• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اخراج دانش آموزان

• شروع کننده موضوع

N¡na

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
گذاشتم كنار
دانشگاه
هنرهاي زيبا دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طراحي صنعتي
پاسخ : اخراج دانش آموزان

به نقل از گولـی :
دست آخر مدیر باید تایید کنه!
ولی ناظم اول باید گزارش بده و ینی در واقه اصلش همون ناظمه که بچه هارو می شناسه!
بعد مدیر فقط اکی می ده!
یه چیزی حالا ، ما بدبختا که مدیرمون یه پا ناظمه چه خاکی بر سرمان کنیم ؟

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

به نقل از نیکتا :
یه چیزی حالا ، ما بدبختا که مدیرمون یه پا ناظمه چه خاکی بر سرمان کنیم ؟
فرقی نداره!کلا هر کی که گزارش بده حتی معلمم گزارش بده دست آخر مدیر اگه تایید کرد خوب بله اخراج می کنن!

!Faz

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان
مدال المپیاد
د آخه اگه مدال المپیاد آورده بودم که چمپاته نمیزدم تو سایت شما!

واسه ما که اصلا ازین خبرا نیس!
مشکل انضباطی داری درس نمیخونی و هرچیز دیگه ای هیشکس رو اخراج نمیکنن! :))
در واقع هیشکس از بچه های خودشون رو که به این سختی اومدن تو نمیندازن بیرون!

hosseinsohrabi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید عسگری گنبد
شهر
ازادشهر

اخراج که میکنن اما به نظر من در شان یک سمپادی نیست که مدیرشون اینجور تهدید شون کنه. X-( :-[ :P :D :))

parasite

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرز↑نـ ـگان 4
شهر
تهران مال شهرداریه؛ حرص چرا می زنی؟

حقیقتش اینه که اخراجی سمپاد دو حالت داره؛ اخراج انضباطی، اخراج درسی. :D

حالت دوم که یحتمل یه بحث ساده ای هست و یه مرزی داره، یعنی طرف اگه حد نصاب لازمو برای حضور در سمپاد نداشته باشه و نتونه بکشه فعالیت کافی رو از خودش نشون بده، اخراج می شه. این مدل اخراجی بیشتر بین سالای اول و دوم دیده می شه؛ به عبارتی بچه هاییو که شیر یا خط آزمونای ورودیو زده باشن یا نتونن نخونن و همزمان دوومم بیارن درو می کنن. یه خط اطمینانیه برای بکس باقیمانده.

عاقا عرضم به حضورتون که این وسط حالت اول در هاله ای ابهامه. :|

بنده خودم سال اول و دوم خعلی برای مسائل انضباطی احضار شدم؛ آخرین بارشم سر امتحان آخر بود که اینا ما رو واس هیچ و پوچ، یعنی فقط فیلم گرفتن سر جلسه ی امتحان گرفتن. یه مدتیم هی می رفتیم عرض سلام و ادب و احترام و دستبوسی و به عبارتی اینجوری
smil4e2ea50dd2bca.gif
می کردیم تا خطر رفع شد به سلامتی. :D اصولا حد دهشتباری مسائل انضباطی سلیقه ایه و توسط شخص مدیرتون تعیین می شه؛ بنابراین ممکنه شما سر کلاس آدامس بجویید و بندازنتون بیرون، یعنی ابدا هیچ تضمینی وجود نداره. :| عموما این نوع اخراج در صورت حاد بودن در هر چهار پایه دبیرستان و ما یتعلق به سمپاد صورت می گیره. :D

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

مديرماهم زيادازايناميگه جدي نگيريد!

maryamcarrot

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
قبولی مرحله اول

اره بچه ها خیلی مدیرا حرف میزنند ولی اینجوری میگن که شاگردا درس بخونن و شما خیلی بهش اهمیت ندین

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

مدیر ما خیلی لوسه
کلی از بچه هامون رو به دلایل درسی و انضباطی اخراج کرد
تازگیا شنیدم استعفا داده
همه با هم دعا میکنیم که با استعفاش موافقت بشه
الهی آمین [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

hosseinsohrabi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید عسگری گنبد
شهر
ازادشهر

به نظر من نباید الکی بچه ها رو اخراج کنن

Mohamad Hosein

God of Lessons
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلام شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
برای ما از معلما خواستن که اسم کسایی که درسشون خوب نیست رو بگن اگه سه تا دبیر اسم کسی رو بگه اخراج میشه:-w:-w:-w

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
معاون ما گفته بخش نامه اومده معدل زیر 16 و نمره زیر 14 اخراج!
بدون ارفاق و هیچی
این دوره ی ما هم صادق بود...ینی میگفتن که هست :)) ؛ تو دبیرستان که کسی نرفت از مدرسه اما راهنمایی مورد داشتیم که درسشون ضعیف بود و رفتن ولی بازم فکر نمیکنم اخراجی در کار بوده باشه چون قانون آموزش و پرورش بهشون حق اخراج نمیده! احتمالا فشار روی اون اشخاص اونقد زیاده که خودشون تصمیم به رفتن میگیرن یا اینکه در حد صحبت با والدین بهشون بگن بچتون رو جا به جا کنید.
وگرنه تا جایی که من میدونم هیچ قانونی مبنی بر اخراج دانش آموزان از مدارس وجود نداره.

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
دکتر غدد به من گفته مدرسه تو عوض کن:|:|
اونا هم رو حساب دکتر غدده گفتن اگه میخوای عوض کن
ولی معاون مشاورمون خیلی میگن جدیه و هستش
بله
امکان اخراج در مدارس وجود نداره اما امکان انتقال برای دانش آموزان با شرایط خاص وجود داره.

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
انتقال به فرزهای پایین تر ینی؟
هر مدرسه ای میتونه باشه حتی غیر از فرزانگان ها.

دوستان در واقع اینطوریه که اگه احساس بشه دانش آموزی در محیطی نمی‌تونه درس بخونه، آموزش و پرورش می‌تونه این دانش آموز رو به مدرسه دیگه ای راهنمایی کنه...
مثلا میتونن بگن فلان دانش آموز با توجه به رنج نمرش یا تخلفات خاص انظباطی شرایط موندن توی مدارس سمپاد رو نداره و منتقلش کنن به مدارس دیگه. اما توی پرونده ی دانش آموزی چیزی به عنوان اخراج ثبت نمیشه.

"تنها نوع اخراجی هم که در مدارس ممکنه اجرایی بشه تعلیق نهایتا سه روزه ی تنبیهی هست.

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
این ماجرای اخراج از چرت ترین چیزای سمپاده، من تموم اون ۵ سالی که تو سمپاد گذروندم مدام تهدید به اخراج بودم از کلاس اخراج بودم و دم دفتر بودم هر سری میگفتن یه بخش نامه اومده که این بار دیگه جدی اخراجی هر بار بم میگفتن این ترم تموم شه رفتی هر بار میگفتن اولیاتو بگو بیاد این سری پروندتو بدیم بعدم که میومدند قبله این که ما چیزی بگیم کلی تحقیرو منتو چی که حالا باشه بمونه ولی این بار دیگه نمیدونم فلان ولی خب داشتیم کسیو که چند تا درس تجدیدی اورد دو سه نوبت و ساله بعدش هم چند نوبت امتحان داد تا قبول شد در نهایت هم هر دومون قبل از این که اخراجمون کنن جای دیگه ثبت نام کردیم مشاور و اینا هم تاثیر داشتن تو این ماجرا کار به مثبت و منفیش ندارم ولی فشار روانی که بود واقعا چرتو مسخره بود تو این مدارسی که نمرت کم باشه به چشم یه تیکه کثافت که دستو پا داره بت نگاه میکنن. خلاصه میخوام بگم که تهدید اخراج بزرگترین دروغه ولی اگه قرار باشه عملیم بشه بازم مسخره ترین چیزیه که بخواید بخاطرش خروار خروار اختلال روانی به جون بخرید اونم تو دوران چرتو آسیب پذیر بلوغ که این احمقای تعلیم تربیتو آموزش پرورش هیچ درکی ازش ندارن که با رفتار احمقانه و عقده ای وارانه ی چرتشو به گمونه لطفو منت نهادن چه گند بزرگی میزنن تو زندگی یه آدم تو مرحله شکل گیری. خلاصه برات بگم که از حدود اختلاف نیم نمره از کلاس شروع شد ولی به خیال افزایش رقابت طلبی و فیلان و بیسار انقدر فشار وارد کردند که همش فکر میکردم یه نقص اساسی دارم یه مشکل بزرگ از همه کمترم همه چیز مسخره خنده داری برام نشون بود ببین نمره هاتو، ببین نرفتی مرکز شماره یک، ببین چی شد بعد کم کم افسرده تر از زیر کلاسا در میرفتم غیبت بعد جاموندم از کلاسا و مطالب پایه و فاصلم به حدی شده بود که نمیتونستم خودمو برسونم اجبار به مشاورم کردند و مشاور ارجاع به مشاور هسته آموزش پرورش ناحیه کلی قرص و دارو نوشت و من بودمو مثه پیرزنا یه مشما دارو که راه میرفتم قرص میخوردم روزی بیست تا و خواب آلود از عوارض دارو ها که هیچ کس در نظر نمیگرفت و آثار بلوغو ... به حدی که مدرسه که سر کلاسا خواب بودم خونه که میرفتم یه راست تو تخت میخوابیدم مگه این که واسه غذایی دس به آبی چیزی نهایت نیم ساعت کشان کشان بیام بیرون برگردم با اینجائم که آشنا شدم دیگه به سبزه هم آراسته شدمو آخر دیدم در رفتم تو یه هنرستان زپرتی از قرصو آرام بخش کارم کشیده به مشروبو موادو فروش موادو اونجا هم اخراج سر این ماجرا ها و بعد دانشگاه اشتباهی و مشکلای سلامتی که به یادگار داشتمو دارمو بازم ادامه ندادن و اینجاییم که میبینیم. نمیگم من خیلی اهل تلاش بودم ولی به شوخی نگیریدش این واقعا یه سلسله ماجرا میاره پشتش یه اتفاق گذرا نیست جا فشار روانی بی دلیلو بی اثر یه کاری کنید در موردش این آموزش پرورشیا غالبا احمق رو جدی نگیرید حکام زندگیه شما نیستند زندگی شما سمپاد نیست که به تهدید اینا تموم بشه یا چی و حواستون باشه به هر آسیب و لطمه که اجازه میدین محیط یا خودتون به خودتون وارد کنه هیچ کدوم بی بها نیست شادی و انگیزه و تلاش و امیدو... شاید به نظر کلیشه بیاند ولی نیاز دارین بش پس اینارو فراموش نکنید تو زندگیتون و نزارید هیچ احمق *ون نشسته ای گند بزنه به اعصابتون یادتون نره که این احمقا بیشتر شبیه یه جکند تو زندگیتون که خودشونو زیادی جدی گرفتند.
متأسفم که جای اشتباه و با آدمای اشتباه برخورد کردی دوست عزیز ولی حالا کلا به یه صنف توهین نمی کردی بهتر بود :)) چه معلم ها که با شرافت کار میکنن و چقدر ظریف و دقیق اصول تربیتی رو میشناسن و پیش میگیرن. چه معلم ها که با خوبیشون شیوه ی زندگی یه نفر رو به طرز مثبت متحول کردن...
من نمیخوام از آموزش و پرورش و قشر فرهنگی دفاع کنم؛قطعا اینجا هیچکس بیشتر از من از مسائل و مشکلات آموزش و پرورش خبر نداره و نقاط ضعف جذب نیرو رو نمیدونه؛ اما همش هم منفی نیست...ینی میخوام بگم اگه بد هست خوب هم هست در کنارش...بچه ها کلاهشون رو قاضی کنن خودشون میتونن نتیجه بگیرن.
چه معلمایی که آدم سر کلاس درسشون لذت میبره و پرِ ذوق میشه.
معلم دیدم،کلاس اگه کثیف بوده خودش تِی دستش گرفته و جارو کشیده...معلم دیدم با پای شکسته پا شده اومده مدرسه که مسئولیتش رو در حد توانش درست انجام بده...
هر صنفی خوب و بد داره؛آموزش و پرورش الان سازمانیه که بالاترین آمار کارمند رو داره و متأسفانه توی جذب کارمند اهمال زیاده شده...اما همه رو به یک دست نبینین.

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
عزيزم چرا به خودت استرس ميدي الكي؟
از من به تو نصيحت، انرژي ها خيلي خيلي تو زندگي آدم مؤثرن، اصلا به همچين چيزي فكر هم نكن، حتي فكر!
تو درستو ميخوني و نتيجشو هم ميبيني، ديگه اين داغون كردن روح و روانت به چيه؟

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
باحرفایmatinmبه شدت موافقم این فشارای روانیو دست کم نگیرید مخصوصا اگر پدرمادر طرف مدرسه باشه کم کم فشارروانی به قدری زیاد میشه که رو اعتماد به نفس و عزت نفستون تاثیر میزاره ...
اینکه هرجایی خوب و بد داره حرف درستیه
اماچیزایی که من تو دوران تحصیلیم و ادمای مشابه خودمم دیدم بهتون توصیه میکنم زود گول این ادمارو نخورید همیشه با شک و تردید به حرفای معلما ومشاورا گوش بدید(معمولن یاسواد وکافی ندارند یا دلسوز نیستند)

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
الکی ک نمیشه اخراج کرد بابا:/

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
ولی فکر کنم واقعی باشه ها :-"
ما پارسال پانزده نفر بودیم امسال چهارده تا شدیم!
دو نفر صادراتی داشتیم یک نفر وارداتی از تجربی‌ها!

*aysan*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*#*#
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی جانوری
اینستاگرام
معاون ما گفته بخش نامه اومده معدل زیر 16 و نمره زیر 14 اخراج!
بدون ارفاق و هیچی
این افسانه همواره در سمپاد نقل میشه اما دوستی داشتم که قشنگ خودش میگفت شانسی قبول شدم توی آزمون...هفت سال تو سمپاد درس خوند و بسی نمره ی زیر ده داشت
اما کسی کاری به کارش نداشت
منتها اگر این درس نخوانی به علاوه ی مشکلات اخلاقی میشد که کادر مدرسه حوصلشو نداشتن راحت بیرونش میکردن

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
کسی که درسشو بخونه اخراج نمیشه. ما که بهترین دبیرستان متوسطه اول استانمونیم کلا پارسال بذترین معدلمون 18.53 بود

بالا