• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرشتگانی در انتظار یاری شما سمپادی ها

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سلام
یه طرحی تو تاپیک "فرشته کوچولوی منتظر" مطرح شد که از هر جنبه ای بررسی کنی خیلی عالیه!
قضیه از این قراره که یه پسری به نام امیرمحمد که توی یه حادثه دچار سوختگی شده بود با کمک های مردم و البته بچه های سمپادی داره معالجه میشه.
ما اومدیم گفتیم حالا که تونستیم به این بچه کمک کنیم چرا نیایم این طرح رو گسترده تر کنیم و به اسم سمپاد به آدم های بیشتری کمک کنیم.
اما اگه بخوای یه خیریه ی بزرگ تر داشته باشی باید بتونی اعتماد مردم رو جلب کنی.
حالا طرح اینه که ما بیایم زیر نظر یه موسسه ی خیریه یه کمیته ی بزرگ خیریه ی سمپادی راه بندازیم!
یه سری حرف و پیشنهاد هم ارائه شده که با هم دیگه مبیبینیم :D:
[quote author= ]
بچه ها من به نظرم اگه قراره همچین اقدامی بشه ، بیاین به صورت گروهی به این موسسه ی بنیاد کودک کمک کنیم !
اعتبار و رسمیت لازم رو داره ... مدارک جهانی هم داره حتی !! هدف ها و برنامه هاش رو بخونید ، جالبه ...
در ثانی ، خیلی از موسسات و این ها دقیقا با اسم خود موسسه به اینجا کمک میکنن ...
یادمه یه سری مجله اش رو دیدم ، اسم برترین کفیل ها رو توش زده بود ، همشون اسم موسسات و شرکت های مختلف بودن !

به نظرم اینکه سمپادیای کشور هم به جایی کمک میکنه تا همه ی بچه های ایران امکان تحصیل براشون مهیا بشه خیلی نمود زیبایی داره ...
این یعنی دقیقا پیش رفتن در مسیر عدالت آموزشی ... چیزی که بعضی ها به بهانه نبودش میخوان سمپاد رو نابود کنن ...
این کار یعنی ما دوست داریم تمام بچه ها کشورمون بتونن مثل ما تحصیل کنن ...

در ضمن ! خود سایت بنیاد کودک به طور مشخص همه ی پرداخت ها رو مینویسه و هر 6 ما هم یه گزارش کامل از وضعیت بچه و گاها عکس و نوشته ای از اون رو در اختیار کفیلان قرار میده و میشه اینجا برای همه ی کسایی که توی طرح شرکت میکنن و هزینه میکنن گذاشته بشه !
[/quote]
[quote author= ]
نذاریم این طرحمونم مثه همه طرحای دیگه فراموش شه
واسه همین من پیشنهاد میکنم اول یه لیدر سرگروه ناظر یا همچین چیزی انتخاب کنیم که اون همه نظرای بچه هارو بخونه جمع بندی کنه و ...
و صد البته ناظرمون باید کسی هم باشه که تقریبآ همیشه در سایت هست و خدارو شکر کم نیستن این افراد.
این میتونه همون راه نجات سمپادی باشه که اون همه دنبالش بودیم و باهاش داستان داشتیم
[/quote]

حالا میخوایم بحث کنیم سر این طرح!فقط نذاید با حاشیه ها این طرح هم مثل خیلی از طرح های دیگه خراب شه.هر ایده ای میدید به میزان مفیدیتش(!) توجه کنید. و هدف رو این قرار بدید که این طرح واقعن به نتیجه برسه!

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
پاسخ : فرشتگانی در انتظار یاری شما سمپادی ها!!!

بحث رو کم کم پیش میبریم:
اول باید یه سرگروه برای این طرح انتخاب شه.چه کسی رو توصیه میکنین(قبلش با اون شخص حتمن حرف بزنید بعد مطرح کنید) و چه کسی داوطلب میشه؟
×خیلی مهم!

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : کودکانی در انتظار یاری شما سمپادی ها !!!

این طرح خیلی عالیه ولی تو رو خدا به خاطر خودمون هم که شده بیاین سنجیده عمل کنیم که اگر کسی سر گروه میشه یهو همه تنهاش نذارن برن پی زندگیشون.
ما هم هسنیم.

• لایک
امتیازات: lof

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

تعریفو تمجید نکنید
همون تاپیک قبلیه باحال تر بود چون ادامه قضیه فرشته کوچولو بودا :D
cp از اون تایپک :مدارسم مطمئنن می تونن توی کارای اداریش و مسائل جانبی حداقل کمک کنن
اگه موافقین با مدیرای مراکز اصلی تهران اصفهان مشهد کرج حداقل یکی از هر مرکز به نمایندگی صحبت کنه ببینیم کمک میکنن یا نه
ما اکثرن مشکل مالی نداریم که حالا به خوایم ماهی چند هزار تومن کمک کنیم ولی مهم کسیه که پیگیری کنه مسائل یا همون سرپرست باشه و کارای اداری بقیه مسائلشو انجام بده

kavir

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

میشه بگین منظور از سرگروه چیه و وظایفشو شرح بدین؟
بهتر نیست اول نحوه کمک رو مشخص کنیم بعد سرگروه انتخاب شه؟
قراره چجوری باشه؟؟؟
یه حساب واسه سمپادیا باز شه تا اونا مبالغ رو واریز کنن و ماهیانه بدن به بنیاد کودک
یا مثلا هر کس خودش واریز می کنه
یا هر شهر یه گروه تشکیل میدن؟؟؟
اگه میشه یه کم توضیح بیشتر

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
پاسخ : فرشتگانی در انتظار یاری شما سمپادی ها !!!

به نقل از کویر :
قراره چجوری باشه؟؟؟
یه حساب واسه سمپادیا باز شه تا اونا مبالغ رو واریز کنن و ماهیانه بدن به بنیاد کودک
خب ما الان دقیقن یه طرح مشخص نداریم.این تاپیکم واسه همینه...
ولی تا اونجایی که بحث شده قراره ما یه حساب داشته باشیم که همه پول رو به اون بریزن و اون حساب هم مال یه نفر(یا چند نفر)که همون سرگروه یا سرگروه هاست باشه ولی در واقع به اسم همه ی سمپادی هاست.بعد میریم تبلیغ و این حرفا میکنیم و سمپادی ها رو تشویق میکنیم به این شماره حساب پول بریزن درحالی که مطمئنن این پول ها میرسه دست بنیاد کودک

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از کویر :
قراره چجوری باشه؟؟؟

این یه توضیحی هست راجب این بنیاد کودک که از اون تاپیکی که گفتن نقل قول میکنم :
یه سری کمک ها میشه به طور عمومی به بنیاد کرد که اون مد نظر نیست ! چون اسمی هم ثبت نمیشه اصلا !

کاری که این بنیاد کرده اینه که یه آلبومی از کودکان نیازمند از تمام ایران تهیه کرده ، بعد افراد مختلف و یا سازمان ها ی مختلف میان و کفالت اون بچه ها رو قبول میکنن ! یه کسی میره و به نمایندگی یه تعداد کودک رو با نام سمپادیا برای کفالت ثبت میکنه !
حداقل مقرری ماهیانه برای هر کودک در ماه 30 هزار تومان هست ! توصیه ی من اینه که با توجه به اینکه کودکان زیادی در انتظار کفالت هستن ، کمیت رو مد نظر قرار بدیم و با همون مقرری ماهیانه 30 تومان یه تعدادی رو ( با توجه به تعداد افرادی که توی طرح شرکت میکنن ) قبول کنیم ! تعداد بیشتر کفالت به مطرح تر شدن بیشتر سمپاد و اون جنبه ی کمکش به سازمان هم مفید تر هست ...
شیوه ی پرداخت هم میتونه به این صورت باشه که مثلا هر ماه نفری 5 هزارتومان ( جای بحث داره ، اما مبلغ رو بالا نگفتم تا تعداد افرادی که توانایی شرکت داشته باشن باتوجه به متداوم بودنش بیشتر باشه ) به شماره حساب یک از بچه ها ( که در بنیاد کودک اون رو شماره حساب سمپادیا در نظر میگیرن به نوعی ) هممون واریز کنیم ، بعد اون فرد مقرری های مربوطه رو به حساب بنیاد کودک بریزه !

نظر من راجب این مسئول ...
ترجیحاً تهران باشه ( ممکنه بعد ها واسه یه سری هماهنگی ها یا ... نیاز به حضور مستقیم اون شخص باشه )
الزاما به سن قانونی رسیده باشه و حساب شخصی به نام خودش داشته باشه

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

یه ایده من بدم!
حتمن بیایم یه گروه تشکیل بدیم با اعضای مشخص.که یه جور نباشه که انگار اون سرگروه یه نفر تنهاست و بقیه هم تعهد و اینای درست حسابی ندارن!بعد تقسیم کار و از این داستان ها....
بعد من زیاد اطلاعات ندارم :میشه یه حساب به اسم چند نفر باشه!؟
به نقل از نــيما :
الزاما به سن قانونی رسیده باشه و حساب شخصی به نام خودش داشته باشه
الزامن دقیقن!؟

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Dorna :
یه ایده من بدم!
حتمن بیایم یه گروه تشکیل بدیم با اعضای مشخص.که یه جور نباشه که انگار اون سرگروه یه نفر تنهاست و بقیه هم تعهد و اینای درست حسابی ندارن!بعد تقسیم کار و از این داستان ها....
بعد من زیاد اطلاعات ندارم :میشه یه حساب به اسم چند نفر باشه!؟

آره ! امکانش هست !
اینکه چند نفر باشن خوبه ... فقط باید هماهنگی اون افراد باهم زیاد باشه که مشکل و ناهماهنگی پیش نیاد !

اون الزام هم در صورتی بود که یک نفر بخواد مسئول باشه
آخه بهتره حساب به اسم خود اون فرد باشه و اگه کاری یه وقت پیش اومد که نیاز به سن قانونی بود براش بتونه انجام بده ! اما اگه چند نفر باشن ... یه نفر هم سن قانون داشته باشه حداقل میشه یه کاریش کرد دیگه ...

kavir

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

اگه بخواین حساب چند نفره باشه خب باید با هم برن بانک تو فرمی که میدن همه امضا کنن تا همه بتونن برداشت کنن
و این که همه باید به سن قانونی رسیده باشن
که این یه کم سخته البته کار که نشد نداره..

یه کار که می شه کرد اینه که یه نفر کارای مالی رو انجام بده و به گروه ناظر گزارش بده...
مثلا رسیدای پرداخت و موجودی حساب و اینا
که این راحت تره
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من هستم... حاضرم کاراشو انجام بدم تا دو ماه دیگه هم کاملا بیکارم(اگه کارای اولیش یه کم وقت بخواد من وقتشو دارم)فقط به شرطی که کمک کنن بچه ها و چند تا باهام باشن

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

بیا +۱۸ هم پیدا شد ، من هم میتونم کمک کنم اگه بازم +۱۸ میخواین :D
برا حساب هم یه نفر که همون +۱۸ (کویر عزیز) هس میره ترجیحا توی یه بانک خصوصی (برا راحت بودن و خلوت بودن) باز میکنه بعد هرکی خواست پول رو هم میتونه کارت به کارت کنه هم مستقیم بریزه به حساب ایشون بعد در پایان هر ماه ایشون ببره برا این موسسه (که فک کنم همین بنیاد کودک انتخاب شد)
حالا نظر من اینه در فاز های بعدی خودمون هم میتونیم وارد عمل بشیم و با چن تا از این موسسه ها که هرکدوم یه کاری میکنن(مثلا یکی برا ایدزی هاست ، یکی برا بی سرپرست ها و ...) هماهنگ کنیم بعد به صورت جدا به افراد امکان انتخاب بدیم که میخوان به کدوم کمک کنن بعد آخر هر ماه یا هر هفته یا ۱۵ روز پول ها رو تحویل موسسه ها بدیم ، راضی؟ :D

تاپیک هم تو اخبار گذاشتم

• لایک
امتیازات: dorna
  • شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
پاسخ : فرشتگانی در انتظار یاری شما سمپادی ها

من مخالفم ؛فعلن رو همین بنیاد کودک تمرکز کنیم بهتره
بعد همینجوری که نمیشه‏!‏
اول باید با بنیاد به هماهنگ شه و یه تاییدیه بگیریم که دیگران اعتماد کنن و فعالیت رسمی شه
بعد ما که -18 هستیم باید بریم تبلیغات کنیم بین بچه های سمپادی

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

دقت کن من گفتم در فازهای بعدی ، یعنی اگه این که پروژه موفقی بود و دیدیم داره خوب پیش میره بعدن میتونیم خودمون دست به کار بشیم (یعنی مثلا تا تابستون اینجوری عمل کنیم و اگه جواب داد ، تابستون که بیکاریم میشه بریم دنبال کارای این که فاز های بعدی رو انجام بدیم)
به نقل از Dorna :
من مخالفم ؛فعلن رو همین بنیاد کودک تمرکز کنیم بهتره
بعد همینجوری که نمیشه‏!‏
اول باید با بنیاد به هماهنگ شه و یه تاییدیه بگیریم که دیگران اعتماد کنن و فعالیت رسمی شه
بعد ما که -18 هستیم باید بریم تبلیغات کنیم بین بچه های سمپادی
به نقل از علی ع. :
حالا نظر من اینه در فاز های بعدی خودمون هم میتونیم وارد عمل بشیم و با چن تا از این موسسه ها که هرکدوم یه کاری میکنن(مثلا یکی برا ایدزی هاست ، یکی برا بی سرپرست ها و ...) هماهنگ کنیم بعد به صورت جدا به افراد امکان انتخاب بدیم که میخوان به کدوم کمک کنن بعد آخر هر ماه یا هر هفته یا ۱۵ روز پول ها رو تحویل موسسه ها بدیم ، راضی؟ :D

sutech

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
88
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
sutech-iust
رشته دانشگاه
برق-کنترل-مهندسی پزشکی(علوم اعصاب)

خیلی کار خوبیه... x:

1: اینقدر نگید که برای سمپادیا تبلیغ کنیم /برای سازمان خوب میشه و این حرفا! بهتره اصل رو بر "کار خوب انجام دادن بذاریم " اگه نیتمون خوب باشه :-" خدا خودش حواسش هست! [-o<

2: اگه چند نفر کادر اجرایی داشته باشه بهتره...بهتر میشه جَو داد.

3: به نظرم بهتره با تعداد کم شروع کنیم - درسته که ما همه پایه ی کارهای نیکیم ولی رو حساب اینکه حواس پرتم هستیم بهتره قدمهارو مطمين برداریم . اگه قبل از شروع و تقبل کفالت ، مبلغ نسبتا قابل توجهی تو حساب جمع بشه بهتره.

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

:D ، :)

از اینکه بعضی وقتا اینجوری فک می کنین خوشحالم و خیلی خوبه ، و صد البته عجبیه ، ولی امیدوارم این حرف ها و داستان ها از روی جوگیری نباشه
همین الان ، سازمان هایی هستند مثه محک ، که شما می تونی با ریختن هزار تومن پول ، کلی بهشون کمک کنی ، مجوز دارن ، گیر آنچنانی بهشون نمیدن (یعنی برای برپایی مراسم و اینا مشکلی ندارن و ...) ، دردسری هم نداره ، اما همکاری با این سازمان ها ، دردسر داره و کلی دنگ و فنگ ، چه برسه به اینکه بخواین یک شبکه ای اینجوری راه بندازین (خیریه یا هرچی) ، من به همراه چنتا از دوستام ، الان چند ماهه میخوایم یک همکاری ای داشته باشیم با این سازمان محک ، با اینکه این سازمان آزادی های زیادی داره ، ولی ما هنوز نتونستیم خیلی کاری از پیش ببریم (تا یه جاهایی رفتیم ولی خب ، هنوز تموم نشده) ، شما اگه میخواین ، یک حساب درست شه و همه (یعنی کاربرای این سایت ، یا کل بچه های سمپاد در همه ی مراکز ، حالا با توجه به تبلیغات و گستره ی کاریتونه) به اون حساب پول بریزن و بعد اون کسی حساب دستشه پول هارو بده به یکی از این سازمان ها ، به نظر من کار خوبی نیست ، چون اینا خودشون شماره حساب دارن ، شما می تونی به جای اینکه خودتو تبلیغ کنی و قضیه رو دور بزنی ، مستقیم شماره حساب همین سازمان هارو بدی ، اما اگه قراره این حساب ، کارهای دیگه ای هم انجام بده ، علاوه بر کمک به سازمان ها ، به افرادی که به هر ترتیبی تحت پوشش نیستن ، اما نیازمندن کمک کنه ، یا مشکلات مالی بعضی دانش آموزان سمپادی یا حتی غیر سمپادی رو حل کنه ، یا خیلی کارهای دیگه ای که میشه انجام داد ، باید یک تیم قوی با برنامه ریزی های قبلی کار رو شروع کنه ، چشم انداز ها تعریف بشن ، اهداف مشخص باشه ، چگونگی کارها ، طریقه ی تبلیغات و جمع آوری پول و از همه مهمتر ، رسوندن این پول به مقصد ، همه و همه روش فکر شه

لطفا" اونایی که داغن و یک بار یه کمکی کردن خوششون اومده جو گرفتتشون ، آرامش خودشونو حفظ کنن و بدونن اگه میخوان کار درست حسابی کنن ، به این سادگی نیست

در آینده ، اگه همه چی خوب پیش بره ، برنامه ی هدف داری تنظیم شه به همراه کادر خوب ، به فکر این باشید که مجوز بگیرید از وزارت ارشاد ، حتی الامکان با همکاری یکی از این سازمان ها که مجوز دارن (یعنی اونا تجربه دارن ، افرادی رو هم دارن که نفوذ دارن) قطعا" کارتون هم سریع تر هم راحت تر راه میفته ، گرفتن سالن و گذاشتن برنامه و کارهای جانبی ، خیلی می تونه کمک کنه و موثر باشه ، البته در آینده ی خیلی دور

بازم میگم ، اگه فقط قصد کمک کردن هست ، این سازمان ها تشکیل شده ، لازم نیست شما دوباره این راه های سخت رو برین ، اما اگه هدف بزرگتری دارید ، و میخواید یک کار اساسی تر و مهمتر انجام بدید و کمک بیشتری به مردم کنید ، قاعدتا" باید بیشتر تلاش کنید

بهتره (یعنی تقریبا" واجبه) ، تمام مسئولین این کار ، یعنی کادر اجرایی ، به سن قانونی رسیده باشن (برای به رسمیت شناختن کار)

به شخصه همیشه به اینگونه کارها علاقه داشتم و هنوزم دارم ، تابستون 91 ، وقت خیلی بیشتری خواهم داشت و کارهای بیشتری می تونم بکنم ، اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم انجام بدم ، به شرط اینکه یک طرح خوب و از پیش فکر شده باشه

صورت کلی مسئله رو ابتدا در موردش بحث کنید ، اگر قبول کردید و جددی شد قضیه (چون الان حداقل برا من یکم خنده دار و مضحکه ، با عرض پوزش از دوستان البته) ، سر ریز مسائل و جزئیات میشه بیشتر و دقیق تر بحث کرد

(عجله هم در شروعش نکنید ، چون اگه اولش اشتباه شروع شه ، مشکلات زیادی پیش میاد که قطعا" باعث دلسردیتون میشه ، اما یکم دیرتر شروع شه با فکر قبلی ، مشکلات کمتره و امید و علاقه برای ادامه بیشتر)

نکته ی دیگه اینکه ، احساس می کنم این تاپیک جاش تو => سازمان مردم نهاد => ایده ها و پیشنهاد هاست ، نه تو => درس و مدرسه => سمپاد !

*علی:دوپست متوالی شما یکی شد

kavir

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

تا حدودی با امیر موافقم
البته فک کنم گرفتن سالن و برنامه های اونجوری دیگه از دست ما خارجه...فک کنم هدف،کمک گروهی سمپادیا بود و با توجه به پراکندگی بچه ها و غیره به نظر غیرممکن میاد
افتتاح یک حساب واحدشاید خوبیش تداوم این عمل باشه
منم با محک موافقم
و این که یه چیزی یادم اومد...نیاز نیست همه افراد +18باشن واسه حسابای قرض الحسنه +15 کافیه
در ضمن افتتاح حساب ته تهش کار یه ساعته ،بهتره اول سیستم مشخص شه

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

سازمان مردم نهاد کلا فک کنم منحل شد ، بعد هم به نظر من با این که این کار نیاز به یه استارت محکم داره تا بتونه خوب پیش بره ولی یه حسی بهم میگه اگه شروع این پروژه بره واسه تابستون نمیشه به خوبی الان ، خیلی راحت تر بگم تا تنور داغه نون رو باید چسبوند :D ولی فقط استارتش و یک مرحله اش برای الان باشه بقیه رو به طور جدی تر تو تابستون انجام میدیم

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

جناب اژه ای موسه سه ای خیریه دارند یا حداقل در ان کار میکنند به نام بنیاد کافل بنۍر من بهتره به اون مجموعه کمک کنیم هرچی باشه اژه ای خودش یعنی سمباد

• شروع کننده موضوع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

درسته که ساختن 1حساب به اسم سمپاد یعنی 1مرحله ی اضافی و میشه مستقیم به حساب موسسه ریخت اما این که بریم بگیم بچه ها بیاین پول بریزین به حساب موسسه که چیز ساده ای هست و استقبالی هم نمیشه
اگه بچه های سمپادی بدونن که این کمکشون داره به اسم سمپاد ثبت میشه استقبال خیلی زیاد میشه
طرح گسترده تر در حد مجوز ارشاد و اینا هم خوبه ولی در مرحله های بعد
اگه ما بتونیم به اسم سمپاد همچین کمکی رو بکنیم بعد میتونیم طرح رو گسترده تر کنیم و این کارایی که امیر گفت رو انجام بدیم
به نقل از کویر :
افتتاح یک حساب واحدشاید خوبیش تداوم این عمل باشه

×موفقت کاملم رو با پست پایینی(نیما)اعلام میکنم :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

در جواب امیر :
این طرح به هیچ عنوان مستقل نیست و اتفاقا زیر نظر بنیان کودک که از معتبرترین و باسابقه ترین موسسه های خیریه در ایران ( و حتی جهان ) هست انجام میشه و کاملا زیر نظر اون ها خواهد بود !
لطفا سایت بنیاد کودک رو حتما نگاه کنید دقیق تا بیشتر متوجه برنامه بشین . خیلی از دوستان ممکنه درست نشناسن این بنیاد رو !
اما راجب اینکه هر کس به خودی خود به اینجوری جاها کمک کنه و ...
1 - این کار نمودی از سمپاد نداره دیگه و یه عامل انگیزه و اتحاد از بچه ها برای کمک کردن رو میگیره !
2 - برای قبول کفالت یک کودک حداقل نیاز به ماهیانه 30 هزارتومان هست ! خیلی ها به تنهایی در ماه همچین مبلغی نمیتونن پرداخت !!! اما با هم دیگه میتونیم ...

اما چرا از بین این همه موسسه بنیاد کودک ؟
به خاطر این هدفش :
بنیاد کودک همواره به این می اندیشد که هیچ دانش آموز با استعدادی در ایران ، نباید به علت مشکلات مادی از تحصیل و تلاش باز بماند.
اینکه سمپادی های جامعه در راستای این هدف حرکت کنن یعنی حرکت در مسیر عدالت آموزشی ! چیزی که ما رو امروزه عامل از بین رفتنش میدونن و خیلی ها میگن مدارس ما عدالت آموزشی رو از بین برده و ... !! به نوعی با این طرز فکر هم مبارزه میشه ! و در ثانی ، جامعه ی سمپادی به کودکانی که مثل خودشون شوق آموختن دارن کمک کنن به نظرم خیلی زیباست ... :)

به نقل از علی دلاور :
جناب اژه ای موسه سه ای خیریه دارند یا حداقل در ان کار میکنند به نام بنیاد کافل بنۍر من بهتره به اون مجموعه کمک کنیم هرچی باشه اژه ای خودش یعنی سمباد
جناب اژه ای پدر تمام سمپاد و سمپادی ها هستن ...
اما اژه ای سمپاد نیست ! سمپاد یک شخص نیست ! محدود کردن سمپاد به اشخاص باعث تحلیل رفتنش میشه ...
راجب اینکه به کجا هم کمک بشه ... دلیلی که این موسسه پیشنهاد شد توضیح داده شده ...
بازم خواهش میکنم سایتش و برنامه ها و مدارک و ... این بنیاد رو دقیق تر بررسی کنید .

در ضمن ! به هیچ وجه شتاب زده کاری انجام نمیشه بدون شک ... وسعت و شروع آروم آروم پایداری طرح رو بیشتر میکنه ...

بالا