• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث های عمومی دانشجوهای عمران

Sooreh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرستان قرچک
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
حسش نبود(:
ببخشید شاید مطرح کردنش اینجا درست نباشه ولی من خیلی به عمران علاقه دارم ولی همه میگن اشتباهه شما ناراضی هستید از اینکه عمران خوندید یا نه؟؟؟؟؟

alihhh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
96
ببخشید شاید مطرح کردنش اینجا درست نباشه ولی من خیلی به عمران علاقه دارم ولی همه میگن اشتباهه شما ناراضی هستید از اینکه عمران خوندید یا نه؟؟؟؟؟

اگه با دید درست وارد بشید که الان بازار کار خوب نیس خیلی و اون جوری نیس که آماده باشن به شما به صرف داشتن مدرک پول بدن . اگه شناخت درست داشته باشید که نهایتا با این رشته قراره چکار کنید و مسیرتون برای آینده چیه و اگه بدونید سختی های خودشو داره راضی خواهید بود به نظرم و البته شرط مهم واقعا علاقست. کیف کنید از درسی که قراره بخونید. که البته چون از درسا شناخت ندارید این یه مقدار سخته فهمیدنش
من که 4 ترم بیشتر نخوندم البته و هنوز مونده تا برسیم به تهش ولی تا اینجا چون شناخت نسبتا درستی داشتم راضی ام

amyrsajjad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
23 و 24 امین دوره المپیاد غیر متمرکز دانشجویی - قطب 4
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی ژئوتکنیک
اینستاگرام
دوستان سلام
کسی ارشد ژئوتکنیک شریف هست ؟
چه درسایی رو ترم 1 میدن ؟
کدوم خوابگاه رو میدن ؟ وضعیت خوابگاهش چطوریه ؟

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
نظرتون درباره پک کتابای ارشد سری عمران چیه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
عمران-مدیریت منابع آب

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
نظرتون درباره پک کتابای ارشد سری عمران چیه؟

برای ارشد لزومن نیازی نیست که همه کتابارو بخونی برای همین لازم نیست که پک بگیری. سری عمران یه دفترچه داره که از چه جاهایی بیشتر سوال میاد. اونو مطالعه کن و بهت کمک میکنه. سری عمران خوبه برای همه درسا. زبان رو هم حتمن بخون چون ضریب همه درسا یک هست.

Fatimal

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
علم و صنعت ایران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
عمرانیا من ترم6م برای ارشد باید از تابستون شروع کنم به خوندن؟
شرکت تو آزمونای موسسه ها کمک کننده س؟ کدوم موسسه بهتره واسه عمران؟
و اینکه پاسخ رو با توجه به اینکه میخوام مدیریت ساخت دانشگاه های تهران بخونم بگید لطفا با تشکر

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
و اینکه پاسخ رو با توجه به اینکه میخوام مدیریت ساخت دانشگاه های تهران بخونم بگید لطفا با تشکر
@maryam_pmd میاد کمک میکنه که رتبه تک رقمی داشته فکر کنم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
عمران-مدیریت منابع آب
بستگی به پایه ات داره و چقدر واحد داری. برنامه ای که عموما همه ازش پیروی میکنن اینه که تابستون تحلیل و مقاومت و خاک.و سیالات رو بخون. بعد از تموم شدن خاک و سیالات هم پی و هیدرولیک رو بخون. راه و روسازی بعد از تمام شدن اینا. فولاد و بتن میتونید مباحث پرتکرار رو بخونید. ریاضی هم بسته به پایه تون میتونید مباحث خاصشو بخونید. زبان هم حتما تو برنامه تون باشه. این برنامه معمولا تا اواسط ابان یا اذر طول میکشه. حتماااااا خلاصه برداری بکنید چون تو طول ترم نمیرسید از اول بخونید. هر مبحثی تموم میشه تستشو تا اخر برنامه تون بزنید که فراموشتون نشه. یه ماه اخر هم فقط کنکور بدید. هر کنکورو درست تحلیل کنید و دوباره بزنید. اونقدر باید درست تحلیل کنید که دفعه اخر همه رو ۱۰۰ بزنید.
در مورد ازمون من سری عمران میدادم به نظرم خوب بود ولی انگار یه موسسه دیگه هم هست که خوبه ولی من اطلاعی ندارم. اونو بپرسید

بازم سوالی بود بپرسید

Fatimal

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
علم و صنعت ایران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
بستگی به پایه ات داره و چقدر واحد داری. برنامه ای که عموما همه ازش پیروی میکنن اینه که تابستون تحلیل و مقاومت و خاک.و سیالات رو بخون. بعد از تموم شدن خاک و سیالات هم پی و هیدرولیک رو بخون. راه و روسازی بعد از تمام شدن اینا. فولاد و بتن میتونید مباحث پرتکرار رو بخونید. ریاضی هم بسته به پایه تون میتونید مباحث خاصشو بخونید. زبان هم حتما تو برنامه تون باشه. این برنامه معمولا تا اواسط ابان یا اذر طول میکشه. حتماااااا خلاصه برداری بکنید چون تو طول ترم نمیرسید از اول بخونید. هر مبحثی تموم میشه تستشو تا اخر برنامه تون بزنید که فراموشتون نشه. یه ماه اخر هم فقط کنکور بدید. هر کنکورو درست تحلیل کنید و دوباره بزنید. اونقدر باید درست تحلیل کنید که دفعه اخر همه رو ۱۰۰ بزنید.
در مورد ازمون من سری عمران میدادم به نظرم خوب بود ولی انگار یه موسسه دیگه هم هست که خوبه ولی من اطلاعی ندارم. اونو بپرسید

بازم سوالی بود بپرسید
خیلی خیلی ممنونم ^_^
عه سری عمران آزمون هم داره؟ نمیدونستم!
موسسه ی دیگه اسمش یادتون نیست؟
منابع و اینا چطوره؟ همون کتابای سری عمران یا کتابای بهتر دیگه ای هم هستن؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
عمران-مدیریت منابع آب
خیلی خیلی ممنونم ^_^
عه سری عمران آزمون هم داره؟ نمیدونستم!
موسسه ی دیگه اسمش یادتون نیست؟
منابع و اینا چطوره؟ همون کتابای سری عمران یا کتابای بهتر دیگه ای هم هستن؟
سری عمران ازمون داشت. احتمالا الانم داره
اون موسسه سال بعد از ما با سری عمران آزمونشو تلفیق کرد. نمیدونم دوباره جدا شده یا نه. من سال ۹۵ کنکور دادم اینو از بچه های جدیدتر بپرسید.
کتاب واقعا به نظرم سری عمران کافیه. خیلی مرتب و منظم همه مباحثو پوشش داده. ولی با جزییات بخونید.
من قشنک یادمه که مثلا هیدرولیک و سیالاتو ۳ سری کامل خوندم توی کنکورم ۷۵% زدم. کنکورهای سالای قبل رو هم حتماااا بخونید. دو سه تا سوال تکراری قطعا میاد

بالا