• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

16 آذر

• شروع کننده موضوع e.n
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

e.n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دو روز مونده به مرحله اول یکم خوندم!!!برا شیمی!
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام به همه مخصوصا کنکوری ها...
میدونم هنوز تا 16 آذر خیلی وقت مونده اما ترسیدم یادم بره بیام بنویسم.
هر سال 16 آذر(=روز دانشجو) دفترچه های ثبت نام کنکور میاد پیشاپیش روز دانشجو رو به شما دانشجو های آینده تبریک می گم.

در مورد ثبت نام کنکور هر سوالی بود بگین تا همه رو جمع کنیم و طی دوسه روز آینده یه پست بذاریم.

مثلا اینکه آیا هنر و زبان هم شرکت کنیم؟؟ یا اینکه آزاد ثبت نام کنیم یا نه(هر چند با ربطی نداره ولی دیگه نمی خوام دی ماه دوباره سردر گم بشید.

هر سوالی داشتین بگین ما هرکدوم رو که دونستیم می گیم بهتون.

(این مطلب مستقیما از یه وبلاگ کپی شده :D )

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق
  • شروع کننده موضوع

e.n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : 16 آذر

فردا مفصل توضیح میدم انشاا... .از پشتیبان ها هم اگه کسی نظری داره بگه.من خودم هم هنر دادم هم زبان هم تجربی.هنر برام مفید بود

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

در چه صورت هنر رو هم ثبت نام کنیم؟ اگه گرافیک و ... میخوایم؟ بعد ثبت نام کنیم امیدی هست؟ :D

واسه پیام نور و غیر انتفاعی ها هم ثبت نام کنیم؟ نیاز میشه یعنی؟ :D

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

چه ضرورتی داره زبان و هنر شرکت کنیم وقتی حتی اگه رتبمون یک هم بشه بازم یه رشته ی مهندسی یا پزشکی میریم که جزء رشته ی اصلیمونه ، من 3 سال رشته ریاضی نخوندم که آخر برم هنر .

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

خب راستش برای اونایی که ریاضی هستن شرکت در آزمون هنر و زبان سود خاص نداره. من که همین جوری از روی علاقه و ... ثبت نام کردم. چون اول کنکور ریاضیه . بعد کنکور ریاضی اومدم خونه گفتم ما که ریاضی رو بیخیال شدیم میریم هنرهای اسلامی میخونیم که خیلی هم علاقه دارم(اینو هم به خونه گفتم و هم به 2 نفر تلفنی گفتم!!!)

امتحان هنر بعد ریاضی بود و من سر جلسه با دوستم توی سالن افتاه بودیم و داشتیم با هم صحبت میکردیم و البته با معلما!!!

امتحان زبان هم فردا بعد از ظهر بعد تجربی بود که اونم رفتیم و باز نشستیم صحبت کنیم یه آقایی می اومد گیرمیداد بهمون که آخرش فهمیدیم بیچاره مدیر اون مدرسه اس!!!

ولی اونایی که تجربی هستن شرکت در آزمون هنر برای آشنایی با سوالای عمومی میتونه خیلی مفید باشه.برای مثال من دوستم میگفت با دیدن سوالای عمومی هنر استراتژی!شو برای عمومی کنکور تجربی عوض کرد و کلی به نفعش تموم شد.(یا مثلن من خودم سر عمومیهای ریاضی خیلی هول شدم ولی تو هنر خیلی راحت کار کردم و حتی 15دقیقه هم بیکار نشستم. اینه تاثیرش!!!) فقط خودتونو زیاد خسته نکنین.

فقط اینم بگم آدم شدید خسته میشه بعد ریاضی بره کنکور هنر ولی خستگیش جالبه !!!

برای ثبت نام کنکور سعی کنین در اولین فرصت ثبت نام کنین و مثه من ناذرین برای دقیقه نود که اونموقع بفهمین حرف آخر پسوند طویل تون نیفتاده و تا ورود به دانشگاه بترسین.

اینم از من بشنوین ولی نشنیده بگیرین: مینویسم:(خیلی از این مدارک کشکیه) بخوانید :" در مورد مدارک مورد نیاز خوب دقت کنین خیلی مهم هستند در آینده"

در مورد ثبت نام آزاد هم خودتون میدونین من دلیلی برای شرکت نداشتم و بعد کنکور هم برنامم جوری بود که نمیتونستم شرکت کنم.

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از چوپان :
ولی اونایی که تجربی هستن شرکت در آزمون هنر برای آشنایی با سوالای عمومی میتونه خیلی مفید باشه.برای مثال من دوستم میگفت با دیدن سوالای عمومی هنر استراتژی!شو برای عمومی کنکور تجربی عوض کرد و کلی به نفعش تموم شد.(یا مثلن من خودم سر عمومیهای ریاضی خیلی هول شدم ولی تو هنر خیلی راحت کار کردم و حتی 15دقیقه هم بیکار نشستم. اینه تاثیرش!!!) فقط خودتونو زیاد خسته نکنین.
یعنی سودش بیشتر از ضررشه؟ یهویی سوالای عمومی سخت باشه هول نمیکنه ادم؟

منو فامیلمو با همزه خودش نوشته و نمیشه درستش کرد! چیکارش کنم؟ :(( :((

ayda

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز.زنجان.تهران.ارومیه.ازمیر.آنکارا :))
رشته دانشگاه
معماری

بابای من ثبت نام کرده ولی یادش رفته کد سوابق تحصیلیمو بزنه!الان تو پرینت معدلای من نیس!من الان تا بهمن باید صبر کنم؟؟؟درس نشه چی؟ :((

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

هرسال هزاران نفر مشخصاتشون رو اشتباه میزنن. نگران نباشید اگر اشتباهی کردید. صبرکنید مهلت اصلاح میدن. فوق فوق فوقش میرین سازمان سنجش اونجا تو کامپیوتر دو دقیقه اصلاح میکنن.

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

اونایی که کنکور هنر دادن میشه بگن چه جوری بوده؟!
----

یعنی شما ها همه ثبت نام کردین؟ :-s

• شروع کننده موضوع

e.n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
داروسازی

در مورد کنکور هنر: من خودم از این میترسیدم که عمومی هنر سخت باشه و من استرس بگیرم فرداش تجربی رو خراب کنم.ولی تصمیم گرفتم ث.ن بکنم تا فرصت رو از دست ندم گفتم بعدا تصمیم میگیرم که هنر رو بدم یا نه‏!پس توصیه میکنم فعلا ث.ن بکنید بعدا میتونید بدید یا ندید.ولی در مورد اینکه سوالای هنر سخت باشه چی؟خب به نظر شما آمادگی داشتن برای مواجه شدن با سوال سخت خوبه یا نداشتن؟اگه هنر ندید ممکنه یهو سر جلسه تجربی سوال سخت باشه‏!من خودم کنکور هنر رو دادم و خیلی خوشالم که دادم‏!یادمه تو هنر یه سوال ادبیات گفته بود معنای چند لغت داخل کمانک درسته؟من اشتباها تعداد نادرست ها رو شمرده بودم تو آزمون تجربی برعکس اینو خواسته بود که من چون تو هنر توجه نکرده بودم اینجا دقت کردم‏(ما با دوستامون بعضیاشو چک کردیم جوابارو نداشتیم‏)‏.اینجا اصلا قرار نیس ج سوالارو چک کنیم مهم اینه با سبک سوالا آشنا بشیم‏!من بعد از کنکور هنر با پدرم رفتم پارک یکم گشتم بعد رفتیم سوالای رشته ریاضی رو که صبح برگزار شده بود رو گرفتیم.بعد خوردن شام سوالای رشته ریاضی رو تایم گرفتم حل کردم.عمومی + شیمی.با حل کردن شیمی هم کلی روحیه گرفتم چون آسون بود.شب هم بخاطر خستگی با خیال راحت خوابیدم صب رفتم کنکور‏!من کنکور زبان رو هم شرکت کرده بودم و رفتم اما بخاطر خستگی و غیر مهم بودنش برام تو اختصاصی بیکار نشستم.چون اگه قبول میشدم هم نمیرفتم.پس نتیجه: کنکور هنر ث.ن کنید.میتونه مفید باشه.زبان اگه قصد رفتن یا علاقه دارید شرکت کنید.در مورد ویرایش و اصلاح هم نگران نباشید.سنجش فکر همه جاش رو کرده.بعدا اصلاحیه داره.دوست من پارسال به جای رشته تجربی ریاضی زده بود که بعدا ویرایش کرد.اما موقع ث.ن خیلی دقت کنید.اگه میدید کافی نت خودتون نظارت کنید.من همیشه خودم میرفتم پشت کامپیوتر میخوندم یکی دیگه م وارد میکرد قبل تایید بازم چک میکردم.

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از !!!Mr. Nik :
یعنی شما ها همه ثبت نام کردین؟ :-s
تا 25 ام هست ثبت نام ؟؟؟
خواهشن ثبت نامتون رو نزارید واسه روزای آخر به خصوص 24 و 25 ام که اصن ... به شدت همه ی داوطلبا عادت به دقیقه 90 ای هستن ، اون موقع ها سایت دیر بالا میاد ، نمیره صفحه بعد ، دوباره از اول مجبورید شروع کنید ، خواهشن نزارید واسه روزای آخر ...

ghasedak!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران- بابلسر
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

من امروز ثبت نام کردم. ولی تو صفحه آخر که کد رهگیری و اینا رو نوشته بود و زیرشم نوشته بود اطلاعات شما به شرح زیر به دست ما رسیده است جلوی کد سوابق تحصیلی چیزی نوشته نبود ولی قبلش نوشته بودمش! :(
چه جوریه الان؟ میره تا بهمن موقع ویرایش؟! X_X

• شروع کننده موضوع

e.n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
داروسازی

در مورد این سوالایی که میپرسید چه اینجا چه با پ.خ‏(‏ منظورم خطای ث.ن.‏)‏من خودم زیاد اطلاع ندارم.ولی شما حتما پیگیر بشید.از آموزش و پرورش بپرسید دقیق اشکالش رو بدونید.پارسال برنامه فرصت برابر هم کامل اینارو توضیح میدادن.ازونم استفاده کنید.

ghasedak!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران- بابلسر
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

امروز به فرصت برابر زنگ زدم ولی انگار کلا امروز تلفنا رو جواب نمیدادن! کل برنامه داشتم زنگ میزدم!
بچه ها اینجا کسی هنوز ثبت نام نکرده؟

phd behnoud

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frzangan....
شهر
ilam ne3fe jahan

ووووووووووووووووووویی منم امروز رفتم ثبت نام- تا پرینتشو گرفتم کل دارایی بابامو نذر کردم [-o<:D

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از نـِــگـیــنــــِ - راز :
تا 25 ام هست ثبت نام ؟؟؟
خواهشن ثبت نامتون رو نزارید واسه روزای آخر به خصوص 24 و 25 ام که اصن ... به شدت همه ی داوطلبا عادت به دقیقه 90 ای هستن ، اون موقع ها سایت دیر بالا میاد ، نمیره صفحه بعد ، دوباره از اول مجبورید شروع کنید ، خواهشن نزارید واسه روزای آخر ...
نه من 2 ساعت دیگه ثبت نام می کنم

آقا من به شک افتادم کد استان دو رقمیه کد بخش چهار رقمیه دیگه (آخه دو رقم اولش کد استانه دوباره)

مثلا" کد استان 13 کد بخش 1310؟
سهمیه رو هم رزمنده و ایثار گر و سایرین نباشیم منطقه میزنیم دیگه؟ (نخندین باو خب میخوام بدون نقص ثبت نام کنم)

من که هنر و زبان رو هم شرکت میکنم چون جفتش بعد ریاضیه آب از سرمون گذشته! #S-:
البته هنر رو کاملا همین جوری دارم شرکت میکنم اگه یه چیزی بشم چی میشه :D کارگردانی و اینام جزو همینه دیگه؟! 8->

unique777

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F a r z a n e g a n
شهر
NeY SHaboUr
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

چه جالب من هنوز ثبت نام نکردم :D
البته من کلا فقط سراسری تجربی ثبت نام می کنم نه هنر نه زبان نه سایر دانشگاه ها.

phd behnoud

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frzangan....
شهر
ilam ne3fe jahan

آره استان 2 رقمیه بخش 4- همه کدا هم تو دفترچه هست

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

یوهو من ثبت نام کردم :D

فقط یه چیزی شما ها هم وقتی این صفحه آخر که کد رهگیری (پیگیری) و شماره پرونده و شماره پرینت رو داشت جلو کد سوابق تحصیلیتون خالی بود یا فقط مال من اینطوری بوده؟ :-s

بالا