• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوم دبیرستانی های ریاضی

nastaran021

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
رشته دانشگاه
lایشالا مهندسی .. دیــــ
پاسخ : سوم دبیرستانی های ریاضی

به نقل از مهندس محمد ؟؟!! :
كتاب براي درساي دوم ميخواين يا سوم؟ :-?

نمیدونم .. بنظرت برا کدومو بخونم ؟؟ آخه راستش من دوم زیاد درس نخوندم ولی خب امسال باید حسابی خوند چون خیلی مهمه ولی پارسالم مهمه .. نمیدونم دومو بخونم یا سوم .. تا آلآن که این کتابارو گرفتم برای سوم .. شیمی تست مبتکران .. هندسه تست آبی قلم چی .. ادبیات و زبان فارسی کلک معلم ..دینی میکرو طوسی گاج .. فیزیک تست نشر الگو .. جبر خوشخوان و مبتکران ..زبان یه کتابه برا انتشارات صبا معلممون گفته بگیریم .. عربیم یه کتاب کل قواعد داشتم از مبتکران .. :-/ :-/

:) :)

mr.aliof

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه1
شهر
هِمدان
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
صنایع

مهندس محمد ؟؟!!

از چه نظر میگی خودم بخونم تاثیر منفی داره؟؟
گاج سفید منظورتون میکرو طبقه بندی شده اس؟؟نگاش کردم خیلی زیاد بود!!

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از mr.aliof :
مهندس محمد ؟؟!!

از چه نظر میگی خودم بخونم تاثیر منفی داره؟؟
گاج سفید منظورتون میکرو طبقه بندی شده اس؟؟نگاش کردم خیلی زیاد بود!!
براي اينكه مثلا تو از روي كتاب درسي يا كمك درسي ميخوني، كه اون قاعده ي كلي رو نگفته، قاعده اي كه دبير بهت ميگه، يا اينكه قاعده اي ك گفته سخته و دبير به صورت ساده تري بهت ميگه و اين وسط اگه يكم توي خوندنت ضعف نشون بدي و كم كاري كني و نصفه نيمه يادش بگيري، بعدا خيلي خيلي بايد به خودت زحمت بدي تا بتوني اين فهميدن ناقص رو درست كني
آره منظورم همونه، زياده ولي خب اگه بخونيش ديگه مشكلي نداري
موفق باش (;

به نقل از nastaran021 :
كتاب براي درساي دوم ميخواين يا سوم؟ :-?

نمیدونم .. بنظرت برا کدومو بخونم ؟؟ آخه راستش من دوم زیاد درس نخوندم ولی خب امسال باید حسابی خوند چون خیلی مهمه ولی پارسالم مهمه .. نمیدونم دومو بخونم یا سوم .. تا آلآن که این کتابارو گرفتم برای سوم .. شیمی تست مبتکران .. هندسه تست آبی قلم چی .. ادبیات و زبان فارسی کلک معلم ..دینی میکرو طوسی گاج .. فیزیک تست نشر الگو .. جبر خوشخوان و مبتکران ..زبان یه کتابه برا انتشارات صبا معلممون گفته بگیریم .. عربیم یه کتاب کل قواعد داشتم از مبتکران .. :-/ :-/

:) :)

به نظر من اصلا كاري به سوم نداشته باش و از همين فردا همه ي وقت و زحمتتو بزار براي درساي سال دوم، وقتي هم ك از درساي دوم مطمئن شدي، توي شهريور ك نزديك به شروع مدارسه برو كلاس براي دروس اختصاصي اگر خواستي، تاكيد ميكنم ك كلاس بري و خود خواني نكني، سوالي بود بازم بپرس.
تو هم موفق باش (;

shaghayegh tarabkhah

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 6
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خیلی ممنون <D=
میشه یه کتاب تست خوب برای زبان هم به من معرفی کنی؟؟؟؟اخه من تو ازمونها زبانم رو کم میزنم #-o

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از shaghy :
خیلی ممنون <D=
میشه یه کتاب تست خوب برای زبان هم به من معرفی کنی؟؟؟؟اخه من تو ازمونها زبانم رو کم میزنم #-o
بهترين كتاباي بازار براي تست زبان، كتاب جامع زبان شهاب اناري از انتشارات مبتكران و كتاب جامع خط سفيد هستن. بقيه ي دوستان هم اگه كتابي ميشناسن ك خوبه معرفي كنن، من اينارو ميشناختم :-"
موفق باشي (;

nastaran021

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
رشته دانشگاه
lایشالا مهندسی .. دیــــ

آخه راستش من الآن مدرسه میرم .. داریم کتابای سومو میخونیم .. الآن چیکار کنم ؟؟ [-o< [-o< :( :(

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از nastaran021 :
آخه راستش من الآن مدرسه میرم .. داریم کتابای سومو میخونیم .. الآن چیکار کنم ؟؟ [-o< [-o< :( :(

خب عيبي نداره، حالا ك مدرسه براتون كلاس سوم گذاشته، كلاساي سوم رو برو، ولي زياد وقتتو براي اونا نزار، وقتتو بزار براي اينكه خودت توي خونه درساي دوم رو بخوني و تست بزني، يني توي مدرسه سوم رو كار كن، توي خونه دوم رو، البته ارزش دوم بالاتره
موفق باشي (;

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

بهترين كتاباي بازار براي تست زبان، كتاب جامع زبان شهاب اناري از انتشارات مبتكران و كتاب جامع خط سفيد هستن. بقيه ي دوستان هم اگه كتابي ميشناسن ك خوبه معرفي كنن، من اينارو ميشناختم :-"
موفق باشي (;

شب قره

nastaran021

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
رشته دانشگاه
lایشالا مهندسی .. دیــــ

بچه ها قلم چی آزمون گذاشته تو تابستون . نگاه به گذشته و آینده هم داره .. من چیکار کنم بنظرتون ؟؟ فک کنم باید گذشترو حتما بدی .. اجباریه .. من دوممو خوب نخونم .. ولی خب سوممو خوب استارت زدم و دارم میخونم .. آخه چجوری تو تابستون کله کتابای دومو تموم کنم ؟؟!! :(( :(( :((

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از nastaran021 :
بچه ها قلم چی آزمون گذاشته تو تابستون . نگاه به گذشته و آینده هم داره .. من چیکار کنم بنظرتون ؟؟ فک کنم باید گذشترو حتما بدی .. اجباریه .. من دوممو خوب نخونم .. ولی خب سوممو خوب استارت زدم و دارم میخونم .. آخه چجوری تو تابستون کله کتابای دومو تموم کنم ؟؟!! :(( :(( :((
توي قلم چي شركت كن حتما، سوم رو ك خودت ميگي خوب استارت زدي، دوم رو هم ميتوني خيلي راحت تمومش كني، ببين مثلا تو توي دوره ي امتحاناي نوبت دوم، توي كمتر از يك ماه تمام كتابارو ب صورت تشريحي ميخوني، پس تستي خوندن رو ميتوني خيلي كمتر از يه ماه همه ي كتابارو بخوني، نگران نباش تو شروع كن ميرسي تمومشون كني. موفق باشي (;

nastaran021

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
رشته دانشگاه
lایشالا مهندسی .. دیــــ

آخه اینو حساب کن من درسای دومو اصلا خوب نخوندم .. برعکسه اولو سومم .. الآن چیکار کنم ؟؟ دارم میمیرم از استرس .. آخه امسال ک سومم همه راضین ازم .. فیزیک .. شیمی .. عمومیا و .. در صورتی ک پارسال من اینارو نخوندم اصلا .. خب اگه بد بدم همه نظرشون عوض میشه .. :(( :(( :( :(
الآن واقعا نمیدونم چیکار کنم .. بنظرم نمیرسم بخونم .. آخه همه معلمای امسالم کلی بهمون گفتن بخونیدو تمرین دادنو و ...
اونارو کجای دلم بزارم ؟؟!! #-o #-o

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از nastaran021 :
آخه اینو حساب کن من درسای دومو اصلا خوب نخوندم .. برعکسه اولو سومم .. الآن چیکار کنم ؟؟ دارم میمیرم از استرس .. آخه امسال ک سومم همه راضین ازم .. فیزیک .. شیمی .. عمومیا و .. در صورتی ک پارسال من اینارو نخوندم اصلا .. خب اگه بد بدم همه نظرشون عوض میشه .. :(( :(( :( :(
الآن واقعا نمیدونم چیکار کنم .. بنظرم نمیرسم بخونم .. آخه همه معلمای امسالم کلی بهمون گفتن بخونیدو تمرین دادنو و ...
اونارو کجای دلم بزارم ؟؟!! #-o #-o
ببين تو ك اولو خوندي و مشكلي نداري. سوم رو هم ك داري ميخوني، تكليفايي ك معلماتون دارن براي سوم بهت ميگن رو انجام بده ولي زياد خودتو براي اونا اذيت نكن و اصل انرژيتو بزار براي دوم، تو شروع كن، ما هم اينجا كمكت ميكنيم، ايشالله ك ميرسي كامل بخونيشون. موفق باشي (;

mr.aliof

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه1
شهر
هِمدان
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
صنایع

به نظر شما کتاب تست و آموزش ریاضی دو خوب چیه؟؟ :D

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از mr.aliof :
به نظر شما کتاب تست و آموزش ریاضی دو خوب چیه؟؟ :D
كتاب تست گاج سفيد خوبه بعد از اون هم آبي قلم چي، آموزش هم ك چونكه ما سمپاديم كتاب رياضي ٢ مبتكران ك جلد صورتيه خوبه. موفق باشي (;

mr.aliof

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه1
شهر
هِمدان
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
صنایع

به نظر شما من که الان تابستون قبل سومم عمومیا رو چی کار کنم؟اصن بخونم؟؟ نخونم؟؟تست بزنم؟؟حفظ کنم؟؟...کلا" چی کارشون کنم؟

nastaran021

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
رشته دانشگاه
lایشالا مهندسی .. دیــــ

مگه شما کنکوری 93 نیستی ؟ چجوری الآن تابستون قبل سومی ؟؟ ؟؟ :-/ :-/ :-/
بنظر من اصلا وقتتو نزار برا عمومیا .. حتی 1% هم روشون وقت نزار .. فقط اختصاصی کار کن .. چون عمومی رو میشه طی سال خوند ولی اختصاصیو نمیشه بیشتر تمرین کرد با اون زمانه کم !
من خودم تو تابستون قبل سوم چون آزمون قلم چی میدم درسایه دومو باید بخونم . البته مدرسه هم میرم و باید درسایه سومو بخونیم .. ولی آزمونا خیلی مهمه . معلمای امسال با توجه به اون تعیین سطح میکنن .. تو هم درسایه دومتو اگه اشکال داری برطرف کن بعد برو سراغ سوم .. میدونم یکم سخته دوباره درسایی رو که خوندی بخونی ، ولی چاره ای نیست.. :D :D (;

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

ینی من واقعاً این مدارسی که تابستون کلاس میذارن ؛ درس ــای سال بعدُ میخوننُ درک نمیکنم . : )) خب آخه سال تحصیلی واسه چی ساخته شده ؟ :D

جهت اینکه احتمالاً سال دیگه هم سر فیزیک به بلای 2 سال اخیر دچار میشیم ؛ پیشنهادتون واسه کمک آموزشی چیه دوستان ؟ :D

• لایک
امتیازات: Zed
نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از سـحر :
ینی من واقعاً این مدارسی که تابستون کلاس میذارن ؛ درس ــای سال بعدُ میخوننُ درک نمیکنم . : )) خب آخه سال تحصیلی واسه چی ساخته شده ؟ :D

جهت اینکه احتمالاً سال دیگه هم سر فیزیک به بلای 2 سال اخیر دچار میشیم ؛ پیشنهادتون واسه کمک آموزشی چیه دوستان ؟ :D
منم باهات كاملا موافقم، كلاس تقويتي بايد براي رف اشكال باشه نه براي ياد دادن درس، اينجوري برعكش شده، دانش آموز ميره سر اين كلاساي تابستون، درس رو يا ميكيره ولي مثلا كافيه يه تيكه از درس رو درست ياد نگيره، اونموقعست ك توي طول سال تحصيلي ديگه پدرش در مياد تو اون يادگيري ناقص رو جبران كنه :D

براي فيزيك كتاب كمك آموزشي براي تست ميخواي يا آموزش؟ :-?

mmgh1376

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس

بچه ها تو تابستون شیمی نخونید . کلا داره تغییر میکنه .
راستی به نظر شما کتاب خوب واسه فیزیک چیه ؟

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از mmgh1376 :
بچه ها تو تابستون شیمی نخونید . کلا داره تغییر میکنه .
راستی به نظر شما کتاب خوب واسه فیزیک چیه ؟
من كلا با خوندن درساي سال بعد توي تابستون مخالفم ولي درساي دوم رو ك حتي اگه تغيير كنن هم فرقي نداره چونكه از ما همونو توي كنكور سوال ميكنن
كتاب خوب براي فيزيك رو هم توي پست صفحه ي اولم توضيح دادم، براي فهميدن درس نشر الگو خوبه، و براي تست هم گاج سفيد ك كتابش براي سال اول تا سومه و دو جلده. موفق باشي (;

• لایک
امتیازات: BRX
بالا