• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرشتگانی در انتظار یاری شما سمپادی ها

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : فرشتگانی در انتظار یاری شما سمپادی ها

به نقل از Masih-j :
سلام
من هم اعلام همکاری می کنم . طرح خیلی خوبیه . برای اول کار هر کس می تونه توی مرکز خودشون با یه سری افراد برای کمک صحبت کنه در مراحل بعدی هم میشه با مسئولین مرکز هماهنگ کرد و پوستر چاپ کرد و گذاشت توی مدرسه و ...
راستی من هم یک لوگو زدم واسش :

این لینک سایز بزرگش : لینک لوگو
این سایز کوچیکتر : لینک لوگو

ساده زدم ولی اگه طرحشو دوست داشتید می شه تغییراتی را توش ایجاد کرد
بيش تر مطالب رو ننوشتي داداش (;

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

بعد یه چیزی :-"
این متنش یکم یه جوریه :-"
من و تو سمپادی قشنگ نیس ! مثلا اگه بشه ما سمپادیا بهتره
:-"""""

-elham-

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
هرمزگان

واقعا طرح عالی ای هستش.
ولی اگه یک لوگوی تاثیرگذارترترتر بسازین بهتره.

بعد اینکه اگه اسم این جایی که کمک های بچه های سمپادی رو جمع میکنه به اسم سمپاد نزدیک باشه خییییییییلی عالی میشه

راستی من چندین نفر رو میشناسم که به دلیل نداشتن توان مالی کافی نتونستن به مراکز سمپاد بیان.اگه ما بتونیم به اینا کمک کنیم مربوط تره و مال تحصیل هم هست اونم در سمپاد خوب میشه(فقط نظرم بود)

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از OOO.elham.OOO :
واقعا طرح عالی ای هستش.
ولی اگه یک لوگوی تاثیرگذارترترتر بسازین بهتره.

بعد اینکه اگه اسم این جایی که کمک های بچه های سمپادی رو جمع میکنه به اسم سمپاد نزدیک باشه خییییییییلی عالی میشه

راستی من چندین نفر رو میشناسم که به دلیل نداشتن توان مالی کافی نتونستن به مراکز سمپاد بیان.اگه ما بتونیم به اینا کمک کنیم مربوط تره و مال تحصیل هم هست اونم در سمپاد خوب میشه(فقط نظرم بود)
این نظر ها همه خوبه!
خیلیا نظر هایی دادن که میشه در آینده روشون فکر کرد و عملی کرد.
اما برای شروع فعلن از این کمک کوچک به بنیاد کودک شروع میکنیم
اگه همکاری کنین در آینده میتونیم قدم های بزرگ تری برداریم.

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

[size=12pt][size=12pt]بچه هاتاپیک موعود(:D) زده شد!
دوستانی که از این طرح خوشتون اومده بیاین همکاری تون رو اعلام کنین که به لطف و یاری شما دوستان این طرح بتونه ادامه پیدا کنه :D
ادامه ی این طرح به همکاری شما بستگی داره و اینا !
[/size]
[/size]

.samin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

شنا که دارین کمک میکنین واسه بچه ها...
برای علی منم دعا کنین! داداشم 8 سالشه... حالش خیلی بده! دعاش کنین! :((

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

به نقل از Amir - Eblis :
:D ، :)

از اینکه بعضی وقتا اینجوری فک می کنین خوشحالم و خیلی خوبه ، و صد البته عجبیه ، ولی امیدوارم این حرف ها و داستان ها از روی جوگیری نباشه
همین الان ، سازمان هایی هستند مثه محک ، که شما می تونی با ریختن هزار تومن پول ، کلی بهشون کمک کنی ، مجوز دارن ، گیر آنچنانی بهشون نمیدن (یعنی برای برپایی مراسم و اینا مشکلی ندارن و ...) ، دردسری هم نداره ، اما همکاری با این سازمان ها ، دردسر داره و کلی دنگ و فنگ ، چه برسه به اینکه بخواین یک شبکه ای اینجوری راه بندازین (خیریه یا هرچی) ، من به همراه چنتا از دوستام ، الان چند ماهه میخوایم یک همکاری ای داشته باشیم با این سازمان محک ، با اینکه این سازمان آزادی های زیادی داره ، ولی ما هنوز نتونستیم خیلی کاری از پیش ببریم (تا یه جاهایی رفتیم ولی خب ، هنوز تموم نشده) ، شما اگه میخواین ، یک حساب درست شه و همه (یعنی کاربرای این سایت ، یا کل بچه های سمپاد در همه ی مراکز ، حالا با توجه به تبلیغات و گستره ی کاریتونه) به اون حساب پول بریزن و بعد اون کسی حساب دستشه پول هارو بده به یکی از این سازمان ها ، به نظر من کار خوبی نیست ، چون اینا خودشون شماره حساب دارن ، شما می تونی به جای اینکه خودتو تبلیغ کنی و قضیه رو دور بزنی ، مستقیم شماره حساب همین سازمان هارو بدی ، اما اگه قراره این حساب ، کارهای دیگه ای هم انجام بده ، علاوه بر کمک به سازمان ها ، به افرادی که به هر ترتیبی تحت پوشش نیستن ، اما نیازمندن کمک کنه ، یا مشکلات مالی بعضی دانش آموزان سمپادی یا حتی غیر سمپادی رو حل کنه ، یا خیلی کارهای دیگه ای که میشه انجام داد ، باید یک تیم قوی با برنامه ریزی های قبلی کار رو شروع کنه ، چشم انداز ها تعریف بشن ، اهداف مشخص باشه ، چگونگی کارها ، طریقه ی تبلیغات و جمع آوری پول و از همه مهمتر ، رسوندن این پول به مقصد ، همه و همه روش فکر شه

لطفا" اونایی که داغن و یک بار یه کمکی کردن خوششون اومده جو گرفتتشون ، آرامش خودشونو حفظ کنن و بدونن اگه میخوان کار درست حسابی کنن ، به این سادگی نیست

در آینده ، اگه همه چی خوب پیش بره ، برنامه ی هدف داری تنظیم شه به همراه کادر خوب ، به فکر این باشید که مجوز بگیرید از وزارت ارشاد ، حتی الامکان با همکاری یکی از این سازمان ها که مجوز دارن (یعنی اونا تجربه دارن ، افرادی رو هم دارن که نفوذ دارن) قطعا" کارتون هم سریع تر هم راحت تر راه میفته ، گرفتن سالن و گذاشتن برنامه و کارهای جانبی ، خیلی می تونه کمک کنه و موثر باشه ، البته در آینده ی خیلی دور

بازم میگم ، اگه فقط قصد کمک کردن هست ، این سازمان ها تشکیل شده ، لازم نیست شما دوباره این راه های سخت رو برین ، اما اگه هدف بزرگتری دارید ، و میخواید یک کار اساسی تر و مهمتر انجام بدید و کمک بیشتری به مردم کنید ، قاعدتا" باید بیشتر تلاش کنید

بهتره (یعنی تقریبا" واجبه) ، تمام مسئولین این کار ، یعنی کادر اجرایی ، به سن قانونی رسیده باشن (برای به رسمیت شناختن کار)

به شخصه همیشه به اینگونه کارها علاقه داشتم و هنوزم دارم ، تابستون 91 ، وقت خیلی بیشتری خواهم داشت و کارهای بیشتری می تونم بکنم ، اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم انجام بدم ، به شرط اینکه یک طرح خوب و از پیش فکر شده باشه

صورت کلی مسئله رو ابتدا در موردش بحث کنید ، اگر قبول کردید و جددی شد قضیه (چون الان حداقل برا من یکم خنده دار و مضحکه ، با عرض پوزش از دوستان البته) ، سر ریز مسائل و جزئیات میشه بیشتر و دقیق تر بحث کرد

(عجله هم در شروعش نکنید ، چون اگه اولش اشتباه شروع شه ، مشکلات زیادی پیش میاد که قطعا" باعث دلسردیتون میشه ، اما یکم دیرتر شروع شه با فکر قبلی ، مشکلات کمتره و امید و علاقه برای ادامه بیشتر)

نکته ی دیگه اینکه ، احساس می کنم این تاپیک جاش تو => سازمان مردم نهاد => ایده ها و پیشنهاد هاست ، نه تو => درس و مدرسه => سمپاد !

*علی:دوپست متوالی شما یکی شد
زن پسرعموی بابا بزرگ من رئیس محکه اگر خواستین مامانم خیلی باهاشون ارتباط داره اگر کمکی از دستم بر بیاد حتما انجام میدم فقط خواسته ی دقیقتونو بگید

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

#S-:من هستما B-)
ولى نفهميدم الان بايد چيكاركنم :-? :(

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از This is me :
#S-:من هستما B-)
ولى نفهميدم الان بايد چيكاركنم :-? :(
شما الان عضو گروه کفیلان شدید.
به انجمن "کفیلان"دسترسی پیدا کردید اینم لینک انجمن:http://www.sampadia.com/forum/index.php/board,306.0.html
وقتی شما عضو میشید میشید در واقع مسولیت پرداخت ماهی 5 هزار تومان رو به عهده میگیرید.
شماره حساب و اینا هم تو همون انجمن هست.
مرسی (;

samin159

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
sh!r@z

سلام

میخوام جز کفیلان بشم :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از s@m!n :
سلام

میخوام جز کفیلان بشم :D

سلام
عضو گروه کفیلان شدین .
میتونین توی انجمن کفیلان که زیر گروه همین انجمن سمپادیا و بنیاد کودک هست بقیه ی بحث ها رو دنبال کنید .

aida_hn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
kerman
رشته دانشگاه
عمران

بچه ها ی طرح دارم!
پایه اید ی صندوق مث همین صندق های صدقات امام خمینی توی مدارس سمپاد بذاریم(ینی طرحشو ب مدارس بدیم ک این صندوق رو حتمآ داشته باشن چ اگ خود بچه ها بخان هزینه ی این صندوق ها رو متقبل شن یکم براشون امکان داره سنگین ش اما هر مدرسه ی دونه برا خودش شمارش بده مشکل حله)ک ب نام مدارس سمپاد ب بچه هایی ک محصل اند اما از لحاظ مالی ضعف دارن کمک ش؟منظورم بچه های محصلیست ک حالا چ در مدارس سمپاد باشن چ دیگر مدارس و در روند درسی هم با تلاشی ک داشتن موفق بودن و این صندوق امکان پیشرفت بیشتر رو براشون فراهم میکنه

• لایک
امتیازات: dorna
  • شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از aida_hn :
بچه ها ی طرح دارم!
پایه اید ی صندوق مث همین صندق های صدقات امام خمینی توی مدارس سمپاد بذاریم(ینی طرحشو ب مدارس بدیم ک این صندوق رو حتمآ داشته باشن چ اگ خود بچه ها بخان هزینه ی این صندوق ها رو متقبل شن یکم براشون امکان داره سنگین ش اما هر مدرسه ی دونه برا خودش شمارش بده مشکل حله)ک ب نام مدارس سمپاد ب بچه هایی ک محصل اند اما از لحاظ مالی ضعف دارن کمک ش؟منظورم بچه های محصلیست ک حالا چ در مدارس سمپاد باشن چ دیگر مدارس و در روند درسی هم با تلاشی ک داشتن موفق بودن و این صندوق امکان پیشرفت بیشتر رو براشون فراهم میکنه
حقیقتش این ایده یه مقدار تخیلی به نظر میرسه. دلیلش هم اینه که ما نهاد رسمی نیستیم. هیچ تاییدیه ای از هیچ جایی نداریم و مدارس نمیتونن بهمون این اجازه رو بدن. یا حداقل تا جایی که ما تلاش کردیم حتی برای چسبوندن پوستر های تبلیغاتیمون به مشکل برخوردیم. بنابراین به نظر من رئالیستیک ترین ایده ای که میشه توی مدارس پیاده کرد اینه که هر کسی این طرح رو پیش دوستان و آشنایان خودش تعریف کنه. توی سرویس, توی کلاس , یا حتی اگه امکانش هست سر صف.

aida_hn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
kerman
رشته دانشگاه
عمران

حیف شد دوست داشتم بشه اینکارو کرد.حالا من با بچه ها هماهنگ میکنم.بعدشم از کدوم نهاد باید مجوز گرفت؟ چ ب احتمال 80%میتونم مشکل رو حل کنم اگ بخاین

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

والا ما که خودمون سازمان خیریه نیستیم که مجوز بگیریم. ما صرفا یه گروه دانش آموزیم که به بنیاد کمک میکنیم. اگه مجوزی هم قرار باشه گرفته شه از خود سازمان بنیاد کودکه!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

من واقعا از خودم خجالت می کشم.
هر چی به مدیرمون گفتم اصن حاضر نشد درست و حسابی به من گوش بده.
الان دارم می رم دبیرستان و مدیرمون عوض می شه. از شهر ما هم کسی فعال نیست.
می شه یکی منو راهنمایی کنه باید چی کار کنم؟

nasim.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روانشناسی بالینی

خیلی ممنون که تا همینجا پیگیری کردین :)

معرفی طرح به صورت شخص به شخص تا الان برای ما از هر تبلیغات دیگه ای موثر تر بوده
میتونید تو مدرسه دوستاتونو با کل ماهیت طرح اشنا کنید و موقع واریز مقرری هر ماه بهشون یاداوری کنید
تا اونجایی هم که در جریان کارایی که تا الان انجام شده توی طرح براشون صحبت کنین مثل خرید هدیه های تولد و عید و این امورات
ازشون بخواین که به وبلاگ سر بزنن و فرم کفالتو پر کنن که ما بتونیم بیشتر و بهتر باهاشون در ارتباط باشیم
واسه پرداخت های ماهیانه هم میتونین خودتون بشین یه رابط و مبالغ رو از بچه ها جمع اوری کنین و واریز رو انجام بدین
چون ممکنه واسه بعضیا مراجعه ی هر ماه به بانک یا خودپرداز برای 5 هزار تومن سخت به نظر بیاد

• لایک
امتیازات: swz
بالا