• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوم دبیرستانی های ریاضی

vid.hmd

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
همدان
رشته دانشگاه
ایشالا..........
پاسخ : سوم دبیرستانی های ریاضی

سلام دوستان
من هندسه ام نسبت به درسای دیگم ضعیفه. ~X(
میشه منو راهنمایی کنین. روش خوندن هندستون چه جوره؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از F@|-|!mEh :
من واقعا حس نمیکنم بشه از اردیبهشت شروع کرد و خوب نتیجه گرفت (نظر شخصی من با یسری پیش زمینه ) :-"
من فقط در این راستا بگم که می‌شه :D بنده سال سوم نمی‌دونستم حتی حسابان چیه! سایر دروس که جای خود دارد! ۲هفته تو اردیبهشت عین چی درس خوندم بعد هم ول کردم رفتیم اردو اومدیم امتحان نهایی دادیم دیپلمه برتر استانی شدم :D امتحان نهایی واقعا سخت نیست... فقط ترسناکه!‌
خیالتون راحت :)

sh.n1996

شراره
نام مرکز سمپاد
دبیرستـ۱ن‌ فرزانـگان‌ امین
شهر
اصفهـــان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
خاطره شد دیگه:دی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از F@|-|!mEh :
من واقعا حس نمیکنم بشه از اردیبهشت شروع کرد و خوب نتیجه گرفت (نظر شخصی من با یسری پیش زمینه ) :-"

الکی هول نندازید توی دل مردم خب! یه المپیادی قبل از مرحله دو بشینه واسه نهایی بخونه؟! بعدم نهایی درس اختصاصیاش واقعا آسونه، عمومی‌ها هم که ذاتا سیستمشون شب امتحانیه.

به نقل از Farnoosh_H :
'گویا شما هم برای المپ کام میخونید درسته؟
ممنون!امیدوارم که بشه بست...:)
حتما می‌شه بست، اگه واقعا بعد از مرحله دو وقتت رو بذاری رو خوندن نهایی هم میشه بست، هم می‌شه نتیجه‌ی خیلی خیلی خوبی گرفت.

به نقل از مهســـــــــــــا :
من فقط در این راستا بگم که می‌شه :D بنده سال سوم نمی‌دونستم حتی حسابان چیه! سایر دروس که جای خود دارد! ۲هفته تو اردیبهشت عین چی درس خوندم بعد هم ول کردم رفتیم اردو اومدیم امتحان نهایی دادیم دیپلمه برتر استانی شدم :D امتحان نهایی واقعا سخت نیست... فقط ترسناکه!‌
حسابان چیه؟ :))

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از F@|-|!mEh :
همش بستگي به فردش داره، و چون ايشون المپ رياضي هستن به نظرم ميتونن اگه درست درس بخونن و همه ي وقتشون رو بزارن روي نهايي، نتيجه ي خوبي بگيرن :)

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

با چه معدلی؟ اونوقت زمان شما هم معدل نهایی تو کنکورتون تاثیر داشت؟

من نمی گم اصلا نمیشه ، و قبول دارم به خودش بستگی داره و در ضمن اشاره کردم که با پیش فرض خودم گفتم (حالا هر چی باشه) نه ایشون :D

چه همه هجوم اوردن سمت من :-" :))

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از F@|-|!mEh :

من نمی گم اصلا نمیشه ، و قبول دارم به خودش بستگی داره و در ضمن اشاره کردم که با پیش فرض خودم گفتم (حالا هر چی باشه) نه ایشون :D

باو راست ميگه خو، اين بيچاره هم نظرشو گفت همه هجوم آوردين بهش از جمله خودم :-" :))

در مجموع به نظرم ميتونه نمره خوب بگيره :-"

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

خب حالا این چند روز که هیچ غلطی نکردیم رو چیکار کنیم ؟ :-"

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از F@|-|!mEh :
خب حالا این چند روز که هیچ غلطی نکردیم رو چیکار کنیم ؟ :-"
خب راهش اينه كه بشيني يه برنامه ي خوب براي هفته ي آينده ات بريزي كه اين چند روز رو جبران كنه + چون سه شنبه تعطيله و چهارشنبه هم كه من قراره مريض بشم نرم مدرسه :-" وقت زياد براي جبران كردنش دارم :D

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از مُحَمَّد :
خب راهش اينه كه بشيني يه برنامه ي خوب براي هفته ي آينده ات بريزي كه اين چند روز رو جبران كنه + چون سه شنبه تعطيله و چهارشنبه هم كه من قراره مريض بشم نرم مدرسه :-" وقت زياد براي جبران كردنش دارم :D

از این برنامه هم میتونیم استفاده کنیم :D
up781271391767806_2454545787.jpg

اگر برنامه های مشابه خوب دارید بزارید :-"

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از F@|-|!mEh :
از این برنامه هم میتونیم استفاده کنیم :D
up781271391767806_2454545787.jpg

اگر برنامه های مشابه خوب دارید بزارید :-"
نميدونم چرا ولي من با اين جور برنامه ها موافق نيستم، حالا اگه شد برنامه خودمو ميزارم ببينيد :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از F@|-|!mEh :

۱۹.۷۱
آٰره بابا ۲۵ درصد تاثیر داشت. به خدا من مال زمان دایناسورها نیستم که :))))))) همه‌ش ۴-۵ سال بزرگتر از شماهام :-"
من منظورم بیشتر این بود که از امتحان نهایی اصلا نترسید! زندگیتونو به خاطرش تعطیل نکنین!

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

۱۹.۷۱
آٰره بابا ۲۵ درصد تاثیر داشت. به خدا من مال زمان دایناسورها نیستم که :))))))) همه‌ش ۴-۵ سال بزرگتر از شماهام :-"
من منظورم بیشتر این بود که از امتحان نهایی اصلا نترسید! زندگیتونو به خاطرش تعطیل نکنین!
فقط 4,5 سال، چيزي نيس كه :-"
با معدل 19.71 معدل برتر اصفهان شدي؟ :-/

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

:))
سال ۹۰ یهو سیستم امتحانات عوض شد و کل فاز امتحانا تغییر کرد و سخت شد و ... واسه همین سطح معدل‌ها تو کل ایران خیلی پایین اومد. من معدل سوم ریاضی بودم تو مدرسه و تو استان ۱۳. هرسالی هم به نسبت سال خودش سنجیده می‌شه :) مثلا سال ما ۲۰ نداشت کلا رشته‌ی ریاضی اگر درست یادم باشه یا اینکه تو کل ایران یه نفر بود یا همچین چیزی...
درضمن تو کنکور تاثیر معدل ۱۹ و ۱۹.۷ یکیه. معلممون می‌گفت ۱۸ هم تفاوت زیادی با ۱۹ نداره حتی... تفاوتهاش اینجوری نیست کلا... :)
بعد اینکه واللا زمان ما ۱۹.۷۰ معدل خیلی خوبی بود :)))))‌شماها مثل اینکه خیلی پرتوقع تشریف دارین :D

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

سال ۹۰ یهو سیستم امتحانات عوض شد و کل فاز امتحانا تغییر کرد و سخت شد و ... واسه همین سطح معدل‌ها تو کل ایران خیلی پایین اومد. من معدل سوم ریاضی بودم تو مدرسه و تو استان ۱۳. هرسالی هم به نسبت سال خودش سنجیده می‌شه :) مثلا سال ما ۲۰ نداشت کلا رشته‌ی ریاضی اگر درست یادم باشه یا اینکه تو کل ایران یه نفر بود یا همچین چیزی...
درضمن تو کنکور تاثیر معدل ۱۹ و ۱۹.۷ یکیه. معلممون می‌گفت ۱۸ هم تفاوت زیادی با ۱۹ نداره حتی... تفاوتهاش اینجوری نیست کلا... :)
بعد اینکه واللا زمان ما ۱۹.۷۰ معدل خیلی خوبی بود :)))))‌شماها مثل اینکه خیلی پرتوقع تشریف دارین :D
بله خب پرتوقع هستيم ديه، هيچي نباشه رياضي هستيم :>
بعد براي ما ديگه اينجوري نيست، يني ١٩ با ١٩.٧ فرق داره، چون قراره تاثير معدل مستقيم بشه و از اينجور حرفا :-"
بعد اصلِ منظورم اين بود كه براي اصفهان به نظرم ميومد بايد بيست داشته باشه كه ميگي نداشته :-"

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

بعد اینکه واللا زمان ما ۱۹.۷۰ معدل خیلی خوبی بود :)) )))‌شماها مثل اینکه خیلی پرتوقع تشریف دارین :D

آها بله :D
فقط الان یه سوال جدید پیش اومد :D سال 90 هم مگه تاثیر معدل بود؟ مگه جدیدا این تاثیر معدل رو نذاشتن؟ :-"

تو پرتوقع بودن که شکی نیست اصلا :-" و اینکه امکانش زیاده زمان ما هم یهو امتحان نهایی رو سخت کنن :-" :-"

به نقل از مُحَمَّد :
نميدونم چرا ولي من با اين جور برنامه ها موافق نيستم، حالا اگه شد برنامه خودمو ميزارم ببينيد :-"
چرا دقیقا؟!
منم اصولا برنامه ندارم ، ولی انگار همین که ندارم اینجوریم :)) :-"

زودتر پس :-"

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از F@|-|!mEh :
چرا دقیقا؟!
منم اصولا برنامه ندارم ، ولی انگار همین که ندارم اینجوریم :)) :-"

زودتر پس :-"
چون اينجوري خيلي خودتو محدود ميكني، من با برنامه اي موافقم كه توش فقط مباحثي كه بايد خونده بشه + ساعت مطالعه ي حدودي هر قسمت باشه، برنامه ي منم اينجوريه ;;)

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از مُحَمَّد :
چون اينجوري خيلي خودتو محدود ميكني، من با برنامه اي موافقم كه توش فقط مباحثي كه بايد خونده بشه + ساعت مطالعه ي حدودي هر قسمت باشه، برنامه ي منم اينجوريه ;;)

خب آخه من مثلا میگم میخوام 5 ساعت در هفته حسابان بخونم ، و همینطوری بقیه درسا ، وقتی کارای دیگه ش مشخص نیست چجوری مطمئن باشم انجام میشه ؟
اونم من :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از F@|-|!mEh :
آها بله :D
فقط الان یه سوال جدید پیش اومد :D سال 90 هم مگه تاثیر معدل بود؟ مگه جدیدا این تاثیر معدل رو نذاشتن؟ :-"
بله تاثیر داشت!!‌سال ۸۹ هم تاثیر داشت حتی! فکر کنم از ۸۸ شروع شده بود. مطمئم نیستم! شاید هم از ۸۹.
به نقل از F@|-|!mEh :
خب آخه من مثلا میگم میخوام 5 ساعت در هفته حسابان بخونم ، و همینطوری بقیه درسا ، وقتی کارای دیگه ش مشخص نیست چجوری مطمئن باشم انجام میشه ؟
اونم من :-"
ببین این اصلا روش درستی واسه برنامه‌ریزی نیست. الان شما می‌خوای هفته‌ای ۵ساعت حسابان بخونی این چی رو بهت نشون می‌ده مثلا!؟‌
شما باید مبحثی رو که می‌خوای بخونی مشخص کنی. بعدتر واسه کنکور که می‌خوای برنامه‌ریزی کنی باید تعداد تست‌هایی رو که می‌خوای بزنی از یه مبحث مشخص کنی.
حالا دیگه هرقدر که طول کشید...۱ ساعت...۲ ساعت...یا اصلا ۱۰ ساعت! مهم نیست زمانش! بعد می‌تونی اگر کم طول کشید تفریح کنی اگر زیاد طول کشید از تفریح و استراحتت بزنی!
مثلا من سرعتم خیلی بالا بود! بعد روزی ۴ساعت می‌خوندم تو پیش دانشگاهی ولی اون ۴ساعت بازدهش ۱۰۰ درصد بود و کامل هم به مباحث می‌رسیدم. بچه‌ها با روزی ۷ ساعت بهم نمی‌رسیدن بعضا! چون بستگی به سرعت و تمرکزت داره.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

ببین این اصلا روش درستی واسه برنامه‌ریزی نیست. الان شما می‌خوای هفته‌ای ۵ساعت حسابان بخونی این چی رو بهت نشون می‌ده مثلا!؟‌
شما باید مبحثی رو که می‌خوای بخونی مشخص کنی. بعدتر واسه کنکور که می‌خوای برنامه‌ریزی کنی باید تعداد تست‌هایی رو که می‌خوای بزنی از یه مبحث مشخص کنی.
حالا دیگه هرقدر که طول کشید...۱ ساعت...۲ ساعت...یا اصلا ۱۰ ساعت! مهم نیست زمانش! بعد می‌تونی اگر کم طول کشید تفریح کنی اگر زیاد طول کشید از تفریح و استراحتت بزنی!
مثلا من سرعتم خیلی بالا بود! بعد روزی ۴ساعت می‌خوندم تو پیش دانشگاهی ولی اون ۴ساعت بازدهش ۱۰۰ درصد بود و کامل هم به مباحث می‌رسیدم. بچه‌ها با روزی ۷ ساعت بهم نمی‌رسیدن بعضا! چون بستگی به سرعت و تمرکزت داره.

آخه نمیشه گفت زمان اصلا مهم نست ، اگر باعث شه بقیه درسا نرسم چی؟! :-??
واسه تمرکز و سرعت باید چیکار کرد؟! :|

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از F@|-|!mEh :
آخه نمیشه گفت زمان اصلا مهم نست ، اگر باعث شه بقیه درسا نرسم چی؟! :-??
واسه تمرکز و سرعت باید چیکار کرد؟! :|
تمرکز و سرعت به مرور زمان به دست می‌آد. سرعت من اولش اندازه‌ی حلزون بود :D اصلا یه وضعی!!‌تمرکزم هم که :-"
خب ببین باید برسی به همه‌ی درسهات. به همه‌ی مباحث! و اصلا نباید یه درس باعث شه به بقیه‌ش نرسی. شده از تفریحاتت بزنی یا هرچی...

بالا