ما ازشون غافلیم. همین! پس نگاه کردن این برنامه ها درست نیست و بستگی به جنبه و این چیزا هم نداره!
:D

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از ..زهرا.. :
یعنی اینکه ما شیعه ایم و کسی که منتظرشیم امام زمانه و میخوایم به ایشون بپیوندیم!
دامنه ی صحبت های ایشون هم خیلی وسیعه و من باز کردنشونو توی این تاپیک جایز نمیدونم چون بحثی که شما اینقدر نگرانشین منحرف نشه منحرف میشه. منظورم هم از گوش کردن به صحبتاشون دلایلیه که برای مهم بودن اسلام و تشیع میارن.(که خیلی زیادن و نمیخواستم اینجا مطرح بشه)
ربط بحث من هم به ماهواره اینه که پشت این شبکه های فارسی زبان و غیره برنامه هایی برای ذهنای مردم ریخته شده که ما ازشون غافلیم. همین! پس نگاه کردن این برنامه ها درست نیست و بستگی به جنبه و این چیزا هم نداره!
:D
نه دیگه شما یکی دو سه تا از دلایل این آقا رو بگید کافیه من نگفتم هرچی توی سخنرانی هاشون میگن اینجا بگید که :D لطفا طفره نرید . به صورت خصوصی هم میتونید بگید .
گفتم که واتیکان هم مرکز کاتولیک هاست . اونها هم معتقدن حضرت مسیح ظهور می کنه و می خوان بهش بپیوندن حالا چرا اونا مهم نشدن بخاطر این و شیعه ها مهم شدن ؟؟ :D

شبکه های فارسی زبانی هستن که اصلا سیاسی نیستن این نکته اول .
نکته ی دوم اینکه یعنی شما میگید همه باید توی یه محیط ایزوله باشن که هیچ حرف منحرف کننده و مقصود داری نشنون ؟؟ اصلا میشه ؟؟ در عصر ارتباطات غیر ممکنه :)
بله مسلما شبکه ها خیلی هاشون دیدگاه خودشونو القا می کنن اصلا برای همین شبکه تاسیس می کنن . مهم اینه که مخاطب چشم بسته به حرف کسی گوش نده . ضمنا تلویزیون ملی میتونه برای خنثی شدن این حرف ها که برای تغییر ذهنیت مردم گفته میشن اگه واقعا حرف و منطقی برای گفتن داره دلایل و استدلال های محکمی بر غلط بودن حرف های اونا بیاره تا مردم هم از گمراهی در بیان . اما فقط شعار میدن و شعار هم دلیل نمیشه و کسی رو هم قانع نمی کنه . :)
ضمنا مردم دارای عقل و شعور هستن و انتخاب می کنن که چی درسته چی غلطه . آدم باید نظر همه رو بشنوه و انتخاب کنه ، نه اینکه همش در توهم توطئه ی دشمن باشه و چشمش رو روی حرف همه به جز هم عقیده هاش ببنده . حرف دشمن رو هم باید شنید :)

..زهرا..

نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

اولا که واتیکان هم مهمه ولی در صدد از بین بردنش نیستن چون که راه اونا رو صد نمیکنه! :)
دوما یکی دو سه تا؟ :))
مهم ترین دلیل اهمیت تشیع اینه که درست ترین راهه و تحریف نشده ترین.( اگه از بحث مراقبت خود خدا در مقابل تحریف بگذریم اینکه این دین دیرتر از همه ی ادیان نازل شده و زمان کمتری برای تحریفش بوده منطقی ترین دلیله! :) )

منظور من شبکه های سیاسی نبود. من حتی روی موسیقی هایی که پخش میشه هم بحث دارم چون مباحث علمی ای و شواهدی وجود داره که گوش دادن بهشون رو بر اون اساس ( شخصا) درست نمیدونم!
درسته که ما باید حرف دشمن رو هم بشنویم ولی عایا مردم ما برای تک تک چیزایی که میشنون توجیه میشن؟ الان خیلی ها تو کشور ما اصلا شبکه های داخلی رو توی شبکه هاشون ندارن پس چطور میتونیم با تلویزیون خودمون حرفای دشمن رو خنثی کنیم وقتی کسی حتی نگاش نمیکنه؟
چیزی که بشه با عقل و شعور انتخابش کرد هم الان بحث من نیست . هنر حرف زدن اینه که شما بتونی طرفتو ( هرکی که هست!) متقاعد کنی بدون این که حتی به خودش اجازه بده راجع به حرفات از خودش سوال بپرسه! :)
با دو خط آخرتون هم کاملا موافقم.(البته اگه اشتباه منظورتونو نگرفته باشم! (; )

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

به نقل از ..زهرا.. :
اولا که واتیکان هم مهمه ولی در صدد از بین بردنش نیستن چون که راه اونا رو صد نمیکنه! :)
مهم ترین دلیل اهمیت تشیع اینه که درست ترین راهه و تحریف نشده ترین.( اگه از بحث مراقبت خود خدا در مقابل تحریف بگذریم اینکه این دین دیرتر از همه ی ادیان نازل شده و زمان کمتری برای تحریفش بوده منطقی ترین دلیله! :) )

منظور من شبکه های سیاسی نبود. من حتی روی موسیقی هایی که پخش میشه هم بحث دارم چون مباحث علمی ای و شواهدی وجود داره که گوش دادن بهشون رو بر اون اساس ( شخصا) درست نمیدونم!
درسته که ما باید حرف دشمن رو هم بشنویم ولی عایا مردم ما برای تک تک چیزایی که میشنون توجیه میشن؟ الان خیلی ها تو کشور ما اصلا شبکه های داخلی رو توی شبکه هاشون ندارن پس چطور میتونیم با تلویزیون خودمون حرفای دشمن رو خنثی کنیم وقتی کسی حتی نگاش نمیکنه؟
چیزی که بشه با عقل و شعور انتخابش کرد هم الان بحث من نیست . هنر حرف زدن اینه که شما بتونی طرفتو ( هرکی که هست!) متقاعد کنی بدون این که حتی به خودش اجازه بده راجع به حرفات از خودش سوال بپرسه! :)

در مورد موسیقی زیاد شنیدم که دچار جنون میکنه حتی جالب بود میگفتن تو کانادا تحقیق شده!!! حالا اگه مقاله خارجی معتبر با رفرنس معتبرتر داری بده که باور کنیم ولی در کل باهوشترین ادمها موسیقیدان ها بودن فکر نکنم کسی بتونه رد کنه

از موزارت که تو 4 سالگی سمفونی درست میکرد تا پاگانینی که تو 16 سالگی از استاداش سرتر بودو برای ویولون استرادیوس از اون اهنگسازه بدون حفظ کردن از رو نت ها اهنگ رو زد که میگن اهنگساز غش کرد , یا انیشتن که ویویلونیست بود (البته زیاد اطلاع ندارم ) یا خیلیای دیگه

پس اینا حرفای صدمن یه غازه که موسیقی اینجور و اونجور, بله شما هدفون بذاری با صدای 500 دسی بل معلومه بعد یه مدت اسیب بهت میزنه ولی بحث در مورد کل موسیقی هست حتی تو کتاب دینی پیش هم بود که فتوا ها بین کلاسیک و غیر کلاسیک هم فرقی نمیذاره

کلا تو بد جامعه ای هستیم , هیچ امیدی هم به درس شدن خصایص اکثریت این ملت نیست

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از ..زهرا.. :

واتیکان 1٪ هم از نظر اهمیت سیاسی قابل مقایسه با ایران نیست کاملا یک کشور معولیه .
تحریف نشده ترین و درست ترین ؟ از نظر شما شاید اینطور باشه خیلی ها چنین نظری ندارن .
موسیقی هم از نظر شما شاید خیلی موسیقی ها خوب نباشه از نظر یکی دیگه هیچ ایرادی نداشته باشه همه باید طبق عقاید یه عده فکر کنن مگه ؟
یه ذره خودتونو جای کشور هایی مثل آمریکا بذارید . این توهم هایی که آمریکا ضد اسلامه و اینا رو یه ثانیه فقط بیخیالش بشین . آمریکا چرا باید مخالف اسلام باشه ؟ براش چه منفعتی داره ؟ فقط دارن سعی می کنن برای منافعشون تفرقه بندازن که هر دولت قدرتمند دیگه ای هم اینکارو انجام میده .
خوبه که خودتون میگید شبکه های داخلی رو هیچ کس نگاه نمی کنه . :) چرا به نظرتون این اتفاق افتاده ؟ چون اینقدر شعار میدن و حرفای غیر منطقی میزنن که مردم میگن از نگاه کردنش چیزی عایدمون نمیشه . در حالی که باید بتونن جوری استدلال کنن و منافع ملی رو حفظ کنن که مردم بپذیرن .
هنر متقاعد کردن بله همینه اما هنر استدلال کردن هم اینه که شما استدلالتون به حدی قوی باشه که طرف براش جای شک نمونه که وظیفه ی تلویزیون ملی اینطور استدلال کردن هست نه این استدلال که هرچی ما میگیم وحی منزل هست . :)
اگه موافقید با اون دو خط که پس ماهواره یعنی طیف گسترده ای از عقاید رو شنیدن مشکلش چیه ؟ اگه میگید نباید شنید پس دارید شعور و درک و حق انتخاب مردم رو نقض می کنید .

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نظرم خب تلویزیون ایران جوری نیست که بتونه سرگرم کننده باشه . ینی کیفیت خیلی از برنامه ها پایینه ! به خاطر ِ همین ـم هست که خیلیا اصن شبکه های ِ داخلی و نگاه نمیکنن !

..زهرا..

نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از Bahar_R :
واتیکان 1٪ هم از نظر اهمیت سیاسی قابل مقایسه با ایران نیست کاملا یک کشور معولیه .
برای اینکه مسیحیت الان دیگه کاملا از بین رفته و مسیحی هایی که الان هستن از کسی پیروی میکنن که مسیح واقعی نیست و دیگران براشون ساختن. همون خدای خورشید مصر باستان. اگ دقت کرده باشین روز عبادتشون هم روز خورشید ( sunday ) هست.
به نقل از Bahar_R :
موسیقی هم از نظر شما شاید خیلی موسیقی ها خوب نباشه از نظر یکی دیگه هیچ ایرادی نداشته باشه همه باید طبق عقاید یه عده فکر کنن مگه ؟
منظور من این نبود. اگ بخواین برای رد موسیقی هم دلیل میارم.
به نقل از Bahar_R :
یه ذره خودتونو جای کشور هایی مثل آمریکا بذارید . این توهم هایی که آمریکا ضد اسلامه و اینا رو یه ثانیه فقط بیخیالش بشین . آمریکا چرا باید مخالف اسلام باشه ؟ براش چه منفعتی داره ؟ فقط دارن سعی می کنن برای منافعشون تفرقه بندازن که هر دولت قدرتمند دیگه ای هم اینکارو انجام میده .
آمریکا داره برای منافعش تفرقه میندازه. پس منافع آمریکا با به هم زدن نظام اسلامی بدست میاد. پس هدف آمریکا میشه از بین بردن اسلام. از بین بردن اسلام یعنی ضد اسلام بودن. پس :
1:این توهم نیست.
2:مثه اینکه شما هم معتقدین! :D
به نقل از Bahar_R :
چرا به نظرتون این اتفاق افتاده ؟ چون اینقدر شعار میدن و حرفای غیر منطقی میزنن که مردم میگن از نگاه کردنش چیزی عایدمون نمیشه . در حالی که باید بتونن جوری استدلال کنن و منافع ملی رو حفظ کنن که مردم بپذیرن .
میشه ی مثال بزنین. :)
به نقل از Bahar_R :
اگه موافقید با اون دو خط که پس ماهواره یعنی طیف گسترده ای از عقاید رو شنیدن مشکلش چیه ؟ اگه میگید نباید شنید پس دارید شعور و درک و حق انتخاب مردم رو نقض می کنید .
به نقل از Bahar_R :

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از ..زهرا.. :
برای اینکه مسیحیت الان دیگه کاملا از بین رفته و مسیحی هایی که الان هستن از کسی پیروی میکنن که مسیح واقعی نیست و دیگران براشون ساختن. همون خدای خورشید مصر باستان. اگ دقت کرده باشین روز عبادتشون هم روز خورشید ( sunday ) هست.منظور من این نبود. اگ بخواین برای رد موسیقی هم دلیل میارم.آمریکا داره برای منافعش تفرقه میندازه. پس منافع آمریکا با به هم زدن نظام اسلامی بدست میاد. پس هدف آمریکا میشه از بین بردن اسلام. از بین بردن اسلام یعنی ضد اسلام بودن. پس :
1:این توهم نیست.
2:مثه اینکه شما هم معتقدین! :Dمیشه ی مثال بزنین. :)
مسیحیت کاملا از بین رفته ؟ شوخی می کنید ؟ الان اکثریت در دنیا اکثریت هستن مسیحی ها :D
اصلا دلیلتون برای از بین رفتن مسیحیت قانع کننده نبود . یکشنبه فقط توی زبان انگلیسی sunday هست مثلا توی زبان فرانسه Dimanche میگن که به sunday هم هیچ ربطی نداره . :D لطفا اگر ادعا می کنید منبع معتبر بیارید .
برای رد موسیقی هم دلیل بیارید اگر خواستید منتظرم .
آمریکا یا کشور های مشابه قصدشون تفرقه اندازیه و تشیع هم چیزیه که میتونن از طریقش تفرقه بندازن . پس چون منفعت داریم مهم هستیم در دنیا نه چون شیعه هستیم . شیعه بودن فقط چیزیه که بوسیله ی اون تفرقه میندازن .
مثالی که برای شعاری بودن تلویزیون می خواستید : مثلا دلیل یه تعدادی از کسایی که نمی بینن تلویزیون رو اگر بپرسید چرا ؟ میگن بخاطر برنامه های مذهبی مداوم هست . برنامه هایی که تماما یه سری عقاید معین رو القا می کنه و منطقش اینه : همینه که هست .
سریال هاشون تقریبا همش شعاره . یعنی چی شعاره ؟ یعنی دارن توی سریالاشون یه جامعه ی خیالی نشون میدن چیز هایی که اصلا واقعیات جامعه نیست .
مخاطب هم چنین تلویزیونی رو نمیبینه . وقتی شبکه های سیاسی و خبری خارجی براش همه چیز رو با دلایل موشکافانه توضیح میدن معلومه اونارو به یه سری شعار ترجیح میده . اینجاست که تلویزیون ملی به عنوان آگاه کننده جایگاهشو از دست میده . :)

..زهرا..

نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از Bahar_R :
مسیحیت کاملا از بین رفته ؟ شوخی می کنید ؟ الان اکثریت در دنیا اکثریت هستن مسیحی ها :D
دین اصلی مسیحیت از بین رفته نه مسیحی ها! :D
به نقل از Bahar_R :
تحریف نشده ترین و درست ترین ؟ از نظر شما شاید اینطور باشه خیلی ها چنین نظری ندارن .
اینو یادم رفته بود! (;
میشه توضیح بدین! :D
به نقل از Bahar_R :
برای رد موسیقی هم دلیل بیارید اگر خواستید منتظرم .
اجازه بدین اینو خصوصی عرض کنم چون تاپیک خیلی منحرف میشه! ;;)
به نقل از Bahar_R :
اصلا دلیلتون برای از بین رفتن مسیحیت قانع کننده نبود . یکشنبه فقط توی زبان انگلیسی sunday هست مثلا توی زبان فرانسه Dimanche میگن که به sunday هم هیچ ربطی نداره . :D لطفا اگر ادعا می کنید منبع معتبر بیارید .
این دلیل برای از بین رفتن مسیحیت نبود . ی نشونه برای هروس بودن مسیح دروغی بود! :)
به نقل از Bahar_R :
مثلا دلیل یه تعدادی از کسایی که نمی بینن تلویزیون رو اگر بپرسید چرا ؟ میگن بخاطر برنامه های مذهبی مداوم هست . برنامه هایی که تماما یه سری عقاید معین رو القا می کنه و منطقش اینه : همینه که هست .
همچین برنامه ای با این منطق سراغ ندارم.مگه اینکه منظورتونو بد گرفته باشم. :-??
به نقل از Bahar_R :
سریال هاشون تقریبا همش شعاره . یعنی چی شعاره ؟ یعنی دارن توی سریالاشون یه جامعه ی خیالی نشون میدن چیز هایی که اصلا واقعیات جامعه نیست .
چ تضمینی میدین ک سریالای ماهواره عینا زندگی غرب رو نشون بده؟اونجوری ک من میدونم مردم اونا هم همین نظرو راجع ب سریالاشون دارن! :-"

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از ..زهرا.. :
دین اصلی مسیحیت از بین رفته نه مسیحی ها! :Dاینو یادم رفته بود! (;
میشه توضیح بدین! :Dاجازه بدین اینو خصوصی عرض کنم چون تاپیک خیلی منحرف میشه! ;;)این دلیل برای از بین رفتن مسیحیت نبود . ی نشونه برای هروس بودن مسیح دروغی بود! :)همچین برنامه ای با این منطق سراغ ندارم.مگه اینکه منظورتونو بد گرفته باشم. :-??چ تضمینی میدین ک سریالای ماهواره عینا زندگی غرب رو نشون بده؟اونجوری ک من میدونم مردم اونا هم همین نظرو راجع ب سریالاشون دارن! :-"
دین اصلی خیلی ادیان از بین رفته اگه اینجوری حساب بشه شاید بشه گفت همه ی ادیان چون هیچ کدوم اونطور که باید اجرا نمیشه .
خوب اون دلیلی که آوردید برای هرچیزی که بود کاملا بی مفهوم و اشتباه بود :D
برنامه ای با اون منطق خیلی از سخنرانی هاست مثلا که یه شخصی یه چیزی میگه و همه موظفن بی برو برگرد قبول کنن . :)
سریالای ماهواره ای غرب دسته بندی داره بعضیاشون که مستنده که با مدرک حرف میزنن و اغراق توش نیس یا خیلی کمه . بله سریالا های معمولی توش بزرگ نمایی هست . مثل سریالای خودمون . پس سریالای ایران برتری به اونا ندارن :D هر دو جامعه رو اغراق آمیز نمایش میدن :D
حالا برگردیم به همون بحث ماهواره . با توجه به همه ی این بحث ها چرا نباید ماهواره دید؟؟

..زهرا..

نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از Kenji :
در مورد موسیقی زیاد شنیدم که دچار جنون میکنه حتی جالب بود میگفتن تو کانادا تحقیق شده!!! حالا اگه مقاله خارجی معتبر با رفرنس معتبرتر داری بده که باور کنیم ولی در کل باهوشترین ادمها موسیقیدان ها بودن فکر نکنم کسی بتونه رد کنه

از موزارت که تو 4 سالگی سمفونی درست میکرد تا پاگانینی که تو 16 سالگی از استاداش سرتر بودو برای ویولون استرادیوس از اون اهنگسازه بدون حفظ کردن از رو نت ها اهنگ رو زد که میگن اهنگساز غش کرد , یا انیشتن که ویویلونیست بود (البته زیاد اطلاع ندارم ) یا خیلیای دیگه

پس اینا حرفای صدمن یه غازه که موسیقی اینجور و اونجور, بله شما هدفون بذاری با صدای 500 دسی بل معلومه بعد یه مدت اسیب بهت میزنه ولی بحث در مورد کل موسیقی هست حتی تو کتاب دینی پیش هم بود که فتوا ها بین کلاسیک و غیر کلاسیک هم فرقی نمیذاره

کلا تو بد جامعه ای هستیم , هیچ امیدی هم به درس شدن خصایص اکثریت این ملت نیست
شما کلا معلوم نیست تو کدوم طرفیا!
اول میگی دچار جنون میکنه و اینا بعد میگی این حرفا صد من یه غازه!
بعله فارابی هم موسیقیدان بوده ولی اگر ی کم مطالعه داشته باشین میفهمین که موسیقیدانایی مثل موتزارت (میدونم ت خونده نمیشه ولی نوشته ک میشه!! (; ) و خیلیای دیگه با مرگ های وحشتناکی روبرو بودن مثل جنون افراطی ، نابینایی و غیره . حالا مفصل ترشو خصوصی خدمتتون عرض میکنم!

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..

الان ماهواره ی توی هرخونه ای هست وهمه هم ازش استفاده میکنن مهم استفاده ی درست ونادرست ازاونه به نظرمن مشکل ازصداوسیمای کشورمونه که اکثرخونواده هابه طرف این شبکه هاکشیده میشن توی کشورماموضوعات مختلفی هستندکه داخل فیلمهااااون هارومطرح نمیکنن اگه هم مطرح بشه پخشش نمیکنن.چرابازیگرهارواون جوری که بیرون ازصحنه ی فیلم هستن توی فیلم نشونشون نمیدن اخه چرابایدبادوتاچهره روبه روبشیم یعنی بداموزی داره؟خیلی کم هستندزنای بازیگری که حجابشون هم توی فیلم وهم بیرون یکیه امااکثرادوچهره دارن به نظرمن اگرفیلم های ماواقعیت روبدون پرده نشون بدن همه به طرفشون میرن.فیلمای مااکثراموضوعات دروغ رومطرح میکنن چراهمیشه اخرفیلم رومامیدونیم چراهمیشه پلیس توی فیلم هابرنده میشه وکسی نمیتونه شکستش بده درصورتی که همیشه موفق نیست همه ی فیلم هاالن موضوعاتشون تکراری شده

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

ببنین بعضی چیزای ماهواره موجب تغییر دید افراد نسبت ب چیزای اطرافشونه
و اگه این چیزا همه گیر شه و دید اکثر جامعه عوض شه...موجب میشه ک کل جامعه مثلا اگه اون چیز بد باشه....ناخواسته ب سمت دره و سراشیبی سوق پیدا کنند
پس کا با نگا کردن ماهواره ناخواسته ب سمت بعضی چیزا ممکنه بری ک ب نفع جامعه نیس و همچنین اینکه توش چیزای غیرمجازم داره :-"

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از Cristiano Ronaldo :
ببنین بعضی چیزای ماهواره موجب تغییر دید افراد نسبت ب چیزای اطرافشونه
و اگه این چیزا همه گیر شه و دید اکثر جامعه عوض شه...موجب میشه ک کل جامعه مثلا اگه اون چیز بد باشه....ناخواسته ب سمت دره و سراشیبی سوق پیدا کنند
پس کا با نگا کردن ماهواره ناخواسته ب سمت بعضی چیزا ممکنه بری ک ب نفع جامعه نیس و همچنین اینکه توش چیزای غیرمجازم داره :-"
البته در بعضی از موارد لازمه دید افراد جامعه عوض بشه . شنیدن عقاید مختلف خاصیتش همینه که افراد در تفکراتشون بازنگری کنن .
جلوگیری از سقوط و آگاهی درست به مردم دادن میشه وظیفه ی تلویزیون ملی که باید اونقدر استدلال هاشون محکم باشه که مردم رو از قبول تفکرات منجر به سراشیبی بازداره .
غیر مجاز رو قانون هر کشور تعیین می کنه درست مطلق یا غلط مطلق هم نیست . :D توی کشور اون شبکه ها خیلی از اون چیزا غیر مجاز نیستن . ضمن اینکه توی طیف وسیع شبکه های ماهواره ای هیچ اجباری نیست که کسی اون غیر مجاز هارو ببینه :D میتونه مجاز هارو انتخاب کنه .

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

ميدونيد چيه بنظر من مردم ايران دارن عقده اي ميشن(يعني شدن [-()و سراغ ماهواره ميرن...ماهواره شبكه هاي مفيد هم داره ولي آيا نوجوونا ميرن و اين شبكه ها رو ميبينن؟ B-)بهتره اميد الكي نديم...نخير! :-<بجز تعداد اندكي همه يا ميرن farsi 1ميبينن يا pmc،gemTV،4 و شبكه هايي از اين قبيل
جذاب نبودن شکبه ها هم مهمه البته

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از Mehr@neh :
ماهواره شبكه هاي مفيد هم داره ولي آيا نوجوونا ميرن و اين شبكه ها رو ميبينن؟ B-)بهتره اميد الكي نديم...نخير! :-<بجز تعداد اندكي همه يا ميرن farsi 1ميبينن يا pmc،gemTV،4 و شبكه هايي از اين قبيل تازه اگه مادر و پدرم نباشن بدتر ميشه ميرن و هرچي دلشون خواست هر نوع فيلمي رو ميبينن
البته به این نکته توجه کنید که این وظیفه ی خانواده هاست که نذارن نوجوونشون هرچیزی بشینه نگاه کنه که متاسفانه خیلی از خانواده ها کوتاهی می کنن . تلویزیون خودمون هم همه ی برنامه هاش برای همه مناسب نیست بعضی فیلما رو مثلا مینویسه زیر یه سنی نبینن :D

mehrnoosh kamali

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
مدال المپیاد
--------------

به دو تا چیز بستگی داره
خود فرد
شبکه
اگه شبکه فیلم های ج*** بذاره و شخص هم ببینندش باشه مسلما بعد از مدتی منحرف می شه و...
حالا با توجه به جنبه ای که داره می تونه زود تر یا دیر تر منحرف شه.
البته تقصیر صدا و سیما ی ما هم هست که برنامه های خوبی نمی ذاره تا مردم سراغ ماهواره نرن.

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

انظار طولانی بودن حسش نبود بخونم :D
بنظرم ماهواره لا مشکل
خیلی از شبکه هاش مفیدن بقیه هم کد

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

مثه چاقو هم باش میشه سر گوسفندو برید هم انسان...با ماهوراه هم میشه یه اخبار درس شنید هم راه طلاق و رابطه غلط با جنس مخالفو یاد گرفت.

بالا