اوّل دبیرستان

چه معدلی رو پیشبینی میکنید برای ترم دوم؟

• 20

رای‌ها: 8 16.7%
  • 19.90 تا 20

رای‌ها: 8 16.7%
  • 19.70 تا 19.50

رای‌ها: 10 20.8%
  • 19 تا 19.50

رای‌ها: 10 20.8%
  • 18 تا 19

رای‌ها: 6 12.5%
  • 17 تا 18

رای‌ها: 2 4.2%
  • زیر 17

رای‌ها: 4 8.3%

• رای‌دهندگان
    48
وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
پاسخ : اوّل دبیرستان

سمپاد رو پی دی افش رو دارم به نحوی داخل سایت می ذارم.
سمپادای خواهرم همه سالش هست جز امسال. باید از اول سال شروع بکنم.
درباره ی پشتیبان:اول دبیرستانی های گرام چرا تا بحث جدی می شه همه تون نیستین؟ :-"
بابا بیاین دولت تدبیر و امیده.. من یه تاپیک زدم برای پشتیبان اسمش که تغییر کرد به یه سمت دیگه ای همه که رفت از خود نا امید شدم کلن.
تا الان فقط من و توعیم دیگه...
تا ببنیم خدا چی می خواد

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
سمپاد رو پی دی افش رو دارم به نحوی داخل سایت می ذارم.
سمپادای خواهرم همه سالش هست جز امسال. باید از اول سال شروع بکنم.
درباره ی پشتیبان:اول دبیرستانی های گرام چرا تا بحث جدی می شه همه تون نیستین؟ :-"
بابا بیاین دولت تدبیر و امیده.. من یه تاپیک زدم برای پشتیبان اسمش که تغییر کرد به یه سمت دیگه ای همه که رفت از خود نا امید شدم کلن.
تا الان فقط من و توعیم دیگه...
تا ببنیم خدا چی می خواد

اوکی
خب استاد ما جغدیم نصفه شبی بحث جدیمون میگیره ادمای عادی معمولا این تایم خوابن! :| :))
ایشالا ک میشه! من شدیدا ب یه پشتیبان نیاز دارم!

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

منظورتون از پشتیبان چیه؟
فکر نمی‌کنم بشه راحت تو سایت دو نفر همو از نظر درسی ساپورت کنن، مثلا فاطمه از بندرعباس بخواد منو ساپورت کنه تو درس شیمی ،منی که الان به اندازه طول کشور باش فاصله دارم.این مشکل مجازی بودن یکم اذیت نمی‌کنه؟
بازم خود دانید، ولی از نظر من مشکله.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از مِهرانه :
منظورتون از پشتیبان چیه؟
فکر نمی‌کنم بشه راحت تو سایت دو نفر همو از نظر درسی ساپورت کنن، مثلا فاطمه از بندرعباس بخواد منو ساپورت کنه تو درس شیمی ،منی که الان به اندازه طول کشور باش فاصله دارم.این مشکل مجازی بودن یکم اذیت نمی‌کنه؟
بازم خود دانید، ولی از نظر من مشکله.
مگه پشتیبانای کنکور چی کار می کنن؟
پی ام هست. سمپادیا هست.
وقتی آدم بخواد کاری رو بکنه راه هست

انیس

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
پزشکی

گر ادم خودش بتونه بخونه کلاس رفتن پول هدر دادنه! :D
درس های اول دبیرستان این قدر سخت نیستن که حتما احتیاج به معلم باشه. B-)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از anis79 :
البته داشتن معلم و پیشرفتن با برنامه ی مدرسه باعث می شه تلاشت جدی تر و جدی تر باشه و با نظام اموزشیی که قراره دانشگاه هم رو به رو بشی خودت رو عادت بدی. نباید اینو فراموش کنیم.
عاقا یکی بیاد به من حالش بده اون سمپادا رو که گفتم بذارم توی سایت :-w

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از anis79 :
مسلما تو وقتی میری توی کلاس با وجود داشتن معلم و تلاش همکلاسی هات تلاشت بیشتر میشه و جدی تر درستو دنبال میکنی و اینکه چیز های خیلی فراتر از کتاب یاد میگیری!
و همونطور ک هستی گفت باعث میشه با نظام اموزشی اشناتر بشی و خودتو باش وفق بدی و وقتی وارد دانشگاه میشی فقط یخورده برات سخت تر باشه اما اگه یهو بدون هیچ اشنایی قبلی ای وارد یه همچین محیطی بشی کاملا هنگ میکنی :D
عاقا یکی بیاد به من حالش بده اون سمپادا رو که گفتم بذارم توی سایت :-w
ببخشید؟؟؟؟ :O :-/ :-? یعنی چی دقیقا؟؟؟؟

ROZHIN kocholoo

کاربر حرفه‌ای
شهر
کرج
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

این وسطا حرف معلم و کلاس و اینا اومد
واقعا لازمه اینو بگم که تو دو سال اول به هیچ وجه در طول سال معلم نگیرید (حتی سال سوم)
هر معلمی که میاد خصوصی درس بده یا چه تو کلاسای بیرون اول جزوتونو یه نگاه میندازه بعد میگه این چیه که بهتون گفتن چرا اینو اینجوری یادتون دادن
چیزایی که بهتون یاد میده یا خیلی پرته یا اصن به کار نمیاد یا گیجتون میکنه
به معلمای خودتون اعتماد کنین با روند اونا پیش برین حتی اگه معلم گندی بود سعی کنین خودتون کار کنین وقتی به آخر خط رسیدین معلم بگیرین

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

من یه معلمی داشتم به مامانم می گفت وقتی معلم خصوصی می گیری یعنی به بچه ات نشون دادی تلاش کافی نیست.ضعیفه خودش نمی تونه تلاش کنه. فکر نمی کنم کسی منظورش معلم خصوصی بود اما به هر حال موافقم.
سمپادِ فیزیک دیگه

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از ROZHIN kocholoo :
این وسطا حرف معلم و کلاس و اینا اومد
واقعا لازمه اینو بگم که تو دو سال اول به هیچ وجه در طول سال معلم نگیرید (حتی سال سوم)
هر معلمی که میاد خصوصی درس بده یا چه تو کلاسای بیرون اول جزوتونو یه نگاه میندازه بعد میگه این چیه که بهتون گفتن چرا اینو اینجوری یادتون دادن
چیزایی که بهتون یاد میده یا خیلی پرته یا اصن به کار نمیاد یا گیجتون میکنه
به معلمای خودتون اعتماد کنین با روند اونا پیش برین حتی اگه معلم گندی بود سعی کنین خودتون کار کنین وقتی به آخر خط رسیدین معلم بگیرین

نه من یه معلم داشتم میشه گفت تقریبا خصوصی بهتر از معلم باهام کار میکرد ولی تقریبا همون روشا عالی بود!
همه معلما ک مث هم نیسن!
بچه ها این قضیه ی پشتیبان!
کسی از تهران حاضر ب همکاری با بنده نیس؟ :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از Suspected Girl :
نه من یه معلم داشتم میشه گفت تقریبا خصوصی بهتر از معلم باهام کار میکرد ولی تقریبا همون روشا عالی بود!
همه معلما ک مث هم نیسن!
بچه ها این قضیه ی پشتیبان!
کسی از تهران حاضر ب همکاری با بنده نیس؟ :-"
اشتهات خوبه. شما این خانم اهوازی که تازه به جمعمون اضافه شدن رو دریاب.تا به تهرانی هم برسیم.
چه درسی خصوصی بهتر کار می کرد؟برای خودم می پرسما لطفا بگو

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

اشتهات خوبه. شما این خانم اهوازی که تازه به جمعمون اضافه شدن رو دریاب.تا به تهرانی هم برسیم.
چه درسی خصوصی بهتر کار می کرد؟برای خودم می پرسما لطفا بگو

من ایشونو دریافتم ولی اولا که ایشون جدیدالوروده و من بعضی سوالامو نمیتونم ازشون بپرسم و دوما اینکه اهواز درس میخونه!! پسرخاله ی منم سمپاد اهوازه اونجا خیلی با ما فرق داره مثلا من یه چیزایی راجع ب درسامون گفتم گفت ما نداریم اصلا یا فیزیک و شیمیمونو جدا کار نمیکنن ب اون صورت و اینا! خلاصه فرق دارن با ما!
ریاضی.. عالی کار میکنه.. ولی الان دگ نمیتونه تدریس کنه دکترا قبول شد درگیر دانشگاهشه!!

انیس

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
پزشکی

دیگه بی انصافی نکنید [-(
الان نمونه دولتی های راهنمایی تا اونجا که من خبر دارم و جزوه هاشون رو دیدم شیمی و فیزیک رو جدا کار میکنن هم دخترونه ها هم پسرونه ها جزوه هاشون هست :-w

درسته که شاید سمپاد اهواز تا حدی به نطر شما بچه تهرانی ها ضعیف بیاد اما این طور نیست.معلم هایی که شهید بهشتی و فرزانگان1اهواز دارن از باتجربه ترین معلم ها هستند.(هر چند من فرزانگان3 هستم!)کلاس های تابستونه ای که گذاشتن برای ریاضی و فیزیک و زبان هرکدوم12 جلسه بود.تو این 12 جلسه من الان تا فصل 4 اکثر تمرین تکمیلی ها رو می تونم حل کنم. (;
قصدم توهین نیست خواهشا ناراحت هم نشید اما تا الان در دبیرستان ها به عینه دیدم کسایی که راهنمایی سمپاد بودن فکر می کنن از لحاظ معلومات از سایر بچه ها که از عادی اومدن بالاترن اما بچه های عادی چون این ضعف رو حس می کنن واقعا درس می خونن و چه بسا معدل بالاتری هم کسب می کنن و غرور و ادعایی هم ندارن.
یکی با روزی 4 ساعت درس خوندن معلوماتش با یک نفر دیگه با روزی 10 ساعت خوندن برابری می کنه :D
تفاوت های فردی رو هم بسنجید. B-)

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

الان دارین درباره کلاس خصوصی حرف میزنید؟ #بی خبر :))
اگه آره که باید بگم فقط سال تیزهوشان من رفتم کلاس خوبم بود.
ولی تو مدرسه از 30 دانش آموز 25 تا میرفتن کلاس خود معلمامون 1 دوتا میرفتن جا دیگه ولی ما چند نفر که نمیرفتیم جایی از کل کلاس شاخ تر بودیم B-)
از نظر من کلاس خصوصی برا درسای مدرسه تا سال سوم دبیرستان (برا کنکور و...)، پول خرج کردنه فقط. ولی اگه برا چیز دیگه ای مثل المپو اینا کلاس خیلی مفیده.

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از anis79 :
دیگه بی انصافی نکنید [-(
الان نمونه دولتی های راهنمایی تا اونجا که من خبر دارم و جزوه هاشون رو دیدم شیمی و فیزیک رو جدا کار میکنن هم دخترونه ها هم پسرونه ها جزوه هاشون هست :-w

درسته که شاید سمپاد اهواز تا حدی به نطر شما بچه تهرانی ها ضعیف بیاد اما این طور نیست.معلم هایی که شهید بهشتی و فرزانگان1اهواز دارن از باتجربه ترین معلم ها هستند.(هر چند من فرزانگان3 هستم!)کلاس های تابستونه ای که گذاشتن برای ریاضی و فیزیک و زبان هرکدوم12 جلسه بود.تو این 12 جلسه من الان تا فصل 4 اکثر تمرین تکمیلی ها رو می تونم حل کنم. (;
قصدم توهین نیست خواهشا ناراحت هم نشید اما تا الان در دبیرستان ها به عینه دیدم کسایی که راهنمایی سمپاد بودن فکر می کنن از لحاظ معلومات از سایر بچه ها که از عادی اومدن بالاترن اما بچه های عادی چون این ضعف رو حس می کنن واقعا درس می خونن و چه بسا معدل بالاتری هم کسب می کنن و غرور و ادعایی هم ندارن.
یکی با روزی 4 ساعت درس خوندن معلوماتش با یک نفر دیگه با روزی 10 ساعت خوندن برابری می کنه :D
تفاوت های فردی رو هم بسنجید. B-)

نه نه ببین بخدا قصد بی احترامی نداشتم!
خب من نمیدونم پسرخاله ام یه چیزای دیگه ای راجع ب شرایط اونجا بهم گفته بود و بچه های جدیدالورود خودمونم میبینم ک یخورده ضعیف ترن البته تو سال تحصیلی راه میوفتن عالی تر از ماها میشن حتی.. واسه همینا یه چیزی گفتم و گرنه منظور خاصی نداشتم! ببخشید اگه بد برداشت شد!

به نقل از مُشک :
الان دارین درباره کلاس خصوصی حرف میزنید؟ #بی خبر :))
اگه آره که باید بگم فقط سال تیزهوشان من رفتم کلاس خوبم بود.
ولی تو مدرسه از 30 دانش آموز 25 تا میرفتن کلاس خود معلمامون 1 دوتا میرفتن جا دیگه ولی ما چند نفر که نمیرفتیم جایی از کل کلاس شاخ تر بودیم B-)
از نظر من کلاس خصوصی برا درسای مدرسه تا سال سوم دبیرستان (برا کنکور و...)، پول خرج کردنه فقط. ولی اگه برا چیز دیگه ای مثل المپو اینا کلاس خیلی مفیده.

مشک من تازه فهمیدم تو دخترنیستی :-" چرا؟!
هم کلاس خصوصی هم اون بحث پشتیبان درسی!
ما بچه هامون زیاد از این برنامه ها ندارن تو کل مدرسه شاید یکی دو نفر برن کلاس فقط!
منم اون کلاسی ک میرفتم یکیش کلا قبل سال تحصیلی بود.. پارسال واسه اینکه اماده کنم خودمو.. یکیشم سر یه امتحانی بود یادم نیس چی بود ولی خیلی مهم بود چند جلسه رفتم.. قبل هم میرفتم پیش همین معلم باز (اموزشگاهه ولی تقریبا خصوصی چون فقط منو یکی دوتا از دوستام درخواست دادیم و هستیم و اینا) واسه امادگی ازمون تیزهوشان.. خلاصه معلم خوبی بود تاثیر داشت :-"
نه خب پول خرج کردن الکی نیس برای کسایی که ضعیفن و واقعا نیاز دارن خیلی هم خوبه چون در غیر این صورت از کل کلاس عقب میوفتن!

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

بچه ها ؛ یه پارازیت. این تابستونی که گذشت چی‌کار کردین؟ :-" من زیست 2 رو خوندم فقد ؛ اکثرا مباحثشو خونده بودیم تو تکمیلی های راهنمایی ، کامل تر بودش ، بعد کامل میشد فهمیدش اکثرا. یکم زیاد بود فقط حجمش :-" و شیمی دوم رو هم یه دوره ای کردم :-"

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

خیلی ـم خوب کاری کردین :‌)) خب بگین مثلن سطحش چطوری بود ؟ سخت بود؟ مطالبش جدید بود؟ کامل فهمیدین ؟

Swallow

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tbrz
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از hosseinhbh :
ديگه هم سخت داشت هم اسون و هم متوسط اما زياد مطالب سنگيني نداشت و ميشد فهميد اما شيمي ٢ سخت بود اما بازم دقت ميكردي اسون بود
شیمی 2 کدوم فصل ها رو خوندی؟
شیمی 1 چطور؟

hosseinhbh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
mashhad
سال فارغ التحصیلی
97
رشته دانشگاه
پزشکی